Avrupa Gençler (Cadet) Güreş Şampiyonası Greko-Roman Stil Madalya Listesi

45 Kg.

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Bursa
1988Izmir
2000Bratislava
2001Izmir
2002Vilnius
2003Skopje
2004Albena
2005Tirana
2006Istanbul
2007Warsaw
2008Daugavpils
2009Zrenjanin
2010Sarajevo
2011Warsaw
2012Katowice
2013Bar
2014Samokov
2015Subotica
2016Stockholm
2017Sarajevo
2018Skopje
2019Faenza
2021SamokovRahim Hasanov (Azerbaycan)Nikita Dementiev (Ukrayna)Sercan Kesgin (Türkiye)
Anri Khozrevanidze (Gürcistan)
2022BucharestYevhen Pokovba (Ukrayna)Mózes Ádám László (Macaristan)Samvel Khachatryan (Ermenistan)
Hüseyn Savadov (Azerbaycan)

45 Kg.

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Bursa
1988Izmir
2000Bratislava
2001Izmir
2002Vilnius
2003Skopje
2004Albena
2005Tirana
2006Istanbul
2007Warsaw
2008Daugavpils
2009Zrenjanin
2010Sarajevo
2011Warsaw
2012Katowice
2013Bar
2014Samokov
2015Subotica
2016Stockholm
2017Sarajevo
2018Skopje
2019Faenza
2021SamokovFaraim Mustafayev (Azerbaycan)Servet Angı (Türkiye)Maxim Sarmanov (Moldova)
Kazbek Tarkanov (Rusya)
2022BucharestVakhtang Lolua (Gürcistan)Elvin Ibadov (Azerbaycan)Nikita Dementiev (Ukrayna)
Levente Fige (Macaristan)

51 Kg.

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Bursa
1988Izmir
2000Bratislava
2001Izmir
2002Vilnius
2003Skopje
2004Albena
2005Tirana
2006Istanbul
2007Warsaw
2008Daugavpils
2009Zrenjanin
2010Sarajevo
2011Warsaw
2012Katowice
2013Bar
2014Samokov
2015Subotica
2016Stockholm
2017Sarajevo
2018Skopje
2019Faenza
2021SamokovBorislav Kirilov (Belarus)Tamazi Glonti (Gürcistan)Gaspar Terteryan (Ermenistan)
Parviz Dadashov (Azerbaycan)
2022BucharestAnri Khozrevanidze (Gürcistan) Vadat Gasimli (Azerbaycan)Aleks Margaryan (Ermenistan)
Maxim Sarmanov (Moldova)

55 Kg.

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Bursa
1988Izmir
2000Bratislava
2001Izmir
2002Vilnius
2003Skopje
2004Albena
2005Tirana
2006Istanbul
2007Warsaw
2008Daugavpils
2009Zrenjanin
2010Sarajevo
2011Warsaw
2012Katowice
2013Bar
2014Samokov
2015Subotica
2016Stockholm
2017Sarajevo
2018Skopje
2019Faenza
2021SamokovFarid Bakhishli (Azerbaycan)Armen Sukiasyan (Ermenistan)Konstantin Savchuk (Rusya)
Berati İnaç (Türkiye)
2022BucharestFaraim Mustafayev (Azerbaycan)Hayk Lyudvigyan (Ermenistan)Saba Surmanidze (Gürcistan)
Halil Çınar (Türkiye)

60 Kg.

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Bursa
1988Izmir
2000Bratislava
2001Izmir
2002Vilnius
2003Skopje
2004Albena
2005Tirana
2006Istanbul
2007Warsaw
2008Daugavpils
2009Zrenjanin
2010Sarajevo
2011Warsaw
2012Katowice
2013Bar
2014Samokov
2015Subotica
2016Stockholm
2017Sarajevo
2018Skopje
2019Faenza
2021SamokovFarid Khalilov (Azerbaycan)Levente Lévai (Macaristan)Rati Khozrevanidze (Gürcistan)
Iulian Lungu (Romanya)
2022BucharestMahammad Gasimzade (Azerbaycan)Avtandil Mamaladze (Gürcistan) Eimantas Andriuška (Litvanya)
Gaspar Terteryan (Ermenistan)

