2021-2022 Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi Normal Sezonu Fikstürü

A Grubu Fikstürü B Grubu Fikstürü

A Grubu 1. Devre Fikstürü

1. HAFTA
10.10.2021Balıkesir-Edremit Güre AtatürkEDREMİT BLD. ALTINOLUK30ÇANAKKALE BLD.(25-14) (25-5) (25-18)
10.10.2021Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülSİVRİHİSAR31MİHALIÇÇIK(20-25) (25-19) (25-19) (25-14)
10.10.2021İstanbul-50. Yıl Deniz EsinduyFENERBAHÇE TERRAZZO13KARŞIYAKA(16-25) (18-25) (25-17) (14-25)
10.10.2021İstanbul-Bjk Süleyman SebaBEŞİKTAŞ13İSTANBUL BBSK(19-25) (19-25) (25-19) (21-25)
10.10.2021İzmir-BalçovaGÖZTEPE03GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL(19-25) (21-25) (19-25)
10.10.2021Muğla-Fethiye BeşkazaFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ23MURATPAŞA BLD.(25-20) (23-25) (20-25) (25-14) (11-15)
2. HAFTA
17.10.2021Antalya-Süleyman EvcilmenMURATPAŞA BLD.31FENERBAHÇE TERRAZZO25-14, 25-10, 22-25, 25-20            
17.10.2021Çanakkale-AnafartalarÇANAKKALE BLD.32FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ19-25, 25-16, 20-25, 25-18, 15-13                 
17.10.2021Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülMİHALIÇÇIK23BEŞİKTAŞ22-25, 19-25, 25-16, 25-15, 10-15             
17.10.2021İstanbul-Hidayet TürkoğluİSTANBUL BBSK30GÖZTEPE26-24, 25-23, 25-21                
17.10.2021İzmir-Mustafa Kemal Atatürk KarşıyakaKARŞIYAKA30SİVRİHİSAR25-16, 25-10, 25-20                         
17.10.2021Sakarya-SerdivanGENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL13EDREMİT BLD. ALTINOLUK32-30, 27-29, 19-25, 19-25         
3. HAFTA
24.10.2021Balıkesir-Edremit Güre AtatürkEDREMİT BLD. ALTINOLUK32İSTANBUL BBSK25-23, 24-26, 25-22, 18-25, 17-15                     
24.10.2021Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülMİHALIÇÇIK03KARŞIYAKA33-35, 18-25, 20-25                  
24.10.2021Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülSİVRİHİSAR23MURATPAŞA BLD.25-22, 13-25, 13-25, 25-21, 12-15                 
24.10.2021İstanbul-50. Yıl Deniz EsinduyFENERBAHÇE TERRAZZO03ÇANAKKALE BLD.23–25, 24-26, 23-25          
24.10.2021İstanbul-Bjk Süleyman SebaBEŞİKTAŞ30GÖZTEPE25-19, 25-17, 25-15                    
24.10.2021Muğla-Fethiye BeşkazaFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ32GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL15-25, 25-19, 29-27, 21-25, 15-6                 
4. HAFTA
31.10.2021Antalya-Süleyman EvcilmenMURATPAŞA BLD.31MİHALIÇÇIK25-11, 20-25, 25-17, 25-18                
31.10.2021Çanakkale-AnafartalarÇANAKKALE BLD.31SİVRİHİSAR25-22, 23-25, 26-24, 25-22                  
31.10.2021İstanbul-Hidayet TürkoğluİSTANBUL BBSK30FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ25-15, 25-20, 25-18            
31.10.2021İzmir-BalçovaGÖZTEPE30EDREMİT BLD. ALTINOLUK25-22, 25-17, 25-16                  
31.10.2021İzmir-Mustafa Kemal Atatürk KarşıyakaKARŞIYAKA31BEŞİKTAŞ22-25, 25-21, 25-19, 26-24                    
31.10.2021Sakarya-SerdivanGENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL31FENERBAHÇE TERRAZZO25-17, 25-21, 23-25, 25-18                
5. HAFTA
07.11.2021Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülSİVRİHİSAR31GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL13-25, 25-23, 25-15, 25-18                 
07.11.2021Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülMİHALIÇÇIK30ÇANAKKALE BLD.25-18, 25-21, 25-19                  
07.11.2021İstanbul-50. Yıl Deniz EsinduyFENERBAHÇE TERRAZZO13İSTANBUL BBSK23-25, 25-21, 21-25, 23-25               
07.11.2021İstanbul-Bjk Süleyman SebaBEŞİKTAŞ30EDREMİT BLD. ALTINOLUK25-13, 25-21, 25-23             
