2021-22 Danimarka Kupası

Sydbank Pokalen olarak da bilinen 2021-22 Danimarka Kupası, Danimarka Kupası yarışmasının 68. sezonudur. Kazanan, Avrupa Ligi üçüncü ön eleme turuna katılmaya hak kazanır.

Takvim

Round Tarih Katılan Takım Sayısı Kalan Takım Yeni Katılan Takım Tura katılan ligler
1. Tur 3-5 Ağustos 2021 46 104 → 58 40 12 1. Division takımları

12 2. Division takımları

8 3. Division takımları

8 Danmarksserien takımları

2. Tur 31Ağustos-2 Eylül 2021 26 58 → 32 6 6 Superliga takımları
3. Tur 21-23 Eylül 2021 32 32 → 16 6 6 Superliga takımları
4. Tur 26-28 Ekim 2021 16 16 → 8 None  
Çeyrek Final 4-5 Aralık 2021

11-12 Aralık 2021

4 8 → 4 None  
Yarı Final 27-28 Nisan 2022

4-5 Mayıs 2022

2 4 → 2 None  
Final 26 Mayıs 2022 1 2 → 1 None  

1. Tur

TarihEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
3 August 2021Brabrand IF (3)0–0
(4–3 p)
Hobro IK (2)
3 August 2021BK Marienlyst (5)3–0FC Sydvest 05 (5)
3 August 2021Sædding-Guldager IF (6)1–4AC Horsens (2)
3 August 2021Tarup-Paarup IF (6)0–1Slagelse B&I (6)
3 August 2021Dalum IF (6)1–4Kolding IF (3)
3 August 2021Næsby BK (4)3–3
(4–5 p)
FC Fredericia (2)
3 August 2021FIUK Odense (7)2–1Løjt IF (8)
3 August 2021Holstebro BK (5)0–2IF Lyseng (4)
3 August 2021Fuglebakken KFUM (5)0–2Skive IK (3)
3 August 2021BK Avarta (5)1–3FA 2000 (3)
3 August 2021Skovshoved IF (5)0–4Hillerød Fodbold (3)
3 August 2021Dianalund IF (8)0–8KFUM Roskilde (4)
3 August 2021HIK (3)1–2B.93 (3)
3 August 2021Vordingborg IF (6)2–1Ishøj IF (5)
3 August 2021BSF (6)0–2FC Roskilde (4)
3 August 2021SfB-Oure FA (5)0–6Middelfart Boldklub (3)
3 August 2021Hviding IF/Kvik 70 (9)0–5B 1913 (5)
3 August 2021Aabyhøj IF (7)0–2Jammerbugt FC (2)
3 August 2021Søften GF (7)0–3Thisted FC (3)
3 August 2021Aalborg Freja (8)2–1Give Fremad (7)
3 August 2021Nørresundby FB (5)0–6Aarhus Fremad (3)
3 August 2021LUIF (7)0–9BK Frem (4)
3 August 2021Hørsholm-Usserød (6)0–2Vanløse IF (4)
3 August 2021Holbæk B&I (5)2–0Næstved BK (3)
3 August 2021FC Nakskov (6)1–6Herlev IF (4)
4 August 2021NB Bornholm (6)0–5Allerød FK (5)
4 August 2021Varde IF Elite (5)3–0B1909 (5)
4 August 2021Viby IF (6)1–2VSK Aarhus (4)
4 August 2021Kvik/Aalestrup (8)1–2Kjellerup IF (5)
4 August 2021DMI (6)1–8Frederikssund IK (5)
4 August 2021Svebølle BI 2016 (7)1–0Greve (8)
4 August 2021B 1908 (5)1–4Nykøbing FC (2)
4 August 2021Fremad Valby (6)2–1Brønshøj BK (5)
4 August 2021Østerbro Idræts-Forening (8)0–9Lyngby BK (2)
4 August 2021FC Nyhavn (8)0–4BK Skjold (6)
4 August 2021AB Tårnby (5)2–2
(6–7 p)
Tårnby FF (5)
5 August 2021Flemløse/Hårby (6)0–3Fjordager IF (6)
5 August 2021Bolbro G&IF (8)1–5Esbjerg fB (2)
5 August 2021Skibet IF (9)2–3Bredballe IF (8)
5 August 2021FC Kalundborg (9)1–7AB (3)
5 August 2021Virum-Sorgenfri BK (8)1–2Nørrebro FF (7)
5 August 2021Strandby-Elling-Nielstrup IF (10)1–6Vendsyssel FF (2)
5 August 2021Skalborg SK (9)0–2Helsted Fremad IF (8)
10 August 2021BK Viktoria (7)0–5Fremad Amager (2)
10 August 2021Herstedøster IC (5)1–9Hvidovre IF (2)
18 August 2021FC Helsingør (2)2-1HB Køge (2)

