A Grubu

HAFTA : 1
02.10.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTARIM KREDİ GENÇLİK1-3DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER(13-25) (18-25) (29-27) (15-25)
02.10.2022Antalya-Alanya AtatürkREST PROPERTY ALANYA BLD.3-0HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ(25-16) (25-11) (25-21)
02.10.2022Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan DinçerBİGADİÇ BLD.2-3SAİNT JOSEPH(25-22) (20-25) (20-25) (28-26) (11-15)
02.10.2022İstanbul-Haldun AlagaşİSTANBUL BBSK3-2AYDIN B.ŞEHİR BLD.(26-24) (20-25) (25-22) (26-28) (15-11)
02.10.2022Kocaeli-Şampiyon Hasan GemiciKOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR3-0OKYANUS KOLEJİ(25-20) (29-27) (25-21)
02.10.2022Nevşehir-ÜrgüpÜRGÜP SPOR3-2MİLAS BLD.(20-25) (25-20) (27-25) (23-25) (15-11)
HAFTA : 2
09.10.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuDÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER3-0BİGADİÇ BLD. (25-17) (25-21) (25-20)
09.10.2022Aydın-Mimar SinanAYDIN B.ŞEHİR BLD.3-0TARIM KREDİ GENÇLİK(25-17) (25-18) (25-22) 
09.10.2022Bursa-ÇekirgeHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ0-3ÜRGÜP SPOR(21-25) (13-25) (16-25)    
09.10.2022İstanbul-Beylikdüzü Spor KompleksiOKYANUS KOLEJİ1-3REST PROPERTY ALANYA BLD.(18-25) (25-23) (24-26) (14-25)                     
09.10.2022İzmir-Atatürk Voleybol SalonuSAİNT JOSEPH3-1KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR(25-19) (21-25) (27-25) (25-18)                    
09.10.2022Muğla-Milas Bld. AtatürkMİLAS BLD.3-0İSTANBUL BBSK  
(25-18) (25-21) (25-23)      
HAFTA : 3
16.10.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTARIM KREDİ GENÇLİK3-0BİGADİÇ BLD.(25-17) (25-23) (25-22)
16.10.2022Antalya-Alanya AtatürkREST PROPERTY ALANYA BLD.3-0SAİNT JOSEPH(25-18) (25-18) (25-23)
16.10.2022Aydın-Mimar SinanAYDIN B.ŞEHİR BLD.1-3MİLAS BLD.(17-25) (21-25) (25-20) (22-25)
16.10.2022İstanbul-Haldun AlagaşİSTANBUL BBSK3-0HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ(25-11) (25-13) (25-15)
16.10.2022Kocaeli-Şampiyon Hasan GemiciKOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR2-3DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER(27-25) (26-28) (25-20) (12-25) (15-17)
16.10.2022Nevşehir-ÜrgüpÜRGÜP SPOR3-1OKYANUS KOLEJİ(25-14) (25-18) (22-25) (25-18)
HAFTA : 4
23.10.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuDÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER3-1REST PROPERTY ALANYA BLD.(25-19) (31-29) (13-25) (25-23)
23.10.2022Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan DinçerBİGADİÇ BLD.2-3KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR(25-22) (25-18) (23-25) (20-25) (14-16)
23.10.2022Bursa-ÇekirgeHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ1-3AYDIN B.ŞEHİR BLD.(20-25) (25-23) (21-25) (17-25)
23.10.2022İstanbul-Beylikdüzü Spor KompleksiOKYANUS KOLEJİ0-3İSTANBUL BBSK(23-25) (13-25) (20-25)
23.10.2022İzmir-Atatürk Voleybol SalonuSAİNT JOSEPH3-0ÜRGÜP SPOR(25-22) (25-20) (26-24)
23.10.2022Muğla-Milas Bld. AtatürkMİLAS BLD.3-1TARIM KREDİ GENÇLİK(25-19) (25-21) (22-25) (25-15)
HAFTA : 5
30.10.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTARIM KREDİ GENÇLİK3-2KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR(25-21) (26-24) (22-25) (19-25) (15-12)
30.10.2022Antalya-Alanya AtatürkREST PROPERTY ALANYA BLD.3-0BİGADİÇ BLD.(25-16) (25-18) (25-19)
30.10.2022Aydın-Mimar SinanAYDIN B.ŞEHİR BLD.3-2OKYANUS KOLEJİ(25-22) (22-25) (21-25) (25-15) (15-6)
30.10.2022İstanbul-Haldun AlagaşİSTANBUL BBSK3-1SAİNT JOSEPH(22-25) (25-15) (25-19) (25-22)
