2022 Fransa Açık (Roland Garros) – Çift Erkekler

Son şampiyonlar Pierre-Hugues Herbert ve Nicolas Mahut.

Mate Pavić, turnuvanın başında Kariyer Altın Slam'ini tamamlamak için yarışıyor.

1. Tur

TarihSkor/Setler
25-05-2022Rajeev Ram (ABD)
Joe Salisbury (Büyük Britanya)
2-0
(6-3, 6-2)
Marcos Giron (ABD)
Soonwoo Kwon (Güney Kore)
25-05-2022Miomir Kecmanovic (Sırbistan)
Nicholas Monroe (ABD)
2-0
(6-4, 6-4)
Nikoloz Basilashvili (Gürcistan)
Joao Sousa (Portekiz)
24-05-2022Roman Jebavy (Çek Cumhuriyeti)
Matej Sabanov (Sırbistan)
1-2
(6-4, 3-6, 4-6)
Maxime Cressy (ABD)
Feliciano López (İspanya)
24-05-2022Aljaž Bedene (Slovenya)
Filip Krajinović (Sırbistan)
0-2
(4-6, 2-6)
Máximo González (Arjantin)
Marcelo Melo (Brezilya)
26-05-2022Tomás Martín Etcheverry (Arjantin)
Alejandro Tabilo (Şili)
çekildi.Márton Fucsovics (Macaristan)
Frances Tiafoe (ABD)
25-05-2022Alexander Bublik (Kazakistan)
Thanasi Kokkinakis (Avustralya)
2-0
(7-5, 7-6)
Nathaniel Lammons (ABD)
Kamil Majchrzak (Polonya)
25-05-2022Sadio Doumbia (Fransa)
Fabien Reboul (Fransa)
2-0
(6-2, 7-6)
Pablo Andujar (İspanya)
Pedro Martinez (İspanya)
24-05-2022Ivan Dodig (Hırvatistan)
Austin Krajicek (ABD)
2-0
(6-4, 7-6)
John Peers (Avustralya)
Filip Polášek (Slovakya)
25-05-2022Marcel Granollers (İspanya)
Horacio Zeballos (Arjantin)
2-0
(7-5, 6-2)
Ugo Humbert (Fransa)
Constant Lestienne (Fransa)
25-05-2022Adrian Mannarino (Fransa)
Albano Olivetti (Fransa)
2-0
(7-6, 6-3)
Jonathan Eysseric (Fransa)
Quentin Halys (Fransa)
26-05-2022Jonny O’Mara (Büyük Britanya)
Jackson Withrow (ABD)
2-1
(7-5, 4-6, 6-1)
Sander Arends (Hollanda)
Szymon Walków (Polonya)
25-05-2022Lorenzo Sonego (İtalya)
Andrea Vavassori (İtalya)
2-0
(7-5, 7-6)
Matthew Ebden (Avustralya)
Max Purcell (Avustralya)
25-05-2022Jamie Murray (Büyük Britanya)
Bruno Soares (Brezilya)
2-0
(6-2, 6-1)
Jonathan Erlich (İsrail)
Lloyd Harris (Güney Afrika)
25-05-2022Mackenzie McDonald (ABD)
Tommy Paul (ABD)
2-1
(3-6, 6-2, 6-3)
Aleksandr Nedovyesov (Kazakistan)
Aisam-Ul-Haq Qureshi (Pakistan)
25-05-2022Daniel Altmaier (Almanya)
Oscar Otte (Almanya)
0-2
(6-7, 3-6)
Ramkumar Ramanathan (Hindistan)
Hunter Reese (ABD)
24-05-2022Tallon Griekspoor (Hollanda)
Botic van de Zandschulp (Hollanda)
1-2
(6-4, 3-6, 4-6)
Wesley Koolhof (Hollanda)
Neal Skupski (Büyük Britanya)
25-05-2022Tim Puetz (Almanya)
Michael Venus (ABD)
2-0
(6-2, 6-4)
James Duckworth (ABD)
Ilya Ivashka (Belarus)
25-05-2022Benjamin Bonzi (Fransa)
Arthur Rinderknech (Fransa)
2-1
(6-3, 3-6, 7-6)
Denys Molchanov (Ukrayna)
Franko Skugor (Hırvatistan)
25-05-2022Federico Delbonis (Arjantin)
Hugo Dellien (Bolivya)
1-2
(7-6, 2-6, 4-6)
Enzo Couacaud (Fransa)
Manuel Guinard (Fransa)
24-05-2022Hans Hach Verdugo (Meksika)
Philipp Oswald (Avusturya)
0-2
(6-7, 3-6)
Marcelo Arévalo (El Salvador)
Jean-Julien Rojer (Hollanda)
24-05-2022Santiago González (Meksika)
Andrés Molteni (Arjantin)
0-2
(2-6, 3-6)
Rafael Matos (Brezilya)
David Vega Hernández (İspanya)
25-05-2022Denis Kudla (ABD)
Emil Ruusuvuori (Finlandiya)
0-2
(4-6, 2-6)
Lukasz Kubot (Polonya)
Edouard Roger-Vasselin (Fransa)
25-05-2022Luke Saville (Avustralya)
Jordan Thompson (Avustralya)
2-0
(7-6, 7-5)
Dusan Lajovic (Sırbistan)
Jiri Vesely (Çek Cumhuriyeti)
25-05-2022Sander Gille (Belçika)
Joran Vliegen (Belçika)
2-1
(6-4, 6-7, 6-3)
Pierre-Hugues Herbert (Fransa)
Nicolas Mahut (Fransa)
24-05-2022Juan Sebastián Cabal (Kolombiya)
Robert Farah (Kolombiya)
0-2
(6-7, 6-7)
Benoît Paire (Fransa)
Albert Ramos Viñolas (İspanya)
24-05-2022Tomislav Brkić (Bosna Hersek)
Nikola Ćaćić (Sırbistan)
1-2
(4-6, 7-6, 6-7)
Hugo Nys (Monaco)
Jan Zieliński (Polonya)
25-05-2022Francisco Cerundolo (Arjantin)
Federico Coria (Arjantin)
0-2
(2-6, 4-6)
Ariel Behar (Uruguay)
Gonzalo Escobar (Ekvator)
25-05-2022Lloyd Glasspool (Büyük Britanya)
Harri Heliovaara (Finlandiya)
2-0
(6-4, 6-2)
Kevin Krawietz (Almanya)
Andreas Mies (Almanya)
24-05-2022Rohan Bopanna (Hindistan)
Matwé Middelkoop (Hollanda)
2-0
(6-4, 6-1)
Sascha Gueymard Wayenburg (Fransa)
Luca Van Assche (Fransa)
24-05-2022Sebastián Báez (Arjantin)
Felipe Meligeni Alves (Brezilya)
0-2
(5-7, 3-6)
Andrey Golubev (Kazakistan)
Fabrice Martin (Fransa)
25-05-2022Hugo Gaston (Fransa)
Gilles Simon (Fransa)
0-2
(3-6, 1-6)
Robin Haase (Hollanda)
Raven Klaasen (Güney Afrika)
24-05-2022André Göransson (İsveç)
Ben McLachlan (Yeni Zelenda)
0-2
(2-6, 5-7)
Nikola Mektić (Hırvatistan)
Mate Pavić (Hırvatistan)

