Avrupa Senkronize Yüzme Şampiyonası

Solo free routine

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1974ViennaJane Holland (Büyük Britanya)Angelika Honsbeek (Hollanda)Brigitte Serwonski (F. Almanya)
1977JönköpingJackie Cox (Büyük Britanya)Marijke Engelen (Hollanda)Renate Baur (İsviçre)
1981SplitCarolyn Wilson (Büyük Britanya)Alexandra Worisch (Avusturya)Marijke Engelen (Hollanda)
1983RomeCarolyn Wilson (Büyük Britanya)Muriel Hermine (Fransa)Gudrun Hänisch (Batı Almanya)
1985Oslo
Sofia
Carolyn Wilson (Büyük Britanya)Muriel Hermine (Fransa)Alexandra Worisch (Avusturya)
1987StrasbourgMuriel Hermine (Fransa)Alexandra Worisch (Avusturya)Karin Singer (İsviçre)
1989BonnKhristina Falasinidi (SSCB)Karine Schuler (Fransa)Karin Singer (İsviçre)
1991AthensOlga Sedakova (SSCB)Christina Thalassinidou (Yunanistan)Anne Capron (Fransa)
1993SheffieldOlga Sedakova (SSCB)Marianne Aeschbacher (Fransa)Kerry Shacklock (Büyük Britanya)
1995ViennaOlga Sedakova (SSCB)Marianne Aeschbacher (Fransa)Christina Thalassinidou (Yunanistan)
1997SevilleOlga Sedakova (Rusya)Virginie Dedieu (Fransa)Giovanna Burlando (İtalya)
1999IstanbulOlga Brusnikina  (Rusya)Virginie Dedieu (Fransa)Giovanna Burlando (İtalya)
2000HelsinkiOlga Brusnikina  (Rusya)Virginie Dedieu (Fransa)Gemma Mengual (İspanya)
2002BerlinVirginie Dedieu (Fransa)Anastasia Davydova (Rusya)Gemma Mengual (İspanya)
2004MadridVirginie Dedieu (Fransa)Natalia Ishchenko (Rusya)Gemma Mengual (İspanya)
2006BudapestNatalia Ishchenko (Rusya)Gemma Mengual (İspanya)Nathalia Anthopolou (Yunanistan)
2008EindhovenGemma Mengual (İspanya)Natalia Ishchenko (Rusya)Beatrice Adelizzi (İtalya)
2010BudapestNatalia Ishchenko (Rusya)Andrea Fuentes (İspanya)Lolita Ananasova (Ukrayna)
2012Debrecen
Eindhoven
Natalia Ishchenko (Rusya)Andrea Fuentes (İspanya)Lolita Ananasova (Ukrayna)
2014BerlinSvetlana Romashina (Rusya)Ona Carbonell (İspanya)Anna Voloshyna (Ukrayna)
2016LondonNatalia Ishchenko (Rusya)Anna Voloshyna (Ukrayna)Linda Cerruti (İtalya)
2018Glasgow
Edinburgh
Svetlana Kolesnichenko (Rusya)Linda Cerruti (İtalya)Yelyzaveta Yakhno (Ukrayna)
2020BudapestVarvara Subbotina (Fransa)Marta Fiedina (Ukrayna)Evangelia Platanioti (Yunanistan)
2022RomeMarta Fiedina (Ukrayna)Linda Cerruti (İtalya)Vasiliki Alexandri (Avusturya)

Erkekler Solo free routine

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2022RomaGiorgio Minisini (İtalya)Fernando Díaz del Río (İspanya)Quentin Rakotomalala (Fransa)