30.10.2022Muğla-Milas Bld. AtatürkMİLAS BLD.3-0HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ(25-13) (25-8) (25-22)
30.10.2022Nevşehir-ÜrgüpÜRGÜP SPOR3-0DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER
(25-23) (26-24) (25-18)
HAFTA : 6
06.11.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuDÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER0-3İSTANBUL BBSK(19-25) (15-25) (21-25)
06.11.2022Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan DinçerBİGADİÇ BLD.3-2ÜRGÜP SPOR(25-23) (14-25) (23-25) (25-16) (16-14)
06.11.2022Bursa-ÇekirgeHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ0-3TARIM KREDİ GENÇLİK(22-25) (25-27) (10-25)
06.11.2022İstanbul-Beylikdüzü Spor KompleksiOKYANUS KOLEJİ1-3MİLAS BLD.(18-25) (25-22) (25-27) (21-25)
06.11.2022İzmir-Atatürk Voleybol SalonuSAİNT JOSEPH3-0AYDIN B.ŞEHİR BLD.(25-19) (29-27) (25-17)
06.11.2022Kocaeli-Şampiyon Hasan GemiciKOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR0-3REST PROPERTY ALANYA BLD.(19-25) (22-25) (13-25)
HAFTA : 7
13.11.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTARIM KREDİ GENÇLİK0-3REST PROPERTY ALANYA BLD.(20-25) (21-25) (22-25)
13.11.2022Aydın-Mimar SinanAYDIN B.ŞEHİR BLD.3-0DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER(25-23) (26-24) (25-23)
13.11.2022Bursa-ÇekirgeHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ0-3OKYANUS KOLEJİ(19-25) (17-25) (21-25)
13.11.2022İstanbul-Haldun AlagaşİSTANBUL BBSK3-1BİGADİÇ BLD.(25-21) (21-25) (25-16) (25-20)
13.11.2022Muğla-Milas Bld. AtatürkMİLAS BLD.3-0SAİNT JOSEPH(25-16) (25-20) (25-17)
13.11.2022Nevşehir-ÜrgüpÜRGÜP SPOR3-0KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR(25-19) (28-26) (25-21)
HAFTA : 8
20.11.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuDÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER1-3MİLAS BLD.(15-25) (20-25) (25-18) (15-25)     
20.11.2022Antalya-Alanya AtatürkREST PROPERTY ALANYA BLD.1-3ÜRGÜP SPOR(21-25) (24-26) (25-18) (23-25) 
20.11.2022Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan DinçerBİGADİÇ BLD.2-3AYDIN B.ŞEHİR BLD.(24-26) (25-22) (26-28) (25-21) (12-15)      
20.11.2022İstanbul-Beylikdüzü Spor KompleksiOKYANUS KOLEJİ1-3TARIM KREDİ GENÇLİK(25-18) (19-25) (15-25) (30-32)
20.11.2022İzmir-Atatürk Voleybol SalonuSAİNT JOSEPH3-1HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ(25-9) (20-25) (25-16) (25-9)
20.11.2022Kocaeli-Şampiyon Hasan GemiciKOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR0-3İSTANBUL BBSK(22-25) (21-25) (19-25)
HAFTA : 9
27.11.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTARIM KREDİ GENÇLİK0-3ÜRGÜP SPOR(21-25) (21-25) (21-25)
27.11.2022Aydın-Mimar SinanAYDIN B.ŞEHİR BLD.3-0KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR(25-21) (25-23) (25-23)
27.11.2022Bursa-ÇekirgeHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ0-3DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER(18-25) (18-25) (20-25)
27.11.2022İstanbul-Beylikdüzü Spor KompleksiOKYANUS KOLEJİ1-3SAİNT JOSEPH(29-31) (26-24) (17-25) (12-25)
27.11.2022İstanbul-Haldun AlagaşİSTANBUL BBSK0-3REST PROPERTY ALANYA BLD.
(21-25) (22-25) (28-30)
27.11.2022Muğla-Milas Bld. AtatürkMİLAS BLD.3-0BİGADİÇ BLD.(25-14) (25-15) (25-21)
HAFTA : 10
04.12.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuDÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER3-0OKYANUS KOLEJİ(25-22) (25-20) (29-27)
04.12.2022Antalya-Alanya AtatürkREST PROPERTY ALANYA BLD.3-1AYDIN B.ŞEHİR BLD.
