2022 Avrupa U-19 Şampiyonası Elemeleri

2022 UEFA 19 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası eleme müsabakası, 2022 UEFA Avrupa 19 Yaş Altı Şampiyonası final turnuvasında otomatik olarak ev sahibi Slovakya'ya katılan yedi takımı belirleyecek 19 yaş altı erkekler futbol müsabakasıdır. 1 Ocak 2003 ve sonrasında doğan oyuncular katılabilir.

Başlangıçta, eleme yarışması, takımların yükselme ve düşme ile üç farklı lige ayrıldığı yeni bir format kullanacak ve ilk turun kura çekimi Aralık 2019'da zaten yapılmıştı. Ancak, 17 Haziran 2020'de UEFA, yeni formatın tanıtımı, COVID-19 pandemisi nedeniyle bir sonraki baskıya ertelenmişti ve bu baskı için kalifikasyon, önceki formatı sadece iki tur içeren kullanacak.

Slovakya dışında, kalan 54 UEFA üye milli takımından 53'ü, orijinal formatın iki turdan oluşacağı eleme yarışmasına katıldı: 2021 sonbaharında gerçekleşecek olan Eleme turu ve 2022 baharında gerçekleşecek olan Elit tur sonunda 7 takım turnuvaya katılmaya hak kazanacaktır.

Eleme Turu

1. Grup / İsveç

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İngiltere32106-07Elite Turu
2İsveç32014-36Elite Turu
3İsviçre31117-24Elite Turu en iyi üçüncü takım
4Andorra30030-120
10-11-2021Skytteholms IP, Stockholmİngiltere4-0
Samuel Iling-Junior, Carney Chibueze Chukwuemeka, Dane Pharrell Scarlett (2)
Andorra
10-11-2021Skytteholms IP, Stockholmİsviçre1-2
Bradley Fink / Ahmed Qasem / Markus Björkqvist
İsveç
13-11-2021Skytteholms IP, Stockholmİngiltere0-0İsviçre
13-11-2021Skytteholms IP, Stockholmİsveç2-0
Ahmed Qasem, Alessio Montenegro Burgos (k.k.)
Andorra
16-11-2021Grimsta IP, BrommaAndorra0-6
Filipe de Carvalho (3), Mauricio E-Willimann, Bradley Fink, Till Muhlethaler
İsviçre
16-11-2021Skytteholms IP, Stockholmİsveç0-2
Dane Pharrell Scarlett, Levi Samuels Colwill
İngiltere

2. Grup / Yunanistan

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Rusya33009-19Elite Turu
2Almanya31116-54Elite Turu
3Yunanistan30211-22
4Faroe Adaları30121-91
10-11-2021Pampeloponnisiako Stadium, PatrasAlmanya4-1
Mesut Kesik, Anton Kade, Emrehan Gedikli, Armindo Sieb / Aki Samuelsen
Faroe Adaları
10-11-2021Papacharalambeio Ethniko StadioRusya1-0
Yaroslav Vadimovich Gladyshev
Yunanistan
13-11-2021Pampeloponnisiako Stadium, PatrasAlmanya1-3
Göktan Güzbüz / Artyom Yevgenyevich Sokolov, Yaroslav Vadimovich Gladyshev, Eduard Arturovich Bagrintsev
Rusya
13-11-2021Papacharalambeio Ethniko StadioYunanistan0-0Faroe Adaları
16-11-2021Pampeloponnisiako Stadium, PatrasFaroe Adaları0-5
Yaroslav Vadimovich Gladyshev, Eduard Arturovich Bagrintsev, Sergei Maksimovich Pinyayev (2), Ivan Savitskiy
Rusya
16-11-2021Papacharalambeio Ethniko StadioYunanistan1-1
Georgios “Giorgos” Κoutsias / Anton Kade
Almanya

