2022-2023 TFF Süper Lig Fikstürü

Bu, tablonuzun bir önizlemesidir. Temanızın içinde CSS şekillendirme yüzünden, tablo sayfanızın üzerinde farklı görünebilir! The Table Features for Site Visitors, like sorting, filtering, and pagination, are also not available in this preview!
To insert a table into a post or page, add a “TablePress table” block in the block editor and select the desired table.

TARİHEV SAHİBİ TAKIMMİSAFİR TAKIM
07 Ağustos 202201. HAFTA
05 Ağustos 2022İSTANBULSPOR A.Ş.0-2
Andreas Cornelius, Stefano Denswil
TRABZONSPOR A.Ş.
06 Ağustos 2022DEMİR GRUP SİVASSPOR1-1
Max Gradel / Alexandru Maxim
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
06 Ağustos 2022BEŞİKTAŞ A.Ş.1-0
Rachid Ghezzal
YUKATEL KAYSERİSPOR
07 Ağustos 2022GİRESUNSPOR2-3
Borja Sainz, Rahmetullah Berisbek / Gökhan İnler, Younes Belhanda, Henry Onyekuru
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
07 Ağustos 2022FRAPORT TAV ANTALYASPOR0-1
Bafetimbi Gomis
GALATASARAY A.Ş.
07 Ağustos 2022VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK2-4
Fabio Borini, Davide Biraschi / Wilson Eduardo (2), Efkan Bekiroglu, Erencan Yardımcı
ALANYASPOR
08 Ağustos 2022MKE ANKARAGÜCÜ0-0KONYASPOR
08 Ağustos 2022MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK4-0
Danijel Aleksic, Patryk Szysz, Mounir Chouiar, Deniz Türüç
KASIMPAŞA A.Ş.
08 Ağustos 2022FENERBAHÇE A.Ş.3-3
Enner Valencia (2), Mergim Berisha / Tomislav Glumac, Valentin Gheorghe, Antonio Mrsic
ÜMRANİYESPOR
02. HAFTA
12 Ağustos 2022TRABZONSPOR A.Ş.1-0
Abdülkadir Ömür
ATAKAŞ HATAYSPOR
13 Ağustos 2022YUKATEL KAYSERİSPOR1-0
Miguel Cardoso
İSTANBULSPOR A.Ş.
13 Ağustos 2022ADANA DEMİRSPOR A.Ş.3-0
Younes Belhanda, Henry Onyekuru, David Akintola
DEMİR GRUP SİVASSPOR
13 Ağustos 2022GALATASARAY A.Ş.0-1
Borja Sainz
GİRESUNSPOR
14 Ağustos 2022ÜMRANİYESPOR0-1
Haji Wright
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
14 Ağustos 2022GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.1-0
Ertuğrul Ersoy
MKE ANKARAGÜCÜ
14 Ağustos 2022ALANYASPOR3-3
Efkan Bekiroğlu, Romain Saiss (og), Daniel Candeias / Georges-Kevin Nkoudou, Salih Uçan, Rachid Ghezzal
BEŞİKTAŞ A.Ş.
15 Ağustos 2022KONYASPOR0-0MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
15 Ağustos 2022KASIMPAŞA A.Ş.0-6
Joshua King, Enner Valencia (2), Emre Mor, Arda Güler (2)
FENERBAHÇE A.Ş.
03. HAFTA
19 Ağustos 2022ÜMRANİYESPOR0-1
Bafetimbi Gomis
GALATASARAY A.Ş.
20 Ağustos 2022GİRESUNSPOR1-0
Riad Bajic
KASIMPAŞA A.Ş.
20 Ağustos 2022ATAKAŞ HATAYSPOR1-2
Ayoub El Kaabi / Joao Vitor Brandao Figueiredo, Marko Jevtovic
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
20 Ağustos 2022FRAPORT TAV ANTALYASPOR5-2
Fernando, Haji Wright (2), Gökdeniz Bayrakdar (2) / Enis Bardhi (2)
TRABZONSPOR A.Ş.