(25-17) (25-20) (23-25) (25-17)
04.12.2022Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan DinçerBİGADİÇ BLD.3-0HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ(25-18) (25-19) (26-24)
04.12.2022İzmir-Atatürk Voleybol SalonuSAİNT JOSEPH3-0TARIM KREDİ GENÇLİK(25-23) (25-19) (25-17)
04.12.2022Kocaeli-Şampiyon Hasan GemiciKOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR0-3MİLAS BLD.(18-25) (22-25) (12-25)
04.12.2022Nevşehir-ÜrgüpÜRGÜP SPOR3-1İSTANBUL BBSK(25-27) (25-13) (32-30) (25-18)
HAFTA : 11
11.12.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTARIM KREDİ GENÇLİKİSTANBUL BBSK                         
11.12.2022Aydın-Mimar SinanAYDIN B.ŞEHİR BLD.ÜRGÜP SPOR                         
11.12.2022Bursa-ÇekirgeHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİKOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                         
11.12.2022İstanbul-Beylikdüzü Spor KompleksiOKYANUS KOLEJİBİGADİÇ BLD.                         
11.12.2022İzmir-Atatürk Voleybol SalonuSAİNT JOSEPHDÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER                         
11.12.2022Muğla-Milas Bld. AtatürkMİLAS BLD.REST PROPERTY ALANYA BLD.                         
HAFTA : 12
18.12.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuDÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLERTARIM KREDİ GENÇLİK                         
18.12.2022Aydın-Mimar SinanAYDIN B.ŞEHİR BLD.İSTANBUL BBSK                         
18.12.2022Bursa-ÇekirgeHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİREST PROPERTY ALANYA BLD.                         
18.12.2022İstanbul-Beylikdüzü Spor KompleksiOKYANUS KOLEJİKOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                         
18.12.2022İzmir-Atatürk Voleybol SalonuSAİNT JOSEPHBİGADİÇ BLD.                         
18.12.2022Muğla-Milas Bld. AtatürkMİLAS BLD.ÜRGÜP SPOR                         
HAFTA : 13
25.12.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTARIM KREDİ GENÇLİKAYDIN B.ŞEHİR BLD.                         
25.12.2022Antalya-Alanya AtatürkREST PROPERTY ALANYA BLD.OKYANUS KOLEJİ                         
25.12.2022Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan DinçerBİGADİÇ BLD.DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER                         
25.12.2022İstanbul-Haldun AlagaşİSTANBUL BBSKMİLAS BLD.                         
25.12.2022Kocaeli-Şampiyon Hasan GemiciKOCAELİ BŞB KAĞIT SPORSAİNT JOSEPH                         
25.12.2022Nevşehir-ÜrgüpÜRGÜP SPORHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                         
HAFTA : 14
07.01.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuDÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLERKOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                         
07.01.2023Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan DinçerBİGADİÇ BLD.TARIM KREDİ GENÇLİK                         
07.01.2023Bursa-ÇekirgeHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİİSTANBUL BBSK                         
07.01.2023İstanbul-Beylikdüzü Spor KompleksiOKYANUS KOLEJİÜRGÜP SPOR                         
07.01.2023İzmir-Atatürk Voleybol SalonuSAİNT JOSEPHREST PROPERTY ALANYA BLD.                         
07.01.2023Muğla-Milas Bld. AtatürkMİLAS BLD.AYDIN B.ŞEHİR BLD.                         
HAFTA : 15
14.01.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTARIM KREDİ GENÇLİKMİLAS BLD.                         
14.01.2023Antalya-Alanya AtatürkREST PROPERTY ALANYA BLD.DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER                         
14.01.2023Aydın-Mimar SinanAYDIN B.ŞEHİR BLD.HEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                         
14.01.2023İstanbul-Haldun AlagaşİSTANBUL BBSKOKYANUS KOLEJİ                         
14.01.2023Kocaeli-Şampiyon Hasan GemiciKOCAELİ BŞB KAĞIT SPORBİGADİÇ BLD.                         
14.01.2023Nevşehir-ÜrgüpÜRGÜP SPORSAİNT JOSEPH                         
HAFTA : 16
21.01.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuDÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLERÜRGÜP SPOR                         
21.01.2023Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan DinçerBİGADİÇ BLD.REST PROPERTY ALANYA BLD.                         