Duet free routine

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1974ViennaBüyük Britanya
Jane Holland
Jennifer Lane
Batı Almanya
Beate Mäckle
Brigitte Serwonski
Hollanda
Helma Giuvers
Angelika Honsbeek
1977JönköpingBüyük Britanya
Jackie Cox 
Andrea Holland
Hollanda
Helma Giuvers
Marijke Engelen
İsviçre
Renate Baur
Liselotte Meyer 
1981SplitBüyük Britanya
Caroline Holmyard
Carolyn Wilson
Hollanda
Catrien Eijken
Marijke Engelen
Avusturya
Eva-Maria Edinger 
Alexandra Worisch 
1983RomeBüyük Britanya
Amanda Dodd
Carolyn Wilson
Almanya
Gudrun Hänisch
Gerlind Scheller 
Hollanda
Catrien Eijken
Marijke Engelen
1985Oslo
Sofia
Avusturya
Eva-Maria Edinger 
Alexandra Worisch
Fransa
Muriel Hermine
Pascale Besson
Büyük Britanya
Amanda Dodd
Carolyn Wilson
1987StrasbourgFransa
Muriel Hermine
Karine Schuler 
İsviçre
Edith Boss
Karin Singer
SSCB
Tatyana Titova
Irina Zhukova 
1989BonnFransa
Marianne Aeschbacher
Karine Schuler 
SSCB
Maria Chernyaeva
Elena Foschevskaya
İsviçre
Edith Boss
Karin Singer
1991AthensSSCB
Anna Kozlova
Olga Sedakova 
Fransa
Anne Capron
Céline Leveque
Hollanda
Marjolijn Both
Tamara Zwart 
1993SheffieldRusya
Anna Kozlova
Olga Sedakova 
Fransa
Marianne Aeschbacher
Céline Leveque
Büyük Britanya
Kerry Shacklock
Laila Vakil
1995ViennaRusya
Yelena Azarova
Mariya Kiselyova
Fransa
Marianne Aeschbacher
Myriam Lignot
İtalya
Giovanna Burlando
Manuela Carnini
1997SevilleRusya
Olga Brusnikina
Mariya Kiselyova
Fransa
Virginie Dedieu
Myriam Lignot
İtalya
Giada Ballan
Serena Bianchi
1999IstanbulRusya
Olga Brusnikina
Mariya Kiselyova
Fransa
Virginie Dedieu
Myriam Lignot
İtalya
Giovanna Burlando
Maurizia Cecconi
2000HelsinkiFransa
Virginie Dedieu
Myriam Lignot
İspanya
Gemma Mengual
Paola Tirados
İtalya
Alessia Lucchini
Maurizia Cecconi
2002BerlinRusya
Anastasia Davydova
Anastasiya Yermakova
İspanya
Gemma Mengual
Paola Tirados
Fransa
Virginie Dedieu
Myriam Glez
2004MadridRusya
Anastasia Davydova
Anastasiya Yermakova
İspanya
Gemma Mengual
Paola Tirados
Fransa
Virginie Dedieu
Laure Thibaud
2006BudapestRusya
Anastasia Davydova
Anastasiya Yermakova
İspanya
Gemma Mengual
Paola Tirados
Yunanistan
Eleftheria Ftouli
Evanthia Makrygianni
2008Eindhovenİspanya
Gemma Mengual
Andrea Fuentes
İtalya
Beatrice Adelizzi
Giulia Lapi
Ukrayna
Daria Iushko
Xenia Sidorenko
2010BudapestRusya
Natalia Ishchenko
Svetlana Romashina
İspanya
Ona Carbonell
Andrea Fuentes
Ukrayna
Daria Iushko
Kseniya Sidorenko
2012Debrecen
Eindhoven
Rusya
Natalia Ishchenko
Svetlana Romashina
İspanya
Ona Carbonell
Andrea Fuentes
Ukrayna
Daria Iushko
Kseniya Sidorenko
2014BerlinRusya
Daria Korobova
Svetlana Kolesnichenko
Ukrayna
Lolita Ananasova
Anna Voloshyna
İspanya
Ona Carbonell
Paula Klamburg
2016LondonRusya
Natalia Ishchenko
Svetlana Romashina
Ukrayna
Lolita Ananasova
Anna Voloshyna
İtalya
Linda Cerruti
Costanza Ferro
2018Glasgow
Edinburgh
Rusya
Svetlana Kolesnichenko
Varvara Subbotina
Ukrayna
Anastasiya Savchuk
Yelyzaveta Yakhno
İtalya
Linda Cerruti
Costanza Ferro
2020BudapestRusya
Svetlana Kolesnichenko
Svetlana Romashina
Ukrayna
Marta Fiedina
Anastasiya Savchuk
Avusturya
Anna-Maria Alexandri
Eirini-Marina Alexandri
2022RomeUkrayna
Maryna Aleksiiva
Vladyslava Aleksiiva
Avusturya
Anna-Maria Alexandri
Eirini-Marina Alexandri
İtalya
Linda Cerruti
Costanza Ferro

