2022-23 Misli.com Türkiye Sultanlar Ligi Transfer Tablosu

2022-23 Misli.com Türkiye Sultanlar Ligi’nde mücadele edecek takımların sezon öncesi ve sezon içi tüm transfer hareketlerini bulabileceksiniz.

TakımGelen Oyuncular (Takım)Giden Oyuncular (Takım)Serbest Oyuncular
Aydın BŞB.– Semra Özer (PTT Spor)
– Sara Loda (İtalya) (Volley Bergamo)
– Özlem Güven (Bolu Belediyesi)
– Selin Adalı (Vakıfbank II)
– İdil Naz Kanbur (Bolu Belediyesi)
vÇağla Şahin (Bolu Belediyesi)
– Özge Nur Çetiner (Sigorta Shop)
– Sasa Planinsec (Slovenya) (G. Saray HDI Sigorta)
Gréta Szakmáry (Macaristan) (Bosca San Bernardo Cuneo)
– Merve Nur Öztürk (CeraStyle OSB Teknik Koleji Gençlik)
– Melis Yılmaz (Türk Hava Yolları)
– Anna Stevenson (ABD) (Bosca San Bernardo Cuneo)
– Ezgi Dağdelenler Bektaş (Kuzeyboru SK)
– Duygu Düzceler (Çukurova Belediyespor)
– Pelin Özkılıçcı (Bahçelievler Belediyespor)
– Güldeniz Önal (Çukurova Belediyespor)
– Eylül Akarçeşme (Nilüfer Belediyespor)
– Ergül Avcı Eroğlu (F. Bahçe OPET)
Ankara İlbankYağmur Karaoğlu (Reale Mutua Fenera Chieri)Cansın Şurgun (Göztepe SK)
Duygu Üçdağ Çetav (Adam Voleybol)
Şeyma Nur Akbulut (Adam Voleybol)
Ankara PTTGizem Mısra Aşçı (Karayolları Spor Kulübü)
Sude Naz Uzun (Nilüfer Belediyespor)
Cemre Janset Erkul (Türk Hava Yolları SK)
Elif Boran (Kuzeyboru) 
Derin Ezgi Taşdemir (Yeşilyurt)
Melisa Memis (Beşiktaş) 
Büşra Güneş (Türk Hava Yolları SK)
İlayda Uçak (Nilüfer Belediyesi)
Cağla Erdem (Sarıyer Belediyesi)
Semra Özer (Aydın BŞB.)
Simay Kurt (Sarıyer Belediyesi)
Sıla Çalışkan (Nilüfer Belediyesi)
Ceren Nur Domaç
Kuzeyboru SK (Çukurova Belediyesi)
Bahar Akbay (Vakıfbank SK)

Hélène Rousseaux (Belçika) (ASPTT Mulhouse)
Bolu BelediyesiNadiia Kodola (Kazakistan) VC Altay)
Elisa Tuana Köse (Fenerbahçe Terrazzo)
Ceren Kapucu (Osasco Voleibol Clube)
Hande Korkut (Kuzeyboru)
Kübra Kegan (Karayolları Spor Kulübü)
Çağla Salih (Aydın BŞB.)
Özlem Güven (Aydın BŞB.)
Aneta Havlickova (Çekya) (Edremit Bld. Altınoluk)
İdil Naz Kanbur (Aydın BŞB.)
Ceren Çağlar Baysal (Çukurova Belediyespor)
Olena Kharchenko (Azerbaycan) (Çukurova Belediyespor)
Rosir Calderon Diaz (Küba) (Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz)
Çukurova BelediyesiOlena Kharchenko (Azerbaycan) (Çukurova Belediyespor)
Güldeniz Önal (Çukurova Belediyespor)
Duygu Düzceler (Çukurova Belediyespor)
Ceren Çağlar Baysal (Çukurova Belediyespor)
Alara Altundağ (Sigorta Shop)
Burcu Yönder (Yeşilyurt)
Lucia Bosetti (İtalya) (Unet E-Work Busto Arsizio)
Selin Arifoğlu (Eczacıbaşı Dynavit)
Olesia Rykhliuk (Ukrayna) (Kuzeyboru)
Angela Leyva (Peru) (Beziers Volley)
Ceren Nur Domaç (Ankara PTT)
Pınar Atasever (Adam Voleybol)
Derya Çayırgan (Sigorta Shop)
Gizem Öcal Tugrul (Göztepe SK)
Deniz Dülger Çapkınoğlu (Muratpaşa Bld.)
Aslı Ertek (Istanbul BBSK)
Elif Nur Basaran (Edremit Bld. Altınoluk)
Sena Güleryüz (Edremit Bld. Altınoluk)
Nursevil Aydınlar Gökbudak (Kuzeyboru)
Eczacıbaşı DynavitYaprak Erkek (IŁ Capital Legionovia Legionowo)
Samanta Fabris (Hırvatistan) (Dinamo-Ak Bars)
Sinead Kısal (Trinidad Tobago) (Megabox Ondulati Del Savio Vallefoglia)
Irina Voronkova (Rusya) (Lokomotiv Kaliningrad)
Merve Atlıer (Kuzeyboru SK)
Selin Arıfoğlu (Çukurova Belediyespor)
McKenzie Adams (ABD) (Igor Gorgonzola Novara)
Fatma Yıldırım Şekerçi
Fenerbahçe Opet– Macris Carneiro (Brezilya) (Itambé/Minas)
– Aslı Kalac (Türk Hava Yolları)
– Macris Carneiro (Brezilya) (Gerdau/Minas)
– Meryem Boz (Vakıfbank SK)
– Naz Aydemir Akyol (Türk Hava Yolları)
– Dicle Nur Babat (Türk Hava Yolları)
Mina Popoviç (Sırbistan)
Galatasaray HDI SigortaKarmen Aksoy (Vakıfbank II)
Nazlı Eda Kafkas (Yeşilyurt)
Ayçin Akyol (Karayolları SK)
Zeynep Sude Demirel (Türk Hava Yolları)
Su Zent (Sarıyer Belediyesi)
Nilay Karaağaç (Kariyer sonu)
Sasa Planinsec (Hırvatistan) (Aydın BŞB.)
Kuzeyboru GSKCeren Cihan Önal (Türk Hava Yolları SK) 
Ezgi Dağdelenler Bektaş (Aydın Büyükşehir Belediyespor) 
Merve Atlıer (Eczacıbaşı Dynavit) 
Nursevil Aydınlar Gökbudak (Çukurova Belediyespor)
Miroslava Paskova (Bulgaristan) (Sigorta Shop)
Ana Beatriz Correa (Brezilya) (Savino Del Bene Scandicci)
Polina Rahimova (Azerbaycan) (VBC Trasporti Pesanti Casalmaggiore(
Hande Korkut (Bolu Bld.) 
Ezgi Akyaldiz (SigortaShop) 
Işıl Öz (Sarıyer Belediyesi) 
Elif Boran (PTT Spor) 
Simay Gazi (Bahçelievler Belediyespor)
Olesia Rykhliuk (Ukrayna) (Çukurova Belediyespor)
Ivana Vanjak (Almanya) (Shenzhen Zhongsai)
Matea Ikic (Hırvatistan) (Adam Voleybol)
Nilüfer Belediyeİlayda Uçak (PTT Spor)
Eylül Akarçeşme (Aydın Büyükşehir Belediyespor) 
Merve Ikbal Albayrak (SigortaShop) 
Arzum Tezcan (Istanbul BBSK) 
Aybüke Güldenoğlu (Muratpaşa Bld.)
Sıla Çalışkan (PTT Spor)
Nikola Radosova (Slovakya) (Fatum Nyiregyhaza)
Aleksandra Milanova (Bulgaristan) (VC Maritza)
Sheridan Atkinson (ABD) (Volero Le Cannet)
Buse Kayacan (Türk Hava Yolları SK) 
Sude Naz Uzun (PTT Spor) 
Çağla Akın (Türk Hava Yolları SK)
Emily Maglio (Kanada) (Türk Hava Yolları)
Sarıyer BelediyesiCağla Erdem (PTT)
Aslı Tecimer (Adam Voleybol)
Işıl Öz (Kuzeyboru)
Su Zent (Galatasaray HDI Sigorta)
Aleyna Vence (İstanbul BBSB)
Simay Kurt (PTT)
Merve Nezir (Karayolları SK)
Kimberly Drewniok (Almanya) (ASPTT Mulhouse)
Gülce Güçtekin (Wisconsin Univ.)
Pelin Oraktay (Eczacıbaşı)
Aleksandra Crncevic (Sırbistan)
Sezen Keskekoğlu
Ecem Aknam Alıcı