21.01.2023Bursa-ÇekirgeHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİMİLAS BLD.                         
21.01.2023İstanbul-Beylikdüzü Spor KompleksiOKYANUS KOLEJİAYDIN B.ŞEHİR BLD.                         
21.01.2023İzmir-Atatürk Voleybol SalonuSAİNT JOSEPHİSTANBUL BBSK                         
21.01.2023Kocaeli-Şampiyon Hasan GemiciKOCAELİ BŞB KAĞIT SPORTARIM KREDİ GENÇLİK                         
HAFTA : 17
28.01.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTARIM KREDİ GENÇLİKHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                         
28.01.2023Antalya-Alanya AtatürkREST PROPERTY ALANYA BLD.KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                         
28.01.2023Aydın-Mimar SinanAYDIN B.ŞEHİR BLD.SAİNT JOSEPH                         
28.01.2023İstanbul-Haldun AlagaşİSTANBUL BBSKDÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER                         
28.01.2023Muğla-Milas Bld. AtatürkMİLAS BLD.OKYANUS KOLEJİ                         
28.01.2023Nevşehir-ÜrgüpÜRGÜP SPORBİGADİÇ BLD.                         
HAFTA : 18
04.02.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuDÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLERAYDIN B.ŞEHİR BLD.                         
04.02.2023Antalya-Alanya AtatürkREST PROPERTY ALANYA BLD.TARIM KREDİ GENÇLİK                         
04.02.2023Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan DinçerBİGADİÇ BLD.İSTANBUL BBSK                         
04.02.2023İstanbul-Beylikdüzü Spor KompleksiOKYANUS KOLEJİHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                         
04.02.2023İzmir-Atatürk Voleybol SalonuSAİNT JOSEPHMİLAS BLD.                         
04.02.2023Kocaeli-Şampiyon Hasan GemiciKOCAELİ BŞB KAĞIT SPORÜRGÜP SPOR                         
HAFTA : 19
11.02.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTARIM KREDİ GENÇLİKOKYANUS KOLEJİ                         
11.02.2023Aydın-Mimar SinanAYDIN B.ŞEHİR BLD.BİGADİÇ BLD.                         
11.02.2023Bursa-ÇekirgeHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİSAİNT JOSEPH                         
11.02.2023İstanbul-Haldun AlagaşİSTANBUL BBSKKOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                         
11.02.2023Muğla-Milas Bld. AtatürkMİLAS BLD.DÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER                         
11.02.2023Nevşehir-ÜrgüpÜRGÜP SPORREST PROPERTY ALANYA BLD.                         
HAFTA : 20
18.02.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuDÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLERHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                         
18.02.2023Antalya-Alanya AtatürkREST PROPERTY ALANYA BLD.İSTANBUL BBSK                         
18.02.2023Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan DinçerBİGADİÇ BLD.MİLAS BLD.                         
18.02.2023İzmir-Atatürk Voleybol SalonuSAİNT JOSEPHOKYANUS KOLEJİ                         
18.02.2023Kocaeli-Şampiyon Hasan GemiciKOCAELİ BŞB KAĞIT SPORAYDIN B.ŞEHİR BLD.                         
18.02.2023Nevşehir-ÜrgüpÜRGÜP SPORTARIM KREDİ GENÇLİK                         
HAFTA : 21
25.02.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTARIM KREDİ GENÇLİKSAİNT JOSEPH                         
25.02.2023Aydın-Mimar SinanAYDIN B.ŞEHİR BLD.REST PROPERTY ALANYA BLD.                         
25.02.2023Bursa-ÇekirgeHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİBİGADİÇ BLD.                         
25.02.2023İstanbul-Beylikdüzü Spor KompleksiOKYANUS KOLEJİDÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLER                         
25.02.2023İstanbul-Haldun AlagaşİSTANBUL BBSKÜRGÜP SPOR                         
25.02.2023Muğla-Milas Bld. AtatürkMİLAS BLD.KOCAELİ BŞB KAĞIT SPOR                         
HAFTA : 22
01.03.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuDÜRÜMLE TED ANKARA KOLEJLİLERSAİNT JOSEPH                         
01.03.2023Antalya-Alanya AtatürkREST PROPERTY ALANYA BLD.MİLAS BLD.                         