65 Kg.

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Bursa
1988Izmir
2000Bratislava
2001Izmir
2002Vilnius
2003Skopje
2004Albena
2005Tirana
2006Istanbul
2007Warsaw
2008Daugavpils
2009Zrenjanin
2010Sarajevo
2011Warsaw
2012Katowice
2013Bar
2014Samokov
2015Subotica
2016Stockholm
2017Sarajevo
2018Skopje
2019Faenza
2021SamokovImed Khudzhadze (Ukrayna)Anri Putkaradze (Gürcistan)Kanan Abdullazade (Azerbaycan)
Iosif Ionescu (Romanya)
2022Bucharest, RomanyaArionas Kolitsopoulos (Yunanistan)Seymur Gasimov (Azerbaycan)Vahe Hovhannisyan (Ermenistan)
Levente Levai (Macaristan)

71 Kg.

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Bursa
1988Izmir
2000Bratislava
2001Izmir
2002Vilnius
2003Skopje
2004Albena
2005Tirana
2006Istanbul
2007Warsaw
2008Daugavpils
2009Zrenjanin
2010Sarajevo
2011Warsaw
2012Katowice
2013Bar
2014Samokov
2015Subotica
2016Stockholm
2017Sarajevo
2018Skopje
2019Faenza
2021SamokovAlexandru Solovei (Moldova)Alperen Berber (Türkiye)Ruslan Nurullayev (Azerbaycan)
Ibrahim Tabaev (Belçika)
2022Bucharestİbrahim Özdemir (Türkiye)Davud Mammadov (Azerbaycan)Maksym Radyk (Ukrayna)
Dimitar Rachev (Bulgaristan)

80 Kg.

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Bursa
1988Izmir
2000Bratislava
2001Izmir
2002Vilnius
2003Skopje
2004Albena
2005Tirana
2006Istanbul
2007Warsaw
2008Daugavpils
2009Zrenjanin
2010Sarajevo
2011Warsaw
2012Katowice
2013Bar
2014Samokov
2015Subotica
2016Stockholm
2017Sarajevo
2018Skopje
2019Faenza
2021SamokovAchiko Bolkvadze (Gürcistan)Mihai Gutu (Moldova)Ivan Tsybanev (Ukrayna)
Maksim Masiukevich (Belarus)
2022BucharestMihai Gutu (Moldova)Ismayil Rzayev (Azerbaycan)Yegor Yakushenko (Ukrayna)
Branko Dukić (Sırbistan)

92 Kg.

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Bursa
1988Izmir
2000Bratislava
2001Izmir
2002Vilnius
2003Skopje
2004Albena
2005Tirana
2006Istanbul
2007Warsaw
2008Daugavpils
2009Zrenjanin
2010Sarajevo
2011Warsaw
2012Katowice
2013Bar
2014Samokov
2015Subotica
2016Stockholm
2017Sarajevo
2018Skopje
2019Faenza
2021SamokovVladyslav Lub (Ukrayna)Timur Chernyshev (Rusya)Gor Ayvazyan (Gürcistan)
Abubakar Khaslakhanau (Belarus)
2022BucharestGabriel Eduardo Stan (Romanya)Sebastian Warchol (Polonya)Roko Strika (Hırvatistan)
Darius Kiefer (Almanya)

110 Kg.

SeneEv Sahibi ŞehirAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1986Bursa
1988Izmir
2000Bratislava
2001Izmir
2002Vilnius
2003Skopje
2004Albena
2005Tirana
2006Istanbul
2007Warsaw
2008Daugavpils
2009Zrenjanin
2010Sarajevo
2011Warsaw
2012Katowice
2013Bar
2014Samokov
2015Subotica
2016Stockholm
2017Sarajevo
2018Skopje
2019Faenza
2021SamokovDaniil Chasovnikov (Rusya)Nikita Ovsjanikov (Almanya)Daniil Kazlou (Belarus)
Artur Boichuk (Ukrayna)
2022BucharestLaszlo Darabos (Macaristan)Cemal Yusuf Bakır (Türkiye)Dimitris Thanos (Yunanistan)
Dmytro Stryzhekozin (Ukrayna)