Avrupa Kano Sprint Şampiyonası

Kano Sprint Avrupa Şampiyonası (veya Avrupa Kano Sprint Şampiyonası), Avrupa Kano Birliği (ECA) tarafından düzenlenen uluslararası bir kano ve kayak etkinliğidir. İlk kez 1933'te Prag'da Uluslararası Kano Federasyonu'nun himayesinde düzenlendi. 1997'de Avrupa Şampiyonası yeniden başladı ve şimdi her yıl düzenleniyor.

Avrupa Şampiyonalarının en çok unvana sahip sporcusu, rekorunda 26 altın ve 16 gümüş madalya bulunan Macar Katalin Kovács'tır. Erkekler arasında galibiyet sayısı, 14 kez Avrupa şampiyonasını kazanan Alman Ronald Rauhe ve Rus Maxim Opalev tarafından yönetiliyor.

Erkekler C-1 200 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, PolonyaJoan Moreno (İspanya)Artsem Kozyr (Belarus)Henrikas Žustautas (Litvanya)
2022Munich, AlmanyaHenrikas Žustautas (Litvanya)Pablo Grana (İspanya)Oleksii Koliadych (Polonya)
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler C-1 500 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaMartin Fuksa (Çek Cumhuriyeti)Serghei Tarnovschi (Moldova)Cătălin Chirilă (Romanya)
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler C-1 1000 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaCătălin Chirilă (Romanya)Martin Fuksa (Çek Cumhuriyeti)Carlo Tacchini (İtalya)
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler C-1 5000 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaSebastian Brendel (Almanya)Balázs Adolf (Macaristan)Carlo Tacchini (İtalya)
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler C-2 200 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaPolonya
Aleksander Kitewski
Arsen Śliwiński
İspanya
Antoni Segura
Alfonso Benavides
Litvanya
Henrikas Žustautas
Vadim Korobov
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler C-2 500 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, Almanyaİspanya
Joan Antoni Moreno
Adrian Sieiro
Polonya
Wiktor Głazunow
Tomasz Barniak
Almanya
Sebastian Brendel
Tim Hecker
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler C-2 1000 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaAlmanya
Sebastian Brendel
Tim Hecker
İtalya
Nicolae Craciun
Daniele Santini
Macaristan
Balázs Adolf
Dániel Fejes
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler C-4 500 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, Almanya
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler K-1 200 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaKevin Santos (Portekiz)Roberts Akmens (Letonya)Petter Menning (İsveç)
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler K-1 500 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaJacob Schopf (Almanya)Ádám Varga (Macaristan)Fernando Pimenta (Portekiz)
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler K-1 1000 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaBálint Kopasz (Macaristan)Fernando Pimenta (Portekiz)Artuur Peters (Belçika)
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler K-1 5000 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaFernando Pimenta (Portekiz)Walter Bouzán (İspanya)Rafał Rosolski (Polonya)
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler K-2 200 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, Almanyaİtalya
Manfredi Rizza
Andrea Di Liberto
Polonya
Jakub Stepun
Bartosz Grabowski
Litvanya
Artūras Seja
Ignas Navakauskas
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler K-2 500 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaMacaristan
Bence Nádas
Bálint Kopasz
Almanya
Felix Frank
Moritz Florstedt
Litvanya
Mindaugas Maldonis
Andrej Olijnik
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler K-2 1000 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaAlmanya
Martin Hiller
Tamás Grossmann
İspanya
Francisco Cubelos
Iñigo Peña
İtalya
Samuele Burgo
Andrea Schera
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler K-4 500 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaAlmanya
Max Rendschmidt
Tom Liebscher
Jacob Schopf
Max Lemke
Slovakya
Samuel Baláž
Denis Myšák
Csaba Zalka
Adam Botek
Fransa
Guillaume Burger
Maxime Beaumont
Quilian Koch
Guillaume Le Floch
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler K-4 1000 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaAlmanya
Tobias-Pascal Schultz
Tom Liebscher
Martin Hiller
Felix Frank
İspanya
Francisco Cubelos
Roi Rodríguez
Pedro Vázquez
Iñigo Peña
Macaristan
Mark Mizser
Kornél Béké
Csaba Erdőssy
Tamás Erdélyi
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar C-1 200 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaAntía Jácome (İspanya)Liudmyla Luzan (Ukrayna)Vanesa Tot (Hırvatistan)
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar C-1 500 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaMaría Corbera (İspanya)Liudmyla Luzan (Ukrayna)Vanesa Tot (Hırvatistan)
2023
2024Szeged, Macaristan

