Avrupa Gençlik Olimpiyatları Festivali – Artistik Jimnastik

Erkekler Kategorisi

Team all-around

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011TrabzonRusyaBüyük Britanyaİsviçre
2013UtrechtBüyük BritanyaRusyaİtalya
2015TbilisiBüyük Britanya
Giarnni Regini-Moran
Joe Fraser
Hamish Alexander Carter
İtalya
Lorenzo Galli
Stefano Patron
Luca Lino Garza
Rusya
Maksim Sinichkin
Artem Arnaut
Alexander Sychugov
2017GyőrRusya
Yuri Busse
Sergei Naidin
Aleksandr Kartsev
Büyük Britanya
Jamie Lewis
Jake Jarman
Pavel Karnejenko
İsviçre
David Bieri
Andrin Frey
Dominic Tamsel
2019BakuUkrayna
Nazar Chepurnyi
Volodymyr Kostiuk
Illia Kovtun
Rusya
Kirill Gashkov
Mukhammadzhon Iakubov
Ivan Kuliak
İtalya
Lorenzo Bonicelli
Ivan Brunello
Lorenzo Minh Casali
2022Banská Bystricaİtalya
Tommaso Brugnami
Davide Oppizzio
Riccardo Villa
Büyük Britanya
Oakley Banks
Danny Crouch
Reuben Ward
İsviçre
Matteo Giubellini
Jan Imhof
Mirco Riva
2023Maribor
2025Brno

Individual all-around

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011TrabzonCourtney Tulloch (Büyük Britanya)Daniel Petrica Vasile Radeanu (Romanya)Vasili Mikhalitsyn (Belarus)
2013UtrechtBrinn Bevan (Büyük Britanya)Nile Wilson (Büyük Britanya)Ivan Stretovich (Rusya)
2015TbilisiJoe Fraser (Büyük Britanya)Maksim Sinichkin (Rusya)Artem Arnaut (Rusya)
2017GyőrJamie Lewis (Büyük Britanya)Yuri Busse (Rusya)Nicolau Mir (İspanya)
2019BakuIllia Kovtun (Ukrayna)Ivan Kuliak (Rusya)Mukhammadzhon Iakubov (Rusya)
2022Banská BystricaRadomyr Stelmakh (Ukrayna)Riccardo Villa (İtalya)Matteo Giubellini (İsviçre)
2023Maribor
2025Brno

Floor exercise

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaDanny Crouch (Büyük Britanya)Radomyr Stelmakh (Ukrayna)Amine Abaidi (Hollanda)
2023Maribor
2025Brno

Pommel horse

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaKristijonas Padegimas (Litvanya)Amine Abaidi (Hollanda)Alfred Schwaiger (Polonya)
2023Maribor
2025Brno

Rings

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaLuis Il-Sung Melander (İsveç)Dmytro Prudko (Ukrayna)Paco Fernandes Henriques (Fransa)
2023Maribor
2025Brno

Vault

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaJoona Reiman (Finlandiya)Bozhidar Zlatanov (Bulgaristan)Tommaso Brugnami (İtalya)
2023Maribor
2025Brno

Parallel bars

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaJukka Ole Nissinen (Almanya)Bozhidar Zlatanov (Bulgaristan)Radomyr Stelmakh (Ukrayna)
2023Maribor
2025Brno

Horizontal bar

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaDmytro Dotsenko (İsrail)Danny Crouch (Büyük Britanya)Davide Oppizzio (İtalya)
2023Maribor
2025Brno

Kadınlar Kategorisi

Team all-around

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaRomanya
Amalia Ghigoarta
Sabrina Voinea
Amalia Puflea
Almanya
Marlene Gotthardt
Meolie Maria Jauch
Helen Kevric
İtalya
Arianna Grillo
July Marano
Martina Pieratti
2023Maribor
2025Brno

Individual all-around

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaHelen Kevric (Almanya)Amalia Puflea (Romanya)Lilou Viallat (Fransa)
2023Maribor
2025Brno

Vault

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaHelen Kevric (Almanya)Ruby Evans (Büyük Britanya)Sara Bergmann Jacobsen (Danimarka)
2023Maribor
2025Brno

Uneven bars

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaMartina Pieratti (İtalya)Helen Kevric (Almanya)Meolie Maria Jauch (Almanya)
2023Maribor
2025Brno

Balance beam

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaAmalia Puflea (Romanya)Anna Lashchevska (Ukrayna)Arianna Agrillo (İtalya)
2023Maribor
2025Brno

Floor exercise

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská BystricaAmalia Puflea (Romanya)Helen Kevric (Almanya)
July Marano (İtalya)
2023Maribor
2025Brno

Karışık Kategori

Pairs

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1993Valkenswaard
1995Bath
1997Lisbon
1999Esbjerg
2001Murcia
2003Paris
2005Lignano Sabbiadoro
2007Belgrade
2009Tampere
2011Trabzon
2013Utrecht
2015Tbilisi
2017Győr
2019Baku
2022Banská Bystricaİtalya
Riccardo Villa
Arianna Grillo
Almanya
Jukka Ole Nissinen
Helen Kevric
Ukrayna
Radomyr Stelmakh
Anna Lashchevska
2023Maribor
2025Brno