2021 Amerika Açık Karışık Çiftler

Bethanie Mattek-Sands ve Jamie Murray, 2018 ve 2019'da önceki yarışmaları kazanmış, ancak ilk turda Andreja Klepač ve Joran Vliegen'e yenilerek elendiler.

1. Tur

TarihSkor/Setler
04-09-2021Nicole Melichar-Martinez (ABD)
Ivan Dodig (Hırvatistan)
2-1
(7-6, 4-6, 12-10)
Zhang Shuai (Çin) 
John William Peers (Avustralya)
04-09-2021Asia Muhammad (ABD)  
Jackson Withrow (ABD)
0-2
(6-7, 3-6)
Giuliana Marion Olmos (Meksika)
Marcelo Arévalo González (El Salvador)
04-09-2021Ellen Perez (Avustralya)
Marcelo Fedrizzi Demoliner (Brezilya)
2-0
(6-4, 6-3)
Madison Keys (ABD)
Bjorn Fratangelo (ABD)
03-09-2021Andreja Klepač (Slovenya)
Joran Vliegen (Belçika)
2-1
(2-6, 6-4, 12-10)
Bethanie Mattek-Sands (ABD)
Jamie Murray (Büyük Britanya)
03-09-2021Luisa Stefani (Brezilya)
Marcelo Melo (Brezilya)
1-2
(5-7, 7-6, 9-11)
Gabriela “Gaby” Dabrowski (Kanada)
Marcus Daniell (Avustralya)
04-09-2021Dayana Yastremska (Ukrayna)
Max Purcell (Avustralya)
2-1
(6-3, 3-6, 10-7)
Sania Mirza (Hindistan)
Rajeev Ram (ABD)
03-09-2021Reese Brantmeier (ABD)
Benjamin Nicholas Monroe (ABD)
1-2
(6-4, 5-7, 11-13)
Sachia Vickery (ABD)
Nathan Pasha (ABD)
04-09-2021Yaroslava Vyacheslavovna Shvedova (Kazakistan)
Fabrie Martin (Fransa)
2-1
(6-4, 3-6, 10-7)
Chan Hao-ching (Taywan)
Michael Venus (Avustralya)
04-09-2021Ena Shibahara (Japonya)
Ben McLachlan (Japonya)
2-0
(7-5, 6-2)
Hayley Carter (ABD)
Hunter Reese (ABD)
04-09-2021Lucie Hradecká (Çekya)
Łukasz Kubot (Polonya)
1-2
(7-6, 0-6, 9-11)
Jessica Pegula (ABD)
Austin Krajicek (ABD)
04-09-2021Galina Olegovna Voskoboeva (Kazakistan)
Nikola Ćaćić (Sırbistan)
2-1
(6-2, 3-6, 10-8)
Darija Jurak (Hırvatistan)
Matwé Middelkoop (Hollanda)
04-09-2021Samantha Jane Stosur (Avustralya)
Bruno Fraga Soares (Brezilya)
1-2
(7-5, 3-6, 4-10)
Alexa Guarachi Mathison (Şili)
Neal Skupski (Büyük Britanya)
04-09-2021Demi Schuurs (Hollanda)
Sander Gillé (Belçika)
2-0
(6-4, 6-3)
Elvina Kalieva (ABD)
Bruno Kuzuhara (ABD)
04-09-2021Sabrina Ashley Vida (ABD)
Sabrina Ashley Vida (ABD)
0-2
(5-7, 6-7)
Nadia Natacha Podoroska (Arjantin)
Máximo González Mereira (Arjantin)
04-09-2021Storm Sanders (Avustralya)
Luke Saville (Avustralya)
0-2
(4-6, 4-6)
Belinda Bencic (İsviçre)
Filip Polášek (Slovakya)
04-09-2021Jamie Loeb (ABD)
Mitchell Krueger (ABD)
1-2
(7-5, 3-6, 8-10)
Desirae Krawczyk (ABD)
Joe Salisbury (Büyük Britanya)