2. Tur

31 August 2021Allerød FK (5)3–0Herlev IF (5)
31 August 2021Frederikssund IK (6)0–1BK Frem (3)
31 August 2021VSK Aarhus (3)3–2Thisted FC (3)
31 August 2021Kjellerup IF (5)2–1Aarhus Fremad (3)
31 August 2021Svebølle B&I (7)0–1FA 2000 (5)
31 August 2021B 1913 (5)0–0
(8–7 p)
Jammerbugt FC (3)
31 August 2021FIUK (7)0–13AaB (1)
31 August 2021BK Marienlyst (5)3–1Slagelse B&I (3)
31 August 2021B 93 (3)0–1Nykøbing FC (2)
31 August 2021Kolding IF (3)2–1Esbjerg fB (2)
31 August 2021Holbæk B&I (5)1–2Fremad Amager (2)
31 August 2021Fremad Valby (5)0–4Vanløse IF (3)
1 September 2021Tårnby FF (5)1–5Lyngby BK (2)
1 September 2021KFUM Roskilde (4)0–5AB (3)
1 September 2021Hillerød Fodbold (3)0–5SønderjyskE (3)
1 September 2021Bredballe IF (8)1–4Middelfart Boldklub (3)
1 September 2021Brabrand IF (3)4–3Vendsyssel FF (2)
1 September 2021FC Roskilde (4)1–2OB (1)
1 September 2021BK Skjold (6)1–3FC Helsingør (2)
2 September 2021Varde IF Elite (5)0–8AC Horsens (1)
2 September 2021FC Fredericia (2)1–1 
(5–3 p)
Viborg FF (1)
2 September 2021Skive IK (3)1–3Silkeborg IF (1)
7 September 2021Vordingborg IF (6)0–2Vejle BK (1)
7 September 2021Fjordager IF (6)2–3IF Lyseng (4)
8 September 2021Aalborg Freja (8)2–1Helsted Fremad IF (8)
8 September 2021Nørrebro FF (7)1–3Hvidovre IF (2)

3. Tur

21 September 2021Brabrand IF (3)1–3
/ Rasmus Nissen,
Kolding IF (3)
21 September 2021FC Helsingør (2)0–3
Emmanuel Afriyie Mario Sabbi, Kasper Larsen, Max Johannes Whitta Fenger
OB Odensa (1)
21 September 2021AB (3)0–2
Lausen (2)
FC Fredericia (2)
21 September 2021Lyngby BK (2)0–4
Iver Fossum, Milan Makarić, Frederik Lindbøg Børsting, Marcus Serup Hannesbo
AaB (1)
22 September 2021Vanløse IF (3)3-4
Sindahl K., Ayoub Sorensen, Esajas La Cour /
Saeid Ezatolahi, Lukas Ahlefeld Engel (2), Andres Ponce
Vejle Boldklub (1)
22 September 2021B 1913 (5)3-4
Nicklas Stockholm, Benjamin Lassen (2) / Kristofer Kristinsson Ingi (2), Rilwan Hassan, Faris Moumbagna
SønderjyskE (1)
22 September 2021Kjellerup IF (5)0-5
Evander da Silva, Awer Bul Mabil, Victor Lind (2), Doguhan Aral Simsir
FC Midtjylland (1)
22 September 2021VSK Aarhus (3)1-2
Jonas Andersen / Mohammed Diomande, Simon Adingra
FC Nordsjælland (1)
22 September 2021Aalborg Freja (8)1-1
Alexander Staffe / Martin Gernow (5-4 pen.)
IF Lyseng (4)
22 September 2021Nykøbing FC (2)3-0
Sebastian Koch (2), Mathias Kristensen
F.C. Copenhagen (1)
22 September 2021Fremad Amager (2)2-3
Kristoffer Munksgaard, Emil Staugaard / Stephen Odey (2),
Filip Bundgaard
Randers FC (1)
22 September 2021BK Marienlyst (5)1-2
Andreas Kjerstad / Marcus de Claville Berthelsen, Mads Jorgensen
Middelfart Boldklub (3)
23 September 2021BK Frem (3)0-3
Thomas Kristensen, Dawid Kurminowski, Jon Dagur Thorsteinsson
AGF (1)
23 September 2021AC Horsens (1)3-2
Jannik Pohl,
Lirim Qamili,
Alexander Ludwig / Sebastian Jorgensen, Soren Tengstedt
Silkeborg IF (1)
23 September 2021Allerød FK (5)1-8
Tobias Christiansen /
Andrija Pavlovic (2),
Christian Cappis, (2), Michael Lumb,
Jagvir Singh Sidhu, Oskar Fallenius, Mikael Uhre
Brøndby IF (1)
27 September 2021FA 2000 (5)1-3
Oali / Kim Engel Aabech, Boateng (2)
Hvidovre IF (2)

