Avrupa Gençler/Küçükler Eskrim Şampiyonası

Junior U-20 Kategorisi

Erkekler Junior Epee

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanZsombor Keszthelyi (Macaristan)Alec Brooke (Büyük Britanya)Matteo Galassi (İtalya)
Yonatan Cohen (İsrail)
2023

Erkekler Junior Epee Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, Sırbistanİsviçre
Théo Brochard
Diego Erbetta
Ian Hauri
Sven Vineis
Büyük Britanya
Alec Brooke
James Jeal
Jacob Mitchell
Joseph Walmsley
İtalya
Filippo Armaleo
Matteo Galassi
Simone Mencarelli
Enrico Piatti
2023

Erkekler Junior Foil

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanGiulio Lombardi (İtalya)Valérian Castanié (Fransa)Eliot Chagnon (Fransa)
Paul-Antoine de Belval (Fransa)
2023

Erkekler Junior Foil Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, Sırbistanİtalya
Jacopo Bonato
Damiano Di Veroli
Giulio Lombardi
Tommaso Martini
Polonya
Adam Jakubowski
Piotr Kaśków
Mateusz Kwiatkowski
Adam Podralski
Fransa
Anas Anane
Valérian Castanié
Eliot Chagnon
Paul-Antoine de Belval
2023

Erkekler Junior Sabre

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanColin Heathcock (Almanya)Radu Nitu (Romanya)Szymon Hryciuk (Polonya)
Rémi Garrigue (Fransa)
2023

Erkekler Junior Sabre Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanAlmanya
Antonio Heathcock
Colin Heathcock
Leon Kuzmin
Valentin Meka
İtalya
Giorgio Marciano
Emanuele Nardella
Lorenzo Ottaviani
Pietro Torre
Bulgaristan
Viktor Filev
Dimitar Raikin
Todor Stoychev
Georgi Zlatarov
2023

Kadınlar Junior Epee

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanAnastasiia Rustamova (Rusya)Eszter Muhari (Macaristan)Katharina Kozielski (Almanya)
Gréta Gachályi (Macaristan)
2023

Kadınlar Junior Epee Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanMacaristan
Lili Büki
Gréta Gachályi
Eszter Muhari
Réka Salamon
Almanya
Lara Goldmann
Katharina Kozielski
Laura Katalin Wetzker
Alexandra Zittel
Çek Cumhuriyeti
Gabriela Aigermanová
Veronika Bieleszová
Tereza Havlínová
Patricie Prokšíková
2023

Kadınlar Junior Foil

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanCarolina Stutchbury (Büyük Britanya)Irene Bertini (İtalya)Karina Vasile (Romanya)
Lior Druck (İsrail)
2023

Kadınlar Junior Foil Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanRomanya
Emilia Corbu
Andreea Dincă
Teodora Șofran
Karina Vasile
Fransa
Alicia Audibert
Esther Bonny
Héloïse Pelletier
Marion Rousseau
Ukrayna
Kateryna Budenko
Kristina Petrova
Alina Poloziuk
Olga Sopit
2023

Kadınlar Junior Sabre

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanAmalia Aime (Fransa)Nisanur Erbil (Türkiye)Sugár Katinka Battai (Macaristan)
Felice Herbon (Almanya)
2023

Kadınlar Junior Sabre Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanMacaristan
Sugár Katinka Battai
Dorottya Beviz
Kira Keszei
Luca Szücs
Fransa
Amalia Aime
Cyrielle Girardin
Mathilde Mouroux
Lola Tranquille
İtalya
Carlotta Fusetti
Manuela Spica
Lucia Stefanello
Mariella Viale
2023

Cadet U-17 Kategorisi

Erkekler Cadet Epee

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanJacopo Rizzi (İtalya)Alon Sarid (İsrail)Alec Brooke (Büyük Britanya)
Alexander Malvik (Norveç)
2023

Erkekler Cadet Epee Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, Sırbistanİtalya
Matteo Galassi
Fabio Mastromarino
Giacomo Pietrobelli
Jacopo Rizzi
Macaristan
Bulcsú Farkas
Ádám Horváth
Ágoston Kó
Domonkos Pelle
İsrail
Omer Baruch
Bental Liman
Alon Sarid
Ilay Segal
2023

Erkekler Cadet Foil

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanAmbrus Budaházy (Macaristan)Álmos Bálint (Macaristan)Numa Crist (Fransa)
Jaimie Cook (Büyük Britanya)
2023

Erkekler Cadet Foil Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanMacaristan
Albert Bagdány
Álmos Bálint
Ambrus Budaházy
Keán Horváth
Büyük Britanya
Jaimie Cook
Callum Penman
David Sosnov
Nye Ulferts Kilpatrick
Fransa
Numa Crist
Jean-Baptiste de Belval
Adrien Helmy-Cocoynacq
Louis Pradel
2023

Erkekler Cadet Sabre

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanColin Heathcock (Almanya)Lucas Guilley (Fransa)Tolga Aslan (Türkiye)
Frigyes Godó (Macaristan)
2023

Erkekler Cadet Sabre Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanMacaristan
Frigyes Godó
Zsombor Hanzély
Kornél Péch
Oszkár Vajda
Fransa
Tom Couderc
Lucas Guilley
Axel Pogu
Guillaume Scelles
Romanya
Casian Cîdu
Dacian Enache
Rareș Gheorghe
Luca Radu
2023

Kadınlar Cadet Epee

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanGréta Gachályi (Macaristan)Alexandra Kravets (İsrail)Sofija Prošina (Letonya)
Emili Conrad (Ukrayna)
2023

Kadınlar Cadet Epee Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, Sırbistanİtalya
Allegra Cristofoletto
Eleonora Orso
Elisa Treglia
Federica Zogno
İspanya
Silvia Gómez López
Helena Linares Urbina
Candela Lozano Porras
Martina Torrego Álvarez
İsrail
Michal Cohen
Maya Freireich
Alexandra Kravets
Yuval Yizhaki
2023

Kadınlar Cadet Foil

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanMatilde Molinari (İtalya)Jázmin Papp (Macaristan)Sofia Giordani (İtalya)
Alisa İşbir (Türkiye)
2023

Kadınlar Cadet Foil Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, Sırbistanİtalya
Beatrice Pia Maria Bibite
Greta Collini
Sofia Giordani
Matilde Molinari
Türkiye
Fatima Zehra Anbarlılar
Elif Su Ay
Almıla Birçe Durukan
Alisa İşbir
Büyük Britanya
Megan Elliott
Isabella Johnson
Carolina Stutchbury
Amelie Tsang
2023

Kadınlar Cadet Sabre

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanAnna Spiesz (Macaristan)Martina Giancola (İtalya)Maria Alexe (Romanya)
Tiziana Nitschmann (Almanya)
2023

Kadınlar Cadet Sabre Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
2009Odense, Danimarka
2010Lobnya, Rusya
2012Porec, Hırvatistan
2013Budapeşte, Macaristan
2014Jerusalem, İsrail
2015Maribor, Slovenya
2016Novi Sad, Sırbistan
2017Plovdiv, Bulgaristan
2018Sochi, Rusya
2019Foggia, İtalya
2020Porec, Hırvatistan
2022Novi Sad, SırbistanMacaristan
Liza Bognár
Emese Domonkos
Zsanett Kovács
Anna Spiesz
Romanya
Maria Alexe
Rosemarie Benciu
Alexandra Mitrus
Amalia Stan
Fransa
Roxane Chabrol
Alejandra Manga
Ezechielle Martinez Almansa
Aurore Patrice
2023