2022-23 CEV Voleybol Kupası

2022-23 CEV Kupası, Avrupa Voleybol Konfederasyonu tarafından düzenlenen ikinci en önemli Avrupa voleybol kulüpleri yarışmasının 51'incisi olacak.
Lig CEV Cup
Spor Voleybol
Tarihler Ekim 2022 – Nisan 2023

Katılım Sağlayan Takımlar

SıraÜlkeTakım
Sayısı
Teams
1Türkiye3F. Bahçe HDI Sigorta
Arkas Spor
G.Saray HDI Sigorta
3Fransa3Chaumont VB 52
Narbonne Volley
Arago de Sète
4İtalya2Valsa Group Modena
Bluenergy Daiko Volley Piacenza
5Çek Cumhuriyeti3Lvi Praha
Jihostroj České Budějovice
Dukla Liberec
7Belçika2Greenyard Maaseik
Caruur Volley Gent
8Romanya2Dinamo București
SCM Craiova
9İsviçre2Chênois Genève
Volley Schönenwerd
10Bulgaristan1Neftochimic Burgas
11Finlandiya1Savo Volley
12Avusturya1Union Raiffeisen Waldviertel
13Hollanda1Lycurgus Groningen
14Sırbistan3Crvena Zvezda Beograd
Partizan Beograd
Radnički Kragujevac
16Macaristan1Fino Kaposvár
18Almanya2SVG Lüneburg
TSV Herrsching
20Hırvatistan1Mursa Osijek
26Slovenya1Calcit Kamnik
27Polonya1PGE Skra Bełchatów

Eleme Turu

1/32 Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
Mladost Brcko0–6Crvena Zvezda Beograd11-10-2022
0–3
(13-25, 19-25, 12-25)
18-10-2022
0–3
(6-25, 14-25, 12-25)
Budva Budva0–6SVG Lüneburg12-10-2022
0–3
(14-25, 19-25, 10-25)
19-10-2022
1–3
(12-25, 19-25, 28-26, 18-25)
OK Strumica Nikob1–5Mursa Osijek11-10-2022
2–3
(22-25, 25-23, 12-25, 25-22, 16-18)
19-10-2022
1–3
(25-21, 17-25, 19-25, 15-25)
SK Zadruga Aich/Dob1–5Calcit Kamnik19-10-2022
1–3
(24-26, 19-25, 27-25, 21-25)
26-10-2022
2–3
(20-25, 23-25, 25-18, 25-21, 11-15)
Dynamo Apeldoorn0–6PGE Skra Bełchatów19-10-2022
0–3
(16-25, 13-25, 19-25)
26-10-2022
0–3
(18-25, 16-25, 19-25)
CS Arcada Galați4–2Radnički Kragujevac19-10-2022
3–0
(25-22, 25-20, 25-20)
26-10-2022
2–3
(23-25, 25-18, 18-25, 25-18, 16-18)
WWK Volleys Herrsching3–3
Altın Set : 11-15
Lindaren Volley Amriswil19-10-2022
2–3
(23-25, 22-25, 25-18, 25-22, 11-15)
26-10-2022
3–2
(25-22, 25-23, 23-25, 25-27, 15-6)
Altın Set : 11-15