SigortaShop Kadın VKCeylan Arısan (Feel Volley Alcobendas)
Derya Çayırgan (Çukurova Belediyespor)
Kelsie Payne (ABD) (Gimcheon Korea Expressway Hi-Pass)
Michaela Mlejnková (Çek Cumhuriyeti) (Volero Le Cannet)

Tuğçe Ceyhan (Karayolları Spor Kulübü)
Hande Naz Şimşek (Adam Voleybol)
Ilka Van de Vyver (Belçika) (Allianz MTV Stuttgart)
Ezgi Akyıldız (Kuzeyboru SK)
Özge Nur Çetin (Aydın BŞB.)
Merve İkbal Albayrak (Nilüfer Belediyespor)
Seda Menekşe (İstanbul BBSK)
Alara Gündüz Altundağ (Çukurova Belediyespor)
Ceneida Gonzales Loğez Gaila (Dominik Cumhuriyeti) (VBC Trasporti Pesanti Casalmaggiore)
Miroslava Paskova (Bulgaristan)  (Kuzeyboru SK)
Türk Hava Yolları– Naz Aydemir Akyol (Fenerbahçe Opet)
– Dicle Nur Babat (Fenerbahçe Opet)
– Buse Kayacan (Nilüfer Belediyespor)
– Emily Maglio (ABD) (Nilüfer Belediyespor)
– Melis Yılmaz (Aydın Büyükşehir Belediyespor)
– Zeynep Sude Demirel (Galatasaray HDI Sigorta)
– Çağla Akın (Nilüfer Belediyespor)
– Cemre Janset Erkul (PTT Spor)
– İrem Çor (Muratpaşa Belediyesi)
– Aslı Kalaç (F. Bahçe OPET)
– Ceren Cihan Önal (Kuzeyboru SK)
– Lauren Carlini (ABD) (VBC Trasporti Pesanti Casalmaggiore)
– Büşra Güneş (Ankara PTT)
VakıfBank SK– Kara Bajema (ABD) (KS DevelopRes Bella Dolina Rzeszów)
– Paola Egonu (İtalya) (Prosecco Doc Imoco Volley Conegliano)
– Nika Daalderop (Hollanda) (Igor Gorgonzola Novara)
– Bahar Akbay (PTT Spor)
– Selin Adalı (Aydın BŞB.)
– Karmen Aksoy (G. Saray HDI Sigorta)
Ayşe Melis Gürkaynak (Kariyer sonu)
– Tuğba Şenoğlu (Kurobe AquaFairies)
– Isabelle Haak (İsveç) (Prosecco Doc Imoco Volley Conegliano)
– Meryem Boz (F. Bahçe OPET)
– Michelle Bartsch-Hackley (ABD)