2021-22 İtalya Kadınlar Lega Basket Fikstürü

2021-22 İtalya Kadınlar Lega Basket, İtalyan üst lig kadın basketbol şampiyonasının 91. sezonu olarak oynanmaktadır. Normal sezon fikstürü bu sayfadadır

1. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
01-10-2021Umana Reyer Venezia70-61Costruzioni Italia Broni
01-10-2021Virtus Segafredo Bologna73-72Fila San Martino di Lupari
02-10-2021Dinamo Sassari56-83Limonta Costa Masnaga
02-10-2021La Molisana Magnolia Campobasso68-49USE Scotti Rosa Empoli
03-10-2021Passalacqua Ragusa75-43Allianz Geas Sesto San Giovanni
03-10-2021Famila Wuber Schio68-46Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca
03-10-2021Akronos Moncalieri58-52E-Work Faenza

2. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
10-10-2021Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca87-93Umana Reyer Venezia
10-10-2021Limonta Costa Masnaga93-98La Molisana Magnolia Campobasso
10-10-2021Fila San Martino di Lupari97-72Dinamo Sassari
10-10-2021USE Scotti Rosa Empoli44-56Virtus Segafredo Bologna
10-10-2021Akronos Moncalieri49-73Famila Wuber Schio
10-10-2021Costruzioni Italia Broni52-78Passalacqua Ragusa
10-10-2021Allianz Geas Sesto San Giovanni75-56E-Work Faenza

3. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
16-10-2021Virtus Segafredo Bologna61-70La Molisana Magnolia Campobasso
17-10-2021E-Work Faenza78-70Costruzioni Italia Broni
17-10-2021Umana Reyer Venezia81-68Fila San Martino di Lupari
17-10-2021Dinamo Sassari84-61USE Scotti Rosa Empoli
17-10-2021Famila Wuber Schio86-58Allianz Geas Sesto San Giovanni
17-10-2021Passalacqua Ragusa97-67Limonta Costa Masnaga
17-10-2021Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca76-59Akronos Moncalieri

4. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
23-10-2021E-Work Faenza54-70Famila Wuber Schio
23-10-2021Akronos Moncalieri49-84Virtus Segafredo Bologna
24-10-2021USE Scotti Rosa Empoli55-69Fila San Martino di Lupari
24-10-2021Allianz Geas Sesto San Giovanni77-73Limonta Costa Masnaga
24-10-2021La Molisana Magnolia Campobasso94-59Dinamo Sassari
24-10-2021Costruzioni Italia Broni56-48Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca
24-10-2021Passalacqua Ragusa64-71Umana Reyer Venezia

5. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
31-10-2021Fila San Martino di Lupari66-50Akronos Moncalieri
31-10-2021USE Scotti Rosa Empoli59-52Allianz Geas Sesto San Giovanni
31-10-2021Limonta Costa Masnaga69-64E-Work Faenza
31-10-2021Famila Wuber Schio68-37Costruzioni Italia Broni
31-10-2021La Molisana Magnolia Campobasso70-83Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca
31-10-2021Umana Reyer Venezia37-75Virtus Segafredo Bologna
01-03-2022Dinamo Sassari91-89Passalacqua Ragusa

6. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
06-11-2021Passalacqua Ragusa66-70Famila Wuber Schio
06-11-2021Akronos Moncalieri60-53Limonta Costa Masnaga
06-11-2021Allianz Geas Sesto San Giovanni64-59Fila San Martino di Lupari
06-11-2021E-Work Faenza38-95Umana Reyer Venezia
06-11-2021Costruzioni Italia Broni69-62La Molisana Magnolia Campobasso
06-11-2021Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca83-71USE Scotti Rosa Empoli
06-11-2021Virtus Segafredo Bologna97-71Dinamo Sassari

7. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
20-11-2021Dinamo Sassari88-74Akronos Moncalieri
20-11-2021La Molisana Magnolia Campobasso74-71Umana Reyer Venezia
21-11-2021Fila San Martino di Lupari84-75Costruzioni Italia Broni
21-11-2021 Allianz Geas Sesto San Giovanni63-69Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca
21-11-2021 USE Scotti Rosa Empoli54-63E-Work Faenza
21-11-2021 Limonta Costa Masnaga78-80Famila Wuber Schio
21-11-2021 Virtus Segafredo Bologna70-83Passalacqua Ragusa

8. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
27-11-2021E-Work Faenza43-77Virtus Segafredo Bologna
28-11-2021Famila Wuber Schio67-60Fila San Martino di Lupari
28-11-2021Akronos Moncalieri40-61Allianz Geas Sesto San Giovanni
28-11-2021Costruzioni Italia Broni73-53USE Scotti Rosa Empoli
28-11-2021Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca71-65Limonta Costa Masnaga
28-11-2021Umana Reyer Venezia85-47Dinamo Sassari
28-11-2021Passalacqua Ragusa70-64La Molisana Magnolia Campobasso

9. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
04-12-2021Dinamo Sassari88-86E-Work Faenza
04-12-2021Fila San Martino di Lupari58-65Passalacqua Ragusa
05-12-2021La Molisana Magnolia Campobasso70-77Famila Wuber Schio
05-12-2021USE Scotti Rosa Empoli61-66Akronos Moncalieri
05-12-2021Limonta Costa Masnaga55-69Umana Reyer Venezia
05-12-2021Allianz Geas Sesto San Giovanni73-68Costruzioni Italia Broni
06-12-2021Virtus Segafredo Bologna96-70Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca

10. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
11-12-2021Umana Reyer Venezia62-53Allianz Geas Sesto San Giovanni
11-12-2021E-Work Faenza66-78Passalacqua Ragusa
12-12-2021Famila Wuber Schio90-64USE Scotti Rosa Empoli
12-12-2021Akronos Moncalieri49-72La Molisana Magnolia Campobasso
12-12-2021Limonta Costa Masnaga69-76Fila San Martino di Lupari
12-12-2021Costruzioni Italia Broni60-75Virtus Segafredo Bologna
12-12-2021Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca85-67Dinamo Sassari

11. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
17-12-2021USE Scotti Rosa Empoli59-74Limonta Costa Masnaga
18-12-2021Virtus Segafredo Bologna53-60Allianz Geas Sesto San Giovanni
18-12-2021Dinamo Sassari95-80Costruzioni Italia Broni
19-12-2021La Molisana Magnolia Campobasso72-62E-Work Faenza
19-12-2021Fila San Martino di Lupari73-85Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca
12-01-2022Passalacqua Ragusa76-54Akronos Moncalieri
Umana Reyer VeneziaFamila Wuber Schio

12. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
22-12-2022Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca72-67Passalacqua Ragusa
26-12-2021Limonta Costa Masnaga56-76Virtus Segafredo Bologna
27-12-2021Fila San Martino di Lupari64-54E-Work Faenza
27-12-2021Famila Wuber Schio85-69Dinamo Sassari
08-02-2022USE Scotti Rosa Empoli61-82Umana Reyer Venezia
03-03-2022Allianz Geas Sesto San Giovanni62-70La Molisana Magnolia Campobasso
27-03-2022Akronos Moncalieri73-62Costruzioni Italia Broni

13. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
02-01-2022Costruzioni Italia Broni61-68Limonta Costa Masnaga
02-01-2022Umana Reyer Venezia66-58Akronos Moncalieri
13-02-2022Passalacqua Ragusa86-66USE Scotti Rosa Empoli
13-02-2022La Molisana Magnolia Campobasso54-60Fila San Martino di Lupari
24-02-2022E-Work Faenza84-89Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca
24-02-2022Famila Wuber Schio81-71Virtus Segafredo Bologna
23-02-2022Dinamo Sassari73-85Allianz Geas Sesto San Giovanni

14. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
05-01-2022Allianz Geas Sesto San Giovanni53-66Passalacqua Ragusa
02-03-2022Fila San Martino di Lupari69-78Virtus Segafredo Bologna
09-03-2022E-Work Faenza54-51Akronos Moncalieri
23-03-2022USE Scotti Rosa Empoli62-71La Molisana Magnolia Campobasso
26-03-2022Dinamo Sassari68-99Limonta Costa Masnaga
30-03-2022Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca38-82Famila Wuber Schio
31-03-2022Costruzioni Italia Broni53-72Umana Reyer Venezia

15. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
09-01-2022Umana Reyer Venezia71-60Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca
09-01-2022Virtus Segafredo Bologna76-67USE Scotti Rosa Empoli
19-01-2022Famila Wuber Schio82-50Akronos Moncalieri
08-03-2022Passalacqua Ragusa71-74Costruzioni Italia Broni
16-03-2022E-Work Faenza8-74Allianz Geas Sesto San Giovanni
16-03-2022Dinamo Sassari89-79Fila San Martino di Lupari
30-03-2022La Molisana Magnolia Campobasso73-84Limonta Costa Masnaga

16. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
15-01-2022Allianz Geas Sesto San Giovanni72-76Famila Wuber Schio
16-01-2022USE Scotti Rosa Empoli64-103Dinamo Sassari
16-01-2022Limonta Costa Masnaga62-80Passalacqua Ragusa
16-01-2022Akronos Moncalieri58-77Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca
02-02-2022Costruzioni Italia Broni63-68E-Work Faenza
10-02-2022La Molisana Magnolia Campobasso61-69Virtus Segafredo Bologna
16-02-2022Fila San Martino di Lupari67-72Umana Reyer Venezia

17. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
23-01-2022Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca60-51Costruzioni Italia Broni
23-01-2022Limonta Costa Masnaga76-74Allianz Geas Sesto San Giovanni
02-02-2022Dinamo Sassari76-62La Molisana Magnolia Campobasso
08-02-2022Famila Wuber Schio94-57E-Work Faenza
15-03-2022Virtus Segafredo Bologna81-49Akronos Moncalieri
29-03-2022Fila San Martino di Lupari71-57USE Scotti Rosa Empoli
Umana Reyer VeneziaPassalacqua Ragusa

18. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
28-01-2022Akronos Moncalieri55-71Fila San Martino di Lupari
29-01-2022Costruzioni Italia Broni48-82Famila Wuber Schio
29-01-2022E-Work Faenza72-74Limonta Costa Masnaga
30-01-2022Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca68-63La Molisana Magnolia Campobasso
30-01-2022Allianz Geas Sesto San Giovanni79-66USE Scotti Rosa Empoli
30-03-2022Passalacqua Ragusa80-68Dinamo Sassari
30-01-2022Virtus Segafredo BolognaUmana Reyer Venezia

19. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
05-02-2022Dinamo Sassari91-95Virtus Segafredo Bologna
05-02-2022Umana Reyer Venezia87-57E-Work Faenza
05-02-2022La Molisana Magnolia Campobasso78-52Costruzioni Italia Broni
05-02-2022USE Scotti Rosa Empoli76-78Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca
05-02-2022Famila Wuber Schio77-41Passalacqua Ragusa
05-02-2022Fila San Martino di Lupari69-61Allianz Geas Sesto San Giovanni
17-02-2022Limonta Costa Masnaga72-57Akronos Moncalieri

20. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
19-02-2022E-Work Faenza76-70USE Scotti Rosa Empoli
20-02-2022Umana Reyer VeneziaLa Molisana Magnolia Campobasso
20-02-2022Costruzioni Italia Broni54-76Fila San Martino di Lupari
20-02-2022Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca63-48Allianz Geas Sesto San Giovanni
20-02-2022Famila Wuber SchioLimonta Costa Masnaga
20-02-2022Passalacqua Ragusa57-84Virtus Segafredo Bologna
20-02-2022Akronos Moncalieri70-68Dinamo Sassari

21. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
26-02-2022Dinamo Sassari82-90Umana Reyer Venezia
27-02-2022Virtus Segafredo Bologna72-57E-Work Faenza
27-02-2022La Molisana Magnolia Campobasso75-72Passalacqua Ragusa
27-02-2022Fila San Martino di Lupari64-80Famila Wuber Schio
27-02-2022Allianz Geas Sesto San Giovanni80-67Akronos Moncalieri
02-03-2022Limonta Costa Masnaga74-69Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca
15-03-2022USE Scotti Rosa Empoli59-48Costruzioni Italia Broni

22. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
05-03-2022E-Work Faenza62-61Dinamo Sassari
06-03-2022Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca65-59Virtus Segafredo Bologna
06-03-2022Famila Wuber Schio77-61La Molisana Magnolia Campobasso
06-03-2022Costruzioni Italia Broni56-85Allianz Geas Sesto San Giovanni
06-03-2022Passalacqua Ragusa78-57Fila San Martino di Lupari
06-03-2022Akronos Moncalieri58-61USE Scotti Rosa Empoli
06-03-2022Umana Reyer VeneziaLimonta Costa Masnaga

23. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
10-03-2022USE Scotti Rosa Empoli54-72Famila Wuber Schio
12-03-2022Virtus Segafredo Bologna81-61Costruzioni Italia Broni
12-03-2022Allianz Geas Sesto San Giovanni75-86Umana Reyer Venezia
12-03-2022Dinamo Sassari78-96Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca
13-03-2022Passalacqua Ragusa73-38E-Work Faenza
13-03-2022Fila San Martino di Lupari71-69Limonta Costa Masnaga
13-03-2022La Molisana Magnolia Campobasso64-56Akronos Moncalieri

24. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
19-03-2022E-Work Faenza74-78La Molisana Magnolia Campobasso
20-03-2022Costruzioni Italia Broni89-68Dinamo Sassari
20-03-2022Akronos Moncalieri67-75Passalacqua Ragusa
20-03-2022Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca69-61Fila San Martino di Lupari
20-03-2022Allianz Geas Sesto San Giovanni63-65Virtus Segafredo Bologna
20-03-2022Limonta Costa Masnaga68-57USE Scotti Rosa Empoli
Famila Wuber SchioUmana Reyer Venezia

25. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
02-04-2022Costruzioni Italia Broni62-59Akronos Moncalieri
02-04-2022Umana Reyer Venezia72-56USE Scotti Rosa Empoli
02-04-2022Dinamo Sassari52-87Famila Wuber Schio
02-04-2022Passalacqua Ragusa86-55Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca
02-04-2022E-Work Faenza69-66Fila San Martino di Lupari
02-04-2022La Molisana Magnolia Campobasso58-59Allianz Geas Sesto San Giovanni
02-04-2022Virtus Segafredo Bologna63-82Limonta Costa Masnaga

26. HAFTA

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Sahibi Takım
06-04-2022Limonta Costa Masnaga74-69Costruzioni Italia Broni
06-04-2022USE Scotti Rosa Empoli66-95Passalacqua Ragusa
06-04-2022Virtus Segafredo Bologna54-64Famila Wuber Schio
06-04-2022Gesam Gas e Luce Le Mura Lucca64-56E-Work Faenza
06-04-2022Fila San Martino di Lupari74-67La Molisana Magnolia Campobasso
06-04-2022Allianz Geas Sesto San Giovanni82-51Dinamo Sassari
06-04-2022Akronos MoncalieriUmana Reyer Venezia