Main Phase

1/16 Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
Calcit Kamnik3–3
Altın Set : 13-15
Lycurgus Groningen09-11-2022
3 – 0
(25-15, 25-19, 25-17)
16-11-2022
0-3
(19-25, 23-25, 20-25)
Altın Set : 13-15
SVG Lüneburg4–2Dinamo București09-11-2022
2 – 3
(25-22, 25-23, 19-25, 21-25, 9-15)
16-11-2022
3-0
(25-23, 25-23, 25-20)
Caruur Volley Gent 1–5Arkas Spor09-11-2022
2 – 3
(23-25, 25-21, 23-25, 25-20, 10-15)
16-11-2022
1-3
(19-25, 25-19, 17-25, 17-25)
Ford Levoranta Sastamala0–6Valsa Group Modena09-11-2022
0 – 3
(18-25, 22-25, 21-25)
16-11-2022
1-3
(25-21, 20-25, 20-25, 18-25)
G.Saray HDI Sigorta6–0Union Raiffeisen Waldviertel09-11-2022
3 – 0
(25-19, 25-17, 25-23)
15-11-2022
3-0
(28-26, 25-22, 25-21)
Dukla Liberec 0–6Chênois Genève08-11-2022
1 – 3
(26-24, 20-25, 22-25, 23-25)
16-11-2022
1-3
(18-25, 18-25, 25-13, 18-25)
Arago de Sète0–6Narbonne Volley08-11-2022
1 – 3
(13-25, 25-19, 20-25, 17-25)
16-11-2022
0-3
(15-25, 18-25, 23-25)
PGE Skra Bełchatów5–1Chaumont Volley-Ball 5209-11-2022
3 – 2
(25-23, 25-23, 22-25, 23-25, 15-10)
16-11-2022
3-0
(25-21, 25-17, 29-27)
Lindaren Volley Amriswil5–1Partizan Beograd09-11-2022
3 – 2
(25-15, 25-23, 24-26, 17-25, 15-9)
16-11-2022
3-1
(25-21, 25-23, 24-26, 5-21)
Mladost Zagreb0–6Greenyard Maaseik09-11-2022
0 – 3
(23-25, 16-25, 23-25)
16-11-2022
(0-3
(22-25, 22-25, 24-26)
Volley Schönenwerd 5–1Fino Kaposvár09-11-2022
3 – 0
(25-17, 25-20, 25-21)
16-11-2022
3-2
(25-23, 20-25, 25-21, 24-26, 15-11)
Mursa Osijek0–6Jihostroj České Budějovice09-11-2022
0 – 3
(17-25, 15-25, 23-25)
15-11-2022
0-3
(19-25, 17-25, 14-25)
Crvena Zvezda Beograd2–4Savo Volley08-11-2022
3 – 2
(25-18, 29-27, 24-26, 23-25, 15-10)
16-11-2022
1-3
(25-22, 18-25, 22-25, 25-27)
CS Arcada Galați6–0Neftochimic Burgas09-11-2022
3 – 1
(25-16, 24-26, 25-17, 25-21)
16-11-2022
3-0
(25-18, 25-19, 25-22)
Bluenergy Daiko Volley Piacenza6–0Lvi Praha09-11-2022
3 – 0
(25-21, 25-19, 25-20)
15-11-2022
3-1
(25-19, 28-26, 23-25, 25-21)
SCM Craiova 3–3
Altın Set : 11-15
F. Bahçe HDI Sigorta09-11-2022
3 – 1
(18-25, 27-25, 25-22, 25-23)
16-11-2022
0-3
(15-25, 14-25, 18-25)
Altın Set : 11-15

1/8 Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
Lycurgus Groningen1–5SVG Lüneburg01-12-2022
2-3
(15-25, 16-25, 25-18, 25-21, 12-15)
14-12-2022
0-3
(22-25, 17-25, 20-25)
Arkas Spor0–6Valsa Group Modena30-11-2022
0-3
(20-25, 25-27, 18-25)
14-12-2022
0-3
(19-25, 16-25, 15-25)
G.Saray HDI Sigorta4–2Chênois Genève29-11-2022
2-3
(22-25, 26-24, 25-23, 19-25, 13-15)
14-12-2022
3-0
(25-14, 25-22, 25-22)
Narbonne Volley1–5PGE Skra Bełchatów29-11-2022
0-3
(19-25, 20-25, 22-25)
14-12-2022
2-3
(19-25, 25-22, 25-22, 20-25, 11-15)
Lindaren Volley Amriswil1–5Greenyard Maaseik30-11-2022
2-3
(29-27, 25-18, 22-25, 22-25, 19-21)
14-12-2022
0-3
(15-25, 14-25, 17-25)
Volley Schönenwerd 1–5Jihostroj České Budějovice30-11-2022
1-3
(27-25, 21-25, 15-25, 20-25)
13-12-2022
2-3
(25-22, 21-25, 18-25, 25-18, 10-15)
Savo Volley0–6CS Arcada Galați30-11-2022
1-3
(27-25, 21-25, 15-25, 20-25)
14-12-2022
1-3
(15-25, 30-28, 18-25, 21-25)
Bluenergy Daiko Volley Piacenza6–0F. Bahçe HDI Sigorta30-11-2022
3-1
(25-13, 24-26, 25-15, 25-20)
14-12-2022
3-1
(22-25, 25-23, 26-24, 25-19)

Play-off

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
SVG Lüneburg2–4Valsa Group Modena11-01-2023
3–2
(25-19, 26-28, 28-26, 18-25, 17-15)
1-3
(25-27, 25-23, 17-25, 21-25)
G.Saray HDI Sigorta0–3PGE Skra Bełchatów10-01-2023
1-3
(20-25, 25-17, 22-25, 21-25)
Greenyard Maaseik3–3
Altın Set : 15-9
Jihostroj České Budějovice11-01-2023
3–1
(25-22, 20-25, 25-17, 25-22)
25-01-2023
0-3
(25-27, 21-25, 16-25)
Altın Set : 15-9
CS Arcada Galați0–6Bluenergy Daiko Volley Piacenza10-01-2023
0-3
(24-26, 22-25, 18-25)
25-01-2023
1-3
(31-29, 10-25, 12-25, 23-25)

Çeyrek Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
ACH Volley LjubljanaValsa Group Modena
ČEZ Karlovarsko
Knack RoeselareGreenyard Maaseik
Montpellier HSC VBBluenergy Daiko Volley Piacenza

Yarı Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç

Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç

Final Sıralaması

SıraTakımAçıklama
Şampiyon
Finalist
Yarı Finalist
(. şampiyonluğu)

Baş Antrenör :
2021-222023-24

CEV Voleybol Kupası