21 Ağustos 2022BEŞİKTAŞ A.Ş.4-1
Wout Weghorst, Georges-Kevin Nkoudou, Jackson Muleka, Valentin Rosier / Mbaye Diagne
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
21 Ağustos 2022MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK2-0
Nacer Chadli, Berkay Özcan
YUKATEL KAYSERİSPOR
22 Ağustos 2022FENERBAHÇE A.Ş.4-2
Enner Valencia (2), Miha Zajc, Egzijan Alioski / Younes Belhanda, Artem Dzyuba
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
22 Ağustos 2022İSTANBULSPOR A.Ş.0-4
Endri Cekici, Muhammet Demir, Mehmet Yesil (og), Guilherme
KONYASPOR
22 Ağustos 2022DEMİR GRUP SİVASSPOR1-1
Max Gradel / Idrissa Doumbia
ALANYASPOR
04. HAFTA
26 Ağustos 2022GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.5-2
Joao Figueiredo (3), Tomas Pekhart, Angelo Sagal / Haji Wright (2)
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
27 Ağustos 2022VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK4-1
Salih Dursun, Fabio Borini (2), Mbaye Diagne / Rayyan Baniya (og)
MKE ANKARAGÜCÜ
27 Ağustos 2022ALANYASPOR0-1
Valon Ethemi
İSTANBULSPOR A.Ş.
27 Ağustos 2022ADANA DEMİRSPOR A.Ş.1-0
Kevin Rodrigues
ÜMRANİYESPOR
28 Ağustos 2022TRABZONSPOR A.Ş.0-0GALATASARAY A.Ş.
27 Ağustos 2022YUKATEL KAYSERİSPOR3-0
Onur Bulut, Mario Gavranovic, Ramazan Civelek
GİRESUNSPOR
27 Ağustos 2022KASIMPAŞA A.Ş.1-0
Haris Hajradinovic
ATAKAŞ HATAYSPOR
28 Ağustos 2022KONYASPOR1-0
Muhammet Demir
FENERBAHÇE A.Ş.
28 Ağustos 2022BEŞİKTAŞ A.Ş.3-1
Jackson Muleka (2), Wout Weghorst / Dia Saba
DEMİR GRUP SİVASSPOR
05. HAFTA
02 Eylül 2022ÜMRANİYESPOR0-1
Trezeguet
TRABZONSPOR A.Ş.
03 Eylül 2022MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK2-0
Serdar Gürler, Philippe Paulin Keny
ALANYASPOR
03 Eylül 2022DEMİR GRUP SİVASSPOR0-0VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
03 Eylül 2022GİRESUNSPOR0-1
Muhammet Demir
KONYASPOR
03 Eylül 2022FENERBAHÇE A.Ş.2-0
Joao Pedro, Joshua King
YUKATEL KAYSERİSPOR
04 Eylül 2022MKE ANKARAGÜCÜ2-3
Giorgi Beridze (2) / Jackson Muleka, Dele Alli, Georges-Kevin Nkoudou
BEŞİKTAŞ A.Ş.
04 Eylül 2022ATAKAŞ HATAYSPOR1-1
Onur Ergun / Tayyib Sanuc
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
04 Eylül 2022FRAPORT TAV ANTALYASPOR0-2
Florent Hadergjonaj, Cemali Sertel (og)
KASIMPAŞA A.Ş.
05 Eylül 2022GALATASARAY A.Ş.2-1
Bafetimbi Gomis, Stelios Kitsiou (og) / Angelo Sagal/
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
06. HAFTA
09 Eylül 2022ALANYASPOR2-1
Ahmed Hassan “Koka”, Efkan Bekiroğlu / Yasin Gureler
MKE ANKARAGÜCÜ
10 Eylül 2022VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK1-1
Mbaye Diagne / Riad Bajic
GİRESUNSPOR
10 Eylül 2022KONYASPOR1-0
Bruno Paz
ATAKAŞ HATAYSPOR
11 Eylül 2022YUKATEL KAYSERİSPOR1-0
Mame Thiam
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
11 Eylül 2022GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.1-1
Alexandru Maxim / Antonio Mrsic
ÜMRANİYESPOR
11 Eylül 2022DEMİR GRUP SİVASSPOR1-1
Fredrik Ulvestad / Valon Ethemi
İSTANBULSPOR A.Ş.
11 Eylül 2022KASIMPAŞA A.Ş.2-3
Stephane Bahoken, Sadık Çiftpınar / Bafetimbi Gomis, Muhammed Kerem Akturkoglu (2)
GALATASARAY A.Ş.