07.11.2021İzmir-Mustafa Kemal Atatürk KarşıyakaKARŞIYAKA30MURATPAŞA BLD.25-22, 25-16, 25-20                       
07.11.2021Muğla-Fethiye BeşkazaFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ23GÖZTEPE  25-19, 23-25, 25-18, 13-25, 10-15                       
6. HAFTA
14.11.2021Antalya-Süleyman EvcilmenMURATPAŞA BLD.31BEŞİKTAŞ25-23, 25-17, 20-25, 25-18             
14.11.2021Balıkesir-Edremit Güre AtatürkEDREMİT BLD. ALTINOLUK30FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ25-18, 25-16, 25-18          
14.11.2021Çanakkale-AnafartalarÇANAKKALE BLD.23KARŞIYAKA22-25, 25-21, 25-27, 25-12, 13-15                  
14.11.2021İstanbul-Hidayet TürkoğluİSTANBUL BBSK30SİVRİHİSAR25-21, 25-22, 25-13                         
14.11.2021İzmir-BalçovaGÖZTEPE30FENERBAHÇE TERRAZZO25-22, 25-21, 25-18          
14.11.2021Sakarya-SerdivanGENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL30MİHALIÇÇIK25-23, 25-19, 25-17                       
7. HAFTA
21.11.2021Antalya-Süleyman EvcilmenMURATPAŞA BLD.30ÇANAKKALE BLD.25-23, 25-10, 25-21                  
21.11.2021Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülMİHALIÇÇIK03İSTANBUL BBSK21-25, 11-25, 17-25                   
21.11.2021Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülSİVRİHİSAR23GÖZTEPE22-25, 25-13, 20-25, 25-21, 13-15                
21.11.2021İstanbul-50. Yıl Deniz EsinduyFENERBAHÇE TERRAZZO03EDREMİT BLD. ALTINOLUK20-25, 12-25, 22-25               
21.11.2021İstanbul-Bjk Süleyman SebaBEŞİKTAŞ30FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ25-23, 25-19, 25-15            
20.11.2021İzmir-Mustafa Kemal Atatürk KarşıyakaKARŞIYAKA31GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL25-15, 24-26, 25-23, 25-22                  
8. HAFTA
28.11.2021Balıkesir-Edremit Güre AtatürkEDREMİT BLD. ALTINOLUK32SİVRİHİSAR(25-16) (21-25) (25-21) (21-25) (15-7)      
28.11.2021Çanakkale-AnafartalarÇANAKKALE BLD.13BEŞİKTAŞ(15-25) (21-25) (25-19) (14-25)        
28.11.2021İstanbul-Hidayet TürkoğluİSTANBUL BBSK32KARŞIYAKA(21-25) (25-6) (22-25) (26-24) (15-11)                     
28.11.2021İzmir-BalçovaGÖZTEPE32MİHALIÇÇIK(20-25) (25-18) (25-10) (24-26) (15-11)                    
28.11.2021Muğla-Fethiye BeşkazaFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ13FENERBAHÇE TERRAZZO(24-26) (22-25) (25-23) (21-25)                
28.11.2021Sakarya-SerdivanGENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL23MURATPAŞA BLD.(22-25) (25-14) (19-25) (25-20) (10-15)             
9. HAFTA
05.12.2021Antalya-Süleyman EvcilmenMURATPAŞA BLD.31İSTANBUL BBSK25-16, 25-22, 22-25, 25-22                   
05.12.2021Çanakkale-AnafartalarÇANAKKALE BLD.03GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL14-25, 23-25, 23-25            
05.12.2021Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülSİVRİHİSAR30FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 25-21, 25-13, 25-15    
05.12.2021Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülMİHALIÇÇIK13EDREMİT BLD. ALTINOLUK25-20, 21-25, 14-25, 15-25                   
05.12.2021İstanbul-Bjk Süleyman SebaBEŞİKTAŞ30FENERBAHÇE TERRAZZO25-17, 25-21, 25-19                     
05.12.2021İzmir-Mustafa Kemal Atatürk KarşıyakaKARŞIYAKA30GÖZTEPE25-19, 25-20, 25-23                  
10. HAFTA
12.12.2021Balıkesir-Edremit Güre AtatürkEDREMİT BLD. ALTINOLUK30KARŞIYAKA(26-24) (25-23) (25-14)                 
12.12.2021İstanbul-50. Yıl Deniz EsinduyFENERBAHÇE TERRAZZO31SİVRİHİSAR (25-23) (23-25) (25-19) (25-17)           
12.12.2021İstanbul-Hidayet TürkoğluİSTANBUL BBSK30ÇANAKKALE BLD.(25-14) (25-18) (25-16)                     
12.12.2021İzmir-BalçovaGÖZTEPE13MURATPAŞA BLD.