Team free routine

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1974ViennaBüyük BritanyaBatı AlmanyaHollanda
1977JönköpingHollandaBüyük Britanyaİsviçre
1981SplitBüyük BritanyaHollandaİsviçre
1983RomeBüyük BritanyaHollandaBatı Almanya
1985Oslo
Sofia
FransaBüyük BritanyaHollanda
1987StrasbourgFransa
Muriel Hermine
Karine Schuler
Anne Capron
Gaelle Quelin
Odile Petit
Marianne Aeschbacher
Catherine Hameon
Anne-Caroline Mathieu
SSCB
Tatyana Titova
Irina Zhukova
Maria Chernyaeva
Ekaterina Lavrik
Elena Dolzhenko
Vera Artyomova
Khristina Falasinidi
Elena Foschevskaya
İsviçre
Karin Singer
Edith Boss
Claudia Muralt
Claudia Peczinka
Adriana Giovanoli
Daniela Giovanoli
Daniela Jordi
Christine Lippuner
1989BonnFransa
Karine Schuler
Marianne Aeschbacher
Anne Capron
Gaelle Quelin
Celine Leveque
Anne-Caroline Mathieu
Annie Lignot
Marie-Ange Bruckert
SSCB
Khristina Falasinidi
Maria Chernyaeva
Elena Foschevskaya
Vera Artyomova
Elena Dolzhenko
Olga Pilipchuk
Gana Maximova
Ekaterina Lavrik
İsviçre
Karin Singer
Edith Boss
Claudia Peczinka
Claudia Muralt
Christine Lippuner
Simone Lippuner
Caroline Imoberdorf
Daniela Jordi
1991AthensSSCBFransaİtalya
1993SheffieldRusyaFransaİtalya
1995ViennaRusyaFransaİtalya
1997SevilleRusyaFransaİtalya
1999IstanbulRusyaFransaİtalya
2000HelsinkiRusyaİtalyaFransa
2002BerlinRusyaİspanyaİtalya
2004MadridRusyaİspanyaİtalya
2006BudapestRusya
Mariya Gromova
Natalia Ishchenko
Elvira Khassianova
Olga Kuzhela
Anna Nasekina
Elena Ovtchinnikova
Svetlana Romashina
Anna Shorina
İspanya
Alba Cabello
Raquel Corral
Andrea Fuentes
Tina Fuentes
Laura López
Gisela Morón
Irina Rodríguez
Paola Tirados
İtalya
Alessia Bigi 
Elisa Bozzo
Manila Flamini
Francesca Gangemi
Mariangela Perrupato
Benedetta Re 
Sara Sgarzi
Federica Tommasi
2008Eindhovenİspanya
Alba Cabello
Ona Carbonell
Raquel Corral
Andrea Fuentes
Thaïs Henríquez
Gemma Mengual
Irina Rodríguez
Paola Tirados
İtalya
Alessia Bigi
Elisa Bozzo
Costanza Fiorentini
Manila Flamini
Francesca Gangemi
Mariangela Perrupato
Sara Sgarzi
Federica Tommasi
Ukrayna
Anna Bagirova
Nadiya Berezhna
Anastasiya Chepak
Daria Iushko
Ganna Khmelnytska
Olga Kondrashova
Yuliya Maryanko
Kseniya Sydorenko
2010BudapestRusya
Natalia Ishchenko
Elvira Khasyanova
Darya Korobova
Aleksandra Patskevich
Svetlana Romashina
Alla Shishkina
Angelika Timanina
Aleksandra Zueva
İspanya
Clara Basiana
Alba María Cabello
Ona Carbonell
Margalida Crespí
Andrea Fuentes
Thaïs Henríquez
Paula Klamburg
Cristina Salvador
Ukrayna
Lolita Ananasova
Inha Hiller
Olena Grechykhina
Juliya Maryanko
Oleksandra Sabada
Kateryna Sadurska
Kseniya Sydorenko
Anna Voloshyna
2012Debrecen
Eindhoven
İspanya
