2021-22 Türkiye Yıldızlar Voleybol Şampiyonası

Yıldız Erkekler Kategorisi

A Grubu

SıraTakımOGMAS/VSPuanAçıklama
1Halkbank3309-09Çeyrek Final
2Kayseri Hürriyet MTAL3216-36Çeyrek Final
3Okyanus Koleji3123-70
4İnegöl Belediyesi3031-90
11-05-2022CNR Expo 3. Saha, MersinHalkbank3-0
(25-11) (25-13) (25-21)
Kayseri Hürriyet MTAL
11-05-2022CNR Expo 3. Saha, MersinOkyanus Koleji3-1
(25-14) (23-25) (25-19) (25-16)
İnegöl Belediyesi
12-05-2022CNR Expo 3. Saha, Mersinİnegöl Belediyesi0-3
(14-25) (9-25) (16-25)
Halkbank
12-05-2022CNR Expo 3. Saha, MersinKayseri Hürriyet MTAL3-0
(25-22) (25-18) (25-15)
Okyanus Koleji
13-05-2022CNR Expo 3. Saha, Mersinİnegöl Belediyesi0-3
(21-25) (12-25) (15-25)
Kayseri Hürriyet MTAL
13-05-2022CNR Expo 3. Saha, MersinHalkbank3-0
(25-15) (25-17) (25-12)
Okyanus Koleji

B Grubu

SıraTakımOGMAS/VSPuanAçıklama
1Arkasspor3309-09Çeyrek Final
2Tofaş Spor3216-46Çeyrek Final
3Prof. Dr. Gazi Yaşargil O.O.3124-63
4Muş Lalezar Spor3030-90
11-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinArkasspor3-0
(25-12) (25-18) (25-13)
Muş Lalezar Spor
11-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinTofaş Spor3-1
(25-18) (24-26) (25-15) (25-20)
Prof. Dr. Gazi Yaşargil O.O.
12-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinProf. Dr. Gazi Yaşargil O.O.0-3
(16-25) (13-25) (18-25)
Arkasspor
12-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinMuş Lalezar Spor0-3
(13-25) (8-25) (12-25)
Tofaş Spor
13-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinProf. Dr. Gazi Yaşargil O.O.3-0
(25-23) (25-22) (25-19)
Muş Lalezar Spor
13-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinArkasspor3-0
(25-13) (25-21) (25-17)
Tofaş Spor

C Grubu

SıraTakımOGMAS/VSPuanAçıklama
1TVF Spor Lisesi3309-28Çeyrek Final
2Ziraat Bankası3218-47Çeyrek Final
3Fenerbahçe3124-63
4Manisa Turgutlu Belediyesi3030-30
11-05-2022CNR Expo 3. Saha, MersinTVF Spor Lisesi3-0
(25-19) (25-17) (25-6)
Manisa Turgutlu Belediyesi
11-05-2022CNR Expo 3. Saha, MersinFenerbahçe1-3
(23-25) (25-19) (27-29) (24-26)
Ziraat Bankası
12-05-2022CNR Expo 3. Saha, MersinZiraat Bankası2-3
(25-23) (26-24) (21-25) (18-25) (10-15)
TVF Spor Lisesi
12-05-2022CNR Expo 3. Saha, MersinManisa Turgutlu Belediyesi0-3
(7-25) (9-25) (14-25)
Fenerbahçe
13-05-2022CNR Expo 3. Saha, MersinZiraat Bankası3-0
(25-16) (25-20) (25-9)
Manisa Turgutlu Belediyesi
13-05-2022CNR Expo 3. Saha, MersinTVF Spor Lisesi3-0
(25-23) (25-23) (25-13)
Fenerbahçe

D Grubu

SıraTakımOGMAS/VSPuanAçıklama
1İstanbul BBSK2206-06Çeyrek Final
2Galatasaray2113-43Çeyrek Final
3Tokat Belediye Plevne2021-60
11-05-2022CNR Expo 3. Saha, Mersinİstanbul BBSK3-0
(27-25) (25-14) (25-13)
Tokat Belediye Plevne
12-05-2022CNR Expo 3. Saha, MersinTokat Belediye Plevne1-3
(27-25) (23-25) (20-25) (13-25)
Galatasaray
13-05-2022CNR Expo 3. Saha, Mersinİstanbul BBSK3-0

GALATASARAY
(25-21) (25-22) (29-27)
Galatasaray

Çeyrek Final

14-05-2022CNR Expo 3. Saha, MersinArkas Spor3-0
(25-11) (25-21) (25-17)
Galatasaray
14-05-2022CNR Expo 3. Saha, Mersinİstanbul BBSK3-0
(25-10) (25-22) (25-17)
Tofaş Spor
14-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinHalkbank2-3
(19-25) (25-16) (23-25) (25-16) (9-15)
Ziraat Bankası
14-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinTVF Spor Lisesi3-0
(25-9) (25-19) (25-15)
Kayseri Hürriyet MTAL

Yarı Final

15-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinZiraat Bankası1-3
(20-25) (22-25) (25-19) (12-25)
Arkas Spor
15-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinTVF Spor Lisesi0-3
(22-25) (19-25) (23-25)
İstanbul BBSK

03/04 Maçı

15-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinZiraat Bankası1-3
(29-27, 14-25, 18-25, 18-25)
TVF Spor Lisesi