12 Eylül 2022BEŞİKTAŞ A.Ş.0-1
Bertrand Traore
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
12 Eylül 2022ADANA DEMİRSPOR A.Ş.3-2
Kevin Rodrigues, Badou Ndiaye, Samet Akaydın / Anastasios Bakasetas, Umut Bozok
TRABZONSPOR A.Ş.
07. HAFTA
16 Eylül 2022ATAKAŞ HATAYSPOR0-4
Bernard Mensah, Miguel Cardoso, Andrea Bertolacci, Mario Gavranovic
YUKATEL KAYSERİSPOR
16 Eylül 2022GALATASARAY A.Ş.2-1
Sergio Oliveira, Francisco Calvo (og) / Endri Cekici
KONYASPOR
17 Eylül 2022İSTANBULSPOR A.Ş.2-2
Ersin Destanoglu (og), Ali Yaşar / Georges-Kevin Nkoudou, Wout Weghorst
BEŞİKTAŞ A.Ş.
17 Eylül 2022ÜMRANİYESPOR1-2
Antonio Mrsic / Florent Hadergjonaj, Stephane Bahoken
KASIMPAŞA A.Ş.
17 Eylül 2022FRAPORT TAV ANTALYASPOR0-3
Younes Belhanda, Fredrik Gulbrandsen, Britt Assombalonga
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
18 Eylül 2022MKE ANKARAGÜCÜ2-1
Giorgi Beridze, Ali Sowe / Clinton N’Jie
DEMİR GRUP SİVASSPOR
18 Eylül 2022MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK0-0VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
18 Eylül 2022FENERBAHÇE A.Ş.5-0
Diego Rossi, Gustavo Henrique, Miguel Crespo, Enner Valencia, Irfan Kahveci
ALANYASPOR
18 Eylül 2022TRABZONSPOR A.Ş.3-2
Trezeguet, Anastasios Bakasetas, Marc Bartra / Alexandru Maxim, Lazar Markovic
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
08. HAFTA
01 Ekim 2022KASIMPAŞA A.Ş.1-0
Bersant Celina
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
01 Ekim 2022YUKATEL KAYSERİSPOR1-2
Mario Gavranovic / Anastasios Bakasetas, Umut Bozok
TRABZONSPOR A.Ş.
01 Ekim 2022MKE ANKARAGÜCÜ1-2
Tolga Cigerci / Stefano Okaka, Deniz Türüç
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
01 Ekim 2022ADANA DEMİRSPOR A.Ş.0-0GALATASARAY A.Ş.
02 Ekim 2022ALANYASPOR1-1
Jure Balkovec / Gorkem Saglam
GİRESUNSPOR
02 Ekim 2022DEMİR GRUP SİVASSPOR1-2
Erdogan Yesilyurt / Ayoub El Kaabi, Bertug Yıldırım
ATAKAŞ HATAYSPOR
02 Ekim 2022KONYASPOR1-0
Muhammet Demir
ÜMRANİYESPOR
02 Ekim 2022BEŞİKTAŞ A.Ş.0-0FENERBAHÇE A.Ş.
03 Ekim 2022VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK1-2
Mbaye Diagne / Eduard Rroca, Jetmir Topalli
İSTANBULSPOR A.Ş.
09. HAFTA
07 Ekim 2022GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.1-1
Lazar Markovic / Britt Assombalonga
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
8 Ekim 2022İSTANBULSPOR A.Ş.1-2
Valon Ethemi / Emre Kılınç, Ali Sowe
MKE ANKARAGÜCÜ
8 Ekim 2022FRAPORT TAV ANTALYASPOR1-1
Fernando / Francisco Calvo
KONYASPOR
8 Ekim 2022GİRESUNSPOR0-1
Tayyib Talha Sanuc
BEŞİKTAŞ A.Ş.
9 Ekim 2022ÜMRANİYESPOR2-2
Umut Nayir, Tomislav Glumac / Miguel Cardoso, Bernard Mensah
YUKATEL KAYSERİSPOR
9 Ekim 2022ATAKAŞ HATAYSPOR1-0
Burak Öksüz
ALANYASPOR
9 Ekim 2022FENERBAHÇE A.Ş.5-4
Miguel Crespo, Enner Valencia (3), Michy Batshuayi / Fabio Borini (2), Jean Evrard Kouassi, Burak Kapacak