(17-25) (12-25) (25-18) (16-25)                         
12.12.2021Muğla-Fethiye BeşkazaFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ23MİHALIÇÇIK(25-23) (19-25) (17-25) (25-21) (9-15)                       
12.12.2021Sakarya-SerdivanGENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL30BEŞİKTAŞ(27-25) (26-24) (25-11)                
11. HAFTA
19.12.2021Antalya-Süleyman EvcilmenMURATPAŞA BLD.31EDREMİT BLD. ALTINOLUK(21-25) (25-18) (25-22) (30-28)                         
19.12.2021Çanakkale-AnafartalarÇANAKKALE BLD.30GÖZTEPE(25-13) (25-21) (25-15)           
19.12.2021Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülMİHALIÇÇIK13FENERBAHÇE TERRAZZO(19-25) (25-14) (18-25) (19-25)
19.12.2021İstanbul-Bjk Süleyman SebaBEŞİKTAŞ30SİVRİHİSAR(25-22) (25-19) (25-19)
19.12.2021İzmir-Mustafa Kemal Atatürk KarşıyakaKARŞIYAKA30FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ (25-19) (25-22) (25-18)
19.12.2021Sakarya-SerdivanGENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL32İSTANBUL BBSK(27-25) (25-20) (21-25) (18-25) (15-11)
12. HAFTA
08.01.2022Antalya-Süleyman EvcilmenMURATPAŞA BLD.30FETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ(25-18) (26-24) (25-13)
08.01.2022Çanakkale-AnafartalarÇANAKKALE BLD.23EDREMİT BLD. ALTINOLUK(23-25) (18-25) (25-18) (25-18) (13-15)
08.01.2022Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülMİHALIÇÇIK31SİVRİHİSAR(26-24) (24-26) (25-21) (25-18)
08.01.2022İstanbul-Hidayet TürkoğluİSTANBUL BBSK30BEŞİKTAŞ(25-21) (25-17) (25-23)
08.01.2022İzmir-Mustafa Kemal Atatürk KarşıyakaKARŞIYAKA31FENERBAHÇE TERRAZZO(21-25) (34-32) (25-16) (25-13)
08.01.2022Sakarya-SerdivanGENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL30GÖZTEPE(25-20) (25-18) (25-21)
13. HAFTA
15.01.2022Balıkesir-Edremit Güre AtatürkEDREMİT BLD. ALTINOLUK23GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL(25-14) (18-25) (25-21) (20-25) (11-15)
15.01.2022Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülSİVRİHİSAR13KARŞIYAKA(25-21) (23-25) (11-25) (19-25)
15.01.2022İstanbul-50. Yıl Deniz EsinduyFENERBAHÇE TERRAZZO13MURATPAŞA BLD.(25-19) (25-23) (25-16)
15.01.2022İstanbul-Bjk Süleyman SebaBEŞİKTAŞ31MİHALIÇÇIK(22-25) (25-20) (26-24) (25-21)
15.01.2022İzmir-BalçovaGÖZTEPE31İSTANBUL BBSK(23-25) (25-17) (25-20) (25-23)
15.01.2022Muğla-Fethiye BeşkazaFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ03ÇANAKKALE BLD.
