2022-23 Kadınlar 1. Ligi Fikstürü

01. HAFTA
23-10-2022GAZİANTEP ASYA SPOR7-1
Giovania Domingas Campos (3), Birsen Bozbal, Aza Ardos, Hayriye Seçgin, Hayat Karataş / Ezgi Gezinci
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
23-10-2022PENDİK ÇAMLIK SPOR14-0
Rhaizza Sthefani Luiz Cabral (3), Şehriban Dülek (3), Bahar Kol, Canan Çetin (2), Berdan Bozkurt (2), Fatma Serdar, Safa Merve Nalçacı, Gülsüm Aygün
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
23-10-2022HOROZKENT SPOR KULÜBÜ5-1
Helin Bayrak, Özge Tozun, Havane Dilbe, Elif Duru, Sude Karabuğa / Oluchi Janice Wachukwu
GİRESUN SANAYİSPOR
23-10-2022YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ0-1
Lütfiye Ercimen
BAĞCILAR EVREN SPOR
23-10-2022İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR1-1
Kamara Salamatu / İpek Akın
NUH SPOR
23-10-2022KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ4-0
Aleyna Ata (3), Merve Şıkkibar
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
02. HAFTA
29-10-2022NUH SPOR1-1
Delal Üstün / Hilal Karagöz
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
29-10-2022GİRESUN SANAYİSPOR0-4
Şehriban Dülek, Mine Yıldız, Rhaizza Srhefani Luiz Cabral, Berdan Bozkurt
PENDİK ÇAMLIK SPOR
29-10-2022BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR0-5
Damla Kaya (2), Ayşe Elçin (2), Muazze Şaş
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
29-10-2022BAĞCILAR EVREN SPOR0-1
Rabia Nur Yılmaz
GAZİANTEP ASYA SPOR
29-10-2022SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ0-3
Kamara Salamatu, Güleser Selvi Selvi, Berra Nur Yurt
İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR
29-10-2022ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ0-1
Merve Fırtına
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
03. HAFTA
02-11-2022SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK0-0BAĞCILAR EVREN SPOR
02-11-2022İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR4-0
Rabiya Karagöl (k.k.), Ceren Özge Doru, Havanur Balcı, Gülçin Güloğlu
GİRESUN SANAYİSPOR
02-11-2022KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ2-0
Kerime Kaymaz, Kübra Deniz
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
02-11-2022YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ1-1
Mualla Karanfil / Melek Karabulut
NUH SPOR
02-11-2022GAZİANTEP ASYA SPOR2-0
Alina Nahmadova, Giovania Domingas Campos
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
03-11-2022PENDİK ÇAMLIK SPOR1-1
Mine Yıldız / Hasibe Karagönlü
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
04. HAFTA
06-11-2022ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ1-2
Natela Tsortseria / Damla Kaya, Begüm Güner
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
06-11-2022GİRESUN SANAYİSPOR1-1
Esra Gözlük / Hilal Karagöz
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
06-11-2022BAĞCILAR EVREN SPOR7-0
Semanur Şeker, Damla Karavuş, Sima Nur Çakı (2), Tina Altun, Buse Nur Coşkun, Berivan Yalçın
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
06-11-2022NUH SPOR2-2
Gizem Yarlıgaç, Efsun Oğuz / Giovania Domingas Campos (2)
GAZİANTEP ASYA SPOR
06-11-2022HOROZKENT SPOR KULÜBÜ4-1
Huriye Selçik (2), Sıla Eldireklioğlu (2) / Kamara Salamatu
İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR
06-11-2022SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ2-2
Şevval Akgül (2) / Mualla Karanfil, Mine Okaytu
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
05. HAFTA
19-11-2022BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR1-1
Şevval Aktaş / Makbule Kaplan
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
20-11-2022YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ2-0
Mualla Karanfil (2)
GİRESUN SANAYİSPOR
20-11-2022GAZİANTEP ASYA SPOR10-0SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
20-11-2022SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK1-1
Damla Kaya / Yağmur Berfin Gündüz
NUH SPOR
20-11-2022KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ2-2
Sultan Akyol, Aleyna Ata / Elif Duru, Ceylin Yılmaz
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
20-11-2022İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR0-3PENDİK ÇAMLIK SPOR
06. HAFTA
27-11-2022SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ1-1
Şevval Akgül / Ayşe Elçin
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
27-11-2022PENDİK ÇAMLIK SPOR7-0
Safa Merve Nalçacı (2), Gülsüm Aygün, ehriban Dülek, Mine Yıldız (2), Rhaizza Sthefani Luiz Cabral
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
27-11-2022NUH SPOR2-1
İpek Akın, Rukiye Kılıç / İrem Karaali
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
27-11-2022ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ1-0
Medine Bozali
BAĞCILAR EVREN SPOR
27-11-2022GİRESUN SANAYİSPOR2-2
Oluchi Janice Wachukwu (2) / Birsen Bozbal, Giovania Domingas Campos
GAZİANTEP ASYA SPOR
27-11-2022HOROZKENT SPOR KULÜBÜ0-1
Zeynep Bilir
