2022-2023 Kadınlar Süper Lig Fikstürü

1. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
11-09-2022
14:00
Yüreğir Spor SalonuTOTEMCARD Adasokağı Spor Kulübü 27-31Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü
11-09-2022
15:00
Porsuk Spor SalonuAnadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü 18-33İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
11-09-2022
17:00
Akdeniz Üni. Mavi Spor SalonuKonyaaltı Belediye Spor Kulübü 34-31Üsküdar Belediyesi
11-09-2022
15:00
Görele İlçe Spor SalonuGörele Belediyesi Spor Kulübü 31-29Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.
14-09-2022
15:30
Atatürk Spor SalonuKastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü 30-28Yalıkavak Spor Kulübü

2. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
16-09-2022
14:00
Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor KompleksiYenimahalle Belediyesi Spor Kulübü35-22Anadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü
18-09-2022
15:00
Çamlıca Spor SalonuÜsküdar Belediyesi 37-27TOTEMCARD Adasokağı Spor Kulübü
18-09-2022
17:00
Celal Atik Spor Salonuİzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü33-28Görele Belediyesi Spor Kulübü
18-09-2022
15:00
Binnaz Karakaya Spor SalonuYalıkavak Spor Kulübü20-25Konyaaltı Belediye Spor Kulübü 
20-09-2022
15:30
Kapaklı Anadolu Lisesi Spor SalonuTekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.26-31Kastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü

3. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
25-09-2022
14:00
Yüreğir Spor SalonuTOTEMCARD Adasokağı Spor Kulübü 30-32Yalıkavak Spor Kulübü
25-09-2022
15:00
Porsuk Spor SalonuAnadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü 28-38Üsküdar Belediyesi
25-09-2022
17:00
Görele İlçe Spor SalonuGörele Belediyesi Spor Kulübü 30-29Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü
25-09-2022
15:00
Celal Atik Spor Salonuİzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü39-31Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.
05-10-2022
15:30
Akdeniz Üni. Mavi Spor SalonuKonyaaltı Belediye Spor Kulübü 31-36Kastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü

4. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
09-10-2022Kapaklı Anadolu Lisesi Spor SalonuTekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.28-28Konyaaltı Belediye Spor Kulübü 
09-10-2022Çamlıca Spor SalonuÜsküdar Belediyesi38-32Görele Belediyesi Spor Kulübü
10-10-2022Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor KompleksiYenimahalle Belediyesi Spor Kulübü29-34İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
12-10-2022Binnaz Karakaya Spor SalonuYalıkavak Spor Kulübü31-27Anadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü
12-10-2022Atatürk Spor SalonuKastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü41-24TOTEMCARD Adasokağı Spor Kulübü

5. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
16-10-2022Celal Atik Spor Salonuİzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü36-31Üsküdar Belediyesi
19-10-2022Porsuk Spor SalonuAnadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü23-38Kastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü
20-10-2022Yüreğir Spor SalonuTOTEMCARD Adasokağı Spor Kulübü25-33Konyaaltı Belediye Spor Kulübü 
20-10-2022Görele İlçe Spor SalonuGörele Belediyesi Spor Kulübü27-32Yalıkavak Spor Kulübü
21-10-2022Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor KompleksiYenimahalle Belediyesi Spor Kulübü25-25Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.

6. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
24-11-2022Kapaklı Anadolu Lisesi Spor SalonuTekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.35-26TOTEMCARD Adasokağı Spor Kulübü
24-11-2022Atatürk Spor SalonuKastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü38-34Görele Belediyesi Spor Kulübü
24-11-2022Akdeniz Üni. Mavi Spor SalonuKonyaaltı Belediye Spor Kulübü 41-20Anadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü
24-11-2022Binnaz Karakaya Spor SalonuYalıkavak Spor Kulübü31-28İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
24-11-2022Çamlıca Spor SalonuÜsküdar Belediyesi36-35Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü

7. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
27-11-2022Celal Atik Spor Salonuİzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü28-28Kastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü
27-11-2022Görele İlçe Spor SalonuGörele Belediyesi Spor Kulübü30-31Konyaaltı Belediye Spor Kulübü 
27-11-2022Kapaklı Anadolu Lisesi Spor SalonuTekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.26-28Üsküdar Belediyesi
27-11-2022Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor KompleksiYenimahalle Belediyesi Spor Kulübü25-29Yalıkavak Spor Kulübü
28-11-2022Porsuk Spor SalonuAnadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü31-31TOTEMCARD Adasokağı Spor Kulübü

8. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
04-12-2022Yüreğir Spor SalonuTOTEMCARD Adasokağı Spor Kulübü31-37Görele Belediyesi Spor Kulübü
04-12-2022Binnaz Karakaya Spor SalonuYalıkavak Spor Kulübü37-28Üsküdar Belediyesi
06-12-2022Porsuk Spor SalonuAnadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü26-33Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.
07-12-2022Atatürk Spor SalonuKastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü41-26Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü
08-12-2022Akdeniz Üni. Mavi Spor SalonuKonyaaltı Belediye Spor Kulübü 29-29İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü

9. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
11-12-2022Kapaklı Anadolu Lisesi Spor SalonuTekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.21-27Yalıkavak Spor Kulübü
11-12-2022Görele İlçe Spor SalonuGörele Belediyesi Spor Kulübü40-29Anadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü
11-12-2022Celal Atik Spor Salonuİzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü41-27TOTEMCARD Adasokağı Spor Kulübü
14-12-2022Çamlıca Spor SalonuÜsküdar Belediyesi34-40Kastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü
15-12-2022Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor KompleksiYenimahalle Belediyesi Spor Kulübü25-31Konyaaltı Belediye Spor Kulübü 

10. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
07-01-2023Kapaklı Anadolu Lisesi Spor SalonuTekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.35-30Görele Belediyesi Spor Kulübü
07-01-2023Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor KompleksiYenimahalle Belediyesi Spor Kulübü30-20TOTEMCARD Adasokağı Spor Kulübü
11-01-2023Celal Atik Spor Salonuİzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü34-24Anadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü
11-01-2023Çamlıca Spor SalonuÜsküdar Belediyesi28-35Konyaaltı Belediye Spor Kulübü 
11-01-2023Binnaz Karakaya Spor SalonuArmada Praxis Yalıkavak Spor Kulübü27-30Kastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü

11. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
15-01-2023Yüreğir Spor SalonuTOTEMCARD Adasokağı Spor Kulübü26-39Üsküdar Belediyesi
16-01-2023Porsuk Spor SalonuAnadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü27-40Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü
18-01-2023Akdeniz Üni. Mavi Spor SalonuKonyaaltı Belediye Spor Kulübü 36-26Armada Praxis Yalıkavak Spor Kulübü
18-01-2023Görele İlçe Spor SalonuGörele Belediyesi Spor Kulübü32-33İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
18-01-2023Atatürk Spor SalonuKastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü40-29Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.

12. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
21-01-2023Kapaklı Anadolu Lisesi Spor SalonuTekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.31-32İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
21-01-2023Çamlıca Spor SalonuÜsküdar Belediyesi34-27Anadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü
21-01-2023Binnaz Karakaya Spor SalonuArmada Praxis Yalıkavak Spor Kulübü29-25TOTEMCARD Adasokağı Spor Kulübü
23-01-2023Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor KompleksiYenimahalle Belediyesi Spor Kulübü34-29Görele Belediyesi Spor Kulübü
26-01-2023Atatürk Spor SalonuKastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü27-27Konyaaltı Belediye Spor Kulübü 

13. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
28-01-2023Yüreğir Spor SalonuTOTEMCARD Adasokağı Spor Kulübü32-39Kastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü
28-01-2023Porsuk Spor SalonuAnadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü26-31Armada Praxis Yalıkavak Spor Kulübü
28-01-2023Celal Atik Spor Salonuİzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü37-27Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü
28-01-2023Görele İlçe Spor SalonuGörele Belediyesi Spor Kulübü39-34Üsküdar Belediyesi
29-01-2023Akdeniz Üni. Mavi Spor SalonuKonyaaltı Belediye Spor Kulübü 41-22Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.

14. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
04-02-2023Konyaaltı Belediye Spor Kulübü 41-24TOTEMCARD Adasokağı Spor Kulübü
04-02-2023Üsküdar Belediyesi35-33İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
04-02-2023Armada Praxis Yalıkavak Spor Kulübü34-27Görele Belediyesi Spor Kulübü
04-02-2023Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.30-26Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü
Kastamonu Belediyesi Gençlik Spor KulübüAnadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü

15. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
09-02-2023Yenimahalle Belediyesi Spor KulübüÜsküdar Belediyesi
11-01-2023TOTEMCARD Adasokağı Spor KulübüTekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.
14-01-2023Anadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor KulübüKonyaaltı Belediye Spor Kulübü 
15-01-2023Görele Belediyesi Spor KulübüKastamonu Belediyesi Gençlik Spor Kulübü
15-01-2023İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor KulübüArmada Praxis Yalıkavak Spor Kulübü

16. Hafta

Tarih/SaatSalon, ŞehirEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
18-02-2023Üsküdar BelediyesiTekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.
18-01-2023TOTEMCARD Adasokağı Spor KulübüAnadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü
18-01-2023Armada Praxis Yalıkavak Spor KulübüYenimahalle Belediyesi Spor Kulübü