2021/2022 Polonya Kadınlar Voleybol Ligi (Tauron Liga) Fikstürü

1. Hafta

TarihEv Sahibi TakımSkor/SetlerMisafir Takım
24-09-2021UNI Opole0-3
(21-25, 13-25, 25-27)
Grupa Azoty Chemik Police
24-09-2021E.LECLERC MOYA Radomka Radom3-0
(25-22, 26-24, 27-25)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
25-09-2021IŁ Capital Legionovia Legionowo3-1
(25-20, 22-25, 25-23, 25-18)
Volley Wrocław
26-09-2021Grot Budowlani Łódź3-0
(25-21, 25-16, 25-23)
Joker Świecie
26-09-2021Developres BELLA DOLINA Rzeszów3-2
(25-19, 25-20, 20-25, 23-25, 15-8)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
27-10-2021Energa MKS Kalisz0-3
(18-25, 21-25, 22-25)
ŁKS Commercecon Łódź

2. Hafta

TarihEv Sahibi TakımSkor/SetlerMisafir Takım
01-10-2021Joker ŚwiecieUNI Opole
02-10-2021Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz2-3
(23-25, 25-18, 25-22, 18-25, 11-15)
IŁ Capital Legionovia Legionowo
02-10-2021Grupa Azoty Chemik Police3-0
(25-7, 25-22, 25-18)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
02-10-2021Developres BELLA DOLINA Rzeszów3-0
(25-20, 25-22, 25-21)
Energa MKS Kalisz
02-10-2021E.LECLERC MOYA Radomka Radom3-0
(25-19, 25-22, 26-24)
ŁKS Commercecon Łódź
03-10-2021Volley Wrocław3-2
(25-18, 26-28, 19-25, 25-23, 18-16)
Grot Budowlani Łódź

3. Hafta

TarihEv Sahibi TakımSkor/SetlerMisafir Takım
09-10-2021BKS BOSTIK Bielsko-Biała0-3
(20-25, 23-25, 23-25)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
09-10-2021IŁ Capital Legionovia Legionowo2-3
(25-13, 25-20, 18-25, 19-25, 9-15)
UNI Opole
09-10-2021Developres BELLA DOLINA Rzeszów3-2
(25-23, 20-25, 25-19, 23-25, 15-11)
ŁKS Commercecon Łódź
10-10-2021Grot Budowlani Łódź1-3
(25-20, 17-25, 18-25, 16-25)
Grupa Azoty Chemik Police
11-10-2021E.LECLERC MOYA Radomka Radom3-0
(25-22, 27-25, 25-14)
Joker Świecie
11-10-2021Energa MKS Kalisz3-1
(25-20, 17-25, 25-19, 25-13)
Volley Wrocław

4. Hafta

TarihEv Sahibi TakımSkor/SetlerMisafir Takım
15-10-2021Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz1-3
(10-25, 22-25, 25-20, 16-25)
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
16-10-2021Grot Budowlani Łódź3-0
(25-23, 25-18, 25-20)
IŁ Capital Legionovia Legionowo
16-10-2021Grupa Azoty Chemik Police1-3
(22-25, 18-25, 25-15, 15-25)
ŁKS Commercecon Łódź
16-10-2021Joker Świecie3-2
(25-11, 25-19, 25-27, 24-26, 15-11)
Energa MKS Kalisz
16-10-2021UNI Opole3-2
(25-22, 17-25, 25-22, 24-26, 15-10)
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
16-10-2021Volley Wrocław0-3
(23-25, 24-26, 23-25)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała

5. Hafta

TarihEv Sahibi TakımSkor/SetlerMisafir Takım
22-10-2021BKS BOSTIK Bielsko-Biała3-0
(27-25, 25-19, 25-14)
Joker Świecie
23-10-2021ŁKS Commercecon Łódź3-0
(25-20, 25-21, 25-13)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
24-10-2021IŁ Capital Legionovia Legionowo0-3
(15-25, 19-25, 10-25)
Grupa Azoty Chemik Police
24-10-2021E.LECLERC MOYA Radomka Radom3-0
(26-24, 25-22, 25-19)
Grot Budowlani Łódź
24-10-2021Energa MKS Kalisz3-0
(25-23, 25-12, 25-23)
UNI Opole
25-10-2021Developres BELLA DOLINA Rzeszów3-0
(25-19, 25-18, 25-15)
Volley Wrocław

6. Hafta

TarihEv Sahibi TakımSkor/SetlerMisafir Takım
29-10-2021IŁ Capital Legionovia Legionowo3-0
(25-22, 28-26, 25-17)
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
30-10-2021Grot Budowlani Łódź3-0
(25-22, 25-22, 25-21)
Energa MKS Kalisz
30-10-2021Joker Świecie0-3
(19-25, 24-26, 18-25)
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
30-10-2021UNI Opole3-1
(25-23, 14-25, 25-17, 25-22)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
31-10-2021Grupa Azoty Chemik Police3-0
(25-17, 25-20, 25-21)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
01-11-2021Volley Wrocław3-1
(20-25, 25-23, 25-17, 25-22)
ŁKS Commercecon Łódź