3. Grup / Macaristan

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Macaristan32105-27Elite Turu
2Austurya31206-25Elite Turu
3Belarus31113-34Elite Turu en iyi üçüncü takım
4Estonya30030-70
06-09-2021Gyirmóti Stadion, GyőrAusturya4-0
Muharem Huskovic, Nikolas Veratschnig, Adis Jasic, Lorenzo Coco
Estonya
06-09-2021ETO Park, GyőrBelarus1-2
Kirill Aleksandrovich Zinovich / Dominik Sztojka, Dániel Németh
Macaristan
09-09-2021ETO Park, GyőrAusturya1-1
Nico Wiesinger / Dmitry Latyhov
Belarus
09-09-2021Gyirmóti Stadion, GyőrMacaristan2-0
Dominik Sztojka (2)
Estonya
12-09-2021Gyirmóti Stadion, GyőrEstonya0-1
Dmitry Latyhov
Belarus
12-09-2021ETO Park, GyőrMacaristan1-1
Ákos Szendrei / Muharem Huskovic
Austurya

4. Grup / İsrail

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Hollanda330013-19Elite Turu
2İsrail32018-46Elite Turu
3Kıbrıs30122-81
4Moldova30122-121
10-11-2021Shefayim National Team Complex, ShefayimHollanda4-0
Naci Ünüvar, Emanuel Emegha (2), Xavier Quentin Shay Simons
Moldova
10-11-2021Netanya Stadium, NetanyaKıbrıs0-1
Tai Abed
İsrail
13-11-2021Shefayim National Team Complex, ShefayimHollanda5-0
Fedde de Jong (2), Xavier Quentin Shay Simons, Fotis Kotsonis (k.k.), Myron Van Brederode
Kıbrıs
13-11-2021Netanya Stadium, Netanyaİsrail6-0
Omer Senior, Dor Turgeman, Oscar Gloukh, Tai Abed (2), Noam Muche
Moldova
16-11-2021Shefayim National Team Complex, ShefayimMoldova2-2
Danila Forov, Vladimir Fratea / Constantinos Marneros, Constantinos Christou
Kıbrıs
16-11-2021Netanya Stadium, Netanyaİsrail1-4
Ahmad Ibrahim / Mylian Jimenez, Emanuel Emegha, Fedde de Jong, Xavier Quentin Shay Simons
Hollanda

5. Grup / Polonya

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Ukrayna32108-57Elite Turu
2Finlandiya32015-36Elite Turu
3Polonya31117-54
4Malta30032-90
06-10-2021Plewiska Stadium, PlewiskaUkrayna4-2
Mykhaylo Ivanovych Khromey, Yehor Yarmolyuk, Denys Vadymovych Shostak (2) / Nathan Cross, Brooklyn Borg
Malta
06-10-2021Stadion Miejski, Grodzisk WielkopolskiFinlandiya3-1
Casper Terho, Luka Hyrylainen, Henri Salomaa / Aleksander Buksa
Polonya
09-10-2021Plewiska Stadium, PlewiskaUkrayna2-1
Yehor Yarmolyuk, Ivan Losenko / Jesse Nikki
Finlandiya
09-10-2021Swarzędz, SwarzędzPolonya4-0
Daniel Hoyo-Kowalski, Aleksander Buksa, Adrian Bukowski, Piotr Starzyński
Malta
12-10-2021Swarzędz, SwarzędzMalta0-1
Casper Terho
Finlandiya
12-10-2021Stadion Miejski, Grodzisk WielkopolskiPolonya2-2
Aleksander Buksa (2) / Yehor Yarmolyuk, Danylo Udod
Ukrayna

6. Grup / Bulgaristan

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Bosna Hersek32107-17Elite Turu
2İrlanda Cumhuriyeti32106-37Elite Turu
3Karadağ31023-73Elite Turu en iyi üçüncü takım
4Bulgaristan30030-50
10-11-2021Albena 1, AlbenaBosna Hersek2-0
Filip Cuic (2)
Bulgaristan
10-11-2021Druzhba, Dobrichİrlanda Cumhuriyeti3-2
Sinclair Armstron (2), Johnny Kennt / Sam Curtis (k.k.), Jovan Dasic
Karadağ
13-11-2021Albena 1, AlbenaBulgaristan0-1
Matija Krivokapic
Karadağ
13-11-2021Druzhba, Dobrichİrlanda Cumhuriyeti1-1
Jhonny Kenny / Aleksandar Kahvic
Bosna Hersek
16-11-2021Albena 1, AlbenaBulgaristan0-2
Jhonny Kenny, Sean Roughan Curtin
İrlanda Cumhuriyeti
16-11-2021Druzhba, DobrichKaradağ0-4
Aleksandar Kahvic, Filip Cuic, Matej Šakota, Admir Bristrić
Bosna Hersek

