2022-23 EHF Şampiyonlar Ligi Grup Fikstürü

2022-23 EHF Şampiyonlar Ligi grup aşaması, 2022-23 EHF Şampiyonlar Ligi eleme aşamasına ilerleyen on iki takımı belirlemek için 14 Eylül 2022 ile 02 Mart 2023 arasında oynanacak.

A Grubu

SıraTakımlarOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Paris Saint-Germain10802357:32216Çeyrek Final
2Telekom Veszprém HC10721321:29316Çeyrek Final
3SC Magdeburg10622332:31114Playoffs
4Dinamo București10433304:30311Playoffs
5GOG Handbold10415331:3359Playoffs
6RK Zagrep10325280:2958Playoffs
7Orlen Wisła Płock10217271:2985
8FC Porto10019290:3291
01. Hafta
14 Eylül 2022Arena Zagreb, ZagrebRK Zagrep27–31GOG Handbold
15 Eylül 2022Polyvalent Hall, BucharestDinamo București28–30SC Magdeburg
15 Eylül 2022Veszprém Aréna, VeszprémTelekom Veszprém HC36–34Paris Saint-Germain
15 Eylül 2022Orlen Arena, PłockOrlen Wisła Płock27–23FC Porto
02. Hafta
21 Eylül 2022Stade Pierre de Coubertin, ParisParis Saint-Germain37–33Orlen Wisła Płock
21 Eylül 2022Dragão Arena, PortoFC Porto28–35Telekom Veszprém HC
22 Eylül 2022Arena Fyn, OdenseGOG Handbold38–38Dinamo București
22 Eylül 2022GETEC Arena, MagdeburgSC Magdeburg35–25RK Zagrep
03. Hafta
28 Eylül 2022Veszprém Aréna, VeszprémTelekom Veszprém HC33–30Dinamo București
28 Eylül 2022Arena Zagreb, ZagrebRK Zagrep29–23FC Porto
28 Eylül 2022GETEC Arena, MagdeburgSC Magdeburg22–29Paris Saint-Germain
29 Eylül 2022Orlen Arena, PłockOrlen Wisła Płock31–27GOG Handbold
04. Hafta
05 Ekim 2022Polyvalent Hall, BucharestDinamo București32–27FC Porto
05 Ekim 2022Arena Fyn, OdenseGOG Handbold30–31Telekom Veszprém HC
06 Ekim 2022GETEC Arena, MagdeburgSC Magdeburg33–27Orlen Wisła Płock
06 Ekim 2022Stade Pierre de Coubertin, ParisParis Saint-Germain40–31RK Zagrep
05. Hafta
26 Ekim 2022Polyvalent Hall, BucharestDinamo București29–36Paris Saint-Germain
26 Ekim 2022Arena Zagreb, ZagrebRK Zagrep26–26Orlen Wisła Płock
27 Ekim 2022Veszprém Aréna, VeszprémTelekom Veszprém HC35–35SC Magdeburg
27 Ekim 2022Dragão Arena, PortoFC Porto26–33GOG Handbold
06. Hafta
02 Kasım 2022Arena Zagreb, ZagrebRK Zagrep28–29Dinamo București
03 Kasım 2022Orlen Arena, PłockOrlen Wisła Płock26–30Telekom Veszprém HC
03 Kasım 2022Stade Pierre de Coubertin, ParisParis Saint-Germain32–30FC Porto
03 Kasım 2022Arena Fyn, OdenseGOG Handbold33–32SC Magdeburg
07. Hafta
23 Kasım 2022Stade Pierre de Coubertin, ParisParis Saint-Germain41–36GOG Handbold
24 Kasım 2022Polyvalent Hall, BucharestDinamo București32–27Orlen Wisła Płock
24 Kasım 2022Veszprém Aréna, VeszprémTelekom Veszprém HC32–28RK Zagrep
24 Kasım 2022GETEC Arena, MagdeburgSC Magdeburg41–36FC Porto
08. Hafta
30 Kasım 2022Arena Fyn, OdenseGOG Handbold35–40Paris Saint-Germain
30 Kasım 2022Arena Zagreb, ZagrebRK Zagrep29–26Telekom Veszprém HC
01 Aralık 2022Orlen Arena, PłockOrlen Wisła Płock26–28Dinamo București
01 Aralık 2022Dragão Arena, PortoFC Porto31–31SC Magdeburg
09. Hafta
07 Aralık 2022GETEC Arena, MagdeburgSC Magdeburg36–34GOG Handbold
07 Aralık 2022Dragão Arena, PortoFC Porto33–35Paris Saint-Germain
08 Aralık 2022Polyvalent Hall, BucharestDinamo București27–27RK Zagrep
08 Aralık 2022Veszprém Aréna, VeszprémTelekom Veszprém HC32–22Orlen Wisła Płock
10. Hafta
14 Aralık 2022Stade Pierre de Coubertin, ParisParis Saint-Germain33–37SC Magdeburg
14 Aralık 2022Arena Fyn, OdenseGOG Handbold34–33FC Porto
15 Aralık 2022Polyvalent Hall, BucharestDinamo București31–31Telekom Veszprém HC
15 Aralık 2022Orlen Arena, PłockOrlen Wisła Płock26–30RK Zagrep