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
10 Ekim 2022TRABZONSPOR A.Ş.0-0KASIMPAŞA A.Ş.
10 Ekim 2022MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK0-2
Dia Saba (2)
DEMİR GRUP SİVASSPOR
10. HAFTA
14 Ekim 2022ALANYASPOR3-2
Koka, Arnaud Lusamba, Idrissa Doumbia / Haji Wright (2)
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
15 Ekim 2022KONYASPOR0-1
Arda Kızıldağ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
15 Ekim 2022VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK3-0
Steven Caulker, Fabio Borini, Mbaye Diagne
ATAKAŞ HATAYSPOR
15 Ekim 2022KASIMPAŞA A.Ş.1-4
Stephane Bahoken / Younes Belhanda, David Akintola, Henry Onyekuru, Papa Alioune Ndiaye
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
15 Ekim 2022YUKATEL KAYSERİSPOR2-1
Mario Gavranovic, Onur Bulut / Barış Alper Yılmaz
GALATASARAY A.Ş.
16 Ekim 2022MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK2-0
Youssouf Ndayishimiye (2)
İSTANBULSPOR A.Ş.
16 Ekim 2022BEŞİKTAŞ A.Ş.2-2
Jens Stryger Larsen (k.k.9, Cenk Tosun / Maxi Gomez, Trezeguet
TRABZONSPOR A.Ş.
17 Ekim 2022DEMİR GRUP SİVASSPOR3-0
Mustapha Yatabare, Dia Saba, Hakan Arslan
GİRESUNSPOR
17 Ekim 2022MKE ANKARAGÜCÜ0-3
Michy Batshuayi, Irfan Can Kahveci, Diego Rossi
FENERBAHÇE A.Ş.
11. HAFTA
21 Ekim 2022FRAPORT TAV ANTALYASPOR2-1
Fernando, Veysel Sarı / Adi Mehremic
İSTANBULSPOR A.Ş.
22 Ekim 2022TRABZONSPOR A.Ş.1-0
Marek Hamsik
DEMİR GRUP SİVASSPOR
22 Ekim 2022ÜMRANİYESPOR1-3
Mehmet Umut Nayir / Davide Biraschi, Mbaye Diagne, Fabio Borini
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
22 Ekim 2022FENERBAHÇE A.Ş.1-0
Diego Rossi
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
23 Ekim 2022KASIMPAŞA A.Ş.0-1
Mame Thiam
YUKATEL KAYSERİSPOR
23 Ekim 2022ADANA DEMİRSPOR A.Ş.1-1
David Akintola / Mame Diouf
KONYASPOR
23 Ekim 2022GALATASARAY A.Ş.2-2
Dries Mertens, Mauro Icardi / Jure Balkovec, Ahmed Hassan
ALANYASPOR
24 Ekim 2022GİRESUNSPOR1-1
Riad Bajic / Jese
MKE ANKARAGÜCÜ
24 Ekim 2022ATAKAŞ HATAYSPOR2-1
Ze Luis, Kaan Kanak / Wout Weghorst
BEŞİKTAŞ A.Ş.
12. HAFTA
28 Ekim 2022VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK0-2
Emre Tasdemir, Juan Mata
GALATASARAY A.Ş.
29 Ekim 2022KONYASPOR1-1
Guilherme / Haris Hajradinovic
KASIMPAŞA A.Ş.
29 Ekim 2022ALANYASPOR2-0
Leroy Fer, Jure Balkovec
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
30 Ekim 2022MKE ANKARAGÜCÜ4-1
Giorgi Beridze, Taylan Antalyalı, Ali Sowe, Lamine Diack / Ayoub El Kaab
ATAKAŞ HATAYSPOR
30 Ekim 2022BEŞİKTAŞ A.Ş.5-2
Cenk Tosun (2), Wout Weghorst (2), Tayyib Sanuc / Yonathan Del Valle, Durel Avounou
ÜMRANİYESPOR
30 Ekim 2022YUKATEL KAYSERİSPOR2-2
Mario Gavranovic, Miguel Cardoso / Badou Ndiaye, Henry Onyekuru
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
30 Ekim 2022İSTANBULSPOR A.Ş.2-5
Jetmir Topalli (2) / Michy Batshuayi (3), İrfan Can Kahveci, Enner Valencia
FENERBAHÇE A.Ş.
