2021/2022 Kadınlar Şampiyonlar Ligi

2021–22 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi, UEFA tarafından düzenlenen Avrupa kadın kulüpleri futbol şampiyonasının 21.'si ve UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi olarak yeniden markalandığından bu yana 13'üncüsü olarak düzenlenecektir. 16 takımlı bir grup aşamasına sahip ilkturnuva olacak.

Final, İtalya'nın Torino kentindeki Juventus Stadyumu'nda yapılacak. 2021–22 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nin galipleri, 2022–23 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi grup aşamasına otomatik olarak katılmaya hak kazanacak.
Turnuva Bilgileri
Tarihler Eleme Aşaması :
28 Temmuz-09 Eylül 2021
Final Aşaması :
05 Ekim 2021 – 22 Mayıs 2022
Takım Sayısı Final Aşaması : 16
Toplam : 78
Final sıralaması
Şampiyon  
İkinci  
Turnuva İstatistikleri
Maç Sayısı  
Gol Sayısı  
Seyirci  
Gol Kralı  

Katılım Tahsisi

UEFA kadın ülke katsayılarına dayalı olarak, her ülkeiçin katılan takımların sayısını belirlemek için kullanılır: 

1-6. Federasyonların her birinin üç takımı katılım sağlar.
7–16. Federasyonların her birinin iki takımı katılım sağlar.
Diğer tüm Federasyonlar, girmeleri durumunda, her birinin uygun bir takımı vardır.
2020–21 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nin galiplerine, 2021–22 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi'ne yerel ligleri aracılığıyla katılmamaları halinde ek bir giriş hakkı verilir.
Bir federasyonun bir takıma girebilmesi için yerel bir kadında 11 ligi olması gerekir. 2019–20 itibariyle, 55 UEFA üyesi federasyondan 52'si, Andorra, Lihtenştayn ve San Marino hariç olmak üzere, bir kadın iç ligi düzenlemektedir.