7. Hafta

TarihEv Sahibi TakımSkor/SetlerMisafir Takım
05-11-2021E.LECLERC MOYA Radomka Radom1-3
(20-25, 25-22, 20-25, 19-25)
Grupa Azoty Chemik Police
06-11-2021ŁKS Commercecon Łódź3-1
(25-20, 22-25, 25-14, 25-19)
Joker Świecie
06-11-2021Developres BELLA DOLINA Rzeszów3-1
(25-18, 25-9, 25-27, 25-17)
UNI Opole
07-11-2021Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz2-3
(25-23, 20-25, 25-22, 12-25, 14-16)
Volley Wrocław
08-11-2021BKS BOSTIK Bielsko-Biała1-3
(25-16, 24-26, 14-25, 22-25)
Grot Budowlani Łódź
08-11-2021Energa MKS Kalisz2-3
(21-25, 25-20, 25-16, 24-26, 6-15)
IŁ Capital Legionovia Legionowo

8. Hafta

TarihEv Sahibi TakımSkor/SetlerMisafir Takım
11-11-2021Energa MKS Kalisz1-3
(12-25, 26-28, 25-18, 19-25)
E.LECLERC MOYA Radomka Radom
12-11-2021Grupa Azoty Chemik Police3-0
(25-12, 25-22, 25-21)
Volley Wrocław
13-11-2021UNI Opole1-3
(27-25, 12-25, 22-25, 21-25)
ŁKS Commercecon Łódź
13-11-2021IŁ Capital Legionovia Legionowo3-0
(25-21, 25-23, 25-22)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
14-11-2021Grot Budowlani Łódź2-3
(22-25, 25-19, 19-25, 25-21, 10-15)
Developres BELLA DOLINA Rzeszów
15-11-2021Joker Świecie3-1
(17-25, 25-23, 25-17, 25-17)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

9. Hafta

TarihEv Sahibi TakımSkor/SetlerMisafir Takım
18-11-2021Energa MKS Kalisz1-3
(22-25, 17-25, 25-19, 17-25)
Grupa Azoty Chemik Police
19-11-2021Developres BELLA DOLINA Rzeszów2-3
(25-23, 25-27, 25-23, 19-25, 13-15)
IŁ Capital Legionovia Legionowo
19-11-2021E.LECLERC MOYA Radomka Radom2-3
(25-22, 20-25, 25-14, 22-25, 10-15)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
20-11-2021Volley Wrocław3-0
(25-23, 25-16, 25-18)
Joker Świecie
21-11-2021ŁKS Commercecon Łódź3-2
(25-20,25-27, 21-25, 25-11, 15-11)
Grot Budowlani Łódź
22-11-2021Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz3-2
(19-25, 23-25, 25-22, 25-12, 15-10)
UNI Opole

10. Hafta

TarihEv Sahibi TakımSkor/SetlerMisafir Takım
25-11-2021Energa MKS Kalisz2-3
(25-16, 12-25, 25-18, 23-25, 5-15)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
26-11-2021Grot Budowlani Łódź3-0
(25-14, 25-16, 25-14)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
27-11-2021Grupa Azoty Chemik Police3-0
(25-20, 25-19, 25-20)
Joker Świecie
28-11-2021UNI Opole3-2
(30-28, 23-25, 22-25, 25-16, 17-15)
Volley Wrocław
28-11-2021IŁ Capital Legionovia Legionowo3-2
(25-18, 19-25, 25-20, 18-25, 15-13)
ŁKS Commercecon Łódź
29-11-2021E.LECLERC MOYA Radomka RadomDevelopres BELLA DOLINA Rzeszów

11. Hafta

TarihEv Sahibi TakımSkor/SetlerMisafir Takım
03-12-2021Developres BELLA DOLINA RzeszówGrupa Azoty Chemik Police
04-12-2021Joker ŚwiecieIŁ Capital Legionovia Legionowo
04-12-2021UNI OpoleGrot Budowlani Łódź
04-12-2021ŁKS Commercecon ŁódźBKS BOSTIK Bielsko-Biała
05-12-2021Volley WrocławE.LECLERC MOYA Radomka Radom
06-12-2021Polskie Przetwory Pałac BydgoszczEnerga MKS Kalisz

12. Hafta

TarihEv Sahibi TakımSkor/SetlerMisafir Takım
09-12-2021Joker ŚwiecieGrot Budowlani Łódź
10-12-2021Polskie Przetwory Pałac BydgoszczE.LECLERC MOYA Radomka Radom
11-12-2021Developres BELLA DOLINA RzeszówBKS BOSTIK Bielsko-Biała
11-12-2021Volley WrocławIŁ Capital Legionovia Legionowo
11-12-2021ŁKS Commercecon ŁódźEnerga MKS Kalisz
12-12-2021Grupa Azoty Chemik PoliceUNI Opole

13. Hafta

TarihEv Sahibi TakımSkor/SetlerMisafir Takım
18-12-2021Grot Budowlani ŁódźVolley Wrocław
18-12-2021E.LECLERC MOYA Radomka RadomŁKS Commercecon Łódź
18-12-2021Energa MKS KaliszDevelopres BELLA DOLINA Rzeszów
18-12-2021IŁ Capital Legionovia LegionowoPolskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
19-12-2021BKS BOSTIK Bielsko-BiałaGrupa Azoty Chemik Police
20-12-2021UNI OpoleJoker Świecie