2022 Avrupa U-17 Şampiyonası Elemeleri

Eleme Turu

1. Grup / Malta

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Türkiye321010-47Elite Turu
2Danimarka321010-47Elite Turu
3Karadağ31023-33Elite Turu en iyi üçüncü takım
4Malta30032-140
06-10-2021Hibernians Stadium, PaolaTürkiye6-1
Semih Kılıçsoy (2), Emirhan Acar (2), Arda Güler (2) / Zak Barbara
Malta
06-10-2021Hibernians Stadium, PaolaKaradağ0-2
Batuhan Zidan Sertdemir (2)
Danimarka
09-10-2021Hibernians Stadium, PaolaTürkiye1-0
Semih Kılıçsoy
Karadağ
09-10-2021Hibernians Stadium, PaolaDanimarka5-1
Malthe Böndergaard, Kian Vella (k.k.), Sven Xerri (k.k.), Julius Beck, Batuhan Zidan Sertdemir / Zak Barbara
Malta
12-10-2021Hibernians Stadium, PaolaDanimarka3-3
Batuhan Zidan Sertdemir, Elias Hansborg, Noah Sahsah / Hasan Berat Kayalı, Ali Turap Bülbül, Semih Kılıçsoy (5-6 pen.)
Türkiye
12-10-2021Hibernians Stadium, PaolaMalta0-3
Milan Roganović, Luka Bubanja, Balša Mrvaljević
Karadağ

2. Grup / Letonya

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Çek Cumhuriyeti32107-27Elite Turu
2İsveç211010-24Elite Turu
3Letonya21014-23Elite Turu en iyi üçüncü takım
4Litvanya30031-160
23-09-2021SB Arkadija, Rigaİsveç8-0
Jardell Kanga, Roony Bardagji, Fredrik Nissen (3), Taha Ayari, Vykintas Bazys (k.k.), Montader Madjed
Litvanya
23-09-2021Zemgale Olympic Center, JelgavaLetonya0-1
Jiri Remiáš
Çek Cumhuriyeti
26-09-2021SB Arkadija, RigaÇek Cumhuriyeti4-0
David Planka, Miloš Pudil, Jan Buryán (2)
Litvanya
29-09-2021SB Arkadija, RigaÇek Cumhuriyeti2-2
Jan Buryán, Taha Ayari / Roony Bardagji (2)
İsveç
31-10-2021Zemgale Olympic Center, JelgavaLitvanya1-4
Alans Kangars (k.k.) / Alans Kangars (2), Ivans Patrikejevs, Dāvis Sedols
Letonya
23-11-2021Bravida Arena, GothenburgİsveçLetonya

3. Grup / Malta

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Elite Turu
2Elite Turu
3Elite Turu en iyi üçüncü takım
4

4. Grup / Malta

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Elite Turu
2Elite Turu
3Elite Turu en iyi üçüncü takım
4

5. Grup / Malta

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Elite Turu
2Elite Turu
3Elite Turu en iyi üçüncü takım
4

6. Grup / Malta

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Elite Turu
2Elite Turu
3Elite Turu en iyi üçüncü takım
4

7. Grup / Malta

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Elite Turu
2Elite Turu
3Elite Turu en iyi üçüncü takım
4

8. Grup / Malta

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Elite Turu
2Elite Turu
3Elite Turu en iyi üçüncü takım
4

9. Grup / Malta

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Elite Turu
2Elite Turu
3Elite Turu en iyi üçüncü takım
4