Final

15-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinArkas Spor3-1
(24-26, 25-15, 25-21, 25-14)
İstanbul BBSK

Yıldız Kızlar Kategorisi

A Grubu

SıraTakımOGMAS/VSPuanAçıklama
1Türk Hava Yolları3309-47Çeyrek Final
2Nilüfer Belediyesi3218-47Çeyrek Final
3Karşıyaka3125-94
4Ordu Fatsa Halk Eğitim3031-90
11-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinKarşıyaka3-0
(25-18) (25-18) (25-15)
Ordu Fatsa Halk Eğitim
11-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinTürk Hava Yolları3-2
(25-23) (25-27) (27-29) (26-24) (15-7)
Nilüfer Belediyesi
12-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinNilüfer Belediyesi3-0
(25-23) (25-17) (25-14)
Karşıyaka
12-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinOrdu Fatsa Halk Eğitim0-3
(12-25) (17-25) (14-25)
Türk Hava Yolları
13-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinNilüfer Belediyesi3-1
(25-15) (18-25) (25-8) (25-11)
Ordu Fatsa Halk Eğitim
13-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinKarşıyaka2-3
(19-25) (25-23) (16-25) (25-23) (7-15)
Türk Hava Yolları

B Grubu

SıraTakımOGMAS/VSPuanAçıklama
1Vakıfbank339-09Çeyrek Final
2Arkas Spor3124-63Çeyrek Final
3Seramiksan3124-73
4Mehmet Erdem Marmara Akademi3123-73
11-05-2022CNR Expo 2. Saha, MersinVakıfbank3-0
(25-20) (25-12) (25-10)
Mehmet Erdem Marmara Akademi
11-05-2022CNR Expo 2. Saha, MersinArkas Spor3-0
(25-22) (26-24) (25-10)
Seramiksan
12-05-2022CNR Expo 2. Saha, MersinMehmet Erdem Marmara Akademi0-3
(18-25) (13-25) (17-25)
Vakıfbank
12-05-2022CNR Expo 2. Saha, MersinSeramiksan3-1
(25-23) (25-16) (17-25) (25-18)
Arkas Spor
13-05-2022CNR Expo 2. Saha, MersinMehmet Erdem Marmara Akademi3-1
(25-19) (21-25) (27-25) (25-22)
Seramiksan
13-05-2022CNR Expo 2. Saha, MersinVakıfbank3-0
(25-14) (26-24) (25-18)
Arkas Spor

C Grubu

SıraTakımOGMAS/VSPuanAçıklama
1Eczacıbaşı3309-28Çeyrek Final
2PTT3216-56Çeyrek Final
3TVF Spor Lisesi3124-82
4Antalya MEGA Spor3035-92
11-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinEczacıbaşı3-2
(23-25) (25-22) (22-25) (25-23) (15-12)
Antalya MEGA Spor
11-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinTVF Spor Lisesi1-3
(25-27) (25-18) (28-30) (23-25)
PTT
12-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinPTT0-3
(12-25) (11-25) (14-25)
Eczacıbaşı
12-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinAntalya MEGA Spor2-3
(16-25) (25-20) (25-20) (23-25) (12-15)
TVF Spor Lisesi
13-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinPTT3-1
(23-25) (25-22) (25-20) (25-17)
Antalya MEGA Spor
13-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinEczacıbaşı3-0
(25-15) (25-15) (25-15)
TVF Spor Lisesi

D Grubu

SıraTakımOGMAS/VSPuanAçıklama
1Fenerbahçe3309-19Çeyrek Final
2Galatasaray3216-36Çeyrek Final
3Karayolları3123-73
4Mersin İhtisas3031-90
11-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinGalatasaray3-0
(25-18) (25-16) (25-20)
Mersin İhtisas
11-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinFenerbahçe3-0
(25-14) (25-20) (25-10)
Karayolları
12-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinKarayolları0-3
(13-25) (20-25) (24-26)
Galatasaray
12-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinMersin İhtisas1-3
(15-25) (25-20) (18-25) (12-25)
Fenerbahçe
13-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinKarayolları3-1
(25-20) (23-25) (25-21) (25-13)
Mersin İhtisas
13-05-2022CNR Expo 1. Saha, MersinGalatasaray0-3
(18-25) (14-25) (28-30)
Fenerbahçe

Çeyrek Final

14-05-2022CNR Expo 3. Saha, MersinVakıfbank3-1

(21-25) (25-20) (25-14) (25-13)
Galatasaray
14-05-2022CNR Expo 3. Saha, MersinFenerbahçe3-0
(25-22) (25-18) (25-20)
Arkasspor
14-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinTürk Hava Yolları1-3
(25-18) (18-25) (15-25) (20-25)
PTT
14-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinEczacıbaşı3-1
(25-15) (18-25) (25-17) (25-21)
Nilğfer Belediyesi

Yarı Final

15-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinPTT0-3
(16-25) (16-25) (17-25)
Vakıfbank
15-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinEczacıbaşı1-3
(24-26) (25-16) (21-25) (19-25)
Fenerbahçe

03/04 Maçı

15-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinPTT0-3
(13-25, 17-25, 7-25)
Eczacıbaşı

Final

15-05-2022CNR Expo 4. Saha, MersinVakıfbank3-0
(25-23, 27-25, 25-15)
Fenerbahçe

2018-192022-23

Türkiye Yıldızlar Voleybol Şampiyonası