7. Grup / Arnavutluk

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Fransa33008-19Elite Turu
2Sırbistan31115-54Elite Turu
3Arnavutluk31115-74
4Kuzey Makedonya30032-70
10-11-2021Elbasan Arena, ElbasanKuzey Makedonya1-2
Behar Feta / Ognjen Ajdar (2)
Sırbistan
10-11-2021Arena Egnatia, RrogozhinëFransa4-0
Alan Virginius, Matthis Abline (2), Loum Tchaouna
Arnavutluk
13-11-2021Arena Egnatia, RrogozhinëFransa2-0
Matthis Abline, Alan Virginius
Kuzey Makedonya
13-11-2021Elbasan Arena, ElbasanSırbistan2-2
Nikola Mituljikić, Marko Lazetić / Henrik Nerguti, Cristian Shpendi
Arnavutluk
16-11-2021Elbasan Arena, ElbasanArnavutluk3-1Kuzey Makedonya
16-11-2021Arena Egnatia, RrogozhinëSırbistan1-2
Ognjen Ajdar / Loum Tchaouna, Matthis Abline
Fransa

8. Grup / Lüksemburg

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Belçika321012-47Elite Turu
2İspanya321010-37Elite Turu
3Azerbaycan31023-113
4Lüksemburg30032-90
10-11-2021Terrain Poetz, WiltzAzerbaycan1-5
Mahmud Agayev / Saint-Cyr Johan Bakayoko, Tuur Rommens, Mario Stroeykens, Luca Oyen, Suleyman Damadayev
Belçika
10-11-2021Terrain Bousbierg, Bissenİspanya2-1
Alejandro Jimenez, Nicolás Serrano Galdeano / David Jonathans
Lüksemburg
13-11-2021Terrain Poetz, WiltzBelçika5-1
Luca Oyen, Cisse Sandra (3), Anthony Kevin Descotte / Leon Elshan
Lüksemburg
13-11-2021Terrain Bousbierg, Bissenİspanya6-0
Nicolás Serrano Galdeano, Alberto Moleiro, Pablo Torre (2), Arnau Martinez, Miguel Rodriguez
Azerbaycan
16-11-2021Terrain Poetz, WiltzLüksemburg0-2
Mirmovsum Janiyev, Mehraj Bakhshali
Azerbaycan
16-11-2021Terrain Bousbierg, BissenBelçika2-2
Alberto Moleiro (k.k.), Anthony Kevin Descotte / Nicolás Serrano Galdeano (2)
İspanya

9. Grup / Türkiye

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Türkiye33009-39Elite Turu
2Romanya32017-46Elite Turu
3Letonya31023-03
4San Marino30031-100
10-11-2021Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi 2, ManavgatLetonya0-1
Ștefan Bodișteanu
Romanya
10-11-2021Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi 1, ManavgatTürkiye3-1
Abdullah Şahindere (2), Metehan Altuntaş / Mattia Cola
San Marino
13-11-2021Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi 2, ManavgatRomanya5-0
Rares Burnete, Albert Hofman, Razvan Tanasa, Ștefan Bodișteanu, Andreas Chirițoiu
San Marino
13-11-2021Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi 1, ManavgatTürkiye2-1
Metehan Altuntaş, Polat Abay / Oļġerts Raščevskis
Letonya
16-11-2021Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi 2, ManavgatSan Marino0-2
Valerijș Lizunovs, Arturș Krancmanis
Letonya
16-11-2021Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi 1, ManavgatRomanya1-4
Grigoraș Pantea / Botond Gergely (k.k.9, Süleyman Cebeci, Polat Yaldır, Ahmetcan Kaplan
Türkiye

10. Grup / Norveç

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Gürcistan32102-07Elite Turu
2Norveç32018-16Elite Turu
3Galler31113-54Elite Turu en iyi üçüncü takım
4Kosova30030-70
06-10-2021Sandefjord Arena, SandefjordNorveç3-0
Bryan Solhaug Fiabema (3)
Kosova
06-10-2021Fram Stadion, LarvikGaller0-0Gürcistan
09-10-2021Sandefjord Arena, SandefjordNorveç5-0
Bryan Solhaug Fiabema, Seedy Jatta, Seedy Jatta, Kristian Fredrik Malt Arnstad, Oscar Bobb
Galler
09-10-2021Fram Stadion, LarvikGürcistan1-0
Otar Mamageishvili
Kosova
12-10-2021Bugårdsparken, SandefjordKosova0-3
Caleb Hughes (2), Luke Harris
Galler
12-10-2021Fram Stadion, LarvikGürcistan1-0
Gizo_Mamageishvili
Norveç