10. Grup / Malta

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Elite Turu
2Elite Turu
3
4

11. Grup / Portekiz

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Ukrayna32017-56Elite Turu
2Portekiz32019-36Elite Turu
3Galler31114-44Elite Turu
4Kazakistan30121-91
10-11-2021Estádio Algarve, Faro-LoulePortekiz5-0
Bakhtishat Abdullayev (2.k.k.), Guilherme Santos, Dinis Rodrigues, Joao Veloso
Kazakistan
10-11-2021Estádio Municipal de Albufeira, AlbufeiraGaller3-1
Luke Harris, Alex Roberts, Cole Fleming / Nazar Balaba
Ukrayna
13-11-2021Estádio Algarve, Faro-LoulePortekiz2-0
Diogo Monteiro, Rodrigo Ribeiro
Galler
13-11-2021Estádio Municipal de Albufeira, AlbufeiraUkrayna3-0
Oleksiy Gusiev, Yevhenii Mykytiuk, Dmytro Kremchanin
Kazakistan
16-11-2021Estádio Algarve, Faro-LouleUkrayna3-2
Oleksiy Gusiev, Mykyta Dzen, Dmytro Kremchanin / Joao Goncalves, Dinis Rodrigues
Portekiz
16-11-2021Estádio Municipal de Albufeira, AlbufeiraKazakistan1-1
Sbinur Nurymbet / Omari Benjamin
Galler

12. Grup / Kuzey İrlanda

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İtalya330010-09Elite Turu
2İskoçya32016-76Elite Turu
3Kuzey İrlanda30124-71
4Arnavutluk30124-101
27-10-2021Mourneview Park, LurganKuzey İrlanda2-3
Daithi McCallion, Omari Jamian Kellyman / Rory Wilson (2), Malachi Sharpe
İskoçya
27-10-2021Shamrock Park, Portadownİtalya5-0
Luca Di Maggio, Kevin Bruno, Alessandro Bolzan, Giacomo Marconi, Aaron Ciammaglichella
Arnavutluk
30-10-2021Inver Park, Larneİtalya2-0
Giacomo Marconi, Valentin Carboni
Kuzey İrlanda
30-10-2021Seaview, Belfastİskoçya3-2
Rory Wilson, Craig Moore, Greig Allen / Oresti Kosmallari, Arlind Kurti
Arnavutluk
02-11-2021Shamrock Park, Portadownİskoçya0-3
Luca Di Maggio, Alessandro Bolzan, Valentin Carboni
İtalya
02-11-2021The Oval, BelfastArnavutluk2-2
Orsi Ageja, Klevis Haxhari / Leon Philip Boyd, Omari Jamian Kellyman
Kuzey İrlanda

13. Grup / Belarus

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İngiltere321010-27Elite Turu
2Slovakya31207-25Elite Turu
3Belarus31112-14Elite Turu en iyi üçüncü takım
4Ermenistan30030-140
16-10-2021Dinamo Stadium, Minskİngiltere7-0
Mark Avetisyan (k.k.), Isaac Smith, Emre Tezgel, Kane Taylor, Amario Cozier-Duberry, Jamie Donley, Kobbie Mainoo
Ermenistan
16-10-2021Borisov Arena, BarysawBelarus0-0Slovakya
19-10-2021Traktor Stadium, MinskSlovakya5-0
Michal Svoboda (2), Milan Rehus (2), Zoran Zahradnik
Ermenistan
19-10-2021Haradski Stadium, Barysawİngiltere1-0
Jamie Donley
Belarus
22-10-2021Borisov Arena, BarysawSlovakya2-2
Milan Rehus, Zoran Zahradnik / Emre Tezgel, Nico O’Reilly
İngiltere
22-10-2021Haradski Stadium, BarysawErmenistan0-2
Ivan Sivkov, Ruslan Mialkouski
Belarus

En İyi Üçüncüler Sıralaması

SıraGrıpTakımOGBMAGYGAVPuanAçıklama
111Galler21013303Elite Turu
24Macaristan21011103Elite Turu
37Bosna Hersek201112−11Elite Turu
413Belarus201101−11Elite Turu
53Norveç201124−21
65Kuzey Makedonya201102−21
78Kıbrıs201114−31
82Letonya100101−10
910Hırvatistan200202−20
1012Kuzey İrlanda200225−30
111Karadağ200203−30
129Avusturya200205−50
136Romanya200207−70

Elite Turu

1. Grup / Hollanda

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Hollanda31203-152022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
2Macaristan31114-44En iyi yedi ikinci Sıralaması
3Yunanistan30302-23
4Slovakya30213-52
24-03-2022Sportpark Parkzicht, UdenHollanda2-0
Jaden Slory (2)
Macaristan
24-03-2022De Wieën, VenraySlovakya1-1
Leo Sauer / Charalampos Georgiadis
Yunanistan
27-03-2022Sportpark Parkzicht, UdenYunanistan1-1
Ioannis Gkitersos / Bence Komlósi
Macaristan
27-03-2022De Wieën, VenrayHollanda1-1
Isaac Babadi / Leo Sauer
Slovakya
30-03-2022Sportpark Parkzicht, UdenYunanistan0-0Hollanda
30-03-2022De Wieën, VenrayMacaristan3-1
Krisztián Lisztes, Bence Komlósi, Zoltán Pesti / Gergő János Bodnár (k.k.)
Slovakya