2. Tur

TarihSkor/Setler
27-05-2022Rajeev Ram (ABD)
Joe Salisbury (Büyük Britanya)
2-0
(6-3, 7-6)
Miomir Kecmanovic (Sırbistan)
Nicholas Monroe (ABD)
26-05-2022Maxime Cressy (ABD)
Feliciano López (İspanya)
2-0
(6-4, 6-4)
Máximo González (Arjantin)
Marcelo Melo (Brezilya)
27-05-2022Márton Fucsovics (Macaristan)
Frances Tiafoe (ABD)
0-2
(4-6, 3-6)
Alexander Bublik (Kazakistan)
Thanasi Kokkinakis (Avustralya)
26-05-2022Sadio Doumbia (Fransa)
Fabien Reboul (Fransa)
1-2
(6-4, 4-6, 6-7)
Ivan Dodig (Hırvatistan)
Austin Krajicek (ABD)
27-05-2022Marcel Granollers (İspanya)
Horacio Zeballos (Arjantin)
2-1
(6-2, 5-7, 6-0)
Adrian Mannarino (Fransa)
Albano Olivetti (Fransa)
27-05-2022Jonny O’Mara (Büyük Britanya)
Jackson Withrow (ABD)
2-0
(7-6, 7-6)
Lorenzo Sonego (İtalya)
Andrea Vavassori (İtalya)
27-05-2022Jamie Murray (Büyük Britanya)
Bruno Soares (Brezilya)
1-2
(6-7, 6-4, 3-6)
Mackenzie McDonald (ABD)
Tommy Paul (ABD)
26-05-2022Ramkumar Ramanathan (Hindistan)
Hunter Reese (ABD)
0-2
(3-6, 2-6)
Wesley Koolhof (Hollanda)
Neal Skupski (Büyük Britanya)
27-05-2022Tim Puetz (Almanya)
Michael Venus (ABD)
2-0
(6-4, 6-4)
Benjamin Bonzi (Fransa)
Arthur Rinderknech (Fransa)
27-05-2022Enzo Couacaud (Fransa)
Manuel Guinard (Fransa)
1-2
(6-3, 5-7, 4-6)
Marcelo Arévalo (El Salvador)
Jean-Julien Rojer (Hollanda)
26-05-2022Rafael Matos (Brezilya)
David Vega Hernández (İspanya)
2-1
(6-4, 4-6, 6-0)
Lukasz Kubot (Polonya)
Edouard Roger-Vasselin (Fransa)
27-05-2022Luke Saville (Avustralya)
Jordan Thompson (Avustralya)
1-2
(2-6, 6-3, 3-6)
Sander Gille (Belçika)
Joran Vliegen (Belçika)
26-05-2022Benoît Paire (Fransa)
Albert Ramos Viñolas (İspanya)
0-2
(2-6, 3-6)
Hugo Nys (Monaco)
Jan Zieliński (Polonya)
27-05-2022Ariel Behar (Uruguay)
Gonzalo Escobar (Ekvator)
0-2
(4-6, 2-6)
Lloyd Glasspool (Büyük Britanya)
Harri Heliovaara (Finlandiya)
26-05-2022Rohan Bopanna (Hindistan)
Matwé Middelkoop (Hollanda)
2-0
(6-3, 6-4)
Andrey Golubev (Kazakistan)
Fabrice Martin (Fransa)
26-05-2022Robin Haase (Hollanda)
Raven Klaasen (Güney Afrika)
1-2
(6-7, 6-2, 2-6)
Nikola Mektić (Hırvatistan)
Mate Pavić (Hırvatistan)