01.03.2023Balıkesir-Bigadiç Şehit Okan DinçerBİGADİÇ BLD.OKYANUS KOLEJİ                         
01.03.2023İstanbul-Haldun AlagaşİSTANBUL BBSKTARIM KREDİ GENÇLİK                         
01.03.2023Kocaeli-Şampiyon Hasan GemiciKOCAELİ BŞB KAĞIT SPORHEKİMOĞLU GLOBAL CONNECT TRAVEL BVİ                         
01.03.2023Nevşehir-ÜrgüpÜRGÜP SPORAYDIN B.ŞEHİR BLD.                         

B Grubu

HAFTA : 1
02.10.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTVF SPOR LİSESİ3-0ANADOLU VOLEYBOL(25-21) (25-23) (25-21)
02.10.2022Bingöl-SolhanSOLHAN SPOR3-2HATAY ERZİN YEŞİLKENT(25-22) (22-25) (23-25) (25-23) (15-9)
02.10.2022Diyarbakır-Şehitlik Çok AmaçlıYENİŞEHİR BLD.1-3AKKUŞ BLD.(22-25) (25-22) (17-25) (16-25)
02.10.2022Gaziantep-ŞahinbeyGAZİANTEP GENÇLİK SPORDEVELİ BLD.                         
02.10.2022Gümüşhane-Aydın DoğanGÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR0-3HAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER(22-25) (18-25) (22-25)
02.10.2022Tokat-ErbaaNİKSAR BLD.2-3ÇORUM BLD.(25-23) (20-25) (25-20) (20-25) (11-15)
HAFTA : 2
09.10.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuANADOLU VOLEYBOL0-3SOLHAN SPOR(22-25) (22-25) (16-25)
09.10.2022Çorum-Çorum AtatürkÇORUM BLD.3-1GAZİANTEP GENÇLİK SPOR(25-23) (23-25) (25-18) (25-21)                    
09.10.2022Hakkari-Üniversite SalonuHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER2-3YENİŞEHİR BLD.(19-25) (23-25) (27-25) (25-22) (13-15                    
09.10.2022Hatay-ErzinHATAY ERZİN YEŞİLKENT2-3NİKSAR BLD.
(27-25) (20-25) (25-18) (23-25) (23-25)     
09.10.2022Kayseri-DeveliDEVELİ BLD.GÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR                         
09.10.2022Ordu-AkkuşAKKUŞ BLD.3-0TVF SPOR LİSESİ(25-15) (25-19) (25-16)    
HAFTA : 3
16.10.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTVF SPOR LİSESİ3-2SOLHAN SPOR(25-27) (23-25) (25-22) (25-19) (16-14)
16.10.2022Diyarbakır-Şehitlik Çok AmaçlıYENİŞEHİR BLD.DEVELİ BLD.                         
16.10.2022Gaziantep-ŞahinbeyGAZİANTEP GENÇLİK SPOR3-1HATAY ERZİN YEŞİLKENT(25-21) (17-25) (25-23) (25-22)
16.10.2022Gümüşhane-Aydın DoğanGÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR1-3ÇORUM BLD.(23-25) (28-26) (22-25) (21-25)
16.10.2022Ordu-AkkuşAKKUŞ BLD.1-3HAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER(25-21) (30-32) (24-26) (24-26)
16.10.2022Tokat-ErbaaNİKSAR BLD.3-0ANADOLU VOLEYBOL(25-15) (25-21) (25-18)                    
HAFTA : 4
23.10.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuANADOLU VOLEYBOL3-2GAZİANTEP GENÇLİK SPOR(25-22) (30-28) (12-25) (21-25) (15-12)
23.10.2022Bingöl-SolhanSOLHAN SPOR3-0NİKSAR BLD.(25-19) (25-17) (25-21)
23.10.2022Çorum-Çorum AtatürkÇORUM BLD.3-0YENİŞEHİR BLD.(25-20) (25-22) (28-26)
23.10.2022Hakkari-Merkez Spor SalonuHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER3-0TVF SPOR LİSESİ(25-21) (25-17) (25-23)
23.10.2022Hatay-ErzinHATAY ERZİN YEŞİLKENT3-1GÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR(25-20) (18-25) (25-19) (25-13)
23.10.2022Kayseri-DeveliDEVELİ BLD.AKKUŞ BLD.                         