2. Grup / Danimarka

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Danimarka321010-472022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
2İsveç31204-252022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
3İsviçre31021-73
4Letonya30122-41
24-03-2022Silkeborg Stadium, Silkeborgİsviçre1-0
Malik Deme
Letonya
24-03-2022Silkeborg Stadium, Silkeborgİsveç2-2
Jardell Kanga, Montader Madjed / Alexander Illum Simmelhack, Noah Donovan Sahsah
Danimarka
27-03-2022Silkeborg Stadium, Silkeborgİsviçre0-2
Montader Madjed (2)
İsveç
27-03-2022Silkeborg Stadium, SilkeborgDanimarka3-2
Valdemar Byskov Andreasen, Elias Hansborg-Sørensen (2) / Ivans Patrikejevs, Roberts Adītājs
Letonya
30-03-2022Ikast Stadium, IkastDanimarka5-0
Magnus Munck Bjørnholm, Elias Hansborg-Sørensen (2), Emil Winther Højlund, Alexander Illum Simmelhack
İsviçre
30-03-2022Silkeborg Stadium, SilkeborgLetonya0-0İsveç

3. Grup / İskoçya

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Almanya330012-292022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
2İskoçya31118-742022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
3Gürcistan31023-103
4Çek Cumhuriyeti30125-90
24-03-2022Falkirk Stadium, Falkirkİskoçya2-2
Rory Wilson (2) / Miloš Pudil, Jan Paluska
Çek Cumhuriyeti
24-03-2022Falkirk Stadium, FalkirkAlmanya3-0
Tom Bischof, Nelson Felix Patrick Weiper, Maurice Krattenmacher
Gürcistan
27-03-2022Falkirk Stadium, FalkirkAlmanya4-0
Tom Bischof (2), Dženan Pejčinović, Arijon Ibrahimović
İskoçya
27-03-2022Falkirk Stadium, FalkirkÇek Cumhuriyeti1-2
Daniel Rus / Aleksandre Narimanidze, Luka Parkadze
Gürcistan
30-03-2022New Douglas Park, HamiltonÇek Cumhuriyeti2-5
Daniel Rus, Pavel Gaszczyk / Dzenan Pejcinovic (3), Jiří Remiáš (k.k.), Paul Wanner
Almanya
30-03-2022Falkirk Stadium, FalkirkGürcistan1-6
Givi Khachidze / Cameron Cooper, Ben Doak (3), Rory Wilson, Saba Khachilava (k.k.)
İskoçya

4. Grup / Bosna Hersek

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1İspanya33009-192022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
2Belçika330114-262022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
3Bosna Hersek31033-113
4Estonya30032-140
24-03-2022Stadium Etno Selo Stanisići, Bijeljinaİspanya4-1
Miguel Carvalho Vianna (2), Joel Roca Casals, Víctor Moreno Alcalá / Marko Brkić
Bosna Hersek
24-03-2022Novi Gradski Stadion, UgljevikBelçika8-1
Malick Fofana (3), Faissal Al Mazyani, Noah Mawete Kinsiona, Vincent Burlet, Mika Godts, Chemsdine Talbi / Karel Mustmaa
Estonya
27-03-2022Stadium Etno Selo Stanisići, Bijeljinaİspanya1-0
Miguel Carvalho Vianna
Belçika
27-03-2022Novi Gradski Stadion, UgljevikEstonya1-2
Mihhail Kolobov / Mahir Rizvanović, Sergej Bogdanić
Bosna Hersek
30-03-2022Novi Gradski Stadion, UgljevikEstonya0-4
Álvaro Ginés, Joel Roca Casals (2), Iker Bravo
İspanya
30-03-2022Stadium Etno Selo Stanisići, BijeljinaBosna Hersek0-6
Enoch Agyei (3), Patrik Zrnić (k.k.), Malick Fofana, Luca Monticelli
Belçika

