2021 Dünya Gençler Kürek Şampiyonası

54. Dünya Gençler Kürek Şampiyonası, 11-15 Ağustos 2021 tarihleri ​​arasında Bulgaristan'ın Filibe kentinde gerçekleştirildi.

Erkekler Yarışma Sonuçları

KategoriAltın Madalya Gümüş MadalyaBronz Madalya
Single scullsPovilas Juškevičius (Litvanya)Aaron Andries (Belçika)Isaiah Harrison (ABD)
Double scullAlmanya
Finn Stäblein
Adrian Groth
Fransa
Samuel Arque
Martin Bauer
Polonya
Mikołaj Kulka
Daniel Galeza
Quadruple scullsAlmanya
Timo Strache
Adrian-Nick Bastian
Sydney Garbers
Maximilian Pfautsch
İtalya
Francesco Pallozzi
Marco Gandola
Nicolò Bizzozero
Andrea Licatalosi
Çek Cumhuriyeti
Jiří Ingr
Jan Čížek
Jan Koška
Adam Šnajdr
Coxless pairRomanya
Andrei-Petrisor Axintoi
Iliuta-Leontin Nutescu
Almanya
Paul Martin
Kieran Holthues
Kanada
Alexander Gonin
Matteo Banducci
Coxless fourİspanya
Jorge Knabe
Pablo Moreno
Juan Palomino
Eric Pastor
İtalya
Pietro Gilli
Antonio Distefano
Victor Kushnir
Francesco Bardelli
Almanya
Johann Svoboda
Lukas Wojciechowski
Kort Fricke
Mika Richter
Coxed fourİtalya
Emilio Pappalettera
Simone Pappalepore
Luca Vicino
Marco Vicino
Andrea Pagliaro
Türkiye
Enver Erman
Serkan Erkal
Kaan Aydın
Ali Ardıl İlgün
Ege Büyükçetin
Fransa
Balthazar Chove
Pierre-Esteban Soubeste
Ethan Chouraqui
Awen Thomas
Lucie Mercier
EightABD
Stephen Warming
Aidan Murphy
Julian Thomas
Miles Hudgins
John Patton
Jordan Dykema
Ryan Link
Tyler Horler
Adam Casler
Almanya
Fritz Rautenberg
Dominic Ruehling
Elias Wittenburg
Hannes Post
Mark Kohlbach
Moritz Grauert
Enno Mönch
Henning Käufer
Lina Mistera
Rusya
Ivan Pozdniakov
Alexander Nikolaev
Dmitrii Gunkin
Daniil Smirnov
Ignat Trembach
Mikhail Deriugin
Lev Dobriantsev
Kirill Solomonov
Ivan Chebotarev

Kadınlar Yarışma Sonuçları

KategoriAltın MadalyaGümüş MadalyaBronz Madalya
Single scullsAurelia-Maxima Janzen (İsviçre)Giulia Clerici (İtalya)Evangelia Fragkou (Yunanistan)
Double scullHollanda
Lotta van Westreenen
Phaedra Van Der Molen
Fransa
Gaia Chiavini
Jeanne Roche
İrlanda
Holly Davis
Rachel Bradley
Quadruple scullsİsviçre
Thalia Ahumada Ireland
Nicole Schmid
Lina Kühn
Olivia Roth
İtalya
Susanna Pedrola
Giulia Bosio
Alice Gnatta
Francesca Rubeo
Almanya
Rebecca Falkenberg
Lina Goetze
Johanna Debus
Marlene Schollmeyer
Coxless pairFransa
Zélie Jacoulet
Fleur Vaucoret
Şili
Magdalena Jesus Nannig Rojas
Antonia Leonor Liewald Heise
Almanya
Lena Gresens
Anni Kötitz
Coxless fourRomanya
Daria-Ioana Dinulescu
Maria Guzran
Elena-Maria Robitu
Ancuta-Adelina Ungurean
Fransa
Céline Gorguet
Lea Herscovici
Jeanne Sellier
Agathe Oudet
İtalya
Giorgia Sciattella
Emma Cuzzocrea
Irene Cravero
Elisa Grisoni
Coxed fourABD
Quincy Stone
Imogen Cabot
Jane Cox
Julia Veith
Victoria Grieder
İtalya
Vittoria Calabrese
Alice Codato
Anna Benazzo
Chiara Benvenuti
Serena Mossi
Almanya
Anna Hördemann
Paula Becher
Emma Arp
Nora Radke
Anna Lena Brökel
EightABD
Elsa Hartman
Catherine van Stone
Paloma Sequeira
Sophie Klessel
Mia Levy
Julietta Camahort
Sofia Simone
Nora Goodwillie
Lauren Peters
Almanya
Andra Aumann
Johanna Sziedat
Celina Grunwald
Anna Schepinski
Marie-Luise Kohlbach
Frederike Förster
Eva Weitzel
Emilia Fritz
Magdalena Hallay
Romanya
Elena Silvia Mocanu
Elena-Andreea Cerbu
Ana-Maria Loghin
Florentina-Georgiana Neculaeasa
Valentina Amalia Azoitei
Alexandra-Georgiana Ruscuta
Petruta-Ionela Popa
Mariana-Laura Dumitru
Victoria-Stefania Petreanu
20202022

Dünya Gençler Kürek Şampiyonası