Katılım Sağlayan Takımlar

AşamaKatılım Sağlayan Takımlar
Grup AşamasıFC Barcelona (2020-2021 Kadınlar Şampiyonlar Ligi Şampiyonu)
Paris Saint Germain (Fransa Division 1 Şampiyonu)
Bayern Münich (Kadınlar Bundesliga Şampiyonu)
Chelsea FCW (FA WSL Şampiyonu)
2. TurŞampiyonlar
BK Häcken (2020 Damallsvenskan Şampiyonu)
Sparta Prague (2020-21 Çek Lig Şampiyonu)
HB Koge (2020-21 Danimarka Lig Şampiyonu)
Lig Yolu
Olympique Lyonnais Féminin (Fransa Division 1 İkincisi)
Vfl Wolfsburg (Kadınlar Bundesliga İkincisi)
Real Madrid (İspanya Kadınlar Premier Division İkincisi)
Slavia prague (2020-21 Çek Lig İkincisi)
FC Rosengard (2020 Damallsvenskan İkincisi)
Manchester City (2020-21 FA WSL İkincisi)
1. TurŞampiyonlar
FC Twente (2020–21 Hollanda Eredivisie Vrouwen Şampiyonu)
Juventus F.C. Women (2020-21 Kadınlar Seri A Şampiyonu)
Vålerenga IF (2020 Toppserien Şampiyonu)
BIIK Kazygurt (2020 Kazakistan Kadınlar Ligi Şampiyonu)
Breiðablik (2020 İzlanda Kadınlar Ligi Şampiyonu)
Glasgow City (2020-21 İskoçya Kadınlar Ligi Şampiyonu)
Servette Chenois (2020-21 İsviçre Kadınlar Ligi Şampiyonu)
CSKA Moscow (2020 Rusya Kadınlar Ligi
Servette Chênois (2020-21 İsviçre Kadınlar Ligi Şampiyonu)
Dinamo-BGU Minsk (2020 Belarus Kadınlar Ligi Şampiyonu)
Gintra Universitetas (2020 A Lyga Women Şampiyonu)
Apollon Limassol (2020-21 Kıbrıs Lig Şampiyonu)
Spartak Subotica (2020-21 Slovakya Lig Şampiyonu)
St. Pölten (2020-21 Avusturya Lig Şampiyonu)
KKS Czarni Sosnowiec (2020-21 Polonya Lig Şampiyonu)
RSC Anderlecht Féminin (2020-21 Belçika Lig Şampiyonu)
SL Benfica (2020-21 Portekiz Lig Şampiyonu)
SFK 2000 (2020-21 Bosna Hersek Lig Şampiyonu)
Olimpija Cluj (2020-21 Romanya Lig Şampiyonu)
Aland United (2020 Finlandiya Lig Şampiyonu)
Zhytlobud-1 Kharkiv (2020-21 Ukrayna Lig Şampiyonu)
– (2020-21 Yunanistan Lig Şampiyonu)
Ferencváros TC (2020-21 Macaristan Lig Şampiyonu)
Beşiktaş A.Ş. (2020-21 Türkiye Kadınlar Lig Şampiyonu)
Peamount United (2020 İrlanda Lig Şampiyonu)
Vllaznia (2020-21 Arnavutluk Kadınlar Lig Şampiyonu)
ZNK Osijek (2020-21 Hırvatistan Kadınlar Lig Şampiyonu)
Pomurje (2020-21 Slovenya Kadınlar Lig Şampiyonu)
Kiryat Gat (2020-21 İsrail Kadınlar Lig Şampiyonu)
FC Flora Tallinn (2020 Estonya Lig Şampiyonu)
NSA Sofia (2020-21 Bulgaristan Kadınlar Lig Şampiyonu)
Mitrovica (2020-21 Kosova Kadınlar Lig Şampiyonu)
Slovan Bratislava (2020-21 Slovakya Kadınlar Lig Şampiyonu)
Connah’s Quay Nomads
Breznica Pljevlja (2020-21 Karadağ Kadınlar Lig Şampiyonu)
KÍ Klaksvík Kvinnur (2020 Faroe Adaları Lig Şampiyonu)
Glentoran (2020 Kuzey İrlanda Lig Şampiyonu)
Rigas FC (2020 Letonya Lig Şampiyonu)
Tbilisi Nike (2020 Gürcistan Lig Şampiyonu)
Birkirkara (2020-21 Malta Kadınlar Lig Şampiyonu)
Agarista Anenii Noi (2020-21 Moldova Kadınlar Lig Şampiyonu)
Kamenica Sasa (2020-21 Kuzey Makedonya Kadınlar Lig Şampiyonu)
Racing FC (2020-21 Lüksemburg Kadınlar Lig Şampiyonu)
FC Hayasa (2020-21 Ermenistan Kadınlar Lig Şampiyonu)
Lig Yolu
Bordeaux (2020-21 Fransa Division 1 Üçüncüsü)
TSG 1899 Hoffenheim (2020-21 Kadınlar Bundesliga Üçüncüsü)
Levante UD (2020-21 İspanya Kadınlar Premier Division Üçüncüsü)
Arsenal WFC (2020-21 FA WSL Üçüncüsü)
Kristianstads DFF (2020 Damallsvenskan Üçüncüsü)
Rosenborg (2020 Toppserien İkincisi)
1. FC Slovacko Zeny (2020-21 Çekya Kadınlar 1. Ligi Üçüncüsü)
Brondby IF (2020-21 Danimarka Kadınlar Ligi Üçüncüsü)
PSV (2020–21 Hollanda Eredivisie Vrouwen İkincisi)
A.C. Milan Women (2020-21 Kadınlar Seri A İkincisi)
Valur WFT (2020 İzlanda Kadınlar Ligi İkincisi)
Lokomotif Moscow (2020 Rusya Kadınlar Ligi İkincisi)
FC Minsk (2020 Belarus Kadınlar Ligi İkincisi)
Okzhetpes (2020 Kazakistan Kadınlar Ligi İkincisi)
FC Zürich Frauen (2020-21 İsviçre Kadınlar Ligi İkincisi)
Celtic FCW (2020-21 İskoçya Kadınlar Ligi İkincisi)
Ön Eleme Turu– Gibraltar Şampiyonu
– Andorra Şampiyonu
– Liechenstein Şampiyonu
– San Marino Şampiyonu