Clara Basiana
Alba María Cabello
Ona Carbonell
Margalida Crespí
Andrea Fuentes
Thaïs Henríquez
Paula Klamburg
Irene Montrucchio
Ukrayna
Lolita Ananasova
Daria Iushko
Ganna Klymenko
Olga Kondrashova
Oleksandra Sabada
Kateryna Sadurska
Kseniya Sydorenko
Anna Voloshyna
İtalya
Federica Bellaria
Elisa Bozzo
Camilla Catteneo
Manila Flamini
Giulia Lapi
Maria Angela Perrupato
Benedetta Re
Sara Sgarzi
2014BerlinRusya
Vlada Chigireva
Svetlana Kolesnichenko
Anisya Olkhova
Elena Prokofyeva
Alla Shishkina
Maria Shurochkina
Gelena Topilina
Darina Valitova
Ukrayna
Lolita Ananasova
Olena Grechykhina
Olga Kondrashova
Oleksandra Sabada
Kateryna Sadurska
Anastasiya Savchuk
Kseniya Sydorenko
Anna Voloshyna
İspanya
Clara Basiana
Alba María Cabello
Ona Carbonell
Margalida Crespí
Sara Levy
Meritxell Mas
Cristina Salvador
Paula Klamburg
2016LondonUkrayna
Lolita Ananasova
Olena Grechykhina
Daria Iushko
Oleksandra Sabada
Kateryna Sadurska
Anastasiya Savchuk
Kseniya Sydorenko
Anna Voloshyna
İtalya
Elisa Bozzo
Beatrice Callegari
Camilla Cattaneo
Linda Cerruti
Francesca Deidda
Costanza Ferro
Manila Flamini
Mariangela Perrupato
Sara Sgarzi
İspanya
Alba María Cabello
Clara Camacho
Helena Jauma
Cecilia Jiménez
Carmen Juárez
Meritxell Mas
Paula Ramírez
Cristina Salvador
2018Glasgow
Edinburgh
Rusya
Anastasia Arkhipovskaya
Anastasia Bayandina
Daria Bayandina
Marina Goliadkina
Veronika Kalinina
Polina Komar
Maria Shurochkina
Darina Valitova
Mikhaela Kalancha
Ukrayna
Valeriia Aprielieva
Veronika Hryshko
Oleksandra Kashuba
Yana Nariezhna
Kateryna Reznik
Anastasiya Savchuk
Alina Shynkarenko
Yelyzaveta Yakhno
Maryna Aleksiiva
Oleksandra Kovalenko
İtalya
Beatrice Callegari
Linda Cerruti
Francesca Deidda
Costanza Di Camillo
Costanza Ferro
Gemma Galli
Alessia Pezone
Enrica Piccoli
Domiziana Cavanna
Federica Sala
2020BudapestUkrayna
Maryna Aleksiiva
Vladyslava Aleksiiva
Marta Fiedina
Kateryna Reznik
Anastasiya Savchuk
Alina Shynkarenko
Kseniya Sydorenko
Yelyzaveta Yakhno
İspanya
Abril Conesa
Berta Ferreras
Meritxell Mas
Alisa Ozhogina
Paula Ramírez
Sara Saldaña
Iris Tió
Blanca Toledano
İsrail
Eden Blecher
Shelly Bobritsky
Maya Dorf
Noy Gazala
Catherine Kunin
Nikol Nahshonov
Ariel Nassee
Polina Prikazchikova
2022RomeUkrayna
Maryna Aleksiyiva
Vladyslava Aleksiyiva
Olesia Derevianchenko
Marta Fiedina
Veronika Hryshko
Anhelina Ovchynnikova
Anastasiia Shmonina
Valeriya Tyshchenko
İtalya
Domiziana Cavanna
Linda Cerruti
Costanza Di Camillo
Costanza Ferro
Gemma Galli
Marta Iacoacci
Enrica Piccoli
Francesca Zunino
Fransa
Ambre Esnault
Laura González
Mayssa Guermoud
Oriane Jaillardon
Maureen Jenkins
Romane Lunel
Eve Planeix
Charlotte Tremble