Erkekler C-1 1000 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, Almanya
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar C-1 5000 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaMaría Corbera (İspanya)Annika Loske (Almanya)Liudmyla Babak (Ukrayna)
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar C-2 200 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaMacaristan
Giada Bragato
Bianka Nagy
İspanya
Antía Jácome
María Corbera
Almanya
Lisa Jahn
Sophie Koch
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar C-2 500 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaUkrayna
Liudmyla Luzan
Anastasiia Chetverikova
Macaristan
Giada Bragato
Bianka Nagy
Polonya
Sylvia Szczerbinska
Julia Walczak
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar C-1 1000 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, Almanya
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar C-4 500 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, Almanya
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar K-1 200 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaEmma Jørgensen (Danimarka)Anja Ostemann (Slovenya)Marta Walczykiewicz (Polonya)
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar K-1 500 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaAnna Puławska (Polonya)Eszter Rendessy (Macaristan)Emma Jørgensen (Danimarka)
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar K-1 1000 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaNoemi Pupp (Macaristan)Justyna Iskrzycka (Polonya)Isabel Contreras (İspanya)
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar K-1 5000 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaEmese Kőhalmi (Macaristan)Susanna Cicali (İtalya)Eva Barrios (İspanya)
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar K-2 200 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaMacaristan
Blanka Kiss
Anna Lucz
Polonya
Katarzyna Kołodziejczyk
Dominika Putto
Almanya
Jule Hake
Paulina Paszek
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar K-2 500 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaPolonya
Karolina Naja
Anna Pulawska
Belçika
Hermien Peters
Lize Broekx
Almanya
Paulina Paszek
Jule Hake
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar K-2 1000 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaMacaristan
Emese Kőhalmi
Eszter Rendessy
Polonya
Justyna Iskrzycka
Katarzyna Kołodziejczyk
İspanya
Laia Pèlachs
Begoña Lazkano
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar K-4 500 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, AlmanyaPolonya
Karolina Naja
Anna Puławska
Adrianna Kakol
Dominika Putto
Danimarka
Frederikke Matthiesen
Sara Milthers
Pernille Knudsen
Bolette Iversen
Macaristan
Blanka Kiss
Anna Lucz
Zsóka Csikós
Alida Dóra Gazsó
2023
2024Szeged, Macaristan

Kadınlar K-4 1000 m

YearHostAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1933Prague, Çekoslavakya
1934Copenhagen, Danimarka
1936Duisburg, Almanya
1957Ghent, Belçika
1959Duisburg, Batı Almanya
1961Poznań, Polonya
1963Jajce, Yugoslavya
1965Bucharest, Romanya
1967Duisburg, Batı Almanya
1969Moscow, SSCB
1997Plovdiv, Bulgaristan
1999Zagreb, Hırvatistan
2000Poznań, Polonya
2001Milan, Italya
2002Szeged, Macaristan
2004Poznań, Polonya
2005Poznań, Polonya
2006Račice, Çek Cumhuriyeti
2007Pontevedra, İspanya
2008Milan, Italya
2009Brandenburg an der Havel, Almanya
2010Trasona, İspanya
2011Belgrade, Sırbistan
2012Zagreb, Hırvatistan
2013Montemor-o-Velho, Portekiz
2014Brandenburg an der Havel, Almanya
2015Račice, Çek Cumhuriyeti
2016Moscow, Rusya
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Belgrade, Sırbistan
2019Poznań, Polonya
2020Bascov, Romanya
2021Poznań, Polonya
2022Munich, Almanya
2023
2024Szeged, Macaristan