11. Grup / Hırvatistan

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Hırvatistan321010-17Elite Turu
2Ermenistan32014-46Elite Turu
3İskoçya31116-44Elite Turu
4Cebelitarık30030-110
10-11-2021Stadion Lučko, LučkoErmenistan3-2
Spartak Hayrapetyan, Hamlet Minasyan, Artur Serobyan / Adam Brooks, Liam Smith
İskoçya
10-11-2021Stadion Branko Čavlović-Čavlek, KarlovacHırvatistan7-0
Matija Frigan (3), Karlo Špeljak, Luka Stojković, Mateo Lisica, Franjo Ivanović
Cebelitarık
13-11-2021Stadion Lučko, Lučkoİskoçya3-0
Alex Lowry, Robert Apter, Luke Butterfield
Cebelitarık
13-11-2021Stadion Branko Čavlović-Čavlek, KarlovacHırvatistan2-0
Karlo Špeljak, Matija Frigan
Ermenistan
16-11-2021Stadion Lučko, LučkoCebelitarık0-1
Gor Arakelyan
Ermenistan
16-11-2021Stadion Branko Čavlović-Čavlek, Karlovacİskoçya1-1
Alex Lowry / Franjo Ivanović
Hırvatistan

12. Grup / Slovenya

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İtalya33008-19Elite Turu
2İzlanda32015-56Elite Turu
3Litvanya30122-51Elite Turu en iyi üçüncü takım
4Slovenya30123-71
06-10-2021TŠC Trate Gornja Radgona, Gornja Radgonaİzlanda3-1
Hakon Arnar Haraldsson, Orri Steinn Oskarsson (2) / Nemanja Gavrić
Slovenya
06-10-2021ŠRC Bakovci Stadium, Bakovciİtalya2-0
Fabio Miretti, Henoc Ngbesso
Litvanya
09-10-2021TŠC Trate Gornja Radgona, Gornja RadgonaSlovenya1-1
Gašper Černe / Armandas Kucys
Litvanya
09-10-2021ŠRC Bakovci Stadium, Bakovciİtalya3-0
Degnand Wilfried Gnonto, Tommaso Mancini, Giovanni Fabbian
İzlanda
12-10-2021Športni park Radenci, RadenciLitvanya1-2
Gvidas Gineitis / Orri Steinn Óskarsson, Hilmir Rafn Mikaelsson
İzlanda
12-10-2021TŠC Trate Gornja Radgona, Gornja RadgonaSlovenya1-3
Žan Bunić / Domen Zajšek (k.k.), Giovanni Fabbian, Degnand Wilfried Gnonto
İtalya

13. Grup / Çek Cumhuriyeti

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Danimarka32108-37Elite Turu
2Çek Cumhuriyeti32106-17Elite Turu
3Kuzey İrlanda31022-53Elite Turu en iyi üçüncü takım
4Kazakistan30033-100
06-10-2021Stovky, Frýdek-MístekKuzey İrlanda0-2
Daniel Haarbo, Marinus Larsen
Danimarka
06-10-2021Městský stadion, OpavaÇek Cumhuriyeti3-0
Filip Vecheta (2), Patrik Vydra
Kazakistan
09-10-2021Bazaly, Slezská OstravaDanimarka5-2
Christian Theodor Kjelder Rasmussen, Tochi Phil Chukwuani (2), v, Mika Bierith / Galymshan Kenzhebek, Murojon Khalmatov
Kazakistan
09-10-2021Stovky, Frýdek-MístekÇek Cumhuriyeti2-0
Matěj Hadaš, Dalibor Večerka
Kuzey İrlanda
12-10-2021Městský stadion, OpavaDanimarka1-1
Jakob Breum / Matěj Hadaš
Çek Cumhuriyeti
12-10-2021Bazaly, Slezská OstravaKazakistan1-2
Egor Tkachenko / Ciaran McGuckin, Oisin Conaty
Kuzey İrlanda

