2022-23 LEN Avrupa Kupası

2022–23 LEN Euro Cup, erkekler sutopu kulüpleri için ikinci kademe Avrupa turnuvasının 31'incisi olacak.
Lig LEN Euro Cup
Spor Sutopu
Tarih  
Şampiyon  
İkinci  

1. Eleme Turu

A Grubu / Thessaloniki – Yunanistan

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklamaSOLZAAPAOKMONLUDTEN
1VK Solarik Sibenik541054:36132. Eleme Turu9-59-910-911-515-8
2ZV De Zaan531149:42102. Eleme Turu5-97-610-1016-711-10
3PAOK Thessaloniki531148:37102. Eleme Turu9-96-713-812-611-10
4Montpellier WP521250:4572. Eleme Turu9-1010-108-138-58-7
5SV Ludwisburg 08510438:6032022-23 Avrupa Erkekler Challenger Kupası5-117-166-125-815-7
6Tenerife Echeyde500545:6402022-23 Avrupa Erkekler Challenger Kupası8-1510-117-87-1513-15-15-13

B Grubu / Siracusa – İtalya

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklamaORTPARDOZPAYYDR
1CC Ortigia440059:31122. Eleme Turu14-711-912-522-10
2Partizan Beograd430151:4592. Eleme Turu7-1410-820-1114-12
3Szolnoki Dozsa420244:3162. Eleme Turu9-118-1011-716-3
4Pays D’Aix Natation410338:5232. Eleme Turu5-1211-207-1115-9
5NC Ydraikos400434:6702022-23 Avrupa Erkekler Challenger Kupası10-2212-143-169-15

C Grubu / Kranj – Slovenya

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklamaSTRHONPALVALTERTRİ
1Team Strasbourg550066:46152. Eleme Turu12-916-1313-1014-1111-3
2Budapesti Honved540164:39122. Eleme Turu9-1212-1111-611-721-3
3Telimar Palermo530289:6792. Eleme Turu13-1611-1224-1618-1523-8
4VK Valis520351:6462. Eleme Turu10-136-1116-2411-108-6
5CN Terrassa510457:5732022-23 Avrupa Erkekler Challenger Kupası11-147-1115-1810-1114-3
6Triglav Kranj500523:772022-23 Avrupa Erkekler Challenger Kupası3-113-218-236-83-14

D Grubu / Barcelona – İspanya

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklamaCRVTRİZUGMEDAPOKOS
1BVK Crvena Zvezda550066:30152. Eleme Turu11-88-713-310-824-4
2Trieste Pallanuoto540169:42122. Eleme Turu8-110-79-619-829-10
3BVSC-Zuglo530269:4892. Eleme Turu7-87-1014-1315-1226-5
4CE Mediterrani520349:5462. Eleme Turu3-136-913-1410-917-9
5GS Apollon Smyrnis510471:5432022-23 Avrupa Erkekler Challenger Kupası8-108-1312-159-1034-6
6SKP Kosice5005
34:130
02022-23 Avrupa Erkekler Challenger Kupası4-2410-295-269-176-34

2. Eleme Turu

A Grubu / Sabac – Sırbistan

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklamaSABTRİJADSOLPAYS
1VK Sabac440046:25121 / 8 Final10-99-516-611-5
2Trieste Pallanuoto430152:3191 / 8 Final9-1011-916-616-6
3Jadran Herceg Novi420239:2965-99-1115-210-7
4VK Solaris Sibenik410328:5736-166-162-1514-10
5Pays D’Aix Natation400428:5105-116-167-1010-14

B Grubu / Strasbourg – Fransa

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklamaSAVPARSTRZAAN
1RN Savona321034:2771 / 8 Final14-116-614-10
2Partizan Beograd320140:3461 / 8 Final11-1412-917-11
3Team Strasbourg311127:2746-69-1212-9
4ZV De Zaan300330:43010-1411-179-12

C Grubu / Duisburg – Almanya

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklamaTOUBARPALDUİ
1EN Touroing330049:3491 / 8 Final14-1114-1221-11
2CN Barcelona320139:3961 / 8 Final11-1412-1116-14
3Telimar Palermo310234:36312-1411-1211-10
4ASC Duisburg300335:48011-2114-1610-11

D Grubu / Zagrep – Hırvatistan

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklamaHONKOTMEDPAOKZAG
1Budapest Honved430143:3391 / 8 Final7-615-610-911-12
2Primorac Kotor420240:3561 / 8 Final6-711-1213-710-9
3CE Mediterrani412137:4556-1512-119-910-10
4PAOK Thessaloniki411236:4149-107-139-911-9
5HAVK Mladost Zagrep411240:42412-119-1010-109-11

E Grubu / Szolnok – Macaristan

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklamaSZOCRVMONTZAİ
1Szolnoki Dozsa330046:2191 / 8 Final10-615-721-8
2BVK Crvena Zvezda320127:2161 / 8 Final6-1012-79-4
3Montpellier WP310227:3537-157-1213-8
4EVK Zaibas300320:4308-214-98-13

F Grubu / Bucharest – Romanya

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklamaORTSTEZUGVALGUİ
1CC Ortigia440058:26121 / 8 Final10-89-814-925-1
2Steau Bucuretst430142:3391 / 8 Final8-108-712-1114-5
3BVSC-Zuglo420256:2868-97-818-823-3
4VK Valis410349:5239-1411-128-1821-8
5Vitoria Guimaraes400417:8301-255-143-238-21

1 / 8 Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
Noisy-le-Sec (Fransa)25-36Trieste Pallanuoto (İtalya)30-11-2022
12-20
14-12-2022
13-16
Partizan Beograd (Sırbistan)20-23Panionios GSS (Yunanistan)30-11-2022
12-11
14-12-2022
8-12
Steaua Bucharest (Romanya)14-18CSM Oradea (Romanya)30-11-2022
8-8
14-12-2022
6-10
A Hid Vasas Plaket (Macaristan)22-21BVK Crvena Zvezda (Sırbistan)30-11-2022
15-10
14-12-2022
7-11
Budapesti Honved (Macaristan)18-19Szolnoki Dozsa (Macaristan)30-11-2022
13-11
14-12-2022
5-8
RN Savona (İtalya)16-15CC Ortigia (İtalya)30-11-2022
7-2
14-12-2022
9-13
Primorac Kotor (Karadağ)18-22EN Tourcoing (Fransa)30-11-2022
7-7
14-12-2022
11-15
VK Sabac (Sırbistan)24-22CN Barcelona (İspanya)30-11-2022
13-10
14-12-2022
11-12

Çeyrek Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. MaçTur Atlayan Takım
EN Tourcoing (Fransa)5-8RN Savona (İtalya)25-01-2023
5-8

Panionios GSS (Yunanistan)10-5CSM Oradea (Romanya)25-01-2023
10-5

Szolnoki Dozsa (Macaristan)12-13Trieste Pallanuoto (İtalya)25-01-2023
12-13
A Hid Vasas Plaket (Macaristan)10-4VK Sabac (Sırbistan)25-01-2023
10-4

Yarı Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. MaçTur Atlayan Takım



Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. MaçŞampiyon Takım


Ayrıca :

2022-23 LEN Şampiyonlar Ligi

2021-222023-24

LEN Avrupa Kupası