2023 FİFA Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri

2023 FIFA Kadınlar Dünya Kupası için Avrupa eleme yarışması, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki final turnuvasına doğrudan hak kazanan on bir UEFA takımını ve konfederasyonlar arası play-off'lara yükselen bir takımı belirleyen bir kadın futbol turnuvasıdır.

Grup Aşaması

A Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İsveç761027-2192023 FİFA Kadınlar Dünya Kupası
2Finlandiya631214-610Play-off
3İrlanda Cumhuriyeti522115-48
4Slovakya61235-85
5Gürcistan60060-410
17-09-2021NTC Senec, SenecSlovakya0-1
Fridolina Rolfö
İsveç
21-09-2021Veritas Stadion, TurkuFinlandiya2-1
Adelina Viktoria Engman, Ria Noora Minerva Öling / Mária Mikolajová
Slovakya
21-09-2021Gamla Ullevi, Gothenburgİsveç4-0
Ingrid Filippa Angeldal, Magdalena Eriksson, Sara Caroline Seger (2)
Gürcistan
21-10-2021Tallaght Stadium, Dublinİrlanda Cumhuriyeti0-1
Louise Quinn (k.k.)
İsveç
21-10-2021Mikheil Meskhi Stadium, TbilisiGürcistan0-3
Linda Charlotta Sällström, Sanni Maija Franssi, Emmi Alanen
Finlandiya
26-10-2021Helsinki Olympic Stadium, HelsinkiFinlandiya1-2
Adelina Viktoria Engman / Megan Connolly, Denise O’Sullivan
İrlanda Cumhuriyeti
26-10-2021NTC Poprad, PopradSlovakya2-0
Mária Mikolajová, Martina Šurnovská
Gürcistan
25-11-2021Gamla Ullevi, Gothenburgİsveç2-1
Fridolina Rolfo, Lina Hurtig / Linda Sallstrom
Finlandiya
25-11-2021Tallaght Stadium, Dublinİrlanda Cumhuriyeti1-1
Katie McCabe / Martina Surnovska
Slovakya
30-11-2021Eleda Stadion, Malmöİsveç3-0
Lina Mona Andréa Hurtig, Fridolina Rolfö, Amanda Ilestedt
Slovakya
30-11-2021Tallaght Stadium, Dublinİrlanda Cumhuriyeti11-0
Maiko Bebia (og), Kyra Carusa, Louise Quinn, Katie McCabe (2), Denise O’Sullivan, Saoirse Noonan, Amber Barrett, Diane Evelyn Caldwell
Gürcistan
07-04-2022
08-04-2022
12-04-2022
12-04-2022
27-06-2022
01-09-2022
01-09-2022
06-09-2022
06-09-2022

B Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İspanya550043-0152023 FİFA Kadınlar Dünya Kupası
2İskoçya531112-1110Play-off
3Macaristan520312-146
4Ukrayna41127-114
5Faroe Adaları50052-400
16-09-2021Tórsvøllur, TórshavnFaroe Adaları0-10
Amaiur Sarriegi (4), Irene Guerrero, Alexia Putellas, Lucía García, Patricia Guijarro, Mariona Caldentey, Laia Aleixandri
İspanya
17-09-2021Hidegkuti Nándor Stadion, BudapestMacaristan0-2
Erin Cuthbert, Martha Ellen Thomas
İskoçya
21-09-2021Hidegkuti Nándor Stadion, BudapestMacaristan0-7
Esther González Rodríguez (2), Amaiur Sarriegi (2), Mariona Caldentey (2), Athenea del Castillo
İspanya
21-09-2021Hampden Park, Glasgowİskoçya7-1
Erin Cuthbert, Martha Ellen Thomas, Chloe Susan Arthur (2), Christy Louise Grimshaw, Jenna Clark, Claire Emslie / Maria Biskopsto
Faroe Adaları
21-10-2021Kolos Stadium, KovalivkaUkrayna4-0
Nicole Kozlova, Roksolana Mykolayivna Kravchuk, Olha Boychenko, Kateryna Korsun
Faroe Adaları
21-10-2021Hampden Park, Glasgowİskoçya2-1
Christy Louise Grimshaw, Rachel Louise Corsie / Fanny Vágó
Macaristan
26-10-2021Kolos Stadium, KovalivkaUkrayna0-6
Alexia Putellas, Amaiur Sarriegi Isasa (2), Nerea Eizagirre, Daryna Apanashchenko (k.k.), Alba María Redondo
İspanya
26-10-2021Tórsvøllur, TórshavnFaroe Adaları1-7
Lea Lisberg / Fanny Vágó (3), Dóra Zeller (2), Evelin Fenyvesi, Bernadett Zágor
Macaristan
25-11-2021Estadio de La Cartuja, Sevilleİspanya12-0
Esther Gonzalez Rodriguez (3), Aitana Bonmati, Alba Redondo, Mariona Caldentey (4), Alexia Putellas, Irene Guerrero
Faroe Adaları
26-11-2021Hampden Park, Glasgowİskoçya1-1
Abigail Harrison / Roksolana Mykolayivna Kravchuk
Ukrayna
30-11-2021Várkerti Stadion, KisvárdaMacaristan4-2
Fanny Vágó (2), Dóra Zeller, Daryna Apanashchenko (k.k.) / Daryna Apanashchenko, Tamila Khimich
Ukrayna
30-11-2021Estadio de La Cartuja, Sevilleİspanya8-0
Sarriegi Isasa (2), Mariona Caldentey (2), Aitana Bonmati (2), Alexia Putellas, Jennifer Hermoso
İskoçya

C Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Hollanda532015-3112023 FİFA Kadınlar Dünya Kupası
2İzlanda430113-29Play-off
3Çek Cumhuriyeti412111-75
4Belarus31115-44
5Kıbrıs60152-301
17-09-2021Dinamo Stadium, MinskBelarus4-1
Anna Kozyupa, Anastasia Shuppo, Anna Pilipenko, Anastasiya Shlapakova / Antri Violari
Kıbrıs
17-09-2021Euroborg, GroningenHollanda1-1
Anna “Vivianne” Miedema / Andrea Stašková
Çek Cumhuriyeti
21-09-2021Stadion u Nisy, LiberecÇek Cumhuriyeti8-0
Andrea Stašková (2), Chara Charalambous (k.k.), Kamila Dubcová, Kamila Dubcová, Lucie Martínková (2), Lucie Martínková 
Kıbrıs
21-09-2021Laugardalsvöllur, Reykjavíkİzlanda0-2
Daniëlle van de Donk, Jackie Noëlle Groenen
Hollanda
22-10-2021AEK Arena – Georgios Karapatakis, LarnacaKıbrıs0-8
Vivianne Miedema, Daniëlle van de Donk, Jill Jamie Roord (3), Chara Charalambous (k.k.), Joëlle Smits, Merel Didi van Dongen
Hollanda
22-10-2021Laugardalsvöllur, Reykjavíkİzlanda4-0
Barbora Votíková (k.k.), Dagný Brynjarsdóttir, Svava Rós Guðmundsdóttir, Gunnhildur Yrsa Jónsdóttir
Çek Cumhuriyeti
26-10-2021Dinamo Stadium, MinskBelarus0-2
Daniëlle van de Donk, Lieke Martens
Hollanda
26-10-2021Laugardalsvöllur, Reykjavíkİzlanda5-0
Dagný Brynjarsdóttir, Sveindís Jane Jónsdóttir (2), Karólína Lea Vilhjálmsdóttir, Alexandra Jóhannsdóttir
Kıbrıs
26-11-2021Ammochostos Stadium, LarnacaKıbrıs1-1
Filippa Savva / Anna Pilipenko
Belarus
26-11-2021Městský station, OstravaÇek Cumhuriyeti2-2
Kateřina Svitková, Simona Necidová / Daniëlle van de Donk, Stefanie van der Gragt 
Hollanda
Stadion v Městských sadech, OpavaÇek CumhuriyetiBelarus
30-11-2021Ammochostos Stadium, LarnacaKıbrıs0-4
Karólína Lea Vilhjálmsdóttir, Berglind Björg Þorvaldsdóttir, Sveindís Jane Jónsdóttir, Guðrún Arnardóttir
İzlanda

D Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İngiltere660053-0182023 FİFA Kadınlar Dünya Kupası
2Avusturya641129-413Play-off
3Kuzey İrlanda641130-613
4Lüksemburg51043-293
5Kuzey Makdeonya61056-383
6Letonya50052-460
17-09-2021Daugava Stadium, LiepājaLetonya1-8
Viktorija Zaičikova / Marie Therese Höbinger, Nicole Billa (2), Barbara Dunst, Sandra Voitāne (k.k.), Laura Feiersinger, Katja Wienerroither (2)
Avusturya
17-09-2021St Mary’s Stadium, Southamptonİngiltere8-0
Ella Ann Toone, Ellen Toni White (2), Julija Zivikj (k.k.), Bethany England (2), Sara Kolarovska (k.k.), Bethany Jane Mead
Kuzey Makedeonya
17-09-2021Inver Park, LarneKuzey İrlanda4-0
Marissa Callaghan, Rachel Furness, Emily Wilson, Lauren Wade
Lüksemburg
21-09-2021Toše Proeski Arena, SkopjeKuzey Makedeonya0-6
Marie Therese Höbinger, Nicole Billa (3), Verena Aschauer (2)
Avusturya
21-09-2021Windsor Park, BelfastKuzey İrlanda4-0
Louise McDaniel, Kirsty McGuinness, Marissa Callaghan, Rachel Furness,
Letonya
21-09-2021Stade de Luxembourg, LuxembourgLüksemburg0-10
Ellen Toni White (2), Bethany England (2), Nikita Josephine Parris, Alex Greenwood (2), Jessica Berscheid (k.k.), Millie Bright, Rachel Ann Daly
İngiltere
21-10-2021Daugava Stadium, LiepājaLetonya1-4
Tatjana Baļičeva / Gentjana Rochi, Nataša Andonova (2), Ulza Maksuti
Kuzey Makedeonya
21-10-2021Stadion Wiener Neustadt, Wiener NeustadtAvusturya5-0
Nicole Billa (2), Katharina Naschenweng, Stefanie Enzinger, Sarah Puntigam
Lüksemburg
21-10-2021Wembley Stadium, Londonİngiltere4-0
Bethany Mead (3), Bethany England
Kuzey İrlanda
26-10-2021SRC Biljanini Izvori, OhridKuzey Makedeonya2-3
Gentjana Rochi, Pavlina Nikolovska / Julie Marques Abreu (2), Kate Thill 
Lüksemburg
26-10-2021Daugava Stadium, LiepājaLetonya0-10
Ella Ann Toone (3), Ellen Toni White, Millie Bright, Bethany Mead, Rachel Ann Daly (2), Leah Cathrine Williamson, Georgia Marie Stanway
İngiltere
26-10-2021Seaview, BelfastKuzey İrlanda2-2
Lauren Wade, Demi Vance / Barbara Dunst, Stefanie Enzinger
Avusturya
25-11-2021SRC Biljanini Izvori, OhridKuzey Makedeonya0-11
Rachel Furness (3), Rebecca McKenna, Simone Magill (4), Lauren Wade, Kirsty McGuinness, Rebecca Holloway
Kuzey İrlanda
27-11-2021Stadium of Light, Sunderlandİngiltere1-0
Ellen Toni White
Avusturya
29-11-2021Seaview, BelfastKuzey İrlanda9-0
Kirsty McGuinness (3), Rebecca Holloway (2), Rachel Furness (2), Simone Magill, Kerry Beattie 
Kuzey Makedeonya
30-11-2021Keepmoat Stadium, Doncasterİngiltere20-0
Bethany Mead (3), Ellen White (3), Ella Toone, Lauren Hemp (4), Georgia Stanway, Jessica Carter, Jill Scott, Jordan Nobbs, Alessia Russo (3), Bethany England (2)
Letonya
30-11-2021Stade de Luxembourg, LuxembourgLüksemburg0-8
Stefanie Enzinger (3), Nicole Billa (2), Barbara Dunst, Marie-Therese Hobinger, Sarah Zadrazil
Avusturya

E Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Danimarka660034-2182023 FİFA Kadınlar Dünya Kupası
2Rusya650119-315Play-off
3Karadağ63038-139
4Malta61145-204
5Bosna Hersek61144-164
6Azerbaycan61052-183
16-09-2021Viborg Stadium, ViborgDanimarka7-0
Sanne Troelsgaard, Signe Kallesøe Bruun (2), Pernille Harder, Rikke Læntver Sevecke, Sara Thrige Andersen, Stine Larsen
Malta
17-09-2021FF BH Football Training Centre, ZenicaBosna Hersek2-3
Melisa Hasanbegović, Milena Nikolić / Armisa Kuč (2), Slađana Bulatović
Karadağ
17-09-2021Sportivnyy Gorodok, MoscowRusya2-0
Marina Maksimovna Fedorova, Nelli Vitalyevna Korovkina
Azerbaycan
21-09-2021Sportivnyy Gorodok, MoscowRusya5-0
Nelli Vitalyevna Korovkina, Nadezhda Smirnova (3), Anna Belomyttseva 
Karadağ
21-09-2021ASK Arena, BakuAzerbaycan0-8
Signe Kallesøe Bruun (2), Stine Larsen (3), Male Mollayeva (k.k.), Mille Gejl, Emma Snerle
Danimarka
21-09-2021Centenary Stadium, Ta’ QaliMalta2-2
Maria Farrugia, Stefania Farrugia / Milena Nikolić, Maja Jelčić
Bosna Hersek
21-10-2021Camp FSCG, PodgoricaKaradağ2-0
Slađana Bulatović, Anđela Tošković
Azerbaycan
21-10-2021Arena Khimki, KhimkiRusya3-0
Nelli Vitalyevna Korovkina, Kristina Mashkova, Anna Belomyttseva
Malta
21-10-2021Viborg Stadium, ViborgDanimarka8-0
Signe Bruun (5), Mille Gejl, Pernille Harder, Sara Thrige Andersen
Bosna Hersek
26-10-2021ASK Arena, BakuAzerbaycan1-2
Vusala Seyfatdinova / Dorianne Theuma, Emma Xuereb
Malta
26-10-2021FF BH Football Training Centre, ZenicaBosna Hersek0-4
Nelli Vitalyevna Korovkina, Anna Kozhnikova (2), Alsu Renatovna Abdullina
Rusya
26-10-2021Camp FSCG, PodgoricaKaradağ1-5
Armisa Kuč / Stine Larsen (2), Signe Bruun, Sofie Svava, Sanne Troelsgaard Nielsen
Danimarka
25-11-2021Dalga Arena, BakuAzerbaycan0-4
Marina Fedorova, Alsu Abdullina, Alena Andreeva, Margarita Chernomyrdina
Rusya
25-11-2021FF BH Football Training Centre, ZenicaBosna Hersek0-3
Kathrine Kuhl, Signe Bruun, Emma Snerle
Danimarka
25-11-2021Centenary Stadium, Ta’ QaliMalta0-2
Armisa Kuč, Helena Božić
Karadağ
30-11-2021Viborg Stadium, ViborgDanimarka3-1
Signe Kallesøe Bruun, Sanne Troelsgaard, Mille Gejl / Nelli Vitalyevna Korovkina
Rusya
30-11-2021FF BH Football Training Centre, ZenicaBosna Hersek1-0
Maja Jelčić
Malta
30-11-2021Dalga Arena, BakuAzerbaycan1-0
Ayshan Ahmadova
Karadağ

F Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Norveç651034-0162023 FİFA Kadınlar Dünya Kupası
2Belçika641138-513Play-off
3Polonya63216-611
4Arnavutluk62139-184
5Kosova61144-164
6Ermenistan60060-460
16-09-2021Ullevaal Stadion, OsloNorveç10-0
Guro Bergsvand, Caroline Graham Hansen (3), Karina Sævik, Lisa-Marie Karlseng Utland (2), Julie Blakstad, Elisabeth Terland
Ermenistan
16-09-2021Elbasan Arena, ElbasanArnavutluk1-1
Megi Doci / Valentina Limani
Kosova
17-09-2021Gdańsk Stadium, GdańskPolonya1-1
Ewa Pajor / Janice Cayman
Belçika
21-09-2021Vazgen Sargsyan Republican Stadium, YerevanErmenistan0-1
Weronika Zawistowska 
Polonya
21-09-2021Fadil Vokrri Stadium, PrishtinaKosova0-3
Viola Avduli (k.k.), Julie Blakstad, Lisa-Marie Karlseng Utland
Norveç
21-09-2021King Baudouin Stadium, BrusselsBelçika7-0
Janice Cayman, Tine De Caigny (2), Jassina Blom (3), Tessa Wullaert 
Arnavutluk
21-10-2021Elbasan Arena, ElbasanArnavutluk5-0
Megi Doci (2), Megi Doci (2), Esi Lufo
Ermenistan
21-10-2021Den Dreef, LeuvenBelçika7-0
Justine Vanhaevermaet (2), Janice Cayman, Tessa Wullaert (3), Tine De Caigny
Kosova
21-10-2021Stadion Miejski Widzewa, ŁódźPolonya0-0Norveç
26-10-2021Vazgen Sargsyan Republican Stadium, YerevanErmenistan0-1
Liridona Syla
Kosova
26-10-2021Ullevaal Stadion, OsloNorveç4-0
Guro Bergsvand, Caroline Graham Hansen, Elisabeth Terland, Ingrid Syrstad Engen
Belçika
26-10-2021Stadion Miejski, TychyPolonya2-0
Paulina Dudek, Małgorzata Mesjasz
Arnavutluk
25-11-2021Fadil Vokrri Stadium, PristinaKosova1-2
Liridona Syla / Karolina Gec, Martyna Wiankowska
Polonya
25-11-2021Rrogozhinë Stadium, RrogozhinëArnavutluk0-7
Guro Reiten, Maria Thorisdottir, Karina Saevik, Frida Leonhardsen Maanum (2), Vilde Hasund, isabethlE Terland
Norveç
25-11-2021Den Dreef, LeuvenBelçika19-0
Hannah Eurlings (2), Sarah Wijnants, Tinne De Caigny (3), Justine Vanhaevermaet, Tessa Wullaert (5), Amber Tysiak (3), Jarne Teulings (2), Janice Cayman (2)
Ermenistan
30-11-2021Yerevan Football Academy Stadium, YerevanErmenistan0-10
Elisabeth Terland (2), Lisa Karlseng Utland (2), Frida Maanum, Guro Reiten, Anja Snstevold, Guro Bergsvand, Celin Ildhusy
Norveç
30-11-2021Fadil Vokrri Stadium, PristinaKosova1-3
Kaltrina Biqkaj / Kristina Maksuti, Megi Doci, Qendresa Krasniqi
Arnavutluk
30-11-2021Den Dreef, LeuvenBelçika4-0
Tine De Caigny, Hannah Eurlings, Janice Cayman, Małgorzata Mesjasz (k.k.)
Polonya

G Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İsviçre660026-2182023 FİFA Kadınlar Dünya Kupası
2İtalya650122-215Play-off
3Romanya53028-79
4Hırvatistan61144-154
5Litvanya51041-193
6Moldova40040-160
17-09-2021Stadio Nereo Rocco, Triesteİtalya3-0
Cristiana Girelli (2), Valentina Giacinti
Moldova
17-09-2021Stockhorn Arena, Thunİsviçre4-1
Alisha Lehmann, Coumba Sow, Ramona Bachmann, Svenja Fölmli / Rimantė Jonušaitė
Litvanya
17-09-2021Stadionul Mogoșoaia, MogoșoaiaRomanya2-0
Laura Roxana Rus, Cristina Carp
Hırvatistan
21-09-2021Stadion Branko Čavlović-Čavlek, KarlovacHırvatistan0-5
Sara Gama, Valentina Giacinti (2), Cristiana Girelli, Valentina Cernoia
İtalya
21-09-2021Zimbru Stadium, ChișinăuMoldova0-6
Alisha Lehmann, Coumba Sow, Svenja Fölmli, Ana-Maria Crnogorčević, Fabienne Valérie Humm, Riola Xhemaili
İsviçre
21-09-2021Stadionul Mogoșoaia, MogoșoaiaRomanya3-0
Mihaela Ciolacu, Laura Roxana Rus (2)
Litvanya
22-10-2021Stadio Teofilo Patini, Castel di Sangroİtalya3-0
Valentina Cernoia, Cristiana Girelli, Valeria Pirone
Hırvatistan
22-10-2021Letzigrund, Zürichİsviçre2-0
Ana-Maria Crnogorčević (2)
Romanya
26-10-2021LFF Stadium, VilniusLitvanya0-5
Valentina Cernoia, Valeria Pirone, Valentina Giacinti, Sara Gama, Arianna Caruso
İtalya
26-10-2021Letzigrund, Zürichİsviçre5-0
Ana-Maria Crnogorčević, Noelle Maritz, Ramona Bachmann (2), Rachel Miriam Marcia Free Rinast
Hırvatistan
26-11-2021Stadion Aldo Drosina, PulaHırvatistan0-0Litvanya
26-11-2021Stadionul Mogoșoaia, MogoșoaiaRomanya3-0
Ioana Bălăceanu, Mihaela Ciolacu, Cristina Carp
Moldova
26-11-2021Stadio Renzo Barbera, Palermoİtalya1-2
Barbara Bonansea / Coumba Sow, Ana-Maria Crnogorcevic
İsviçre
30-11-2021Stadionul Anghel Iordănescu, VoluntariRomanya0-5
Barbara Bonansea, Cristiana Girelli (3), Valeria Pirone
İtalya
30-11-2021LFF Stadium, VilniusLitvanya0-7
Monika Piesliakaita (k.k.), Rahel Kiwic, Coumba Sow (3), Ana-Maria Crnogorcevic, Riola Xhemaili
İsviçre
30-11-2021Stadion Aldo Drosina, PulaHırvatistan4-0
Ana Maria Markovic, Iva Landeka, Anela Lubina, Ana Jelencic
Moldova

H Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Almanya660031-2182023 FİFA Kadınlar Dünya Kupası
2Portekiz641117-513Play-off
3Sırbistan530211-89
4Türkiye52115-137
5Bulgaristan50052-190
6İsrail50051-200
16-09-2021Bahçeşehir Okulları Stadium, AlanyaTürkiye1-1
Yağmur Uraz / Jéssica Lisandra Manjenje Nogueira Silva
Portekiz
18-09-2021Stadion der Freundschaft, CottbusAlmanya7-0
Lea Schüller (2), Lina Maria Magull (2), Linda Dallmann (2), Linda Dallmann
Bulgaristan
19-09-2021Haberfeld Stadium, Rishon LeZionİsrail0-4
Telma Raquel Velosa Encarnação, Dolores Isabel Jacome Silva, Diana Gomes, Carole da Silva Costa
Portekiz
21-09-2021Stadion an der Gellertstraße, ChemnitzAlmanya5-1
Lea Schüller (4), Melanie Leupolz / Nina Matejic
Sırbistan
21-10-2021Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadium, IstanbulTürkiye1-0
Yağmur Uraz
Bulgaristan
21-10-2021HaMoshava Stadium, Petah Tikvaİsrail0-1
Svenja Anette Huth
Almanya
21-10-2021Estádio do Bonfim, SetúbalPortekiz2-1
Ana Catarina Marques Borges, Dolores Isabel Jacome Silva / Nina Matejic
Sırbistan
26-10-2021Stadion Essen, EssenAlmanya7-0
Jule Brand (2), Sara Ilonka Däbritz, Laura Freigang, Lina Maria Magull, Tabea Waßmuth, Felicitas Rauch
İsrail
26-10-2021Stadion Lokomotiv, PlovdivBulgaristan0-5
Yanitsa Emilova Ivanova (k.k.), Diana Micaela Abreu de Sousa e Silva (2), Diana Gomes, Carole da Silva Costa
Portekiz
26-10-2021Stadion Metalac, Gornji MilanovacSırbistan2-0
Dejana Stefanović, Nevena Damjanović
Türkiye
25-11-2021Serbian FA Sports Center, Stara PazovaSırbistan3-0
Jovana Damnjanovic (2), Nevena Damjanovic
Bulgaristan
25-11-2021Estádio Municipal de Portimão, PortimãoPortekiz4-0
Carolina Mendes (3), Diana Gomes
İsrail
26-11-2021Eintracht-Stadion, BraunschweigAlmanya8-0
Lea Schüller (3), Kezban Tağ (k.k.), Julie Brand, Laura Freigang, Sjoeke Nüsken, Klara Bühl
Türkiye
30-11-2021Stadion Lokomotiv, PlovdivBulgaristan1-4
Ivana Emilova Naydenova / Milica Mijatović, Jovana Damnjanović (2), Vesna Milivojević
Sırbistan
30-11-2021Mersin Arena, MersinTürkiye3-2
Birgül Sadıkoğlu, Dilan Yeşim Taşkın, Ebru Topçu / Marian Awad, Opal Sofer
İsrail
30-11-2021Estádio de São Luís, FaroPortekiz1-3
Merle Frohms (k.k.) / Lea Schüller, Svenja Anette Huth, Melanie Leupolz
Almanya

I Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Fransa660037-2182023 FİFA Kadınlar Dünya Kupası
2Galler641117-313Play-off
3Slovenya632117-511
4Yunanistan62135-217
5Kazakistan50052-210
6Estonya50050-260
17-09-2021Pampeloponnisiako Stadium, PatrasYunanistan0-10
Amel Majri, Onema Grace Geyoro (2), Marie-Antoinette Oda Katoto (3), Maria Palama (k.k.), Kadidiatou Diani, Viviane Marie-Louise Blanche Asseyi, Wéndèleine Thérèse Renard
Fransa
17-09-2021Pärnu Rannastaadion, PärnuEstonya0-4
Lara Prašnikar (2), Lana Golob, Sara Agrež
Slovenya
17-09-2021Parc y Scarlets, LlanelliGaller6-0
Kayleigh Anne Marie Green (2), Natasha Marie Harding, Rachel Susan Rowe, Gemma Jayne Evans, Ceri Holland 
Kazakistan
21-09-2021Pärnu Rannastaadion, PärnuEstonya0-1
Natasha Marie Harding
Galler
21-09-2021Pampeloponnisiako Stadium, PatrasYunanistan3-2
Anastasia Spyridonidou (2), Aigerim Aitymova (k.k.) / Svetlana Bortnikova, Begaim Kirgizbaeva
Kazakistan
21-09-2021Fazanerija City Stadium, Murska SobotaSlovenya2-3
Lara Prašnikar, Mateja Zver / Marie-Antoinette Oda Katoto (2), Amel Majri
Fransa
22-10-2021Astana Arena, Nur-SultanKazakistan0-1
Grigoria Pouliou
Yunanistan
22-10-2021Lendava Sports Park, LendavaSlovenya1-1
Manja Rogan / Kayleigh Anne Marie Green
Galler
22-10-2021Stade Dominique Duvauchelle, CréteilFransa11-0
Onema Grace Geyoro, Marie-Antoinette Katoto, Sandie Rose Toletti, Kenza Dali, Ève Josette Noelle Périsset, Delphine Cascarino, Maria Orav (k.k.), Aïssatou Tounkara (2), Heleri Saar 
Estonya
26-10-2021Astana Arena, Nur-SultanKazakistan0-5
Marie-Antoinette Katoto (2), Kenza Dali, Melvine Malard (2)
Fransa
26-10-2021AEL FC Arena, LarissaYunanistan1-4
Despoina Chatzinikolaou / Mateja Zver (2), Lara Prašnikar (2)
Slovenya
26-10-2021Cardiff City Stadium, CardiffGaller4-0
Angharad Jane James, Helen Jane Ward, Natasha Marie Harding, Sophie Ingle
Estonya
26-11-2021Nova Gorica Sports Park, Nova GoricaSlovenya6-0
Lara Prašnikar (2), Kaja Korošec, Špela Kolbl, Pille Raadik (k.k.), Zala Kuštrin
Estonya
26-11-2021Parc y Scarlets, LlanelliGaller5-0
Sophie Ingle, Kayleigh Green, Ceri Holland (2), Natasha Marie Harding
Yunanistan
26-11-2021Stade de la Rabine, VannesFransa6-0
Viviane Asseyi, Delphine Cascarino, Marie-Antoinette Katoto, Sandie Rose Toletti, Valerie Gauvin, Kenza Dali
Kazakistan
30-11-2021Nova Gorica Sports Park, Nova GoricaSlovenya0-0Yunanistan
30-11-2021Stade du Roudourou, GuingampFransa2-0
Kadidiatou Diani, Selma Bacha
Galler

En İyi İkinciler Tablosu

SıraGrupTakımOGBMAGYGAVPuanAçıklama
1Gİtalya5401192+1712Play-off 2. Tur
2DAvusturya5311213+1810Play-off 2. Tur
3FBelçika5311195+1410Play-off 2. Tur
4HPortekiz5311125+710Play-off 1. Tur
5Bİskoçya53111211+110Play-off 1. Tur
6Cİzlanda4301132+119Play-off 1. Tur
7ERusya4301133+109Play-off 1. Tur
8Aİrlanda Cumhuriyeti4211143+117Play-off 1. Tur
9IGaller4211123+97Play-off 1. Tur

Play-off Aşaması

Play-off 1. Tur

1. Takım Skor1. Takım
3–11 Oct ’22
3–11 Oct ’22
3–11 Oct ’22

Play-off 2. Tur

1. Takım Skor1. Takım
3–11 Oct ’22
3–11 Oct ’22
3–11 Oct ’22