Avrupa 3D Okçuluk Şampiyonası

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeKategori
2008Punta Umbría, İspanya10
2010Sassari, İtalya10
2012Trakoscan, Hırvatistan10
2014Tallinn, Estonya10
2016Mokrice, Slovenya10
2018Gothenburg, İsveç10
2021Maribor, Slovenya 10

Madalya Listeleri

Erkekler Compound

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaSkorGümüş Madalya Bronz Madalya
2008Punta Umbría, İspanya
2010Sassari, İtalya
2012Trakoscan, Hırvatistan
2014Tallinn, Estonya
2016Mokrice, SlovenyaNico Wiener (Avusturya)Giuseppe Seimandi (İtalya)Joaquin Merida Rodriguez (İspanya)
2018Gothenburg, İsveçGiuseppe Seimandi (İtalya)Stig Andersen (İsveç)Jesse Sut (İtalya)
2021Maribor, Slovenya Nico Winer (Avusturya) 43-37Mikael Anderle (İsveç) Jesse Sut (İtalya)

Kadınlar Compound

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaFinal
Skor
Gümüş Madalya Bronz Madalya
2008Punta Umbría, İspanya
2010Sassari, İtalya
2012Trakoscan, Hırvatistan
2014Tallinn, Estonya
2016Mokrice, SlovenyaLisa Sodersten (İsveç)Minica Finessi (İtalya)Sonia Nianchi (İtalya)
2018Gothenburg, İsveçIrene Franchini (İtalya) Kirstine Godskesen Klausen (Danimarka)Pernille Olsen (Danimarka)
2021Maribor, Slovenya Irene Franchini (İtalya) 36-36
(11-8)
Anne Laurila (Finlandiya) Monica Finessi (İtalya)

Erkekler Barebow

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaFinal
Skor
Gümüş Madalya Bronz Madalya
2008Punta Umbría, İspanya
2010Sassari, İtalya
2012Trakoscan, Hırvatistan
2014Tallinn, Estonya
2016Mokrice, SlovenyaDavid Garcia Fernandez (İspanya)Alessio Noceti (İtalya)Alois Ateinwender (Avusturya)
2018Gothenburg, İsveçFredrik Lundmark (İsveç)David Garcia Fernandez (İspanya)Cesar Vera Bringas (İspanya)
2021Maribor, Slovenya Leo Pettersson (İsveç) 39-36Cesar Vera Bringas (İspanya) Vitalii Budiak (Rusya)

Kadınlar Barebow

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaFinal
Skor
Gümüş Madalya Bronz Madalya
2008Punta Umbría, İspanya
2010Sassari, İtalya
2012Trakoscan, Hırvatistan
2014Tallinn, Estonya
2016Mokrice, SlovenyaEleonora Strobbe (İtalya)Chantal Porte (Fransa)Ilona Rada (Macaristan)
2018Gothenburg, İsveçUlrike Steinwender (Avusturya)Cinzia Noziglia (İtalya)Lina Bjorklund (İsveç)
2021Maribor, Slovenya Stine Asell (İsveç) 39-36Yulia Blanter (Rusya) Cinzia Noziglia (İtalya)

Erkekler Longbow

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaFinal
Skor
Gümüş Madalya Bronz Madalya
2008Punta Umbría, İspanya
2010Sassari, İtalya
2012Trakoscan, Hırvatistan
2014Tallinn, Estonya
2016Mokrice, SlovenyaDanilo Fornasier (İtalya)Serge Corvino (Fransa)Giuliano Faletti (İtalya)
2018Gothenburg, İsveçKároly Hegedus (Macaristan)Mikhail Poddevalin (Rusya)Martin Jorgensen (Danimarka)
2021Maribor, Slovenya Franz Harg (Avusturya) 39-29Kristaps Novads (Letonya) Mikhail Poddevalin (Rusya)

Kadınlar Longbow

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaFinal
Skor
Gümüş Madalya Bronz Madalya
2008Punta Umbría, İspanya
2010Sassari, İtalya
2012Trakoscan, Hırvatistan
2014Tallinn, Estonya
2016Mokrice, SlovenyaEncarna Garrido Lazaro (İspanya)Daniele Ramos (Fransa)Giulia Barbaro (İtalya)
2018Gothenburg, İsveçKetija Neringa-Martinsone (Letonya)Encarna Garrido Lazaro (İspanya)Paola Sacchetti (İtalya)
2021Maribor, Slovenya Encarna Garrido Lazaro (İspanya) 34-18Ylle Kell (Estonya) Inge Sirkel-Suviste (Estonya)

Erkekler Instinctive

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaFinal
Skor
Gümüş Madalya Bronz Madalya
2008Punta Umbría, İspanya
2010Sassari, İtalya
2012Trakoscan, Hırvatistan
2014Tallinn, Estonya
2016Mokrice, SlovenyaFabio Pittaluga (İtalya)Aurellano Sanchez (İspanya)Juan Gomez Garate (İspanya)
2018Gothenburg, İsveçFrank Christiansen (Danimarka)Klaus Grünsteidl (Avusturya)Federico Perucchi (İtalya)
2021Maribor, Slovenya Terje Bakke (Norveç) 31-24Fedele Soria (İtalya) Brian Pedersen (İsveç)

