Avrupa Gençlik Olimpiyatları Festivali – Yüzme

Yüzme, 1991'deki ilk sayısından bu yana Avrupa Gençlik Yaz Olimpiyat Festivali'nde bir spor olarak yer aldı. 18 yaşın altındaki Avrupalı ​​sporcular için iki yılda bir düzenlenen çok sporlu etkinliğin sonraki her baskısında programda yer aldı.

Genç Erkekler Kategorisi

50 m. serbest

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

100 m. serbest

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

200 m. serbest

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

400 m. serbest

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaTolga Temiz (Türkiye)Filippo Bertoni (İtalya)Arne Schubert (Almanya)
2023Maribor
2025Brno

1500 m. serbest

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

100 m. Sırtüstü

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

200 m. Sırtüstü

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

100 m. Kurbağalama

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

200 m. Kurbağalama

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaDaniel Moreno Monfort (İspanya)Nick Joel Richardt (Almanya)Matteo Arisi (İtalya)
2023Maribor
2025Brno

100 m. Kelebek

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

200 m. Kelebek

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

200 m. Bireysel Karışık

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

400 m. Bireysel Karışık

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

4 X 100 m. Serbest Bayrak

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

4 X 100 m. Karışık Bayrak

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

Genç Kızlar Kategorisi

50 m. Serbest

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

100 m. Serbest

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

200 m. Serbest

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

400 m. Serbest

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaTamara Elekes (Macaristan)Martine Damborg (Danimarka) Noelle Benkler (Almanya)
2023Maribor
2025Brno

800 m. Serbest

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

100 m. Sırtüstü

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

200 m. Sırtüstü

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

100 m. Kurbağalama

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

200 m. Kurbağalama

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

100 m. Kelebek

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

200 m. Kelebek

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

200 m. Bireysel Karışık

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

400 m. Bireysel Karışık

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

4X100 m. Serbest Bayrak

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno

4X100 m. Karışık Bayrak

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1991Brussels
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystrica
2023Maribor
2025Brno