3. Tur

TarihSkor/Setler
28-05-2022Rajeev Ram (ABD)
Joe Salisbury (Büyük Britanya)
2-0
(7-5, 6-4)
Maxime Cressy (ABD)
Feliciano López (İspanya)
28-05-2022Alexander Bublik (Kazakistan)
Thanasi Kokkinakis (Avustralya)
0-2
(3-6, 2-6)
Ivan Dodig (Hırvatistan)
Austin Krajicek (ABD)
29-05-2022Marcel Granollers (İspanya)
Horacio Zeballos (Arjantin)
2-0
(6-1, 6-1)
Jonny O’Mara (Büyük Britanya)
Jackson Withrow (ABD)
29-05-2022Mackenzie McDonald (ABD)
Tommy Paul (ABD)
-2
(3-6, 2-6)
Wesley Koolhof (Hollanda)
Neal Skupski (Büyük Britanya)
29-05-2022Tim Puetz (Almanya)
Michael Venus (ABD)
1-2
(4-6, 6-2, 1-6)
Marcelo Arévalo (El Salvador)
Jean-Julien Rojer (Hollanda)
29-05-2022Rafael Matos (Brezilya)
David Vega Hernández (İspanya)
2-1
(6-4, 3-6, 7-6)
Sander Gille (Belçika)
Joran Vliegen (Belçika)
28-05-2022Hugo Nys (Monaco)
Jan Zieliński (Polonya)
0-2
(6-7, 3-6)
Lloyd Glasspool (Büyük Britanya)
Harri Heliovaara (Finlandiya)
28-05-2022Rohan Bopanna (Hindistan)
Matwé Middelkoop (Hollanda)
2-1
(6-7, 7-6, 7-6)
Nikola Mektić (Hırvatistan)
Mate Pavić (Hırvatistan)

Çeyrek Final

TarihSkor/Setler
30-05-2022Rajeev Ram (ABD)
Joe Salisbury (Büyük Britanya)
1-2
(6-3, 6-7, 6-7)
Ivan Dodig (Hırvatistan)
Austin Krajicek (ABD)
30-05-2022Marcel Granollers (İspanya)
Horacio Zeballos (Arjantin)
2-1
(3-6, 6-3, 6-4)
Wesley Koolhof (Hollanda)
Neal Skupski (Büyük Britanya)
30-05-2022Marcelo Arévalo (El Salvador)
Jean-Julien Rojer (Hollanda)
2-0
(7-6, 6-3)
Rafael Matos (Brezilya)
David Vega Hernández (İspanya)
30-05-2022Lloyd Glasspool (Büyük Britanya)
Harri Heliovaara (Finlandiya)
1-2
(6-4, 4-6, 6-7)
Rohan Bopanna (Hindistan)
Matwé Middelkoop (Hollanda)

Yarı Final

TarihSkor/Setler
02-06-2022Ivan Dodig (Hırvatistan)
Austin Krajicek (ABD)
2-1
(4-6, 7-6, 7-5)
Marcel Granollers (İspanya)
Horacio Zeballos (Arjantin)
02-06-2022Marcelo Arévalo (El Salvador)
Jean-Julien Rojer (Hollanda)
2-1
(4-6, 6-3, 7-6)
Rohan Bopanna (Hindistan)
Matwé Middelkoop (Hollanda)

Final

TarihSkor/Setler
04-06-2022Marcelo Arévalo (El Salvador)
Jean-Julien Rojer (Hollanda)
2-1
(6–7(4–7), 7–6(7–5), 6–3)
Ivan Dodig (Hırvatistan)
Austin Krajicek (ABD)
20212023

Fransa Açık Çift Erkekler

Fransa Açık (Roland Garros)