31 Ekim 2022DEMİR GRUP SİVASSPOR0-2
Erdogan Yesilyurt (og), Haji Wright
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
31 Ekim 2022MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK3-1
Youssouf Ndayishimiye, Philippe Keny, Omer Ali Sahiner / Serginho
GİRESUNSPOR
13. HAFTA
04 Kasım 2022ÜMRANİYESPOR3-1
Mehmet Umut Nayir (2), Hermenegildo / Wilson Eduardo
ALANYASPOR
04 Kasım 2022KASIMPAŞA A.Ş.1-1
Bengali-Fode Koita / Anastasios Chatzigiovannis
MKE ANKARAGÜCÜ
05 Kasım 2022GALATASARAY A.Ş.2-1
Mauro Icardi (2) / Cenk Tosun
BEŞİKTAŞ A.Ş.
05 Kasım 2022GİRESUNSPOR3-2
Alper Uludağ, Jorman Campuzano, Robert Mejia / Valon Ethemi, Jetmir Topalli
İSTANBULSPOR A.Ş.
06 Kasım 2022FRAPORT TAV ANTALYASPOR4-2
Haji Wright, Guray Vural (2), Veysel Sarı / Ebrima Colley, Mbaye Diagne
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
06 Kasım 2022GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.1-2
Furkan Soyalp / Olivier Kemen, Ramazan Civelek
YUKATEL KAYSERİSPOR
06 Kasım 2022TRABZONSPOR A.Ş.2-2
Anastasios Bakasetas, Trezeguet / Mame Diouf (2)
KONYASPOR
07 Kasım 2022FENERBAHÇE A.Ş.1-0
Enner Valencia
DEMİR GRUP SİVASSPOR
07 Kasım 2022ATAKAŞ HATAYSPOR3-3
Bertuğ Yıldırım, Ayoub El Kaabi, Ze Luis / Bertrand Traore, Danijel Aleksic, Serdar Gürler
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
14. HAFTA
11 Kasım 2022MKE ANKARAGÜCÜ1-1
Tolga Ciğerci / Enis Bardhi
TRABZONSPOR A.Ş.
11 Kasım 2022ALANYASPOR0-0ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
12 Kasım 2022MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK0-7
Muhammed Kerem Aktürkoülu (3), Youssouf Ndayishimiye (og), Mauro Icardi, Dries Mertens, Abdulkerim Bardakçı
GALATASARAY A.Ş.
12 Kasım 2022DEMİR GRUP SİVASSPOR2-2
Mustapha Yatabare, Clinton N’Jie / Durel Avounou, Antonio Mrsic
ÜMRANİYESPOR
12 Kasım 2022FENERBAHÇE A.Ş.1-2
Enner Valencia / Borja Sainz (2)
GİRESUNSPOR
13 Kasım 2022VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK3-3
Rayyan Baniya (2), Jean Evrard Kouassi / Ertugrul Ersoy, Joao Figueiredo, Alexander Merkel
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13 Kasım 2022YUKATEL KAYSERİSPOR1-2
Majid Hosseini / Francisco Calvo, Mame Diouf
KONYASPOR
13 Kasım 2022İSTANBULSPOR A.Ş.0-1
Ayoub El Kaabi
ATAKAŞ HATAYSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.FRAPORT TAV ANTALYASPOR
15. HAFTA
KASIMPAŞA A.Ş.1-2
Mortadha Ben Ouanes / Dia Saba, Max Gradel
DEMİR GRUP SİVASSPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPOR0-2
Jese, Ali Sowe
MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.1-1
Joao Figueiredo / Wout Weghorst
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.2-0
Maxi Gomez, Trezeguet
FENERBAHÇE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.2-1
Emre Akbaba (2) / Fabio Borini
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ATAKAŞ HATAYSPOR1-1
Bertuğ Yıldırım / Riad Bajic
GİRESUNSPOR
GALATASARAY A.Ş.2-1
Bafetimbi Gomis (2) / Mehmet Yesil
İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR1-3
Mehmet Umut Nayir / Danijel Aleksic, Serdar Gürler, Youssouf Ndayishimiye
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KONYASPOR2-2
Amir Hadziahmetovic (2) / Furkan Bayır, Ahmed Hassan
ALANYASPOR
16. HAFTA
29-12-2022GİRESUNSPOR2-1
Sergionho, Riad Bajic / Valmir Veliu
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
28-12-2022İSTANBULSPOR A.Ş.2-1
Valon Ethemi, Emir Gultekin / Raoul Petretta
KASIMPAŞA A.Ş.