HAFTA : 5
30.10.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTVF SPOR LİSESİ0-3NİKSAR BLD.(25-27) (22-25) (18-25)
30.10.2022Diyarbakır-Şehitlik Çok AmaçlıYENİŞEHİR BLD.3-0HATAY ERZİN YEŞİLKENT(25-20) (25-22) (25-19)
30.10.2022Gaziantep-ŞahinbeyGAZİANTEP GENÇLİK SPOR3-1SOLHAN SPOR(25-19) (25-19) (25-27) (28-26)
30.10.2022Gümüşhane-Aydın DoğanGÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR3-1ANADOLU VOLEYBOL(25-21) (20-25) (25-18) (25-22)
30.10.2022Hakkari-Merkez Spor SalonuHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLERDEVELİ BLD.                         
30.10.2022Ordu-AkkuşAKKUŞ BLD.1-3ÇORUM BLD.(25-27) (21-25) (25-17) (17-25)
HAFTA : 6
06.11.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuANADOLU VOLEYBOL3-1YENİŞEHİR BLD.(25-19) (21-25) (25-22) (25-23)
06.11.2022Bingöl-SolhanSOLHAN SPOR1-3GÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR(20-25) (25-21) (17-25) (23-25)
06.11.2022Çorum-Çorum AtatürkÇORUM BLD.3-1HAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER(21-25) (25-19) (25-23) (25-15)
06.11.2022Hatay-ErzinHATAY ERZİN YEŞİLKENT0-3AKKUŞ BLD.(15-25) (17-25) (19-25)
06.11.2022Kayseri-DeveliDEVELİ BLD.TVF SPOR LİSESİ                         
06.11.2022Tokat-ErbaaNİKSAR BLD.3-1GAZİANTEP GENÇLİK SPOR(25-15) (25-22) (24-26) (25-19)
HAFTA : 7
13.11.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTVF SPOR LİSESİ1-3GAZİANTEP GENÇLİK SPOR(25-23) (22-25) (16-25) (19-25)
13.11.2022Diyarbakır-Şehitlik Çok AmaçlıYENİŞEHİR BLD.3-0SOLHAN SPOR(25-17) (25-18) (25-18)
13.11.2022Gümüşhane-Aydın DoğanGÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR0-3NİKSAR BLD.(14-25) (22-25) (19-25)
13.11.2022Hakkari-Merkez Spor SalonuHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER3-0HATAY ERZİN YEŞİLKENT(25-0) (25-0) (25-0) – Hükmen                        
13.11.2022Kayseri-DeveliDEVELİ BLD.ÇORUM BLD.                         
13.11.2022Ordu-AkkuşAKKUŞ BLD.3-2ANADOLU VOLEYBOL(25-27) (25-19) (23-25) (25-21) (15-10)                       
HAFTA : 8
20.11.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuANADOLU VOLEYBOL2-3HAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER(25-17) (25-19) (21-25) (24-26) (13-15)
20.11.2022Bingöl-SolhanSOLHAN SPOR0-3AKKUŞ BLD.(0-25) (0-25) (0-25) – Hükmen
20.11.2022Çorum-Çorum AtatürkÇORUM BLD.TVF SPOR LİSESİ(26-24) (17-25) (25-13) (25-18)
20.11.2022Gaziantep-ŞahinbeyGAZİANTEP GENÇLİK SPOR1-3GÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR(21-25) (25-20) (20-25) (16-25)
20.11.2022Hatay-ErzinHATAY ERZİN YEŞİLKENTDEVELİ BLD.                         
20.11.2022Tokat-ErbaaNİKSAR BLD.3-0YENİŞEHİR BLD.(25-21) (25-13) (26-24)
HAFTA : 9
27.11.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTVF SPOR LİSESİ1-3GÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR(25-23) (17-25) (20-25) (20-25)
27.11.2022Çorum-Çorum AtatürkÇORUM BLD.3-0HATAY ERZİN YEŞİLKENT(26-24) (25-13) (25-19)
27.11.2022Diyarbakır-Şehitlik Çok AmaçlıYENİŞEHİR BLD.3-1GAZİANTEP GENÇLİK SPOR(23-25) (25-22) (30-28) (25-18)
27.11.2022Hakkari-Merkez Spor SalonuHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER1-3SOLHAN SPOR(25-0) (25-0) (25-0) – Hükmen
27.11.2022Kayseri-DeveliDEVELİ BLD.ANADOLU VOLEYBOL                         
27.11.2022Ordu-AkkuşAKKUŞ BLD.3-1NİKSAR BLD.(25-18) (25-22) (20-25) (25-20)
HAFTA : 10
04.12.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuANADOLU VOLEYBOL0-3ÇORUM BLD.(25-27) (23-25) (13-25)
04.12.2022Bingöl-SolhanSOLHAN SPORDEVELİ BLD.                         