5. Grup / Lüksemburg

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Fransa22005-162022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
2Lüksemburg21012-232022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
3İngiltere20021-50
4Rusya000000ihraç edildi.
24-03-2022Stade Alphonse Theis, HesperangeLüksemburg0-2
Mathys Tel, Désiré Doué
Fransa
24-03-2022Rusyaİngiltere
27-03-2022LüksemburgRusya
27-03-2022Stade Alphonse Theis, HesperangeFransa3-1
Mathys Tel, Valentin Atangana Edoa, Naim Byar / Amario Cozier-Duberry
İngiltere
30-03-2022Stade Alphonse Theis, Hesperangeİngiltere0-2
Tim Flick, Thomas Souchard
Lüksemburg
30-03-2022FransaRusya

6. Grup /

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
12022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
2En iyi yedi ikinci Sıralaması
3
4
20-04-2022KosovaUkrayna
20-04-2022İtalyaPolonya
23-04-2022UkraynaPolonya
23-04-2022İtalyaKosova
26-04-2022Ukraynaİtalya
26-04-2022PolonyaKosova

7. Grup / Slovenya

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Sırbistan32109-372022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
2Türkiye320111-862022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
3Slovenya311110-64
4Galler30034-140
24-03-2022Športni park Radenci, RadenciSlovenya5-0
Jaka Čuber Potočnik (2), Niko Kasalo, Tino Čuk, Aleks Ristić
Galler
24-03-2022TŠC Trate Gornja Radgona, GornjaSırbistan3-2
Mateja Bubanj (2), Jovan Šljivić / Kenan Yıldız, Arda Güler
Türkiye
27-03-2022Športni park Radenci, RadenciSlovenya2-2
Tine Čuk, Oskar Kvaternik / Milan Majstorović, Aleksandar Stanković
Sırbistan
27-03-2022TŠC Trate Gornja Radgona, GornjaTürkiye5-2
Halil Özdemir, Efe Kaan Sihlaroğlu, Arda Güler, Can Uzun (2) / Luke Bernard Harris (2)
Galler
30-03-2022Športni park Radenci, RadenciTürkiye4-3
Can Uzun (2), Selim Sönmez, Kenan Yıldız / Niko Kasalo, Matej Dvoršak, Mark Stojinović
Slovenya
30-03-2022TŠC Trate Gornja Radgona, GornjaGaller2-4
Callum Osmand, Omari Benjamin / Mateja Bubanj (2), Jovan Milošević (2)
Sırbistan

8. Grup / Portekiz

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Portekiz330015-392022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
2Bulgaristan31114-442022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
3Finlandiya31024-123
4İrlanda Cumhuriyeti30125-91
24-03-2022Bulgaristan1-0
Roberto Iliev Raychev
Finlandiya
24-03-2022Portekiz4-1
João Veloso, Dinis Rodrigues, Rodrigo Ribeiro, Ivan Lima / Mark O’Mahony
İrlanda Cumhuriyeti
27-03-2022İrlanda Cumhuriyeti2-3
Franco Umeh (2) / Júlio Freitas Von Hellens, Lauri Laine, Yllson Lika
Finlandiya
27-03-2022Bulgaristan1-2
Borislav Rumenov Marinov / Ussumane Djaló, Gustavo Varela
Portekiz
30-03-2022İrlanda Cumhuriyeti2-2
Rocco Vata, Sam Curtis / Roberto Raychev (2)
Bulgaristan
30-03-2022Finlandiya1-9
Juho Talvitie / Afonso Pena, João Gonçalves, José Rodrigues (3), Rodrigo Ribeiro (3), Diogo Monteiro
Portekiz

En İyi İkinciler Sıralaması

SıraGrupTakımOGBMAGYGAVPuanAçıklama
12İsveç211042+242022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
24Belçika210161+532022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
33İskoçya210165+132022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
47Türkiye210166032022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
58Bulgaristan210122032022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
65Lüksemburg210122032022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
71Macaristan201113−212022 Avrupa U-17 Şampiyonası Finalleri
86Grup 6 ikincisi00000000