Türkiye Liseler Voleybol Şampiyonası

YearHostChampionsScoreRunners-up
1924İstanbul Kabataş Sultanisi
1950-51G.Saray Lisesi
1951-52G.Saray Lisesi
1952-53G.Saray Lisesi
1953-54G.Saray Lisesi
1954-55G.Saray Lisesi
1955-56G.Saray Lisesi
1956-57G.Saray Lisesi
1957-58G.Saray LisesiLig SistemiAnkara Maarif Koleji
1958-59G.Saray Lisesi
1959-60G.Saray Lisesi
1960-61G.Saray Lisesi
1961-62G.Saray Lisesi
1962-63G.Saray Lisesi
1963-64
1964-65
1965-66BursaSaint-Joseph Lisesi3-0
15-12, 16-14, 15-6
Ankara Maarif Koleji
1966-67SakaryaSaint-Joseph Lisesi3-0Adana Erkek Lisesi
1972-73
1973-74Saint-Joseph Lisesi
1974-75Saint-Joseph Lisesi
1975-76Saint-Joseph Lisesi
1976-77SakaryaSaint-Joseph Lisesi3-0Denizli Ticaret Lisesi
1977-78BoluSaint-Joseph Lisesi
1978-79Saint-Joseph Lisesi
1979-80BoluSaint-Joseph LisesiLig Sitemiİzmir Atatürk Lisesi
1980-81AnkaraSaint-Joseph Lisesi
1981-82Saint-Joseph Lisesi
Bülent Meriç
Lig SitemiAnkara TED Koleji
1982-83İzmir Bornova Anadolu Lisesi
1983-84Bursaİzmir Bornova Anadolu Lisesi
1984-85SakaryaSaint-Joseph Lisesi3-0İzmir Tevfik F,kret Lisesi
1985-86İzmir Bornova Anadolu Lisesi
1986-87BursaBurs Erkek LisesiLig Sitemiİzmir Bornova Anadolu Lisesi
1987-88
1988-89İstanbul Üsküdar Cumhuriyet Lisesi
Nedim Özbey
1989-90İstanbul Üsküdar Cumhuriyet Lisesi
Nedim Özbey
1990-91
1991-92Antalyastanbul Üsküdar Cumhuriyet Lisesi
1992-93İstanbul Üsküdar Cumhuriyet Lisesi
Nedim Özbey
1993-94İstanbul Üsküdar Cumhuriyet Lisesi
Nedim Özbey
1994-95
1995-96
1996-97
1997-98
1998-99
1999-00İstanbul Halide Edip Adıvar Lisesi
2000-01
2001-02Ankara Çankaya Lisesi
2002-03Ankara Kaya Bayazıtoğlu Lisesi
2003-04Ankara Batıkent Lisesi
2004-05Ankara Batıkent Lisesi
2005-06Ankara Batıkent Lisesi
2006-07
2007-08Balıkesirİstanbul Fatih Davut Paşa Lisesiİzmir Namık Kemal Lisesi
2008-09Sivasİstanbul Fatih Davut Paşa Lisesi3-0
25-20, 25-22, 25-20
İzmir Namık Kemal Lisesi
2009-10İzmirİstanbul Fatih Davut Paşa Lisesi3-2Ankara Batıkent Lisesi
2010-11MuğlaAnkara Batıkent Lisesi
Ali Kazım Hidayetoğlu
3-0
(25-16, 25-18, 25-15)
İstanbul Ataşehir Habire Yahşi Lisesi
2011-12HatayAnkara Özel Çankaya Doğa Anadolu Lisesi
Kazım Hidayetoğlu
3-0İstanbul Bayrampaşa Tuna Lisesi
2012-13Ankara Özel Çankaya Doğa Anadolu LisesiBursa Ali Osman Sönmez EML
2013-14Eskişehirİstanbul Suadiye Hacı Mustafa Tarman Anadolu Lisesi3-1
25-21, 34-32, 23-25, 25-21
Ankara Özel Çankaya Doğa Anadolu Lisesi
2014-15Balıkesirİstanbul Bağcılar Özel Güneşli Okyanus Anadolu Lisesiİzmir Özel Yamanlar Bedri Şaşal Anadolu Lisesi
2015-16NevşehirAtaşehir Özel Bostancı Doğa Anadolu LisesiAnkara Gölbaşı Özel İncek Okyanus Anadolu Lisesi
2016-17İzmirAtaşehir Özel Bostancı Doğa Anadolu Lisesiİstanbul Özel Eğitim ve Yaşam Merkezi Okyanus Lisesi
2017-18Antalyaİstanbul Özel Eğitim ve Yaşam Merkezi Okyanus LisesiAnkara Gölbaşı Özel İncek Okyanus Anadolu Lisesi
2018-19TokatAnkara Gölbaşı Özel İncek Okyanus Anadolu Lisesi
Görkem İşgüzar
3-2
25-23, 19-25, 28-26, 23-25, 15-10
İzmir Karşıyaka Özel Mavişehir Okyanus Anadolu Lisesi

Türkiye Erkekler Liseler Voleybol Şampiyonası Şampiyon Kadrolar

SezonŞampiyon OkulŞampiyon Okul Takım Kadrosu
2010/2011Ankara Batıkent LisesiKoray, Faik, Batuhan, Burak, Emre, Hilmi, Alperay, Gökhan, Samet, Yiğit, Hüseyin, Bedrettin
Head Coach : Ali Kazım Hidayetoğlu