B Grubu

SıraTakımlarOGBMAG/YGPuanAçıklama
1FC Barcelona10910349:29119Çeyrek Final
2Łomża Vive Kielce10901339:30518Çeyrek Final
3HBC Nantes10604347:32212Playoffs
4THW Kiel10424330:32210Playoffs
5OPT Bank Pick Szeged10406310:3238Playoffs
6Aalborg Håndbold10316319:3237Playoffs
7Celje Pivovarna Laško10208295:3434
8Elverum Handball10109282:3422
01. Hafta
14 Eylül 2022Pick Aréna, SzegedOPT Bank Pick Szeged28–35FC Barcelona
14 Eylül 2022Wunderino Arena, KielTHW Kiel36–26Elverum Handball
14 Eylül 2022Hala Legionów, KielceŁomża Vive Kielce40–33HBC Nantes
15 Eylül 2022Gigantium, AalborgAalborg Håndbold 36–32Celje Pivovarna Laško
02. Hafta
21 Eylül 2022Zlatorog Arena, CeljeCelje Pivovarna Laško38–36THW Kiel
21 Eylül 2022Terningen Arena, ElverumElverum Handball25–33Aalborg Håndbold
22 Eylül 2022H Arena, NantesHBC Nantes35–30OPT Bank Pick Szeged
22 Eylül 2022Palau Blaugrana, BarcelonaFC Barcelona32–28Łomża Vive Kielce
03. Hafta
28 Eylül 2022Gigantium, AalborgAalborg Håndbold 28–30Łomża Vive Kielce
29 Eylül 2022Wunderino Arena, KielTHW Kiel34–29OPT Bank Pick Szeged
29 Eylül 2022Palau Blaugrana, BarcelonaFC Barcelona38–30Celje Pivovarna Laško
29 Eylül 2022H Arena, NantesHBC Nantes41–30Elverum Handball
04. Hafta
05 Ekim 2022Zlatorog Arena, CeljeCelje Pivovarna Laško24–35HBC Nantes
06 Ekim 2022Pick Aréna, SzegedOPT Bank Pick Szeged29–41Aalborg Håndbold
06 Ekim 2022Terningen Arena, ElverumElverum Handball30–46FC Barcelona
06 Ekim 2022Hala Legionów, KielceŁomża Vive Kielce40–37THW Kiel
05. Hafta
26 Ekim 2022Pick Aréna, SzegedOPT Bank Pick Szeged30–23Elverum Handball
26 Ekim 2022Gigantium, AalborgAalborg Håndbold 33–39FC Barcelona
27 Ekim 2022Zlatorog Arena, CeljeCelje Pivovarna Laško30–33Łomża Vive Kielce
27 Ekim 2022H Arena, NantesHBC Nantes38–30THW Kiel
06. Hafta
02 Kasım 2022Terningen Arena, ElverumElverum Handball31–29Celje Pivovarna Laško
02 Kasım 2022Wunderino Arena, KielTHW Kiel36–36Aalborg Håndbold
03 Kasım 2022Palau Blaugrana, BarcelonaFC Barcelona34–29HBC Nantes
03 Kasım 2022Hala Legionów, KielceŁomża Vive Kielce37–30OPT Bank Pick Szeged
07. Hafta
23 Kasım 2022Pick Aréna, SzegedOPT Bank Pick Szeged36–27Celje Pivovarna Laško
23 Kasım 2022Gigantium, AalborgAalborg Håndbold 33–34HBC Nantes
24 Kasım 2022Wunderino Arena, KielTHW Kiel30–30FC Barcelona
24 Kasım 2022Hala Legionów, KielceŁomża Vive Kielce37–33Elverum Handball
08. Hafta
30 Kasım 2022Zlatorog Arena, CeljeCelje Pivovarna Laško28–36OPT Bank Pick Szeged
30 Kasım 2022Terningen Arena, ElverumElverum Handball26–27Łomża Vive Kielce
30 Kasım 2022Palau Blaugrana, BarcelonaFC Barcelona26–24THW Kiel
01 Aralık 2022H Arena, NantesHBC Nantes35–28Aalborg Håndbold
09. Hafta
07 Aralık 2022Pick Aréna, SzegedOPT Bank Pick Szeged28–31Łomża Vive Kielce
07 Aralık 2022Zlatorog Arena, CeljeCelje Pivovarna Laško29–26Elverum Handball
08 Aralık 2022Wunderino Arena, KielTHW Kiel37–33HBC Nantes
08 Aralık 2022Palau Blaugrana, BarcelonaFC Barcelona32–26Aalborg Håndbold
10. Hafta
14 Aralık 2022Terningen Arena, ElverumElverum Handball32–34OPT Bank Pick Szeged
15 Aralık 2022Hala Legionów, KielceŁomża Vive Kielce36–28Celje Pivovarna Laško
15 Aralık 2022H Arena, NantesHBC Nantes33–37FC Barcelona
15 Aralık 2022Gigantium, AalborgAalborg Håndbold 26–30THW Kiel