04.12.2022Gaziantep-ŞahinbeyGAZİANTEP GENÇLİK SPOR1-3AKKUŞ BLD.(21-25) (23-25) (25-19) (19-25)
04.12.2022Gümüşhane-Aydın DoğanGÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR3-0YENİŞEHİR BLD.(31-29) (25-19) (25-16)
04.12.2022Hatay-ErzinHATAY ERZİN YEŞİLKENT3-0TVF SPOR LİSESİ(25-19) (25-21) (25-18)
04.12.2022Tokat-ErbaaNİKSAR BLD.3-1HAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER
(25-20) (25-18) (19-25) (25-14)
HAFTA : 11
11.12.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTVF SPOR LİSESİYENİŞEHİR BLD.                         
11.12.2022Çorum-Çorum AtatürkÇORUM BLD.SOLHAN SPOR                         
11.12.2022Hakkari-Merkez Spor SalonuHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLERGAZİANTEP GENÇLİK SPOR                         
11.12.2022Hatay-ErzinHATAY ERZİN YEŞİLKENTANADOLU VOLEYBOL                         
11.12.2022Kayseri-DeveliDEVELİ BLD.NİKSAR BLD.                         
11.12.2022Ordu-AkkuşAKKUŞ BLD.GÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR                         
HAFTA : 12
18.12.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuANADOLU VOLEYBOLTVF SPOR LİSESİ                         
18.12.2022Çorum-Çorum AtatürkÇORUM BLD.NİKSAR BLD.                         
18.12.2022Hakkari-Merkez Spor SalonuHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLERGÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR                         
18.12.2022Hatay-ErzinHATAY ERZİN YEŞİLKENTSOLHAN SPOR                         
18.12.2022Kayseri-DeveliDEVELİ BLD.GAZİANTEP GENÇLİK SPOR                         
18.12.2022Ordu-AkkuşAKKUŞ BLD.YENİŞEHİR BLD.                         
HAFTA : 13
25.12.2022Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTVF SPOR LİSESİAKKUŞ BLD.                         
25.12.2022Bingöl-SolhanSOLHAN SPORANADOLU VOLEYBOL                         
25.12.2022Diyarbakır-Şehitlik Çok AmaçlıYENİŞEHİR BLD.HAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER                         
25.12.2022Gaziantep-ŞahinbeyGAZİANTEP GENÇLİK SPORÇORUM BLD.                         
25.12.2022Gümüşhane-Aydın DoğanGÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPORDEVELİ BLD.                         
25.12.2022Tokat-ErbaaNİKSAR BLD.HATAY ERZİN YEŞİLKENT                         
HAFTA : 14
07.01.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuANADOLU VOLEYBOLNİKSAR BLD.                         
07.01.2023Bingöl-SolhanSOLHAN SPORTVF SPOR LİSESİ                         
07.01.2023Çorum-Çorum AtatürkÇORUM BLD.GÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR                         
07.01.2023Hakkari-Merkez Spor SalonuHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLERAKKUŞ BLD.                         
07.01.2023Hatay-ErzinHATAY ERZİN YEŞİLKENTGAZİANTEP GENÇLİK SPOR                         
07.01.2023Kayseri-DeveliDEVELİ BLD.YENİŞEHİR BLD.                         
HAFTA : 15
14.01.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTVF SPOR LİSESİHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER                         
14.01.2023Diyarbakır-Şehitlik Çok AmaçlıYENİŞEHİR BLD.ÇORUM BLD.                         
14.01.2023Gaziantep-ŞahinbeyGAZİANTEP GENÇLİK SPORANADOLU VOLEYBOL                         
14.01.2023Gümüşhane-Aydın DoğanGÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPORHATAY ERZİN YEŞİLKENT                         
14.01.2023Ordu-AkkuşAKKUŞ BLD.DEVELİ BLD.                         
14.01.2023Tokat-ErbaaNİKSAR BLD.SOLHAN SPOR                         
HAFTA : 16
21.01.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuANADOLU VOLEYBOLGÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR                         
21.01.2023Bingöl-SolhanSOLHAN SPORGAZİANTEP GENÇLİK SPOR                         
21.01.2023Çorum-Çorum AtatürkÇORUM BLD.AKKUŞ BLD.                         
