Türkiye Liseler Futbol Şampiyonası

SeneEv Sahibi ŞehirŞampiyon Takım
(Manager)
Final Skorİkinci/Finalist
1961-62Bursa Ticaret Lisesi
1962-63Ankara Yıldırım Bayezıt Lisesi
1963-64Trabzon Lisesi
1964-65
1965-66BalıkesirAnkara Yıldırım Bayezıt Lisesi3-0İstanbul Özel Bilir Koleji
1965-66Ankara Yıldırım Bayazıt Lisesi
1966-67
1967-68İstanbul Kadıköy Göztepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1968-69
1969-70Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi
1970-71
1971-72Balıkesir Lisesi
1972-73
1973-74
1974-75Adana Meslek LisesiOrdu Lisesi
1975-76
1976-77KütahyaTrabzon LisesiKadıköy Ticaret Meslek Lisesi
1977-78Lefkoşe Türk Lisesi2-0Lefkoşe Türk Lisesi
1978-79
1979-80
1980-81Ankara 50.Yıl Lisesi
1981-82Kayseriİstanbul Sağmacılar LisesiGrup MaçlarıAnkara Yıldırım Bayazıt Lisesi
1982-83KütahyaBursa Huriyet Insaat Teknik Lisesi
1983-84İzmir Şemikler Lisesi
1984-85İzmir Şemikler Lisesi
1985-86
1986-87KastamonuAnkara 50. Yıl Lisesi
1987-88Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi
1988-89ÇanakkaleAnkara 50. Yıl Lisesi
1989-90İzmir İnönü LisesiKonya Meram Gazi Lisesi
1990-91Adana Karşıyaka Lisesi
1991-92
1992-93EskişehirK.Maraş Sütçü İmam Hatip Lisesi4-3Ankara İncesu Lisesi
1993-94
1994-95
1995-96
1996-97Ankara 50.Yıl Lisesi
1997-98Trabzon Lisesi1-0Şemikler Lisesi
1998-99İstanbul Özel Çavuşoğlu Koleji
Müslüm Kemal Gülhan
Trabzon Lisesi
1999-00Trabzon Lisesi
2000-01Ankara Kaya Bayazıtoğlu LisesiTrabzon Lisesi
2001-02Trabzon Lisesi
2002-03Trabzon Lisesi
2003-04Trabzon Lisesi
2004-05AntalyaTrabzon Lisesi2-0İstanbul Kartal Lisesi
2005-06Eyüp Otakçılar LisesiTrabzon Lisesi
2006-07Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi3-2Trabzon Lisesi
2007-08Mersinİstanbul Eyüp Otakçılar Lisesi2-1
Yunus Emre, Recep / Hasan Ahmet Sarı
Trabzon Yunus Emre Lisesi
2008-09AntalyaAnkara Bahçelievler Deneme Lisesi3-2İzmir Gaziemir Kipa 10.Yıl Lisesi
2009-10Mersinİstanbul Eyüp Otakçılar Lisesi
2010-11Antalyaİzmir Gaziemir Kipa 10.Yıl Lisesi0-0
(5-3 p.)
Bursa Cem Sultan Lisesi
2011-12MersinTrabzon Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi1-1
(8-7 p.)
İstanbul Bayrampaşa İnönü E.M.L.
2012-13Konyaİstanbul Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi1-0İzmir Bornova Hayrettin DURAN Lisesi
2013-14KonyaBursa Cem Sultan Anadolu İmam Hatip Lisesi1-0Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi
2014-15AntalyaTrabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi3-0Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi
2015-16SakaryaAnkara Bahçelievler Deneme Lisesi2-0İstanbul Özel Çekmeköy Modafen Anadolu Lisesi
2016-17Kırşehirİstanbul Özel Çekmeköy Modafen Anadolu Lisesi1-0Kahramanmaraş Spor Lisesi
2017-18Elazığİstanbul TFF Meral-Celal ARAS Spor Lisesi1-1
(6-5 p.)
Ankara Yenimahalle Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
2018-19AydınElazığ Kaya Karakaya Spor Lisesi
Ümit Tekoğlu
0-0
(4-2 p.)
Konya Spor Lisesi
2019-20COVİD-19 nedeniyle iptal edildi.
2020-21COVİD-19 nedeniyle yapılmadı.
2021-22RizeTrabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
Çetin Özdemir
2-0
Ali Selçik, Batın Öztürk
Sakarya Spor Lisesi
2022-23