Asya Ritmik Jimnastik Şampiyonası

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeTarih
1996Changsha, ÇinSeptember 1996
2004Yangzhou, ÇinJune 10–13, 2004
2006Surat, HindistanJuly 30–August 3, 2006
2009Astana, KazakistanOctober 15–18, 2009
2011Astana, KazakistanJune 15–17, 2011
2013Taşkent, ÖzbekistanJune 5–8, 2013
2015Jecheon, Güney KoreJune 10–13, 2015
2016Taşkent, ÖzbekistanMay 8–10, 2016
2017Astana, KazakistanJune 24–26, 2017
2018Kuala Lumpur, MalezyaApril 29–May 2, 2018
2019Pattaya, TaylandJune 20–23, 2019
2021Taşkent, ÖzbekistanJune 8–10, 2021
2022Pattaya, TaylandJune 23–26, 2022

Bireysel (İndividual) all-around

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1996Changsha, Çin
2004Yangzhou, Çin
2006Surat, Hindistan
2009Astana, Kazakistan
2011Astana, Kazakistan
2013Taşkent, Özbekistan
2015Jecheon, Güney Kore
2016Taşkent, Özbekistan
2017Astana, Kazakistan
2018Kuala Lumpur, Malezya
2019Pattaya, Tayland
2021Taşkent, Özbekistan
2022Pattaya, TaylandTakhmina Ikromova (Özbekistan)Sumire Kita (Japonya)Zhao Yating (Çin)

Takım all-around

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1996Changsha, Çin
2004Yangzhou, Çin
2006Surat, Hindistan
2009Astana, Kazakistan
2011Astana, Kazakistan
2013Taşkent, Özbekistan
2015Jecheon, Güney Kore
2016Taşkent, Özbekistan
2017Astana, Kazakistan
2018Kuala Lumpur, Malezya
2019Pattaya, Tayland
2021Taşkent, Özbekistan
2022Pattaya, TaylandÖzbekistan
Sabina Tashkenbaeva
Takhmina Ikromova
Yosmina Rakhimova
Shakhzoda Ibragimova
Mariya Pak
Nilufar Azamova
Mumtozabonu Iskhokzoda
Khurshidabonu Abduraufova
Nargiza Djumaniyazova
Kazakistan
Elzhana Taniyeva
Aibota Yertaikyzy
Aruzhan Kassenova
Sagina Muratkyzy
Aislu Murzagaliyeva
Aidana Shayakhmetova
Renata Zholdinova
Assel Shukirbay

Japonya
Sumire Kita
Mirano Kita
Ayuka Suzuki
Nanami Takenaka
Chihana Nakamura
Rina Imaoka
Rinako Inaki
Fuka Inuko

Grup all-around

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1996Changsha, Çin
2004Yangzhou, Çin
2006Surat, Hindistan
2009Astana, Kazakistan
2011Astana, Kazakistan
2013Taşkent, Özbekistan
2015Jecheon, Güney Kore
2016Taşkent, Özbekistan
2017Astana, Kazakistan
2018Kuala Lumpur, Malezya
2019Pattaya, Tayland
2021Taşkent, Özbekistan
2022Pattaya, TaylandÖzbekistan
Shakhzoda Ibragimova
Mariya Pak
Nilufar Azamova
Mumtozabonu Iskhokzoda
Khurshidabonu Abduraufova
Nargiza Djumaniyazova
Japonya
Ayuka Suzuki
Nanami Takenaka
Chihana Nakamura
Rina Imaoka
Rinako Inaki
Fuka Inuko
Kazakistan
Aruzhan Kassenova
Sagina Muratkyzy
Aislu Murzagaliyeva
Aidana Shayakhmetova
Renata Zholdinova
Assel Shukirbay

Hoop

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1996Changsha, Çin
2004Yangzhou, Çin
2006Surat, Hindistan
2009Astana, Kazakistan
2011Astana, Kazakistan
2013Taşkent, Özbekistan
2015Jecheon, Güney Kore
2016Taşkent, Özbekistan
2017Astana, Kazakistan
2018Kuala Lumpur, Malezya
2019Pattaya, Tayland
2021Taşkent, Özbekistan
2022Pattaya, TaylandTakhmina Ikromova (Özbekistan)Sumire Kita (Japonya)Zhao Yating (Çin)

Ball

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1996Changsha, Çin
2004Yangzhou, Çin
2006Surat, Hindistan
2009Astana, Kazakistan
2011Astana, Kazakistan
2013Taşkent, Özbekistan
2015Jecheon, Güney Kore
2016Taşkent, Özbekistan
2017Astana, Kazakistan
2018Kuala Lumpur, Malezya
2019Pattaya, Tayland
2021Taşkent, Özbekistan
2022Pattaya, TaylandTakhmina Ikromova (Özbekistan)Sabina Tashkenbaeva (Özbekistan)Sumire Kita (Japonya)

Clubs

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1996Changsha, Çin
2004Yangzhou, Çin
2006Surat, Hindistan
2009Astana, Kazakistan
2011Astana, Kazakistan
2013Taşkent, Özbekistan
2015Jecheon, Güney Kore
2016Taşkent, Özbekistan
2017Astana, Kazakistan
2018Kuala Lumpur, Malezya
2019Pattaya, Tayland
2021Taşkent, Özbekistan
2022Pattaya, TaylandTakhmina Ikromova (Özbekistan)Elzhana Taniyeva (Kazakistan)Sumire Kita (Japonya)

Ribbon

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1996Changsha, Çin
2004Yangzhou, Çin
2006Surat, Hindistan
2009Astana, Kazakistan
2011Astana, Kazakistan
2013Taşkent, Özbekistan
2015Jecheon, Güney Kore
2016Taşkent, Özbekistan
2017Astana, Kazakistan
2018Kuala Lumpur, Malezya
2019Pattaya, Tayland
2021Taşkent, Özbekistan
2022Pattaya, TaylandElzhana Taniyeva (Kazakistan)Takhmina Ikromova (Özbekistan)Zhao Yating (Çin)

Grup 5 hoops

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1996Changsha, Çin
2004Yangzhou, Çin
2006Surat, Hindistan
2009Astana, Kazakistan
2011Astana, Kazakistan
2013Taşkent, Özbekistan
2015Jecheon, Güney Kore
2016Taşkent, Özbekistan
2017Astana, Kazakistan
2018Kuala Lumpur, Malezya
2019Pattaya, Tayland
2021Taşkent, Özbekistan
2022Pattaya, TaylandKazakistanÖzbekistanJaponya

Grup 3 ribbons + 2 Ball

SeneEv Sahibi Şehir, ÜlkeAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
1996Changsha, Çin
2004Yangzhou, Çin
2006Surat, Hindistan
2009Astana, Kazakistan
2011Astana, Kazakistan
2013Taşkent, Özbekistan
2015Jecheon, Güney Kore
2016Taşkent, Özbekistan
2017Astana, Kazakistan
2018Kuala Lumpur, Malezya
2019Pattaya, Tayland
2021Taşkent, Özbekistan
2022Pattaya, TaylandÖzbekistanJaponyaTaywan