(18-25) (22-25) (18-25)
14. HAFTA
22.01.2022Antalya-Süleyman EvcilmenMURATPAŞA BLD.30SİVRİHİSAR(25-13) (31-29) (25-16)
22.01.2022Çanakkale-AnafartalarÇANAKKALE BLD.31FENERBAHÇE TERRAZZO(25-22) (25-9) (23-25) (25-20)
22.01.2022İstanbul-Hidayet TürkoğluİSTANBUL BBSK31EDREMİT BLD. ALTINOLUK(23-25) (25-20) (25-12) (25-18)
22.01.2022İzmir-BalçovaGÖZTEPE23BEŞİKTAŞ(25-19) (20-25) (13-25) (25-22) (12-15)
22.01.2022İzmir-Mustafa Kemal Atatürk KarşıyakaKARŞIYAKA30MİHALIÇÇIK(27-25) (25-16) (25-19)
22.01.2022Sakarya-SerdivanGENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOLFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
15. HAFTA
29.01.2022Balıkesir-Edremit Güre AtatürkEDREMİT BLD. ALTINOLUK30GÖZTEPE(25-21) (25-16) (25-19)
29.01.2022Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülMİHALIÇÇIK23MURATPAŞA BLD.(18-25) (16-25) (27-25) (25-20) (7-15)
29.01.2022Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülSİVRİHİSAR32ÇANAKKALE BLD.(25-22) (13-25) (25-23) (17-25) (15-12)
29.01.2022İstanbul-50. Yıl Deniz EsinduyFENERBAHÇE TERRAZZO13GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL(26-24) (19-25) (18-25) (16-25)
29.01.2022İstanbul-Bjk Süleyman SebaBEŞİKTAŞ13KARŞIYAKA(25-22) (26-28) (19-25) (20-25)
29.01.2022Muğla-Fethiye BeşkazaFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİİSTANBUL BBSK
16. HAFTA
05.02.2022Antalya-Süleyman EvcilmenMURATPAŞA BLD.30KARŞIYAKA(30-28) (25-14) (25-22)
05.02.2022Balıkesir-Edremit Güre AtatürkEDREMİT BLD. ALTINOLUK30BEŞİKTAŞ(25-19) (25-23) (25-19)
05.02.2022Çanakkale-AnafartalarÇANAKKALE BLD.13MİHALIÇÇIK(25-19) (22-25) (22-25) (22-25)
05.02.2022İstanbul-Hidayet TürkoğluİSTANBUL BBSK31FENERBAHÇE TERRAZZO(25-16) (25-27) (25-14) (25-20)
05.02.2022İzmir-BalçovaGÖZTEPEFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
05.02.2022Sakarya-SerdivanGENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL31SİVRİHİSAR (14-25) (25-17) (28-26) (25-18)                        
17. HAFTA
12.02.2022Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülSİVRİHİSAR30İSTANBUL BBSK(25-23) (25-23) (25-18)
12.02.2022Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülMİHALIÇÇIK23GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL(25-12) (25-19) (13-25) (20-25) (13-15)
12.02.2022İstanbul-50. Yıl Deniz EsinduyFENERBAHÇE TERRAZZO03GÖZTEPE(24-26) (20-25) (25-27)                         
12.02.2022İstanbul-Bjk Süleyman SebaBEŞİKTAŞ13MURATPAŞA BLD.(22-25) (21-25) (25-20) (19-25)
12.02.2022İzmir-Mustafa Kemal Atatürk KarşıyakaKARŞIYAKA30ÇANAKKALE BLD.(25-20) (25-17) (25-13)
12.02.2022Muğla-Fethiye BeşkazaFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİEDREMİT BLD. ALTINOLUK                         
18. HAFTA
19.02.2022Balıkesir-Edremit Güre AtatürkEDREMİT BLD. ALTINOLUK30FENERBAHÇE TERRAZZO (25-20) (25-18) (25-9)                        
19.02.2022Çanakkale-AnafartalarÇANAKKALE BLD.23MURATPAŞA BLD.(27-25) (25-27) (14-25) (25-23) (7-15)                         
19.02.2022İstanbul-Hidayet TürkoğluİSTANBUL BBSK31MİHALIÇÇIK(25-7) (26-24) (24-26) (26-24)                         