21.01.2023Hatay-ErzinHATAY ERZİN YEŞİLKENTYENİŞEHİR BLD.                         
21.01.2023Kayseri-DeveliDEVELİ BLD.HAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER                         
21.01.2023Tokat-ErbaaNİKSAR BLD.TVF SPOR LİSESİ                         
HAFTA : 17
28.01.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTVF SPOR LİSESİDEVELİ BLD.                         
28.01.2023Diyarbakır-Şehitlik Çok AmaçlıYENİŞEHİR BLD.ANADOLU VOLEYBOL                         
28.01.2023Gaziantep-ŞahinbeyGAZİANTEP GENÇLİK SPORNİKSAR BLD.                         
28.01.2023Gümüşhane-Aydın DoğanGÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPORSOLHAN SPOR                         
28.01.2023Hakkari-Merkez Spor SalonuHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLERÇORUM BLD.                         
28.01.2023Ordu-AkkuşAKKUŞ BLD.HATAY ERZİN YEŞİLKENT                         
HAFTA : 18
04.02.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuANADOLU VOLEYBOLAKKUŞ BLD.                         
04.02.2023Bingöl-SolhanSOLHAN SPORYENİŞEHİR BLD.                         
04.02.2023Çorum-Çorum AtatürkÇORUM BLD.DEVELİ BLD.                         
04.02.2023Gaziantep-ŞahinbeyGAZİANTEP GENÇLİK SPORTVF SPOR LİSESİ                         
04.02.2023Hatay-ErzinHATAY ERZİN YEŞİLKENTHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER                         
04.02.2023Tokat-ErbaaNİKSAR BLD.GÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR                         
HAFTA : 19
11.02.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTVF SPOR LİSESİÇORUM BLD.                         
11.02.2023Diyarbakır-Şehitlik Çok AmaçlıYENİŞEHİR BLD.NİKSAR BLD.                         
11.02.2023Gümüşhane-Aydın DoğanGÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPORGAZİANTEP GENÇLİK SPOR                         
11.02.2023Hakkari-Merkez Spor SalonuHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLERANADOLU VOLEYBOL                         
11.02.2023Kayseri-DeveliDEVELİ BLD.HATAY ERZİN YEŞİLKENT                         
11.02.2023Ordu-AkkuşAKKUŞ BLD.SOLHAN SPOR                         
HAFTA : 20
18.02.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuANADOLU VOLEYBOLDEVELİ BLD.                         
18.02.2023Bingöl-SolhanSOLHAN SPORHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER                         
18.02.2023Gaziantep-ŞahinbeyGAZİANTEP GENÇLİK SPORYENİŞEHİR BLD.                         
18.02.2023Gümüşhane-Aydın DoğanGÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPORTVF SPOR LİSESİ                         
18.02.2023Hatay-ErzinHATAY ERZİN YEŞİLKENTÇORUM BLD.                         
18.02.2023Tokat-ErbaaNİKSAR BLD.AKKUŞ BLD.                         
HAFTA : 21
25.02.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuTVF SPOR LİSESİHATAY ERZİN YEŞİLKENT                         
25.02.2023Çorum-Çorum AtatürkÇORUM BLD.ANADOLU VOLEYBOL                         
25.02.2023Diyarbakır-Şehitlik Çok AmaçlıYENİŞEHİR BLD.GÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPOR                         
25.02.2023Hakkari-Merkez Spor SalonuHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLERNİKSAR BLD.                         
25.02.2023Kayseri-DeveliDEVELİ BLD.SOLHAN SPOR                         
25.02.2023Ordu-AkkuşAKKUŞ BLD.GAZİANTEP GENÇLİK SPOR                         
HAFTA : 22
01.03.2023Ankara-Beştepe Voleybol SalonuANADOLU VOLEYBOLHATAY ERZİN YEŞİLKENT                         
01.03.2023Bingöl-SolhanSOLHAN SPORÇORUM BLD.                         
01.03.2023Diyarbakır-Şehitlik Çok AmaçlıYENİŞEHİR BLD.TVF SPOR LİSESİ                         
01.03.2023Gaziantep-ŞahinbeyGAZİANTEP GENÇLİK SPORHAKKARİ GENÇLİK SPORTİF FAALİYETLER                         
01.03.2023Gümüşhane-Aydın DoğanGÜMÜŞSU GÜMÜŞHANESPORAKKUŞ BLD.                         
01.03.2023Tokat-ErbaaNİKSAR BLD.DEVELİ BLD.