Avrupa Kulüpler Şampiyonlar Ligi

Erkekler Şampiyonlar Ligi

SezonEv Sahibi Şehir, ÜlkeŞampiyon TakımSkorFinalist
2008Talinn, EstonyaÇaykur Rize Judo Takımı4-3Gladiator (Rusya)
2009Abensberg, AlmanyaYawara-Neva
Alim Gadanov, Mansur Isaev, SIvan Nifontov, Kirill Denisov, Tagir Khaibulaev
4-1Levallois SC Judo
2010Cheboksary, RusyaYawara-Neva
Musa Mogushkov, Mansur Isaev, Sirazhuddin Magomedov, Kirill Denisov, Tagir Khaibulaev
4-1Saint Genevive
2011Antalya, Türkiye
2012İstanbul, TürkiyeAbensberg Tsv
Sugoi Uriarte Marcos, Christopher Voelk, Sven Maresch, Illias of Nikos Iliadis, Andreas Toelzer
3-2Yawara-Neva
2013Paris, FransaAbensberg Tsv
Sebastian Seidl, Christopher Voelk, Sven Stevens, Illias Iliadis, Andreas Toelzer
4-1Levallois SC Judo
2014Hoofddorp, HollandaFighter Tblisi
Shalva Kardava, Nugzari Tatalashvili, Zebeda Rekhviashvili, Varlam Liperteliani, Adam Okruashvili
4-1Kenamju Haarlem
2015Tiflis, GürcistanSagaredjo (Gürcistan)
Beka Shavdatuashvili, Lasha Shavdatuashvili, Tamazi Kirakozashvili, Beka Gviniashvili, Levani Matiashvili
3-2KBR Nalchik
2016Belgrad, SırbistanNEW Stream (Rusya)
Abdula Abdulzhalilov, Salan Ondar, Stanislav Semenov, Khusen Khalmurzayev, Alexander Mikhaylin
3-2Red Star Belgrad
2017Ankara, TürkiyeYawara-Neva (Rusya)
Mikhail Puliaev, Denis Iartcev, Khasan Khalmurzaev, Mikhail Igolnikov, Renat Saidov
4-1New Stream (Rusya)
2018Bükreş, RomanyaSporting CP Lizbon
David Reis, Odbayar Ganbaatar, Anri Egutidze, Nikoloz Sherazadishvili, Jorge Fonseca
3-2Yawara-Neva
2019Odivelas, PortekizSporting Club Portugal3-2Yawara-Neva
2020Yapılmadı
2021Paris, FransaYawara-Neva (Rusya)4-1Red Star Belgrade
2022

Kadınlar Şampiyonlar Ligi

SezonEv Sahibi Şehir, ÜlkeŞampiyon TakımSkorFinalist
2009Orleans, FransaSankaku Celje4-1Pontault Combault
2010Orleans, FransaLevallois SC Judo4-1US Orleans LOİ
2011Antalya, Türkiye
2012İstanbul, TürkiyeRSC Champigny
Delphine Delsalle, Lola Benarroche, Morgane Ribout, Marie Pasquet, Geraldine Mentouopou
4-1Yawara-Neva
2013Paris, FransaJC Maisons Alfort
Laura Holtzinger, Miryam Poper, Jocelyne Mendy, Karine Berger, Anne Fatoumata M Bairo
5-0Yawara-Neva
2014Hoofddorp, HollandaJSV Speyer
Verena Thumm, Johanna Mueller, Hedvig Karakas, Szaundra Diedrich
4-1Judo Club Cortaillod
2015Tiflis, GürcistanJTS Noord-Oost
Miranda Wolfslag, Margriet Bergstra, Iris Iwema, Natascha Ausma, Larissa Groenwold
5-0SK Shabolovka
2016Belgrad, SırbistanVCJ Valencia
Laura Gomez, Julia Figueroa, Isabel Puche, Elvismar Rodriguez, Rochele Nunes
4-1Slavija Novi SAD
2017Ankara, TürkiyeYawara-Neva (Rusya)
Natalia Kuziutina, Anastasiia Konkina, Ekaterina Valkova, Alena Prokopenko, Ksenia Chibisova
3-2VCJ Valencia
2018Bükreş, RomanyaFlam 91 (Fransa)
Coraline Marcus Tabellion, Enkhrillen Lkhagvatogoo, Mungunchimeg Baldorj, Marie Eve Gahie, Laure Fuseau
3-2JC Pontault Combault
2019Odivelas, PortekizRSC Champigny3-2VCJ Valencia
2020Yapılmadı
2021Paris, FransaG. Saray SK5-0RSC Champigny
2022