Kadınlar Instinctive

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaFinal
Skor
Gümüş Madalya Bronz Madalya
2008Punta Umbría, İspanya
2010Sassari, İtalya
2012Trakoscan, Hırvatistan
2014Tallinn, Estonya
2016Mokrice, SlovenyaHeldis Zahlberger (Avusturya)Michaela Lake (Büyük Britanya)Ulrika Backman (İsveç)
2018Gothenburg, İsveçSabrina Vannini (İtalya) Iuana Bassi (İtalya)Begona Perez Garrido (İspanya)
2021Maribor, Slovenya Michela Donati (İtalya) 31-23Karin Novi (Avusturya) Sabrina Vannini (İtalya)

Erkekler Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaFinal
Skor
Gümüş Madalya Bronz Madalya
2008Punta Umbría, İspanya
2010Sassari, İtalya
2012Trakoscan, Hırvatistan
2014Tallinn, Estonya
2016Mokrice, Slovenyaİtalya
Giuliano Faletti
Alessio Noceti
Giuseppe Seimandi
İspanya
David Garcia Fernandez
Jose Luis Iriarte Larumbe
Joaquin Merida Rodriguez
İsveç
Christian Daldborg
Leif Loven
Fredrik Lundmark
2018Gothenburg, İsveçİtalya
Alfredo Dondi
Eric Esposito
Giuseppe Seimandi
İspanya
David Garcia Fernandez
Jose Luis Iriarte Larumbe
Joaquin Merida Rodriguez
Fransa
Robin Gardeur
David Jackson
Joan Pauner
2021Maribor, Slovenya Avusturya
Franz Harg
Alois Steinwender
Nico Wiener
108-95İspanya
Jairo Valentin Fernandez Alvarez
Jorge Sacristan Llados
Cesar Vera Bringes
İtalya
Giuliano Faletti
Alessandro Rigamonti
Jesse Sut

Kadınlar Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaFinal
Skor
Gümüş Madalya Bronz Madalya
2008Punta Umbría, İspanya
2010Sassari, İtalya
2012Trakoscan, Hırvatistan
2014Tallinn, Estonya
2016Mokrice, Slovenyaİsveç
Stine Asell
Leena-Kaarina Savilıoto
Lisa Sodersten
İtalya
Giulia Barbaro
Irene Franchini
Cinzia Noziglia
Büyük Britanya
Victoria Barby
Jessica Nilsson
Emily Williams
2018Gothenburg, İsveçİsveç
Lina Bjorklund
Leena-Kaarina Savilıoto
Lisa Sodersten
Fransa
Elodie Galvez
Christine Gauthe
Daniele Ramos
İtalya
Paola Sacchetti
Irene Franchini
Cinzia Noziglia
2021Maribor, Slovenya İtalya
Iuana Bassi
Irene Franchini
Cinzia Noziglia
98-87Avusturya
Ingrid Ronacher
Beate Schölmberger
Ulrike Steinwender
Finlandiya
Inke Alaja
Kirsi Andström
Anne Laurila

Karışık Compound Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaFinal
Skor
Gümüş Madalya Bronz Madalya
2008Punta Umbría, İspanya
2010Sassari, İtalya
2012Trakoscan, Hırvatistan
2014Tallinn, Estonya
2016Mokrice, Slovenya
2018Gothenburg, İsveç
2021Maribor, Slovenya İsveç
Ida Karlsson
Mikael Anderle
82-77İtalya
Irene Franchini
Jesse Sut
Finlandiya
Anne Laurila
Pekka Loitokari

Karışık Barebow Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaFinal
Skor
Gümüş Madalya Bronz Madalya
2008Punta Umbría, İspanya
2010Sassari, İtalya
2012Trakoscan, Hırvatistan
2014Tallinn, Estonya
2016Mokrice, Slovenya
2018Gothenburg, İsveç
2021Maribor, Slovenya İtalya
Cinzia Noziglia
Alessandro Rigamonti
79-73Rusya
Yulia Blanter
Vitalii Budiak
İspanya
Casandra Campo Tellez
Cesar Vera Bringas

Karışık Longbow Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaFinal
Skor
Gümüş Madalya Bronz Madalya
2008Punta Umbría, İspanya
2010Sassari, İtalya
2012Trakoscan, Hırvatistan
2014Tallinn, Estonya
2016Mokrice, Slovenya
2018Gothenburg, İsveç
2021Maribor, Slovenya Avusturya
Beate Schölmberger
Franz Harg
68-47İtalya
Paola Sacchetti
Giuliano Faletti
Fransa
Daniele Ramos
Robin Gardeur

Karışık İnstinctive Takım

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaFinal
Skor
Gümüş Madalya Bronz Madalya
2008Punta Umbría, İspanya
2010Sassari, İtalya
2012Trakoscan, Hırvatistan
2014Tallinn, Estonya
2016Mokrice, Slovenya
2018Gothenburg, İsveç
2021Maribor, Slovenya Danimarka
Rikke Holten
Frank Christiansen
66-59Slovenya
Mojca Pavacic
Kristijan Horvat
Avusturya
Karin Novi
Klaus Grünsteidl