27-12-2022MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK2-0
Deniz Türüç, Danijel Aleksic
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
27-12-2022MKE ANKARAGÜCÜ1-2
Ghayas Zahid / Durel Avounou (2)
ÜMRANİYESPOR
29-12-2022DEMİR GRUP SİVASSPOR1-2
Erdogan Yesilyurt / Dries Mertens, Barış Alper Yılmaz
GALATASARAY A.Ş.
29-12-2022BEŞİKTAŞ A.Ş.1-0
Arthur Masuaku
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
28-12-2022VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK4-1
Magomed Ozdoev, Fabio Borini, Matteo Ricci, Jean Evrard Kouassi / Marc Bartra
TRABZONSPOR A.Ş.
28-12-2022ALANYASPOR3-1
Ahmed Hassan, Yusuf Ozdemir, Efecan Karaca / Ali Karimi
YUKATEL KAYSERİSPOR
27-12-2022FENERBAHÇE A.Ş.4-0
Joshua King, Michy Batshuayi, Serdar Dursun, Gustavo Henrique
ATAKAŞ HATAYSPOR
17.Hafta
04-01-2023KONYASPOR2-2
Muhammet Demir, Amir Hadziahmetovic / Max Gradel, Charilaos Charisis
DEMİR GRUP SİVASSPOR
03-01-2023ÜMRANİYESPOR2-2
Durel Avounou, Mehmet Umut Nayir / Ayoub El Kaabi, Saba Lobzhanidze
ATAKAŞ HATAYSPOR
04-01-2023GALATASARAY A.Ş.2-1
Barış Alper Yılmaz, Bafetimbi Gomis / Taylan Antalyalı
MKE ANKARAGÜCÜ
03-01-2023FRAPORT TAV ANTALYASPOR1-2
Haji Wright / Michy Batshuayi (2)
FENERBAHÇE A.Ş.
04-01-2023YUKATEL KAYSERİSPOR2-4
Bernard Mensah, İlhan Parlak / Levent Mercan, Mbaye Diagne (2), Otabek Shukurov
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
05-01-2023GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.1-1
Alexandru Maxim / Berkay Özcan
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
05-01-2023ADANA DEMİRSPOR A.Ş.6-0
Younes Belhanda, Yusuf Sarı, Henry Onyekuru (2), Badou Ndiaye, Gökhan Töre
İSTANBULSPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.3-0
Riad Bajic (og), Maxi Gomez, Dogucan Haspolat
GİRESUNSPOR
04-01-2023KASIMPAŞA A.Ş.4-1
Mortadha Ben Ouanes, Mamadou Fall (2), Valentin Eysseric / Ahmed Hassan
ALANYASPOR
18.Hafta
08-01-2023MKE ANKARAGÜCÜ2-1
Ali Sowe, Emre Kılınç / Miguel Cardoso
YUKATEL KAYSERİSPOR
07-01-2023ATAKAŞ HATAYSPOR0-0FRAPORT TAV ANTALYASPOR
07-01-2023BEŞİKTAŞ A.Ş.2-1
Cenk Tosun, Wout Weghorst / Ahmet Engin
KASIMPAŞA A.Ş.
09-01-2023İSTANBULSPOR A.Ş.1-1
Valon Ethemi / Marko Jevtovic
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
08-01-2023GİRESUNSPOR0-1
Antonio Mrsic
ÜMRANİYESPOR
09-01-2023MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK2-1
Deniz Türüç, Serdar Gürler / Samet Akaydin
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
08-01-2023FENERBAHÇE A.Ş.0-3
Sergio Oliveira, Muhammed Kerem Aktürkoğlu, Mauro Icardi
GALATASARAY A.Ş.
08-01-2023VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK3-3
Magomed Ozdoev, Mbaye Diagne, Kerim Frei / Mame Diouf (3)
KONYASPOR
09-01-2023ALANYASPOR5-0
Efecan Karaca, Ahmed Hassan (2), Wilson Eduardo, Yusuf Ozdemir
TRABZONSPOR A.Ş.
19.Hafta
14-01-2023ADANA DEMİRSPOR A.Ş.3-1
Yusuf Sarı, Emre Akbaba, Gokhan İnler / Uros Radakovic
MKE ANKARAGÜCÜ
15-01-2023GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.1-2
Stelios Kitsiou / Enner Valencia (2)
FENERBAHÇE A.Ş.