Solo technical routine

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2016LondonSvetlana Kolesnichenko (Rusya)Anna Voloshyna (Ukrayna)Linda Cerruti (İtalya)
2018Glasgow
Edinburgh
Svetlana Kolesnichenko (Rusya)Yelyzaveta Yakhno (Ukrayna)Linda Cerruti (İtalya)
2021BudapestMarta Fiedina (Ukrayna)Evangelia Platanioti (Yunanistan)Vasilina Khandoshka (Belarus)
2022RomeMarta Fiedina (Ukrayna)Linda Cerruti (İtalya)Vasiliki Alexandri (Avusturya)

Duet technical routine

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2016LondonRusya
Natalia Ishchenko
Svetlana Romashina
Ukrayna
Lolita Ananasova
Anna Voloshyna
İtalya
Linda Cerruti
Costanza Ferro
2018Glasgow
Edinburgh
Rusya
Svetlana Kolesnichenko
Varvara Subbotina
Ukrayna
Yelyzaveta Yakhno
Anastasiya Savchuk
İtalya
Linda Cerruti
Costanza Ferro
2020BudapestRusya
Svetlana Kolesnichenko
Svetlana Romashina
Ukrayna
Marta Fiedina
Anastasiya Savchuk
Avusturya
Anna-Maria Alexandri
Eirini-Marina Alexandri
2022RomeUkrayna
Maryna Aleksiiva
Vladyslava Aleksiiva
Avusturya
Anna-Maria Alexandri
Eirini-Marina Alexandri
İtalya
Linda Cerruti
Costanza Ferro

Team technical routine

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2016LondonRusya
Vlada Chigireva
Marina Goliadkina
Svetlana Kolesnichenko
Alexandra Patskevich
Elena Prokofyeva
Alla Shishkina
Maria Shurochkina
Gelena Topilina
Ukrayna
Lolita Ananasova
Olena Grechykhina
Daria Iushko
Oleksandra Sabada
Kateryna Sadurska
Anastasiya Savchuk
Kseniya Sydorenko
Anna Voloshyna
İtalya
Elisa Bozzo
Beatrice Callegari
Camilla Cattaneo
Francesca Deidda
Costanza Ferro
Manila Flamini
Mariangela Perrupato
Sara Sgarzi
2018Glasgow
Edinburgh
Rusya
Anastasia Arkhipovskaya
Anastasia Bayandina
Daria Bayandina
Marina Goliadkina
Mikhaela Kalancha
Veronika Kalinina
Polina Komar
Maria Shurochkina
Darina Valitova
Ukrayna
Maryna Aleksiiva
Vladyslava Aleksiiva
Oleksandra Kashuba
Oleksandra Kovalenko
Yana Nariezhna
Anastasiya Savchuk
Alina Shynkarenko
Yelyzaveta Yakhno
Valeriia Aprielieva
Veronika Hryshko
İtalya
Beatrice Callegari
Domiziana Cavanna
Linda Cerruti
Francesca Deidda
Costanza Di Camillo
Costanza Ferro
Gemma Galli
Enrica Piccoli
Alessia Pezone
Federica Sala
2020BudapeşteRusya
Vlada Chigireva
Marina Goliadkina
Veronika Kalinina
Svetlana Kolesnichenko
Polina Komar
Svetlana Romashina
Alla Shishkina
Maria Shurochkina
Ukrayna
Maryna Aleksiiva
Vladyslava Aleksiiva
Marta Fiedina
Kateryna Reznik
Anastasiya Savchuk
Alina Shynkarenko
Kseniya Sydorenko
Yelyzaveta Yakhno
İspanya
Ona Carbonell
Berta Ferreras
Meritxell Mas
Alisa Ozhogina
Paula Ramírez
Sara Saldaña
Iris Tió
Blanca Toledano
2022RomeUkrayna
Maryna Aleksiiva
Vladyslava Aleksiiva
Olesia Derevianchenko
Marta Fiedina
Veronika Hryshko
Anhelina Ovchynnikova
Anastasiia Shmonina
Valeriya Tyshchenko
İtalya
Domiziana Cavanna
Linda Cerruti
Costanza Di Camillo
Costanza Ferro
Gemma Galli
Marta Iacoacci
Marta Murru
Enrica Piccoli
Fransa
Ambre Esnault
Laura González
Mayssa Guermoud
Oriane Jaillardon
Maureen Jenkins
Romane Lunel
Eve Planeix
Charlotte Tremble

