2023 UEFA U-21 Şampiyonası Elemeleri

2023 UEFA 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası eleme müsabakaları, 2023 UEFA 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası final turnuvasında otomatik olarak ev sahipliği yapan Romanya ve Gürcistan'a katılacak 14 takımı belirleyecek 21 yaş altı bir erkekler futbol müsabakası olacaktır. Maçlar 25 Mart 2021 tarihinde başladı ve 2022 Kasım ayında sona erecektir.

Statü

Eleme grubu aşaması: 53 takım dokuz gruba ayrılır: altı takımdan oluşan sekiz grup ve beş takımdan oluşan bir grup. Her grup, evden uzaklaşan turnuva formatında oynanır. Dokuz grup galibi ve en iyi ikinciler (sonuçları altıncı sıradaki takıma karşı sayılmaz) doğrudan final turnuvasına hak kazanırken, kalan sekiz takım play-off'lara yükselir.
Play-off'lar: Sekiz takım, kalifiye olan son dört takımı belirlemek için iki ayaklı ev ve deplasman maçlarında oynayacaklarve kazanan takımlar finallere hak kazanacak.

Grup Aşaması

A Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Norveç1080226-1124Final Turnuvası
2Hırvatistan1061225-1022Play-off
3Finlandiya1061218-1319
4Avusturya1051422-1316
5Azerbaycan1021612-247
6Estonya1000100-320
08-06-2021Keine Sorgen Arena, Ried im InnkreisAvusturya2-0
Romano Christian Schmid, Yusuf Demir
Estonya
02-09-2021Stadion Radnik, Velika GoricaHırvatistan2-0
Luka Sučić, Roko Šimić
Azerbaycan
03-09-2021Pärnu Rannastaadion, PärnuEstonya0-3
Anthony Olusanya, Mattias Sapp, Eetu Mömmö
Finlandiya
03-09-2021Marienlyst Stadion, DrammenNorveç3-1
Jørgen Strand Larsen, Noah Emmanuel Jean Holm, Erik Botheim / Chukwubuike Adamu
Avusturya
07-09-2021Raatti Stadium, OuluFinlandiya0-2
Luka Sučić, Marin Ljubičić
Hırvatistan
07-09-2021Keine Sorgen Arena, Ried im InnkreisAvusturya6-0
Chukwubuike Adamu (2), Emanuel Aiwu, Romano Christian Schmid, Tobias Anselm
Azerbaycan
07-09-2021Pärnu Rannastaadion, PärnuEstonya0-5
Emil Konradsen Ceïde (2), Noah Emmanuel Jean Holm, Håkon Evjen, Martin Njøten Palumbo
Norveç
08-10-2021Stadion Varteks, VaraždinHırvatistan3-2
Roko Simic, Luka Sucic, Mario Vuskovic / Emil Ceide, Sebastian Sebulonsen
Norveç
08-10-2021Kapital Bank Arena, SumqayitAzerbaycan1-1
Rauf Huseynli / Daniel Hakans
Finlandiya
08-10-2021Pärnu Rannastaadion, PärnuEstonya0-4
Alexander Prass, Chikwubuike Adamu (2), Nicolas Seiwald
Avusturya
12-10-2021Marienlyst Stadion, DrammenNorveç3-0
Tobias Christensen, Jorgen Larsen, Martin Palumbo
Estonya
12-10-2021Kapital Bank Arena, SumqayitAzerbaycan1-5
Akshin Gurbanli / Nikola Soldo, Roko Simic (3), David Colina
Hırvatistan
12-10-2021Tampere Stadium, TampereFinlandiya3-1
Naatan Skytta (2), Oliver Antman / Leo Greiml
Avusturya
11-11-2021Stadion Aldo Drosina, PulaHırvatistan2-0
Roko Simic, Jurica Prsir 
Estonya
12-11-2021Eighth Kilometer District Stadium, BakuAzerbaycan0-3
Emanuel Aiwu, Romano Schmid (2)
Avusturya
12-11-2021Marienlyst Stadion, DrammenNorveç3-1
Jorgen Larsen (2), Johan Hove / Anssi Suhonen
Finlandiya
15-11-2021Arto Tolsa Areena, KotkaFinlandiya1-0
Eetu Mommo
Estonya
16-11-2021Eighth Kilometer District Stadium, BakuAzerbaycan1-2
Ismayil Zulfugarli / Johan Hove, Osame Sahraoui
Norveç
16-11-2021Keine Sorgen Arena, Ried im InnkreisAvusturya1-3
Romano Schmid / Lukas Kacavenda, Bartol Franjic, Luka Sucic
Hırvatistan
25-03-2022Kapital Bank Arena, SumqayitAzerbaycan3-0
Musa Qurbanly (2), Abdulakh Khaibulaev
Estonya
25-03-2022Stadion Varteks, VaraždinHırvatistan0-0Avusturya
29-03-2022Keine Sorgen Arena, Ried im InnkreisAvusturya2-1
Romano Schmid, Chukwubuike Adamu / Noah Holm
Norveç
29-03-2022Stadion Varteks, VaraždinHırvatistan2-3
Josip Šutalo, Toni Fruk / Naatan Skyttä (2), Terry Ablade
Finlandiya
03-06-2022Marienlyst Stadion, DrammenNorveç3-2
Erik Botheim, Jesper Daland, Jorgen Larsen / Roko Simic, Luka Sucic
Hırvatistan
03-06-2022Pärnu Rannastaadion, PärnuEstonya0-5
Musa Qurbanly (2), Rufat Abdullazade, Jeyhun Nuriyev, Ismayil Zulfugarli
Azerbaycan
03-06-2022Keine Sorgen Arena, Ried im InnkreisAvusturya2-3
Romano Schmid, Chikwubuike Adamu / Daniel Hakans, Naatan Skytta, Julius Tauriainen
Finlandiya
07-06-2022Bolt Arena, HelsinkiFinlandiya3-0
Naatan Skytta, Oliver Antman, Agon Sadiku 
Azerbaycan
08-06-2022Pärnu Rannastaadion, PärnuEstonya0-4
Gabriel Vidovic, Mario Vuskovic, Antonio Marin, Toni Fruk
Hırvatistan
10-06-2022Veritas Stadion, TurkuFinlandiya0-2
Emil Ceide, Fredrik Oppegard
Norveç
14-06-2022Marienlyst Stadion, DrammenNorveçAzerbaycan

B Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Almanya1090132-927Final Turnuvası
2İsrail1063119-1019Play-off
3Polonya1053226-918
4Macaristan1042416-1714
5Letonya102175-197
6San Marino100190-341
02-09-2021Ménfői úti Stadion, GyőrMacaristan1-2
Kristóf Tóth-Gábor / Stav Nachmani, Yonatan Levi 
İsrail
02-09-2021San Marino Stadium, SerravalleSan Marino0-6
Tom Krauß, Jonathan Michael Burkardt (2), Youssoufa Moukoko (2), Jamie Leweling
Almanya
03-09-2021Zemgale Olympic Center, JelgavaLetonya0-2
Michał Krzysztof Skóraś, Łukasz Poręba
Polonya
07-09-2021Daugava Stadium, RigaLetonya1-3
Ilya Korotkovs / Youssoufa Moukoko, Angelo Stiller, Malick Thiaw
Almanya
07-09-2021Arena Lublin, LublinPolonya1-2
Kacper Smoliński / Sebastian Wiktor Walukiewicz (k.k.), Łukasz Poręba
İsrail
07-09-2021San Marino Stadium, SerravalleSan Marino0-4
Péter Baráth, Alen Skribek (2), Tamás Kiss
Macaristan
07-10-2021Zemgale Olympic Center, JelgavaLetonya2-0
Roland Bocs, Kristers Lusins
San Marino
07-10-2021Benteler-Arena, PaderbornAlmanya3-2
Malik Tillman, Kevin Schade, Jonathan Michael Burkardt / Doron Leidner, Omri Gendelman
İsrail
08-10-2021Szent Gellért Fórum, SzegedMacaristan2-2
Andras Nemeth (2) / Adrian Benedyczak, Marcel Wedrychowski
Polonya
12-10-2021Arena Kielce, KielcePolonya3-0
Mateusz Bogusz, Jakub Kaminski, Lukasz Bejger
San Marino
12-10-2021Szent Gellért Fórum, SzegedMacaristan1-5
Tamas Kiss / Eric Shuranov, Tom Krauss, Kevin Schade (2), Malik Tillman
Almanya
12-10-2021HaMoshava Stadium, Petah Tikvaİsrail2-1
Itay Buganim, Ido Shahar / Roberts Veips
Letonya
11-11-2021San Marino Stadium, SerravalleSan Marino0-4
Oz Bilu, Osher Davida, Itay Buganim, Ido Shahar
İsrail
12-11-2021Szusza Ferenc Stadion, BudapestMacaristan1-0
Rego Szantho
Letonya
12-11-2021Mechatronik Arena, AspachAlmanya0-4
Adrian Benedyczak (2), Michal Skoras, Kacper Kozlowski
Polonya
16-11-2021HaMoshava Stadium, Petah Tikvaİsrail3-0
Arad Bar (2), Zohar Zasano
Macaristan
16-11-2021Cracovia Stadium, KrakowPolonya5-0
Adrian Benedyczak, Kacper Spiewak (2), Lukasz Bejger, Kacper Kozlowski
Letonya
16-11-2021Audi Sportpark, IngolstadtAlmanya4-0
Malick Thiaw, Eric Shuranov, Jonathan Burkardt, Jan Thielmann 
San Marino
24-03-2022HaMoshava Stadium, Petah Tikvaİsrail2-2
Liel Abada, Omri Gandelman / Adrian Benedyczak, Jakub Kamiński
Polonya
24-03-2022Hidegkuti Nándor Stadion, BudapestMacaristan4-0
András Németh (2), Patrick Iyinbor, Sámuel Major
San Marino
25-03-2022New Tivoli, AachenAlmanya4-0
Jonathan Burkardt (2), Ansgar Knauff, Malik Tillman
Letonya
29-03-2022HaMoshava Stadium, Petah Tikvaİsrail0-1
Noah Katterbach
Almanya
29-03-2022Arena Zabrze, ZabrzePolonya1-1
Michał Skóraś / András Németh
Macaristan
29-03-2022San Marino Stadium, SerravalleSan Marino0-0Letonya
02-06-2022Skonto Stadium, RigaLetonya1-0
Rihards Ozolins
İsrail
02-06-2022San Marino Stadium, SerravalleSan Marino0-5
Bartosz Bialek (3), Michal Skoras, Jakub Kaluzinski
Polonya
03-06-2022Stadion an der Bremer Brücke, OsnabrückAlmanya4-0
Youssoufa Moukoko, Jonathan Burkardt, Tom Krauss, Lazar Samardzic
Macaristan
07-06-2022Skonto Stadium, RigaLetonya0-2
Andras Nemeth (2)
Macaristan
07-06-2022Stadion Miejski ŁKS, ŁódźPolonya1-2
Bartosz Bialek / Youssoufa Moukoko (2)
Almanya
07-06-2022HaMoshava Stadium, Petah Tikvaİsrail2-0
Amir Berkovits, Suf Podgoreanu
San Marino

C Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İspanya880037-524Final Turnuvası
2Slovakya850318-1015Play-off
3Kuzey İrlanda82158-187
4Malta82157-227
5Litvanya820610-256
6Rusya00000-00İhraç edildi.
03-09-2021Centenary Stadium, Ta’ QaliMalta4-1
Jake Engerer, Matteja Veselji (2), Ayrton Attard / Paddy Lane
Kuzey İrlanda
03-09-2021Štadión pod Zoborom, NitraSlovakya3-1
Adrián Kaprálik (2), Matej Trusa / Artur Dolznikov
Litvanya
03-09-2021Estadio Francisco de la Hera, Almendralejoİspanya4-1
Fer Nino (2), Yeremi Jesús Pino / Gamid Ruslanovich Agalarov 
Rusya
07-09-2021LFF Stadium, VilniusLitvanya0-2
Alejandro Francés, Yeremi Jesús Pino
İspanya
07-09-2021Arena Khimki, KhimkiRusya6-0
Daniil Khlusevich (2), Gamid Agalarov (2), Kirill Bozhenov, Kirill Kravtsov
Malta
07-09-2021Mourneview Park, LurganKuzey İrlanda1-0
Ethan Stuart William Galbraith
Slovakya
08-10-2021Alytus Stadium, AlytusLitvanya2-1
Titas Milasius, Tomas Kalinauskas / Jamie Sixsmith
Malta
08-10-2021Arena Khimki, KhimkiRusya1-0
Danila Prokhin
Kuzey İrlanda
08-10-2021La Cartuja, Sevilleİspanya3-2
Hugo Guillamon, Filip Lichy, Juan Miranda / Sergio Gomez, Jan Bernat
Slovakya
12-10-2021Štadión pod Zoborom, NitraSlovakya4-0
Matej Trusa (2), Jakub Kadak, Carlo Lonardelli Zammit (og)
Malta
12-10-2021Alytus Stadium, AlytusLitvanya0-3
Konstantin Tyukavin (2), Karolis Uzela (og)
Rusya
12-10-2021La Cartuja, Sevilleİspanya3-0
Sergio Gomez (2), Abel Ruiz 
Kuzey İrlanda
12-11-2021The Showgrounds, BallymenaKuzey İrlanda4-0
Alfie Mccalmont (2), Paul ONeill, Chris Conn-Clarke 
Litvanya
12-11-2021Arena Khimki, KhimkiRusya3-0
Daniil Khlusevich, Hamid Agalarov, Timur Suleymanov
Slovakya
12-11-2021Centenary Stadium, Ta’ QaliMalta0-5
Sergio Gomez, Abel Ruiz (2), Hugo Guillamon, Julen Lobete
İspanya
16-11-2021Alytus Stadium, AlytusLitvanya0-2
Matej Trusa, Adrian Kapralik
Slovakya
16-11-2021Arena Khimki, KhimkiRusya1-0
Konstantin Tyukavin
İspanya
16-11-2021Mourneview Park, LurganKuzey İrlanda0-2
Marcus Grima, Andrea Zammit
Malta
25-03-2022Štadión pod Dubňom, ŽilinaSlovakya2-1
Matej Trusa, Jakub Kadak / Carl Johnston
Kuzey İrlanda
25-03-2022Estadio El Prado, Talavera de la Reinaİspanya8-0
Rodri (2), Sergio Gomez, Bryan Gil, Abel Ruiz, Manuel Sanchez, Alex Baena, Benat Turrientes
Litvanya
29-03-2022Štadión pod Dubňom, ŽilinaSlovakya2-3
Ján Bernát, Sebastian Nebyla / Bryan Gil, Sergio Gómez, Robert Navarro
İspanya
29-03-2022Centenary Stadium, Ta’QaliMalta1-3
Joseph Zammit / Christian Gauci (k.k.), Deividas Dovydaitis, Faustas Steponavičius
Litvanya
03-06-2022Inver Park, LarneKuzey İrlanda0-6
Abel Ruiz, Bryan Gil (2), Juan Miranda, Rodrigo Riquelme, Victor Perea
İspanya
03-06-2022Centenary Stadium, Ta’QaliMalta1-3
Ayrton Attard / Peter Pokorny, Patrik Ilko (2)
Slovakya
07-06-2022Alytus Stadium, AlytusLitvanya1-1
Artemijus Tutyskinas / Dale Taylor
Kuzey İrlanda
07-06-2022Estadio Álvarez Claro, Melillaİspanya7-1
Robert Navarro (2), Manuel Sanchez, Abel Ruiz (2), Julen Lobete (2) / Andrea Zammit
Malta

D Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Portekiz1091041-328Final Turnuvası
2İzlanda1053225-718Play-off
3Yunanistan1052316-1017
4Belarus1040616-1512
5Kıbrıs1032516-1611
6Linchestein1000100-630
25-03-2021Apostolos Nikolaidis Stadium, AtinaYunanistan0-0Kıbrıs
05-06-2021Sportpark Eschen-Mauren, EschenLiechtenstein0-5
Giannis Christopoulos, Theodosis Macheras, Giannis Fivos Botos, Vasilis Zagaritis, Giannis Sardelis
Yunanistan
02-09-2021OSK Brestsky, BrestBelarus1-2
Aleksandr Shestyuk / Hakon Arnar Haraldsson (2)
İzlanda
03-09-2021Sportpark Eschen-Mauren, EschenLiechtenstein0-6
Ruel Sotiriou, Andronikos Kakoulli, Ioannis Costi, Daniil Paroutis, Charalampos Charalampous, Hector Kyprianou
Kıbrıs
06-09-2021Estádio José Gomes, AmadoraPortekiz1-0
Fábio Daniel Ferreira Vieira
Belarus
07-09-2021AEK Arena – Georgios Karapatakis, LarnacaKıbrıs6-0
Ruel Sotiriou, Ioannis Kosti, Andronikos Kakoullis (2), Giannis Gerolemou, Konstantinos Ilia
Liechtenstein
07-09-2021Víkingsvöllur, Reykjavíkİzlanda1-1
Kolbeinn Þórðarson / Fotis Ioannidis
Yunanistan
07-10-2021Estádio do FC Vizela, VizelaPortekiz11-0
Nuno Albertino Varela Tavares, André Gomes Magalhães de Almeida, Gonçalo Matias Ramos (4), Fábio Daniel Soares Silva (2), Fábio Daniel Ferreira Vieira, Tiago Barreiros de Melo Tomás, Francisco Fernandes da Conceição
Liechtenstein
08-10-2021Torpedo Stadium, ZhodinoBelarus0-2
Apostolos Diamantis, Giannis Sardelis
Yunanistan
12-10-2021Víkingsvöllur, Reykjavíkİzlanda0-1
Fabio Vieira
Portekiz
12-10-2021Borisov Arena, BarysawBelarus6-0
Vladislav Malkevich (2), Jaroslav Oreshkevich, Aleksandr Shestyuk, Victor Sotnikov, Oleg Nikiforenko 
Liechtenstein
12-11-2021Antonis Papadopoulos Stadium, LarnacaKıbrıs0-1
Goncalo Ramos
Portekiz
12-11-2021Theodoros Kolokotronis Stadium, TripoliYunanistan2-0
Vasilios Sourlis, Nikita Supranovich (og)
Belarus
12-11-2021Sportpark Eschen-Mauren, EschenLiechtenstein0-3
Kristian Hlynsson, Agust Hlynsson, Brynjolfur Willumsson
İzlanda
16-11-2021Theodoros Kolokotronis Stadium, TripoliYunanistan1-0
Ioannis Michailidis
İzlanda
16-11-2021Estádio de São Luís, FaroPortekiz6-0
Goncalo Inacio, Fabio Vieira, Goncalo Ramos (3), Pereira Araujo
Kıbrıs
16-11-2021Sportpark Eschen-Mauren, EschenLiechtenstein0-4
Dzmitry Latykhou (2), Vladislav Lozhkin, Oleg Nikiforenko
Belarus
25-03-2022Theodoros Kolokotronis Stadium, TripoliYunanistan4-0
Nikolaos Michelis, Michail Kosidis, Christos Tzolis (2)
Liechtenstein
25-03-2022Estádio Municipal de Portimão, PortimãoPortekiz1-1
Goncalo Ramos / Brynjolfur Willumsson
İzlanda
26-03-2022Dasaki Stadium, AchnaKıbrıs0-1
Roman Vegerya
Belarus
29-03-2022Dasaki Stadium, AchnaKıbrıs1-1
Giannis Gerolemou / Kristian Hlynsson
İzlanda
29-03-2022Theodoros Kolokotronis Stadium, TripoliYunanistan0-4
Fábio Carvalho, Fábio Vieira, Fábio Silva, Henrique Araújo
Portekiz
01-06-2022Yerevan Football Academy Stadium, Yerevan (Ermenistan)Belarus2-0
Raman Davyskiba, Vladislav Lozhkin
Kıbrıs
03-06-2022Víkingsvöllur, Reykjavíkİzlanda9-0
Kristian Hlynsson, Atli Barkarson (2), Kristall Ingason, Isak Thorvaldsson (2), Kristian Hlynsson, Brynjolfur Willumsson (2)
Liechtenstein
04-06-2022Yerevan Football Academy Stadium, Yerevan (Ermenistan)Belarus1-5
Ilya Vasilevich / Fabio Vieira (2), Goncalo Ramos, David Pereira, Vitor Oliveira
Portekiz
06-06-2022Dasaki Stadium, AchnaKıbrıs3-0
Andreas Katsantonis, Thomas Nikolaou, Giorgos Naoum
Yunanistan
07-06-2022Rheinpark Stadion, VaduzLiechtenstein0-9
Fabio Silva (3), Paulo Bernardo, Vitor Oliveira (2), Fabio Carvalho, Pereira Araujo, Goncalo Ramos
Portekiz
08-06-2022Víkingsvöllur, Reykjavíkİzlanda3-1
Kristian Hlynsson, Kristall Ingason, Viktor Andrason /Kirill Zinovich
Belarus
11-06-2022Víkingsvöllur, Reykjavíkİzlanda5-0
Kristall Ingason (2), Andreas Karamanolis (og), Saevar Magnusson, Kristian Hlynsson
Kıbrıs
11-06-2022Estádio Cidade de Barcelos, BarcelosPortekiz2-1
Paulo Bernardo, Goncalo Ramos / Georgios Koutsias
Yunanistan

E Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Hollanda1082033-326Final Turnuvası
2İsviçre1072122-623Play-off
3Moldova103247-1212
4Galler1032515-1411
5Bulgaristan1024410-1110
6Cebelitarık100191-410
04-06-2021Stebonheath Park, LlanelliGaller0-0Moldova
03-09-2021Zimbru Stadium, ChișinăuMoldova0-2
Martin Minchev, Mitko Mitkov
Bulgaristan
03-09-2021Stade Tourbillon, Sionİsviçre4-0
Alexandre Tounde Dimitri Jankewitz, Jan Kronig, Felix Khonde Mambimbi, Mohamed Zeki Amdouni
Cebelitarık
07-09-2021Stadion Slavia, SofiaBulgaristan0-4
Jack Vale (3), William John Sass-Davies
Galler
07-09-2021Victoria Stadium, GibraltarCebelitarık0-4
Gabriel Julien Dominique Barès, Felix Khonde Mambimbi, Mohamed Zeki Amdouni (2)
İsviçre
07-09-2021De Adelaarshorst, DeventerHollanda3-0
Joshua Orobosa Zirkzee, Jurgen Ekkelenkamp, Brian Ebenezer Adjei Brobbey
Moldova
08-10-2021CSR Orhei, OrheiMoldova1-0
Ieseanu Dinis
Galler
08-10-2021Stadion Slavia, SofiaBulgaristan5-0
Vladimir Nikolov (3), Martin Petkov, Dimitar Stoyanov
Cebelitarık
08-10-2021Stade de la Tuilière, Lausanneİsviçre2-2
Noah Okafor (2) / Joshua Zirkzee (2)
Hollanda
12-10-2021Stadion Slavia, SofiaBulgaristan0-1
Kastriot Imeri
İsviçre
12-10-2021Zimbru Stadium, ChișinăuMoldova1-0
Eugen Gliga
Cebelitarık
12-10-2021Goffertstadion, NijmegenHollanda5-0
Jurgen Ekkelenkamp (2), Sven Botman, Finn Stevens (og), Daishawn Redan
Galler
12-11-2021Stockhorn Arena, Thunİsviçre3-0
Mohamed Amdouni, Anel Husic, Fabian Rieder
Moldova
12-11-2021Yanmar Stadion, AlmereHollanda3-1
Ian Maatsen, Joshua Zirkzee (2) / Martin Minchev
Bulgaristan
12-11-2021Victoria Stadium, GibraltarCebelitarık0-7
Owen Beck, Joe Adams (2), Luke Jephcott, Daniel Williams, Terry Taylor, Ryan Astley
Galler
15-11-2021Victoria Stadium, GibraltarCebelitarık0-5
Crysencio Summerville, Ki Jana Hoever, Brian Brobbey, Joshua Zirkzee (2), Jurgen Ekkelenkamp, Daishawn Redan
Hollanda
16-11-2021Rodney Parade, NewportGaller0-1
Felix Mambimbi
İsviçre
16-11-2021Stadion Slavia, SofiaBulgaristan0-0Moldova
25-03-2022Stadion Slavia, SofiaBulgaristan0-0Hollanda
25-03-2022Stade de la Tuilière, Lausanneİsviçre5-1
Felix Mambimbi, Dan Ndoye (2), Zeki Amdouni (2) / Joe Adams
Galler
29-03-2022Victoria Stadium, GibraltarCebelitarık0-4
Vladislav Blănuță (2), Iurie Iovu, Nicu Namolovan
Moldova
29-03-2022De Adelaarshorst, DeventerHollanda2-0
Elayis Tavşan (2)
İsviçre
29-03-2022Rodney Parade, NewportGaller1-1
Sam Pearson / Vladimir Nikolov
Bulgaristan
03-06-2022Zimbru Stadium, ChișinăuMoldova0-3
Quinten Timber, Brian Brobbey (2)
Hollanda
04-06-2022Cornaredo Stadium, Luganoİsviçre1-0
Fabian Rieder
Bulgaristan
07-06-2022Yanmar Stadion, AlmereHollanda6-0
Daniel Van Kaam, Daishawn Redan, Sepp Van den Berg, Myron Boadu, Brian Brobbey, Elayis Tavsan
Cebelitarık
08-06-2022Zimbru Stadium, ChișinăuMoldova1-1
Vladislav Blanuta / Kastriot Imeri 
İsviçre
11-06-2022Parc y Scarlets, LlanelliGaller0-1
Lutsharel Geertruida
Hollanda
11-06-2022Victoria Stadium, GibraltarCebelitarık1-1
Dylan Peacock / Vladimir Nikolov
Bulgaristan
14-06-2022Parc y Scarlets, LlanelliGaller2-0
Joe Adams, Oliver Hammond 
Cebelitarık

F Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İtalya1063019-524Final Turnuvası
2İrlanda Cumhuriyeti1051316-1019Play-off
3İsveç1053222-818
4Bosna Hersek103259-1611
5Karadağ1032514-1711
6Lüksemburg100192-261
29-03-2021DG arena, PodgoricaKaradağ2-2
Adrian Leon Barisic (k.k.), Andrija Raznatoviç / Nikola Krstovic (k.k.), Ivan Basic
Bosna Hersek
04-06-2021Stade de la Frontière, Esch-sur-AlzetteLüksemburg1-2
Mathias Olesen / Anto Babic, Nikola Krstović
Karadağ
08 Haziran 2021Falcon Alkoholfri Arena, Falkenbergİsveç6-0
Emil Holm (2), Bo Tim Rade Tiger Prica, Anthony David Junior Elanga, Patrik Wålemark (2)
Lüksemburg
03-09-2021Bosnia and Herzegovina FA Training Centre, ZenicaBosna Hersek0-2
Tyreik Wright, Conor Coventry
İrlanda Cumhuriyeti
03-09-2021Stadio Carlo Castellani, Empoliİtalya3-0
Lorenzo Pirola, Mathias Olesen (og), Matteo Cancellieri
Lüksemburg
03-09-2021Podgorica City Stadium, PodgoricaKaradağ1-3
Ivan Vukcevic / Anthony Elanga (2), Amin Sarr
İsveç
07-09-2021Stade Jos Nosbaum, DudelangeLüksemburg1-1
Dylan Kuete / Colm Whrlan
İrlanda Cumhuriyeti
07-09-2021Bosnia and Herzegovina FA Training Centre, ZenicaBosna Hersek1-1
Anes Masiv / Erik Benjamin Nygren
İsveç
07-09-2021Stadio Romeo Menti, Vicenzaİtalya1-0
Lorenzo Colombo
Karadağ
08-10-2021Bilino Polje Stadium, ZenicaBosna Hersek1-2
Adrian Barisic / Caleb Okoli, Emanuel Vignato
İtalya
08-10-2021Olympia, Helsingborgİsveç3-1
Rami Hajal, Armin Gigovic, Anthony Elanga / Omar Sijaric
Karadağ
08-10-2021Tallaght Stadium, Dublinİrlanda Cumhuriyeti2-0
Joshua Kayode, Conor Coventry 
Lüksemburg
12-10-2021Stade Émile Mayrisch, Esch-sur-AlzetteLüksemburg0-2
Milan Savic, Amar Dedic
Bosna Hersek
12-10-2021Podgorica City Stadium, PodgoricaKaradağ2-1
Nikola Krstovic, Ivan Vukcevic / Ognjen Obradovic (og)
İrlanda Cumhuriyeti
12-10-2021Stadio Brianteo, Monzaİtalya1-1
Lorenzo Lucca / Tim Prica
İsveç
12-11-2021Tallaght Stadium, Dublinİrlanda Cumhuriyeti0-2
Lorenzo Lucca, Matteo Cancellieri
İtalya
12-11-2021Borås Arena, Boråsİsveç4-0
Patrik Walemark, Anthony Elanga (2), Benjamin Nygren
Bosna Hersek
16-11-2021Tallaght Stadium, Dublinİrlanda Cumhuriyeti0-1
Oliver ONeill 
İsveç
16-11-2021Stadion Grbavica, SarajevoBosna Hersek2-1
Amar Memic, Milan Savic / Nikola Krstovic
Karadağ
25-03-2022Stadion Grbavica, SarajevoBosna Hersek1-0
Ivan Basic
Lüksemburg
25-03-2022Podgorica City Stadium, PodgoricaKaradağ1-1
Marko Rakonjac / Samuele Ricci
İtalya
29-03-2022Stadio Nereo Rocco, Triesteİtalya1-0
Nicolò Rovella
Bosna Hersek
29-03-2022Borås Arena, Boråsİsveç0-2
Ross Tierney, Tyreik Wright
İrlanda Cumhuriyeti
02-06-2022Stade Émile Mayrisch, Esch-sur-AlzetteLüksemburg0-3
Amin Sarr, Bilal Hussein, Patrik Walemark
İsveç
03-06-2022Tallaght Stadium, Dublinİrlanda Cumhuriyeti3-0
William Smallbone (2), Ademipo Odubeko
Bosna Hersek
06-06-2022Tallaght Stadium, Dublinİrlanda Cumhuriyeti3-1
William Smallbone, Liam Kerrigan, Tyreik Wright / Viktor Dukanovic
Karadağ
06-06-2022Stade Municipal de la Ville de Differdange, DifferdangeLüksemburg0-3
Emanuel Vignato, Pietro Pellegri, Gianluca Gaetano
İtalya
09-06-2022Olympia, Helsingborgİsveç1-1
Carl Gustafsson / Nicolo Rovella
İtalya
10-06-2022DG Arena Lješkopolje, PodgoricaKaradağ3-0
Viktor Dukanovic, Anto Babic, Matija Krivokapic
Lüksemburg
14-06-2022Stadio Cino e Lillo Del Duca, Ascoli Picenoİtalyaİrlanda Cumhuriyeti

G Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İngiltere1081126-725Final Turnuvası
2Çek Cumhuriyeti1071223-622Play-off
3Slovenya1044211-716
4Kosova103348-1312
5Arnavutluk103169-1710
6Andorra1000101-280
04-06-2021Estadi Nacional, Andorra la VellaAndorra0-3
Armando Broja, Anis Mehmeti, Iker Álvarez de Eulate Molné (k.k.)
Arnavutluk
08-06-2021Fadil Vokrri Stadium, PristinaKosova2-0
Dion Berisha, Mark Marleku
Andorra
02-09-2021Stadion Střelecký ostrov, České BudějoviceÇek Cumhuriyeti1-0
Martin Vitík
Slovenya
06-09-2021Stadion Střelecký ostrov, České BudějoviceÇek Cumhuriyeti4-0
Tomáš Ostrák, Daniel Fila, Krystof Danek, Pavel Šulc
Arnavutluk
06-09-2021Estadi Nacional, Andorra la VellaAndorra0-1
Dušan Stojinović
Slovenya
07-09-2021Stadium MK, Milton Keynesİngiltere2-0
Rhian Joel Brewster, Cole Jermaine Palmer
Kosova
07-10-2021Fadil Vokrri Stadium, PristinaKosova0-1
Adam Gabriel
Çek Cumhuriyeti
07-10-2021Stadion Z’dežele, CeljeSlovenya2-2
Mark Spanring, Dušan Stojinović / Conor John Gallagher, Cole Jermaine Palmer
İngiltere
07-10-2021Elbasan Arena, ElbasanArnavutluk2-0
Ernest Muçi (2)
Andorra
11-10-2021Elbasan Arena, ElbasanArnavutluk2-0
Bernard Karrica, Armando Dobra 
Slovenya
11-10-2021Estadi Nacional, Andorra la VellaAndorra0-1
Emile Smith-Rowe
İngiltere
12-10-2021Stadion Střelecký ostrov, České BudějoviceÇek Cumhuriyeti3-0
Vaclav Sejk, Adam Gabriel, Daniel Fila
Kosovo
11-11-2021Turf Moor, Burnleyİngiltere3-1
Anthony Gordon (2), Folarin Balgun / Adam Karabec
Çek Cumhuriyeti
12-11-2021Bonifika Stadium, KoperSlovenya3-0
David Bosilj, Aljosa Matko, David Bosilj 
Arnavutluk
16-11-2021Fadil Vokrri Stadium, PristinaKosova2-1
Erolind Krasniqi, Arlind Sejdiu / Bernard Karrica
Arnavutluk
16-11-2021Bonifika Stadium, KoperSlovenya1-1
David Zec / Tomas Cvancara
Çek Cumhuriyeti
25-03-2022Fadil Vokrri Stadium, PristinaKosova0-0Slovenya
25-03-2022Elbasan Arena, ElbasanArnavutluk0-1
Sergio Kalaj (og)
Çek Cumhuriyeti
25-03-2022Vitality Stadium, Bournemouthİngiltere4-1
Folarin Balgun, Jacob Ramsey, Morgan Gibbs-White, Anthony Gordon / Albert Rosas
Andorra
29-03-2022Ljudski vrt, MariborSlovenya0-0Kosova
29-03-2022Estadi Nacional, Andorra la VellaAndorra0-3
Adam Karabec, Daniel Fila (2)
Çek Cumhuriyeti
29-03-2022Elbasan Arena, ElbasanArnavutluk0-3
Folarin Balogun (2), Curtis Jones 
İngiltere
03-06-2022Stadion Střelecký ostrov, České BudějoviceÇek Cumhuriyeti1-2
Daniel Fila / Emile Smith-Rowe, Jacob Ramsey
İngiltere
04-06-2022Estadi Nacional, Andorra la VellaAndorra0-3
Valmir Veliu, Leard Sadriu, Kreshnik Krasniqi
Kosova
07-06-2022Chesterfield FC Stadium, Chesterfieldİngiltere3-0
Folarin Balgun (2), Cameron Archer 
Arnavutluk
09-06-2022Stanko Mlakar Stadium, KranjSlovenya2-0
Dusan Stojinovic, Tjas Begic
Andorra
10-06-2022Fadil Vokrri Stadium, PristinaKosova0-5
Keane Lewis-Potter, Anthony Gordon, Cameron Archer (2), Ilir Krasniqi (og)
İngiltere
13-06-2022Elbasan Arena, ElbasanArnavutluk1-1
Flamur Ruci / Erolind Krasniqi
Kosova
13-06-2022Kirklees Stadium, Huddersfieldİngiltere1-2
Cameron Archer / Djed Spence (og), Mark Zabukovnik
Slovenya
13-06-2022Městský fotbalový stadion Srbská, BrnoÇek Cumhuriyeti7-0
Adam Gabriel (2), Vaclav Sejk (2), Petr Sevcik, Adam Karabec, Krystof Danek
Andorra

H Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Fransa1082031-526Final Turnuvası
2Ukrayna1072120-1123Play-off
3Sırbistan1033410-1112
4Faroe Adaları102446-1210
5Kuzey Makedonya102358-159
6Ermenistan101097-283
08-06-2021Tofta Leikvøllur, ToftirFaroe Adaları2-0
Jonn Johannesen (2)
Ermenistan
02-09-2021Yerevan Football Academy Stadium, YerevanErmenistan2-0
Edgr Grigoryan, Mikayel Mirzoyan
Faroe Adaları
02-09-2021MMArena, Le MansFransa3-0
Nathanaël Mbuku, Eduardo Celmi Camavinga, Pierre Kazeye Rommel Kalulu
Kuzey Makedonya
03-09-2021Sportski centar FSS, Stara PazovaSırbistan0-1
Dmytro Kryskiv
Ukrayna
06-09-2021Tofta Leikvøllur, ToftirFaroe Adaları1-1
Steffan Lokin / Amine Gouiri
Fransa
07-09-2021SRC Biljanini Izvori, OhridKuzey Makedonya0-0Sırbistan
07-09-2021Kolos Stadium, KovalivkaUkrayna2-1
Dmytro Kryskiv, Mykhaylo Mudryk / Arsen Galstyan
Ermenistan
07-10-2021Tofta Leikvøllur, ToftirFaroe Adaları1-1
Andrass Johansen / Marko Gjorgjievski
Kuzey Makedonya
07-10-2021Yerevan Football Academy Stadium, YerevanErmenistan1-4
Mikayel Mirzoyan / Strahinja Eraković, Nikola Terzić, Slobodan Tedić, Željko Gavrić
Sırbistan
08-10-2021Stade Francis-Le Blé, BrestFransa5-0
Arnaud Kalimuendo, Sofiane Diop, Amine Adli, Mathis Cherki (2)
Ukrayna
12-10-2021Yerevan Football Academy Stadium, YerevanErmenistan1-2
Narek Grigoryan / Marko Gjorgjievski, Metodi Maksimov
Kuzey Makedonya
12-10-2021Slavutych-Arena, ZaporizhzhiaUkrayna1-0
Andrias Edmundsson (og) 
Faroe Adaları
12-10-2021Partizan Stadium, BelgradeSırbistan0-3
Amine Adli, Amine Gouiri, Mathis Cherki
Fransa
11-11-2021FFM Training Centre, SkopjeKuzey Makedonya1-1
Tomce Grozdanovski / Oleksandr Syrota 
Ukrayna
11-11-2021Stade des Alpes, GrenobleFransa7-0
Maxence Caqueret, Sofiane Diop (2), Mathis Cherki, Arnaud Kalimuendo (2), Enzo Le Fee
Ermenistan
12-11-2021Karađorđe Stadium, Novi SadSırbistan0-0Faroe Adaları
16-11-2021Arena Lviv, LvivUkrayna2-1
Dmytro Kryskiv, Heorhii Sudakov / Stefan Mitrovic
Sırbistan
16-11-2021Toše Proeski Arena, SkopjeKuzey Makedonya0-1
Piere Kalulu Kyatengwa
Fransa
24-03-2022Stade de l’Épopée, CalaisFransa2-0
Eduardo Camavinga, Áki Johannesen
Faroe Adaları
24-03-2022Voždovac Stadium, BelgradeSırbistan2-1
Miloš Pantović, Nemanja Jović / Bojan Dimovski
Kuzey Makedonya
29-03-2022TSC Arena, Bačka TopolaSırbistan2-0
Dimitrije Kamenović, Nikola Terzić
Ermenistan
29-03-2022Toše Proeski Arena, SkopjeKuzey Makedonya0-1
Stefan Radosavljević (k.k.)
Faroe Adaları
02-06-2022Tórsvøllur, TórshavnFaroe Adaları0-4
Artem Bondarenko, Vladyslav Supriaha, Kostiantyn Vivcharenko, Heorhii Sudakov
Ukrayna
02-06-2022FFM Training Centre, SkopjeKuzey Makedonya3-1
Metodi Maksimov, Mario Ilievski, Sefer Emini / Erik Simonyan
Ermenistan
03-06-2022Stade des Alpes, GrenobleFransa2-0
Kephren Thuram, Amine Gouiri
Sırbistan
07-06-2022Við Djúpumýrar, KlaksvíkFaroe Adaları1-1
Jorgin Nielsen / Stefan Mitrovic
Sırbistan
07-06-2022Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadium, Istanbul (Turkey)Ukrayna4-0
Bogdan Yunnik, Heorhii Sudakov, Vladyslav Vanat (2)
Kuzey Makedonya
07-06-2022Yerevan Football Academy Stadium, YerevanErmenistan1-4
Jirayr Shaghoyan / Amine Gouiri, Enzo Le Fee (2), Malo Gusto
Fransa
09-06-2022Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadium, Istanbul (Turkey)Ukrayna3-3
Vladyslav Vanat, Benoit Badiashile (og), Artem Bondarenko / Matthis Abline, Kephren Thuram, Amine Gouiri
Fransa
12-06-2022Yerevan Football Academy Stadium, YerevanErmenistan0-2
Eldar Kuliiev, Kostiantyn Vivcharenko
Ukrayna

I Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Belçika862014-220Final Turnuvası
2Danimarka84319-615Play-off
3Türkiye82237-118
4İskoçya81436-107
5Kazakistan80354-113
04-06-2021Koblandy Batyr Stadium, AktobeKazakistan1-3
Abylaikhan Zhumabek / Killian Sardella, Amadou Onana, Ikoma Loïs Openda
Belçika
03-09-2021Bursa Büyükşehir Stadium, BursaTürkiye0-3
Ikoma Loïs Openda (2), Yorbe Vertessen
Belçika
07-09-2021Astana Arena, Nur-SultanKazakistan0-1
Willian Bøving Vick 
Danimarka
07-09-2021Bursa Büyükşehir Stadium, BursaTürkiye1-1
Enis Destan / Glenn Middleton
İskoçya
07-10-2021Tynecastle Park, Edinburghİskoçya0-1
Gustav Tang Isaksen
Danimarka
08-10-2021Den Dreef, LeuvenBelçika2-0
Ikoma Loïs Openda, Yorbe Vertessen
Kazakistan
12-10-2021Shakhter Stadium, KaragandaKazakistan0-1
Enis Destan
Türkiye
12-10-2021Den Dreef, LeuvenBelçika1-0
Ikoma Loïs Openda
Danimarka
12-11-2021Tannadice Park, Dundeeİskoçya2-1
Lewis Fiorini, Glenn Middleton / Maksim Samorodov
Kazakistan
12-11-2021Den Dreef, LeuvenBelçika2-0
Michel Ange Balikwisha, Ignace Van Der Brempt
Türkiye
16-11-2021Tannadice Park, Dundeeİskoçya0-2
Lois Openda, Nicolas Raskin
Belçika
16-11-2021Bahçeşehir Okulları Stadium, AlanyaTürkiye1-2
Gokdeniz Bayrakdar / Jesper Lindstrom, Mohammed Daramy
Danimarka
25-03-2022Tynecastle Park, Edinburghİskoçya0-2
Furkan Bayır, Stephen Welsh (og)
Türkiye
29-03-2022Almaty Central Stadium, AlmatyKazakistan2-2
Yerkebulan Seydakhmet, Abylaikhan Zhumabek / Ross Graham, Tom Clayton
İskoçya
29-03-2022MCH Arena, HerningDanimarka1-1
Gustav Isaksen / Loïs Openda
Belçika
04-06-2022Vejle Stadium, VejleDanimarka3-0
Gustav Isaksen, Maurits Kjærgaard, Albert Grønbæk
Kazakistan
05-06-2022Stayen, Sint-TruidenBelçika0-0İskoçya
10-06-2022Vejle Stadium, VejleDanimarka1-1
Maurits Kjaergaard / Stephen Kelly
İskoçya
10-06-2022Recep Tayyip Erdoğan Stadium, IstanbulTürkiye0-0Kazakistan
14-06-2022Vejle Stadium, VejleDanimarka3-2
Matthew ORiley, Gustav Isaksen, Mathias Kvistgaarden / Barış Alper Yılmaz, Bertuğ Özer
Türkiye

En İyi İkinciler Sıralaması

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İsviçre852114-617Final Turnuvası
2Ukrayna852116-1017Play-off
3Danimarka852112-617Play-off
4Hırvatistan851219-1016Play-off
5Çek Cumhuriyeti851213-616Play-off
6Slovakya850318-1015Play-off
7İrlanda Cumhuriyeti850113-915Play-off
8İsrail841313-1013Play-off
9İzlanda833213-712Play-off

Play-off

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
1TBDTBD
2TBDTBD
3TBDTBD
4TBDTBD

Eleme Sonuçları