En İyi Üçüncüler Sıralaması

SıraGrupTeamOGBMAG/YGAVPuanAçıklama
111İskoçya20113-4−11Elite Turu
23Belarus20112-3−11
32Yunanistan20111-2−11
45Polonya20113-5−21
57Arnavutluk20112-6−41
610Galler20110-5−51
71İsviçre20021-2−10
89Letonya20021-3−20
912Litvanya20021-4−30
1013Kuzey İrlanda20020−40
118Lüksemburg20020−50
126Karadağ20020−50
134Kıbrıs20020−60

Elite Turu

1. Grup / Macaristan

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İsrail32104-172022 Avrupa U-19 Şampiyonası Finalleri
2Macaristan31114-24
3İskoçya31022-53
4Türkiye31024-63
23-03-2022Ménfői úti Stadion, GyőrTürkiye1-2
Tuğbey Akgün / Alex Lowry (2)
İskoçya
23-03-2022ETO Park, Győrİsrail0-0Macaristan
26-03-2022ETO Park, GyőrTürkiye1-3
Bartuğ Elmaz / Dor Turgeman (2), Shon Edri
İsrail
26-03-2022Ménfői úti Stadion, GyőrMacaristan3-0
Dániel Németh (2), Rajmund Horváth
İskoçya
29-03-2022Ménfői úti Stadion, Győrİskoçya0-1
Roy Revivo
İsrail
29-03-2022ETO Park, GyőrMacaristan1-2
Barna Benczenleitner / Tuğbey Akgün, Bartuğ Elmaz
Türkiye

2. Grup / Fransa

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Fransa32017-262022 Avrupa U-19 Şampiyonası Finalleri
2Bosna Hersek32015-46
3Çek Cumhuriyeti32014-26
4İsveç30033-110
23-03-2022Stade André Darrigade, DaxFransa5-0
Isaak Souleymane Toure, Mohamed-Ali Cho (2), Elye Wahi (2)
İsveç
23-03-2022Plaine des Sports, Saint-Paul-lès-DaxÇek Cumhuriyeti0-1
Eldar Mehmedović
Bosna Hersek
26-03-2022Plaine des Sports, Saint-Paul-lès-DaxFransa0-1
Patrik Vydra
Çek Cumhuriyeti
26-03-2022Stade André Darrigade, DaxBosna Hersek3-2
Matej Šakota, Aleksandar Kahvić, Admir Bristrić / Yasin Ayari, Oscar Wilhelmsson
İsveç
29-03-2022Plaine des Sports, Saint-Paul-lès-Daxİsveç1-3
Williot Swedberg / Matěj Jurásek, Denis Alijagić (2)
Çek Cumhuriyeti
29-03-2022Stade André Darrigade, DaxBosna Hersek1-2
Filip Čuić / Lamine Cissé, Felix Nzouango
Fransa

3. Grup / İngiltere

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İngiltere33009-192022 Avrupa U-19 Şampiyonası Finalleri
2Portekiz32018-36
3İrlanda Cumhuriyeti31026-73
4Ermenistan30030-120
23-03-2022St George’s Park – Pitch 4, Burton-on-TrentPortekiz4-0
Matchoi Djaló, Youssef Chermiti, Nuno Félix, Diego Moreira
Ermenistan
23-03-2022Bescot Stadium, Walsallİrlanda Cumhuriyeti1-3
James Abankwah / Dane Scarlett, Carney Chukwuemeka (2)
İngiltere
26-03-2022New York Stadium, Rotherhamİngiltere4-0
Alfie Devine, Narek Manukyan (k.k.), Jarell Quansah, Samuel Edozie
Ermenistan
26-03-2022St George’s Park – Pitch 4, Burton-on-TrentPortekiz4-1
Youssef Chermiti (2), António Silva, Joelson Fernandes / Johnny Kenny
İrlanda Cumhuriyeti
29-03-2022St George’s Park – Pitch 4, Burton-on-TrentErmenistan0-4
Andrew Moran, Cian Hayes, Anselmo Garcia McNulty, Evan Caffrey
İrlanda Cumhuriyeti
29-03-2022Technique Stadium, Chesterfieldİngiltere2-0
Dane Scarlett (2)
Portekiz