14-01-2023KONYASPOR1-2
Mert Günok (k.k.) / Cenk Tosun, Josef
BEŞİKTAŞ A.Ş.
15-01-2023KASIMPAŞA A.Ş.2-2
Florent Hadergjonaj, Stephane Bahoken / Ibrahim Dresevic, Fabio Borini
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
14-01-2023TRABZONSPOR A.Ş.1-0
Anastasios Bakasetas 
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
14-01-2023FRAPORT TAV ANTALYASPOR2-2
Doğukan Sinik, Luiz Adriano / Borja Sainz, Riad Bajic
GİRESUNSPOR
15-01-2023ÜMRANİYESPOR0-2
Valon Ethemi, Melih Kabasakal
İSTANBULSPOR A.Ş.
13-01-2023GALATASARAY A.Ş.4-0
Muhammed Kerem Aktürkoğlu, Juan Mata (2), Bafetimbi Gomis
ATAKAŞ HATAYSPOR
13-01-2023YUKATEL KAYSERİSPOR4-1
Majid Hosseini, Olivier Kemen (2), Gokhan Sazdagi / Robin Yalcın
DEMİR GRUP SİVASSPOR
20.Hafta
22-01-2023GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.1-2
Mustafa Eskihellac / Mustapha Yatabare, Caner Osmanpasa
DEMİR GRUP SİVASSPOR
22-01-2023TRABZONSPOR A.Ş.5-0
Yusuf Yazıcı, Marc Bartra, Anastasios Bakasetas, Trezeguet
İSTANBULSPOR A.Ş.
20-01-2023ADANA DEMİRSPOR A.Ş.1-1
Badou Ndiaye / Riad Bajic
GİRESUNSPOR
21-01-2023KASIMPAŞA A.Ş.1-3
Yasin Ozcan / Danijel Aleksic, Patryk Szysz, Deniz Turuc
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
21-01-2023GALATASARAY A.Ş.2-1
Mauro Icardi, Sherel Floranus (og) / Luiz Adriano
FRAPORT TAV ANTALYASPOR
22-01-2023ALANYASPOR2-2
Umut Güneş, Ivan Cavaleiro / Fabio Borini (2)
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
22-01-2023YUKATEL KAYSERİSPOR0-2
Nathan Redmond, Salih Ucan
BEŞİKTAŞ A.Ş.
23-01-2023ÜMRANİYESPOR1-2
Mehmet Umut Nayir / Michy Batshuayi, Tomislav Glumac (og)
FENERBAHÇE A.Ş.
23-01-2023KONYASPOR0-1
Ghayas Zahid
MKE ANKARAGÜCÜ
21.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPORTRABZONSPOR A.Ş.
GİRESUNSPORGALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKKONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPORADANA DEMİRSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.KASIMPAŞA A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜGAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.ALANYASPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPORÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş.YUKATEL KAYSERİSPOR
22.Hafta
ALANYASPORDEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.ATAKAŞ HATAYSPOR
GALATASARAY A.Ş.ÜMRANİYESPOR
YUKATEL KAYSERİSPORMEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş.GİRESUNSPOR
KONYASPORİSTANBULSPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.FRAPORT TAV ANTALYASPOR
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.FENERBAHÇE A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜKBEŞİKTAŞ A.Ş.
23.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPORBEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.TRABZONSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPORADANA DEMİRSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜVAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
İSTANBULSPOR A.Ş.ALANYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPORKASIMPAŞA A.Ş.
FRAPORT TAV ANTALYASPORGAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GİRESUNSPORYUKATEL KAYSERİSPOR
24.Hafta
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.ATAKAŞ HATAYSPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜKDEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.FRAPORT TAV ANTALYASPOR
KONYASPORGİRESUNSPOR
ALANYASPORMEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
TRABZONSPOR A.Ş.ÜMRANİYESPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.MKE ANKARAGÜCÜ
YUKATEL KAYSERİSPORFENERBAHÇE A.Ş.
25.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKBEŞİKTAŞ A.Ş.
GİRESUNSPORVAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ATAKAŞ HATAYSPORKONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPORGAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.KASIMPAŞA A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜALANYASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş.DEMİR GRUP SİVASSPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPORYUKATEL KAYSERİSPOR
26.Hafta
YUKATEL KAYSERİSPORATAKAŞ HATAYSPOR
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.FRAPORT TAV ANTALYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.ÜMRANİYESPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜKMEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş.İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.TRABZONSPOR A.Ş.