Combination routine

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2004MadridİspanyaİtalyaYunanistan
2006BudapestRusya
Anastasia Davydova
Anastassia Ermakova
Mariya Gromova
Natalia Ishchenko
Elvira Khassianova
Olga Kuzhela
Anna Nasekina 
Elena Ovtchinnikova
Svetlana Romashina
Anna Shorina
İspanya
Alba Cabello
Raquel Corral
Andrea Fuentes
Tina Fuentes
Thais Henríquez
Laura López
Gemma Mengual
Gisela Morón
Irina Rodríguez
Paola Tirados
İtalya
Alessia Bigi 
Elisa Bozzo
Manila Flamini
Francesca Gangemi 
Mariangela Perrupato
Benedetta Re
Dalila Schiesaro 
Sara Sgarzi
Virna Taccone
Federica Tommasi
2008Eindhovenİspanya
Alba Cabello
Raquel Corral
Andrea Fuentes
Thaïs Henríquez
Laura López
Gemma Mengual
Gisela Morón
Irina Rodríguez
Paola Tirados
Cristina Violán
İtalya
Alessia Bigi
Elisa Bozzo
Costanza Fiorentini
Manila Flamini
Francesca Gangemi
Mariangela Perrupato
Dalila Schiesaro
Sara Sgarzi
Federica Tommasi
Ukrayna
Anna Bagirova
Nadiya Berezhna
Anastasiya Chepak
Inga Giller
Daria Iushko
Ganna Khmelnytska
Olga Kondrashova
Yuliya Maryanko
Olga Shevchuk
Kseniya Sydorenko
2010BudapestRusya
Anastasiya Yermakova
Natalia Ishchenko
Elvira Khasyanova
Darya Korobova
Olga Kuzhela
Aleksandra Patskevich
Svetlana Romashina
Alla Shishkina
Angelika Timanina
Aleksandra Zueva
İspanya
Clara Basiana
Alba María Cabello
Ona Carbonell
Margalida Crespí
Andrea Fuentes
Thaïs Henríquez
Paula Klamburg
Irene Montrucchio
Irina Rodríguez
Cristina Salvador
Ukrayna
Lolita Ananasova
Inga Gillyer
Olena Grechyknina
Daria Iushko
Olha Kondrashova
Juliya Maryanko
Oleksandra Sabada
Kateryna Sadurska
Kseniya Sydorenko
Anna Voloshyna
2012Debrecen
Eindhoven
İspanya
Clara Basiana
Alba María Cabello
Clara Camacho
Ona Carbonell
Margalida Crespí
Andrea Fuentes
Thaïs Henríquez
Paula Klamburg
Irene Montrucchio
Laia Pons
Ukrayna
Lolita Ananasova
Olena Grechykhina
Daria Iushko
Ganna Khmelnytska
Ganna Klymenko
Olga Kondrashova
Oleksandra Sabada
Kateryna Sadurska
Kseniya Sydorenko
Anna Voloshyna
İtalya
Federica Bellaria
Elisa Bozzo
Beatrice Callegari
Camilla Catteneo
Linda Cerruti
Francesca Deidda
Manila Flamini
Benedetta Re
Dalila Schiesaro
Sara Sgarzi
2014BerlinUkrayna
Lolita Ananasova
Olena Grechykhina
Oleksandra Kashuba
Kateryna Reznik
Oleksandra Sabada
Kateryna Sadurska
Anastasiya Savchuk
Kseniya Sydorenko
Anna Voloshyna
Olha Zolotarova
İspanya
Clara Basiana
Clara Camacho
Ona Carbonell
Margalida Crespí
Sara Gijon
Thaïs Henríquez
Cecilia Jiménez
Sara Levy