4. Grup / Hırvatistan

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Romanya32017-562022 Avrupa U-19 Şampiyonası Finalleri
2İzlanda31015-34
3Gürcistan3111-3-64
4Hırvatistan31023-43
23-03-2022Stadion Branko Čavlović-Čavlek, KarlovacHırvatistan2-1
Luka Stojković, Ivan Cvijanović / Orri Steinn Óskarsson
İzlanda
23-03-2022Stadion Radnik, Velika GoricaRomanya5-1
Andreas Chirițoui, Gabriel Danuleasa, Grigoras Pantea, Rares Ilie, Eduard Rădăslăvescu / Giorgi Abuashvili
Gürcistan
26-03-2022Stadion Branko Čavlović-Čavlek, KarlovacHırvatistan1-2
Karlo Špeljak / Andreas Chirițoiu, Rareș Ilie
Romanya
26-03-2022Stadion Radnik, Velika GoricaGürcistan1-1
Tornike Dundua / Orri Steinn Óskarsson
İzlanda
29-03-2022Stadion Radnik, Velika Goricaİzlanda3-0
Andi Hoti (2), Ísak Andri Sigurgeirsson
Romanya
29-03-2022Stadion Branko Čavlović-Čavlek, KarlovacGürcistan1-0
Gizo Mamageishvili
Hırvatistan

5. Grup / Finlandiya

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İtalya32108-272022 Avrupa U-19 Şampiyonası Finalleri
2Belçika31115-54
3Finlandiya31022-73
4Almanya30214-52
23-03-2022Myyrmäki Stadium, Vantaaİtalya2-2
Fabio Miretti, Wilfried Gnonto / Igor Matanović, Torben Rhein
Almanya
23-03-2022Myyrmäki Stadium, VantaaFinlandiya1-3
Topi Keskinen / Johan Bakayoko, Mario Stroeykens, Luca Oyen
Belçika
26-03-2022Myyrmäki Stadium, VantaaBelçika2-2
Luca Oyen, Lynnt Audoor / Ben Bobzien (2)
Almanya
26-03-2022Myyrmäki Stadium, Vantaaİtalya4-0
Fabio Miretti, Wilfried Gnonto (2), Cesare Casadei
Finlandiya
29-03-2022Helsinki Football Stadium, HelsinkiAlmanya0-1
Casper Terho
Finlandiya
29-03-2022Myyrmäki Stadium, VantaaBelçika0-2
Fabio Miretti, Cesare Casadei
İtalya

6. Grup / Hollanda

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Sırbistan32106-472022 Avrupa U-19 Şampiyonası Finalleri
2Ukrayna32106-47
3Norveç30125-71
4Hollanda30123-51
01-06-2022Sportcomplex Varkenoord, RotterdamNorveç2-3
Tobias Fjeld Gulliksen, Christos Zafeiris / Yehor Yarmolyuk, Marko Sapuha, Navin Malysh
Ukrayna
01-06-2022Yanmar Stadion, AlmereHollanda1-2
Noah Ohio / Marko Lazetić, Petar Ratkov
Sırbistan
04-06-2022Sportpark Zegersloot, Alphen aan den RijnUkrayna1-1
Ilya Kvasnytsia / Mihajlo Ilic
Sırbistan
04-06-2022Sportcomplex Varkenoord, RotterdamHollanda1-1
Gabi Caschili / Andreas Schjelderup
Norveç
07-06-2022Sportpark Zegersloot, Alphen aan den RijnSırbistan3-2
Uroš Lazić, Nemanja Motika, Petar Ratkov / Jacob Eng, Daniel Karlsbakk
Norveç
07-06-2022Sportcomplex Varkenoord, RotterdamUkrayna2-1
Eduard Kozik, Kiril Popov / Ernest Poku
Hollanda

7. Grup / İspanya

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Avusturya21104-242022 Avrupa U-19 Şampiyonası Finalleri
2İspanya20205-52
3Danimarka20113-51
4Rusyaİhraç edildi.
23-03-2022Estadi Olímpic Camilo Cano, La Nucíaİspanya2-2
Ricard Artero, Ilias Akhomach / Philipp Wydra, Benjamin Kanuric
Avusturya
26-03-2022Estadi Olímpic Camilo Cano, La NucíaAvusturya2-0
Pascal Fallmann, Adis Jasic
Danimarka
29-03-2022Estadio Municipal Guillermo Amor, BenidormDanimarka3-3
Jakob Martinsen (2), Cesare Rasmussen / David Navarro, Ricard Artero, Lorenzo Zuñiga
İspanya