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
07. HAFTA
03-12-2022KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ0-0İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR
03-12-2022BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR0-5
Canan Bakaç, Buse İskender, Şevval Akgül, Edanur Kırcalı (2)
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
03-12-2022SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK0-0GİRESUN SANAYİSPOR
03-12-2022BAĞCILAR EVREN SPOR3-0
Sima Nur Çakı (2), Yaren Sarıkaya
NUH SPOR
03-12-2022YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ0-2
Seval Kıraç, Berdan Bozkurt
PENDİK ÇAMLIK SPOR
03-12-2022GAZİANTEP ASYA SPOR2-1
Giovania Domingas Campos, Birsen Bozbal / Cennet Övünçkan
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
08. HAFTA
10-12-2022ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ3-0
Natela Tsotseria, Medine Bozali (2)
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
11-12-2022GAZİANTEP ASYA SPOR6-1
Giovania Domingas Campos (4), Azra Ardos, Rabia Nur Yılmaz / Nehir Zeytünlü
İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR
11-12-2022BAĞCILAR EVREN SPOR3-0
Lütfiye Ercimen (2), Şevval Turhan
GİRESUN SANAYİSPOR
11-12-2022YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ0-0KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
11-12-2022BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR0-10
Özge Tosun, Huriye Selçik (2), Cennet Övünçkan (3), Raziye Kabak, Semanur Özçetin (2), Senem Yılmaz (k.k.)
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
11-12-2022SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK0-3PENDİK ÇAMLIK SPOR
09. HAFTA
07-12-2022HOROZKENT SPOR KULÜBÜ2-1
Sude Karabuğa, Huriye Selçik / Damla Kaya
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
07-12-2022NUH SPOR2-0
İpek Akın, Havva Nur Şanlıtürk
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
07-12-2022GİRESUN SANAYİSPOR5-1
Duygu Köksaldı, Oluchi Janice Wachukwu (2), Başak Ersoy, Mihriban Kılıç / Irmak Akbudak
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
07-12-2022SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ0-0BAĞCILAR EVREN SPOR
07-12-2022PENDİK ÇAMLIK SPOR3-0
Mine Yıldız, Rhaizza Sthefani Luiz Cabral (2)
GAZİANTEP ASYA SPOR
07-12-2022İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR2-2
Berra Nur Yurt, Nehir Zeytünlü / Mine Okaytu, Zeynep Bilir
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
10. HAFTA
18-12-2022İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR3-1
Kamara Salamatu (3) / Damla Kaya
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
18-12-2022SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ1-3
Selma Orhan / Gizem Yarlıgaç, İpek Akın, Havva Nur Şanlıtürk
NUH SPOR
18-12-2022PENDİK ÇAMLIK SPOR10-0
Canan Çetin (2), Gülsüm Aygün (3), Bahar Kol, Firdes Güngör (2), Mine Yıldız, Rhaizza Sthefani Luiz Cabral
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
18-12-2022KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ1-3
Sude Dağdelen / Fatma Nur Şenses (2), Giovania Domingas Campos
GAZİANTEP ASYA SPOR
18-12-2022HOROZKENT SPOR KULÜBÜ1-1
Özge Tosun / Naz Karaca
BAĞCILAR EVREN SPOR
GİRESUN SANAYİSPOR-ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
11. HAFTA
24-12-2022BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR-İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR
24-12-2022NUH SPOR-GİRESUN SANAYİSPOR
24-12-2022SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK-KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
24-12-2022BAĞCILAR EVREN SPOR-PENDİK ÇAMLIK SPOR
24-12-2022ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ-HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
24-12-2022GAZİANTEP ASYA SPOR-YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
12. HAFTA
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ-SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
PENDİK ÇAMLIK SPOR-ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ-NUH SPOR
GİRESUN SANAYİSPOR-SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ-BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR-BAĞCILAR EVREN SPOR
13.Hafta
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ-İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK-GAZİANTEP ASYA SPOR
BAĞCILAR EVREN SPOR-KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR-YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ-HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
NUH SPOR-PENDİK ÇAMLIK SPOR
14.Hafta
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ-PENDİK ÇAMLIK SPOR
GİRESUN SANAYİSPOR-HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ-KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR-GAZİANTEP ASYA SPOR
NUH SPOR-İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR
BAĞCILAR EVREN SPOR-YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
15.Hafta
GAZİANTEP ASYA SPOR-BAĞCILAR EVREN SPOR
İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR-SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK-BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
PENDİK ÇAMLIK SPOR-GİRESUN SANAYİSPOR
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ-ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ-NUH SPOR
16.Hafta
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ-KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ-PENDİK ÇAMLIK SPOR
BAĞCILAR EVREN SPOR-SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
GİRESUN SANAYİSPOR-İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ-GAZİANTEP ASYA SPOR
NUH SPOR-YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
17.Hafta
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR-BAĞCILAR EVREN SPOR
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ-GİRESUN SANAYİSPOR
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ-SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR-HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
GAZİANTEP ASYA SPOR-NUH SPOR
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK-ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
18.Hafta
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ-KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
NUH SPOR-SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ-BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
PENDİK ÇAMLIK SPOR-İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ-GAZİANTEP ASYA SPOR
GİRESUN SANAYİSPOR-YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
19.Hafta
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK-SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
GAZİANTEP ASYA SPOR-GİRESUN SANAYİSPOR
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ-HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR-NUH SPOR
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ-PENDİK ÇAMLIK SPOR
BAĞCILAR EVREN SPOR-ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
20.Hafta
İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR-KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
GİRESUN SANAYİSPOR-SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ-BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
NUH SPOR-BAĞCILAR EVREN SPOR
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ-GAZİANTEP ASYA SPOR
PENDİK ÇAMLIK SPOR-YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
21.Hafta
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ-İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR
BAĞCILAR EVREN SPOR-SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR-GİRESUN SANAYİSPOR
GAZİANTEP ASYA SPOR-PENDİK ÇAMLIK SPOR
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK-HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ-NUH SPOR
22.Hafta
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ-ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
PENDİK ÇAMLIK SPOR-SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ-BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
GİRESUN SANAYİSPOR-BAĞCILAR EVREN SPOR
İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR-GAZİANTEP ASYA SPOR
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ-YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
23.Hafta
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK-İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR
NUH SPOR-SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ-GİRESUN SANAYİSPOR
BAĞCILAR EVREN SPOR-HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR-PENDİK ÇAMLIK SPOR
GAZİANTEP ASYA SPOR-KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
24.Hafta
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ-ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
GİRESUN SANAYİSPOR-NUH SPOR
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ-SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR-BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
PENDİK ÇAMLIK SPOR-BAĞCILAR EVREN SPOR
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ-GAZİANTEP ASYA SPOR
25.Hafta
BAĞCILAR EVREN SPOR-İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR
SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ-GİRESUN SANAYİSPOR
NUH SPOR-HOROZKENT SPOR KULÜBÜ
ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ-PENDİK ÇAMLIK SPOR
BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR-KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ
SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK-YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ
26.Hafta
PENDİK ÇAMLIK SPOR-NUH SPOR
İLKADIM BELEDİYESİ YABANCILAR PAZARI SPOR-ÜNYE GÜCÜ FUTBOL KULÜBÜ
GAZİANTEP ASYA SPOR-SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK
HOROZKENT SPOR KULÜBÜ-SAKARYA KADIN FUTBOL KULÜBÜ
YUKATEL KAYSERİ KADIN FUTBOL KULÜBÜ-BİRFEN KOLEJİ HATAY DEFNE SPOR
KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ-BAĞCILAR EVREN SPOR