Meritxell Mas
Cristina Salvador
İtalya
Elisa Bozzo
Beatrice Callegari
Camilla Cattaneo
Linda Cerruti
Francesca Deidda
Costanza Ferro
Manila Flamini
Mariangela Perrupato
Dalila Schiesaro
Sara Sgarzi
2016LondonRusya
Vlada Chigireva
Marina Goliadkina
Svetlana Kolesnichenko
Liliia Nizamova
Alexandra Patskevich
Elena Prokofyeva
Alla Shishkina
Maria Shurochkina
Darina Valitova
Gelena Topilina
Ukrayna
Lolita Ananasova
Olena Grechykhina
Daria Iushko
Ekaterina Reznik
Oleksandra Sabada
Kateryna Sadurska
Anastasiya Savchuk
Kseniya Sydorenko
Anna Voloshyna
Olha Zolotarova
İtalya
Elisa Bozzo
Beatrice Callegari
Camilla Cattaneo
Linda Cerruti
Francesca Deidda
Costanza Ferro
Manila Flamini
Gemma Galli
Mariangela Perrupato
Sara Sgarzi
2018Glasgow
Edinburgh
Ukrayna
Maryna Aleksiiva
Vladyslava Aleksiiva
Valeriia Aprielieva
Marta Fiedina
Oleksandra Kashuba
Yana Nariezhna
Kateryna Reznik
Anastasiya Savchuk
Alina Shynkarenko
Yelyzaveta Yakhno
Veronika Hryshko
Oleksandra Kovalenko
İtalya
Beatrice Callegari
Domiziana Cavanna
Linda Cerruti
Francesca Deidda
Costanza Di Camillo
Costanza Ferro
Gemma Galli
Alessia Pezone
Enrica Piccoli
Federica Sala
Marta Murru
Francesca Zunino
İspanya
Leyre Abadía
Abril Conesa
Berta Ferreras
Emma García
María Juárez
Meritxell Mas
Elena Melián
Paula Ramírez
Sara Saldaña
Blanca Toledano
Iris Tió
2020BudapeşteUkrayna
Maryna Aleksiiva
Vladyslava Aleksiiva
Olesia Derevianchenko
Marta Fiedina
Veronika Hryshko
Kateryna Reznik
Anastasiya Savchuk
Alina Shynkarenko
Kseniya Sydorenko
Yelyzaveta Yakhno
Yunanistan
Maria Alzigkouzi Kominea
Eleni Deligianni
Eleni Fragkaki
Krystalenia Gialama
Pinelopi Karamesiou
Zoi Karangelou
Danai Kariori
Andriana Misikevych
Georgia Vasilopoulou
Violeta Zouzouni
Belarus
Vera Butsel
Marharyta Kiryliuk
Hanna Koutsun
Yana Kudzina
Kseniya Kuliashova
Anastasiya Navasiolava
Valeryia Puz
Anastasiya Suvalava
Kseniya Tratseuskaya
Aliaksandra Vysotskaya
2022RomeUkrayna
Maryna Aleksiiva
Vladyslava Aleksiiva
Olesia Derevianchenko
Marta Fiedina
Veronika Hryshko
Sofiia Matsiievska
Daria Moshynska
Anhelina Ovchynnikova
Anastasiia Shmonina
Valeriya Tyshchenko
İtalya
Domiziana Cavanna
Linda Cerruti
Costanza Di Camillo
Costanza Ferro
Gemma Galli
Marta Iacoacci
Marta Murru
Enrica Piccoli
Federica Sala
Francesca Zunino
Yunanistan
Zoi Agrafioti
Maria Alzigkouzi Kominea
Eleni Fragkaki
Krystalenia Gialama
Zoi Karangelou
Maria Karapanagiotou
Danai Kariori
Ifigeneia Krommydaki
Sofia Malkogeorgou
Andriana Misikevych