2. Tur

TarihSkor/Setler
05-09-2021Nicole Melichar-Martinez (ABD)
Ivan Dodig (Hırvatistan)
1-2
(5-7, 6-3, 5-10)
Giuliana Marion Olmos (Meksika)
Marcelo Arévalo González (El Salvador)
06-09-2021Ellen Perez (Avustralya)
Marcelo Fedrizzi Demoliner (Brezilya)
2-1
(6-7, 6-4, 10-5)
Andreja Klepač (Slovenya)
Joran Vliegen (Belçika)
05-09-2021Gabriela “Gaby” Dabrowski (Kanada)
Marcus Daniell (Avustralya)
0-2
(3-6, 3-6)
Dayana Yastremska (Ukrayna)
Max Purcell (Avustralya)
04-09-2021Sachia Vickery (ABD)
Nathan Pasha (ABD)
1-2
(4-6, 6-4, 9-11)
Yaroslava Vyacheslavovna Shvedova (Kazakistan)
Fabrie Martin (Fransa)
06-09-2021Ena Shibahara (Japonya)
Ben McLachlan (Japonya)
0-2
(6-7, 3-6)
Jessica Pegula (ABD)
Austin Krajicek (ABD)
06-09-2021Galina Olegovna Voskoboeva (Kazakistan)
Nikola Ćaćić (Sırbistan)
1-2
(7-6, 1-6, 8-10)
Alexa Guarachi Mathison (Şili)
Neal Skupski (Büyük Britanya)
06-09-2021Demi Schuurs (Hollanda)
Sander Gillé (Belçika)
çekildiNadia Natacha Podoroska (Arjantin)
Máximo González Mereira (Arjantin)
06-09-2021Belinda Bencic (İsviçre)
Filip Polášek (Slovakya)
0-2
(6-7, 5-7)
Desirae Krawczyk (ABD)
Joe Salisbury (Büyük Britanya)

Çeyrek Final

TarihSkor/Setler
07-09-2021Giuliana Marion Olmos (Meksika)
Marcelo Arévalo González (El Salvador)
2-1
(3-6, 6-3, 10-4)
Ellen Perez (Avustralya)
Marcelo Fedrizzi Demoliner (Brezilya)
06-09-2021Dayana Yastremska (Ukrayna)
Max Purcell (Avustralya)
2-0
(6-2, 6-3)
Yaroslava Vyacheslavovna Shvedova (Kazakistan)
Fabrie Martin (Fransa)
07-09-2021Jessica Pegula (ABD)
Austin Krajicek (ABD)
2-0
(6-1, 6-3)
Alexa Guarachi Mathison (Şili)
Neal Skupski (Büyük Britanya)
07-09-2021Demi Schuurs (Hollanda)
Sander Gillé (Belçika)
1-2
(1-6, 6-1, 7-10)
Desirae Krawczyk (ABD)
Joe Salisbury (Büyük Britanya)

Yarı Final

TarihSkor/Setler
08-09-2021Giuliana Marion Olmos (Meksika)
Marcelo Arévalo González (El Salvador)
2-1
(4-6, 6-4, 10-6)
Dayana Yastremska (Ukrayna)
Max Purcell (Avustralya)
10-09-2021Jessica Pegula (ABD)
Austin Krajicek (ABD)
0-2
(6-7, 4-6)
Desirae Krawczyk (ABD)
Joe Salisbury (Büyük Britanya)

Final

TarihSkor/Setler
11-09-2021Giuliana Marion Olmos (Meksika)
Marcelo Arévalo González (El Salvador)
0-2
(5-7, 2-6)
Desirae Krawczyk (ABD)
Joe Salisbury (Büyük Britanya)
20202022

Amerika Açık (Tenis) – Tenis Arşiv SayfasıABD Açık (US Open) Karışık Çiftler Finalleri