19.02.2022İzmir-BalçovaGÖZTEPE32SİVRİHİSAR(25-11) (25-22) (20-25) (20-25) (15-10)                         
19.02.2022Muğla-Fethiye BeşkazaFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİBEŞİKTAŞ                         
19.02.2022Sakarya-SerdivanGENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL31KARŞIYAKA(26-28) (25-19) (25-18) (25-10)                         
19. HAFTA
26.02.2022Antalya-Süleyman EvcilmenMURATPAŞA BLD.31GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL(15-25, 25-23, 25-19, 26-24)                         
26.02.2022Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülMİHALIÇÇIK32GÖZTEPE(25-19) (17-25) (25-22) (25-27) (17-15)          
26.02.2022Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülSİVRİHİSAR30EDREMİT BLD. ALTINOLUK(25-18) (25-15) (25-23)
26.02.2022İstanbul-50. Yıl Deniz EsinduyFENERBAHÇE TERRAZZOFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ                         
26.02.2022İstanbul-Bjk Süleyman SebaBEŞİKTAŞ31ÇANAKKALE BLD.(21-25, 25-15, 30-28, 25-22)                         
26.02.2022İzmir-Mustafa Kemal Atatürk KarşıyakaKARŞIYAKA32İSTANBUL BBSK(29-31, 26-24, 23-25, 25-20, 15-10)                         
20. HAFTA
05.03.2022Balıkesir-Edremit Güre AtatürkEDREMİT BLD. ALTINOLUK30MİHALIÇÇIK(25-17) (25-19) (25-18)
05.03.2022İstanbul-50. Yıl Deniz EsinduyFENERBAHÇE TERRAZZO03BEŞİKTAŞ(16-25) (24-26) (18-25)
05.03.2022İstanbul-Hidayet TürkoğluİSTANBUL BBSK23MURATPAŞA BLD.(24-26) (25-27) (25-22) (26-24) (11-15)
05.03.2022İzmir-BalçovaGÖZTEPE03KARŞIYAKA(27-29) (20-25) (27-29)
05.03.2022Muğla-Fethiye BeşkazaFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİSİVRİHİSAR                         
05.03.2022Sakarya-SerdivanGENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL31ÇANAKKALE BLD.(25-17) (25-19) (21-25) (25-23)
21. HAFTA
08.03.2022Antalya-Süleyman EvcilmenMURATPAŞA BLD.31GÖZTEPE(25-16) (25-16) (28-30) (25-19)
08.03.2022Çanakkale-AnafartalarÇANAKKALE BLD.23İSTANBUL BBSK(25-22) (25-23) (20-25) (18-25) (12-15)
08.03.2022Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülMİHALIÇÇIKFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
08.03.2022Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülSİVRİHİSAR31FENERBAHÇE TERRAZZO(25-14) (26-24) (16-25) (25-16)
08.03.2022İstanbul-Bjk Süleyman SebaBEŞİKTAŞ13GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL(19-25) (17-25) (25-18) (28-30)
08.03.2022İzmir-Mustafa Kemal Atatürk KarşıyakaKARŞIYAKA23EDREMİT BLD. ALTINOLUK(23-25) (25-17) (25-19) (18-25) (9-15)
22. HAFTA
12.03.2022Balıkesir-Edremit Güre AtatürkEDREMİT BLD. ALTINOLUK32MURATPAŞA BLD.(25-23) (20-25) (26-28) (25-22) (15-12)
12.03.2022Eskişehir-Yenikent Şehit Anıl GülSİVRİHİSAR32BEŞİKTAŞ(22-25) (22-25) (25-20) (25-14) (15-8)
12.03.2022İstanbul-50. Yıl Deniz EsinduyFENERBAHÇE TERRAZZO23MİHALIÇÇIK(25-14) (25-14) (22-25) (21-25) (12-15)
12.03.2022İstanbul-Hidayet TürkoğluİSTANBUL BBSK32GENERALİ SİGORTA SAKARYA VOLEYBOL(25-13) (19-25) (23-25) (25-23) (15-12)
12.03.2022İzmir-Atatürk-Sigorta Shop Spor KompleksiGÖZTEPE30ÇANAKKALE BLD.(25-23) (25-11) (25-20)
12.03.2022Muğla-Fethiye BeşkazaFETHİYE BAHÇEŞEHİR KOLEJİKARŞIYAKA