KONYASPORGALATASARAY A.Ş.
ALANYASPORFENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPORMKE ANKARAGÜCÜ
27.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKMKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş.BEŞİKTAŞ A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş.VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ÜMRANİYESPORKONYASPOR
GALATASARAY A.Ş.ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.YUKATEL KAYSERİSPOR
GİRESUNSPORALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.KASIMPAŞA A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPORDEMİR GRUP SİVASSPOR
28.Hafta
ALANYASPORATAKAŞ HATAYSPOR
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KONYASPORFRAPORT TAV ANTALYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜİSTANBULSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPORMEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL KAYSERİSPORÜMRANİYESPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.GİRESUNSPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜKFENERBAHÇE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.TRABZONSPOR A.Ş.
29.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş.BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.KONYASPOR
ATAKAŞ HATAYSPORVAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
İSTANBULSPOR A.Ş.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FRAPORT TAV ANTALYASPORALANYASPOR
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.KASIMPAŞA A.Ş.
GİRESUNSPORDEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş.YUKATEL KAYSERİSPOR
30.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.ATAKAŞ HATAYSPOR
YUKATEL KAYSERİSPORKASIMPAŞA A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş.FRAPORT TAV ANTALYASPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜKÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜGİRESUNSPOR
ALANYASPORGALATASARAY A.Ş.
KONYASPORADANA DEMİRSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKFENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPORTRABZONSPOR A.Ş.
31.Hafta
ATAKAŞ HATAYSPORMKE ANKARAGÜCÜ
ÜMRANİYESPORBEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş.VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
FENERBAHÇE A.Ş.İSTANBULSPOR A.Ş.
GİRESUNSPORMEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.YUKATEL KAYSERİSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.ALANYASPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPORDEMİR GRUP SİVASSPOR
32.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKATAKAŞ HATAYSPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜKFRAPORT TAV ANTALYASPOR
YUKATEL KAYSERİSPORGAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜKASIMPAŞA A.Ş.
ALANYASPORÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş.GİRESUNSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPORFENERBAHÇE A.Ş.
KONYASPORTRABZONSPOR A.Ş.
33.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş.MKE ANKARAGÜCÜ
GİRESUNSPORFENERBAHÇE A.Ş.
FRAPORT TAV ANTALYASPORBEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ATAKAŞ HATAYSPORİSTANBULSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.ALANYASPOR
KONYASPORYUKATEL KAYSERİSPOR
ÜMRANİYESPORDEMİR GRUP SİVASSPOR
34.Hafta
GİRESUNSPORATAKAŞ HATAYSPOR
MKE ANKARAGÜCÜFRAPORT TAV ANTALYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPORKASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş.GALATASARAY A.Ş.
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜKADANA DEMİRSPOR A.Ş.
ALANYASPORKONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.TRABZONSPOR A.Ş.
35.Hafta
ÜMRANİYESPORMKE ANKARAGÜCÜ
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.BEŞİKTAŞ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPORFENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
FRAPORT TAV ANTALYASPORMEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş.İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.GİRESUNSPOR
YUKATEL KAYSERİSPORALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş.DEMİR GRUP SİVASSPOR
36.Hafta
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜKYUKATEL KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.FRAPORT TAV ANTALYASPOR
ALANYASPORKASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKGAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ATAKAŞ HATAYSPORÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜGALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPORKONYASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş.ADANA DEMİRSPOR A.Ş.
GİRESUNSPORTRABZONSPOR A.Ş.
37.Hafta
YUKATEL KAYSERİSPORMKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş.FENERBAHÇE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.BEŞİKTAŞ A.Ş.
KONYASPORVAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK
ADANA DEMİRSPOR A.Ş.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ÜMRANİYESPORGİRESUNSPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.İSTANBULSPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.ALANYASPOR
FRAPORT TAV ANTALYASPORATAKAŞ HATAYSPOR
38.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPORYUKATEL KAYSERİSPOR
VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜKKASIMPAŞA A.Ş.
GİRESUNSPORFRAPORT TAV ANTALYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş.ÜMRANİYESPOR
ATAKAŞ HATAYSPORGALATASARAY A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜADANA DEMİRSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKTRABZONSPOR A.Ş.