4. Tur

19-10-2021Autocentralen Park, KoldingKolding IF (3)2-2
Morten Hansen, Sebastian Sommer / Nicolai Jessen, Simon Trier (k.k.) (6-5 pen.)
Nykøbing FC (2)
26-10-2021CASA Arena Horsens (Horsens)AC Horsens (2)1-3
Aron Sigurdarson / Allan Goncalves Sousa (2), Kevin Custovic
Vejle Boldklub (1)
26-10-2021Monjasa Park (Fredericia)FC Fredericia (2)1-2
Mikkel Basse / Marcus Lindberg, Frederik Carlsen
Hvidovre IF (2)
27-10-2021Middelfart Stadium, MiddelfartMiddelfart Boldklub (3)0-4
Jakob Ankersen, Stephen Odey, Tosin Kehinde, Oliver Bundgaard
Randers FC (1)
27-10-2021Right to Dream Park, FarumFC Nordsjælland (1)1-4
Oliver Rose-Villadsen / Aron Elis Thrandarson, Mart Lieder (2), Emmanuel Sabbi
OB Odense (1)
27-10-2021Ceres Park, AarhusAGF Aarhaus (1)0-2
Kristofer Kristinsson Ingi (2)
SønderjyskE (1)
28-10-2021Aalborg Portland Park, Aalborg Aalborg Freja (8)0-3
Andrija Pavlovic, Jagvir Singh Sidhu, Oskar Fallenius
Brøndby IF (1)
28-10-2021MHC Arena, Midtjylland  FC Midtjylland (1)3-1
Joel Andersson, Evander, Gustav Isaksen / Louka Prip
AaB Aalborg (1)

Çeyrek Final

05-12-2021

11-12-2021
Cepheus Park Randers, Randers

Nature Energy Park, Odense
Randers FC

OB Odense
0-2
Bashkim Kadrii, Mads Frokjaer-Jensen

1-2
Emmanuel Afriyie Mario Sabbi / Oliver Bundgaard, Vito Hammershoy Mistrati
OB Odense

Randers FC
05-12-2021

11-12-2021
Sydbank Park, Haderslev

Hvidovre Stadion, Copenhagen
SønderjyskE

Hvidovre IF
1-0
Mads Albaek
2-3
Tobias Thomsen (2), Kim Aabech / Duplexe Tchamba Bangou, Abdulrahman Taiwo (3-4 pen.)
Hvidovre IF

SønderjyskE
04-12-2021

11-12-2021
Vejle Stadium, Vejle

Autocentralen Park, Kolding
Vejle BK

Kolding IF
5-1
Dimitris Emmanouilidis, Tobias Molgaard, Allan Sousa, Andres Ponce, Luka Dordevic / Paul Ngongo Iversen
1-2
Allan Sousa / Thomas Mikkelsen (2)
Kolding IF

Vejle BK
05-12-2021

12-12-2021
Brøndby Stadium, Brøndbyvester

MCH Arena, Herning
Brøndby IF

FC Midtjylland 
0-2
Charles, Junior Brumado

1-2
Raphael Onyedika / Marko Divkovic (2)
FC Midtjylland 

Brøndby IF

Yarı Final

27-03-2022
04-04-2022
Sydbank Park, Haderslev

Nature Energy Park, Odense
SønderjyskE 

OB Odense
1-2
Peter Christiansen / Max Fenger, Troels Kløve
3-0
Issam Jebali, Emmanuel Sabbi, Mads Frøkjær-Jensen
OB Odense

SønderjyskE 
28-03-2022

05-04-2022
Vejle Stadium, Vejle

MCH Arena, Herning
Vejle

FC Midtjylland
0-1
Anders Dreyer
3-1
Júnior Brumado, Anders Dreyer, Erik Sviatchenko / Raúl Albentosa
FC Midtjylland
Vejle

Final

26 Mayıs 2021Brøndby Stadium, Brøndbyvester
26 Mayıs 2022Brøndby Stadium, BrøndbyvesterFC Midtjylland0-0
(4-3 pen.)
OB Odense
2020-212022-23

Danimarka Kupası