2021–22 CAF Konfederasyon Kupası

2021–22 CAF Konfederasyon Kupası (sponsorluk nedenleriyle resmi olarak 2021–22 Total CAF Konfederasyon Kupası), mevcut CAF Konfederasyonu altında Afrika Futbol Konfederasyonu (CAF) tarafından düzenlenen Afrika'nın ikincil kulüp futbol turnuvasının 18. baskısıdır. CAF Kupası ve Afrika Kupa Galipleri Kupası'nın birleşmesinden sonra Kupa unvanı.

2020–21 CAF Konfederasyon Kupası'nın galipleri, 2022–23 CAF Süper Kupası'nda 2021–22 CAF Şampiyonlar Ligi'nin galiplerine karşı oynama hakkını elde edecek.

Takvim

Aşamalar Round Kura Tarihi 1. Maç 2. Maç
Eleme Aşamaları 1. Tur 13 Ağustos 2021 10–12 Eylül 2021 17–19 Eylül 2021
2. Tur 15–17 Ekim 2021 22–24 Ekim 2021
Play-off round      
Grup Aşaması 1. Maç günü    
2. Maç günü  
3. Maç günü  
4. Maç günü  
5. Maç günü  
6. Maç günü  
Final Aşaması Çeyrek Final      
Yarı Final    
   

Eleme Turları

1. Eleme Turu

Tarih1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
12-09-2021
20-09-2021
US Ben Guerdane 3-2AS Police3–10-1
12-09-2021
20-09-2021
Association sportive des FAR3-1Les Buffles du Borgou3–1
Zakaria Fati, Hamza Moujahid, Anouar Tarkhatt / Roland Beakou
0-0
12-09-2021
20-09-2021
Diambars FC 3-0Wakriya AC3–0
12-09-2021
20-09-2021
AS Ashanti Golden Boys 4Bayelsa United F.C.
12-09-2021
20-09-2021
ASC Kara 3-4ASAC Concorde3–00-4
Demini Habib, Sadou Amadou Barry, Maouloud Bilal, Idrisssa Thiam
12-09-2021
20-09-2021
Azam F.C. 4-1Horseed FC3–1
Ayuba Lyanga, Idris Ilunga Mbombo, Lusajo Mwaikenda
1-0
Ismail Aziz
12-09-2021
20-09-2021
URA Football Club 5-2Ethiopian Coffee S.C.2–13-1
/ Cromwell Rwothomio, Ashiraf Mandela, Shafik Kagimu
12-09-2021
20-09-2021
Atlabara FC 0–4Al-Ahli Merowe0–2
Mutwakil Abdulkarim (k.k.), Siddig Gahdia
0–2
Sediq Coco, Moetaz Agb 
12-09-2021
20-09-2021
Futuro Kings FC 2–4Marumo Gallants F.C.2–1
Samuel Nlend, Senga Nicolás Kata / Ndabayithethwa Ndlondlo
0–3
Celimpilo Ngema (2), Thabo Mnyamane
12-09-2021
20-09-2021
AS Mangasport 0–0
(2-3 pen.)
Orapa United F.C.0–00–0
(2-3 pen.)
12-09-2021
20-09-2021
Bumamuru FC 0-1CSMD Diables Noirs0–00-1
Lorry Nkolo 
12-09-2021
20-09-2021
Red Arrows F.C. 2-1Young Buffaloes F.C.2–1
Felix Bulaya (2) / Sandile Gamedze
0-0
12-09-2021
20-09-2021
Olympique de Missiri 1-8A.S. Kigali1–2
Anfouanlou El-Had / Pierre Kwizera, Robert Saba
0-6
Pierre Kwizera, Ramadhan Niyibizi, Abubakar Lawal, Tshabalala Hussein, Denis Rukundo, Abeddy Biramahire
12-09-2021
20-09-2021
Binga FC 5-0MC Breweries3–0
Siaka Diaby, Kassoum Coulibaly, Youssou Coulibaly
2-0
12-09-2021
20-09-2021
ASFA Yennenga 2-1FC San Pédro0–02-1
12-09-2021
20-09-2021
FC Dikhil 0-3Biashara United0–1
Denis Nkene
0-2
Ramadhan Chombo (3)
12-09-2021
20-09-2021
Al Ahli SC4-0Hay Al-Wadi SC 4-0
Ali Maetouq, Saleh Taher, Mohamed Al Terhuoni (2)
12-09-2021
20-09-2021
CFFA 1-2Kabwe Warriors F.C.0–01-2
12-09-2021
20-09-2021
Mafunzo F.C. 19G.D. Interclube0–1

2. Eleme Turu

Tarih1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
Winner FR11RS Berkane
Association sportive des FAR 2 JS Kabylie
Diambars FC 3 Enyimba
Winner FR44 CS Sfaxien
Winner FR55 JS Saoura
Winner FR66 Pyramids FC
Winner FR77 Al Masry
Al-Ahli Merowe 8 Gor Mahia F.C.
Marumo Gallants9 AS Vita Club
Winner FR1010 Coton Sport FC
Winner FR1111 Orlando Pirates FC
Winner FR1212 Primeiro de Agosto
Winner FR1313 DC Motema Pembe
Winner FR1414Winner FR15
Winner FR1615Winner FR17
Winner FR1816Winner FR19