Mixed free routine

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2016LondonRusya
Aleksandr Maltsev
Mikhaela Kalancha
İtalya
Giorgio Minisini
Mariangela Perrupato
İspanya
Pau Ribes
Berta Ferreras
2018Glasgow
Edinburgh
Rusya
Mayya Gurbanberdieva
Aleksandr Maltsev
İtalya
Manila Flamini
Giorgio Minisini
İspanya
Pau Ribes
Berta Ferreras
2020BudapeşteRusya
Olesya Platonova
Aleksandr Maltsev
İspanya
Emma García
Pau Ribes
İtalya
Isotta Sportelli
Nicolò Ogliari
2022Romeİtalya
Giorgio Minisini
Lucrezia Ruggiero
İspanya
Emma García
Pau Ribes
Slovakya
Jozef Solymosy
Silvia Solymosyová

Mixed technical routine

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2016LondonRusya
Aleksandr Maltsev
Mikhaela Kalancha
İtalya
Giorgio Minisini
Manila Flamini
İspanya
Pau Ribes
Berta Ferreras
2018Glasgow
Edinburgh
Rusya
Mayya Gurbanberdieva
Aleksandr Maltsev
İtalya
Manila Flamini
Giorgio Minisini
İspanya
Pau Ribes
Berta Ferreras
2020BudapeşteRusya
Mayya Gurbanberdieva
Aleksandr Maltsev
İspanya
Emma García
Pau Ribes
İtalya
Isotta Sportelli
Nicolò Ogliari
2022Romaİtalya
Giorgio Minisini
Lucrezia Ruggiero
İspanya
Emma García
Pau Ribes
Slovakya
Jozef Solymosy
Silvia Solymosyová

Highlights routine

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2020BudapeşteUkrayna
Maryna Aleksiiva
Vladyslava Aleksiiva
Marta Fiedina
Veronika Hryshko
Anna Nosova
Kateryna Reznik
Anastasiya Savchuk
Alina Shynkarenko
Kseniya Sydorenko
Yelyzaveta Yakhno
Belarus
Vera Butsel
Marharyta Kiryliuk
Hanna Koutsun
Yana Kudzina
Kseniya Kuliashova
Anastasiya Navasiolava
Valeryia Puz
Anastasiya Suvalava
Kseniya Tratseuskaya
Aliaksandra Vysotskaya
Macaristan
Niké Barta
Katalin Csilling
Linda Farkas
Boglárka Gács
Lilien Götz
Hanna Hatala
Szabina Hungler
Adelin Regényi
Luca Rényi
Anna Viktória Szabó
2022RomaUkrayna
Maryna Aleksiiva
Vladyslava Aleksiiva
Olesia Derevianchenko
Marta Fiedina
Veronika Hryshko
Sofiia Matsiievska
Daria Moshynska
Anhelina Ovchynnikova
Anastasiia Shmonina
Valeriya Tyshchenko
İtalya
Domiziana Cavanna
Linda Cerruti
Costanza Di Camillo
Costanza Ferro
Gemma Galli
Marta Iacoacci
Marta Murru
Enrica Piccoli
Federica Sala
Francesca Zunino
Fransa
Camille Bravard
Manon Disbeaux
Ambre Esnault
Laura González
Mayssa Guermoud
Maureen Jenkins
Romane Lunel
Eve Planeix
Charlotte Tremble
Mathilde Vigneres