Takvim

Aşama Tur Kura Tarihi 1. Maçlar 2. Maçlar
Eleme Aşaması Ön Eleme Turu 21 Haziran 2021 28–29 Temmuz 2021 4–5 Ağustos 2021
1. Tur 18 Ağustos 2021 21 Ağustos 2021
2. Tur 22 Ağustos 2021 31 Ağustos – 1 Eylül 2021 8–9 Eylül 2021
Grup Aşaması 1. Maç Günü 13 Eylül 2021 5–6 Ekim 2021
2. Maç Günü 13–14 Ekim 2021
3. Maç Günü 9–10 Kasım 2021
4. Maç Günü 17–18 Kasım 2021
5. Maç Günü 8–9 Aralık 2021
6. Maç Günü 15–16 Aralık 2021
Final Aşaması Çeyrek Final 20 Aralık 2021 22–23 Mart 2022 30–31 Mart 2022
Yarı Final 23–24 Nisan 2022 30 Nisan – 1 Mayıs 2022
Final 22 Mayıs 2022 at Juventus Stadium, Turin

Eleme Aşaması

Ön Eleme Turu

1. Tur

Turnuva 1
18-08-2021Yarı FinalSavivaldybė Stadium, ŠiauliaiBreiðablik7-0
Selma Sól Magnúsdóttir (2), Chloé Van de Velde, Tifanny Janea McCarty, Agla María Albertsdóttir (2), Karitas Tómasdóttir
KÍ Klaksvík
18-08-2021Yarı Final Savivaldybė Stadium, ŠiauliaiGintra Universitetas2-0
Jessica Ayers, Madison Gibson
Flora
21-08-20213’lük MaçıSavivaldybė Stadium, ŠiauliaiKÍ Klaksvík0-1
Getter Saar
Flora
21-08-2021FinalSavivaldybė Stadium, ŠiauliaiGintra Universitetas 1-8
Madison Gibson / Chloé Van de Velde, Tifanny Janea McCarty (2), Agla María Albertsdóttir (3), Áslaug Munda Gunnlaugsdóttir, Heiðdís Lillýardóttir
Breiðablik
Turnuva 2
18-08-2021Yarı FinalBroadwood Stadium, CumbernauldGlasgow City3-0
Clare Shine, Priscila Chinchilla, Vital Zina Kats
Birkirkara
18-08-2021Yarı Final Broadwood Stadium, CumbernauldBIIK Kazygurt4-0
Racheal Kundananji (2), Kennedy Rose, Prisca Chilufya
Slovan Bratislava
21-08-20213’lük MaçıBroadwood Stadium, CumbernauldSlovan Bratislava1-0
Paulina Hrdlickova
Birkirkara
21-08-2021FinalBroadwood Stadium, CumbernauldGlasgow City1-0
Priscila Chinchilla
BIIK Kazygurt
Turnuva 3
18-08-2021Yarı FinalGradski Vrt Stadium, OsijekAnderlecht3-0
Ştefania Iuliana Vătafu, Charlotte Tison, Tessa Wullaert
Hayasa
18-08-2021Yarı Final Gradski Vrt Stadium, OsijekOsijek5-0
Kristina Nevrkla, Anela Lubina, Maja Joščak, Klara Kovacevic, Lorena Balic
Breznica Pljevlja
21-08-20213’lük MaçıGradski Vrt Stadium, OsijekBreznica Pljevlja3-2
Maja Saranovic, Nada Durdevic, Andjela Toskovic / Karine Yeghyan (2)
Hayasa
21-08-2021FinalGradski Vrt Stadium, OsijekAnderlecht0-1
Izabela Lojna
Osijek
Turnuva 4
18-08-2021Yarı FinalFF BH Football Training Centre, ZenicaSFK 20000-1
Precillia Rinaldi
Racing FC
18-08-2021Yarı Final FF BH Football Training Centre, ZenicaBenfica4-0
Ana Vitória Angélica (2), Valéria Cantuário da Silva, Francisca Nazareth
Kiryat Gat
21-08-20213’lük MaçıFF BH Football Training Centre, ZenicaSFK 20001-1
Alisa Spahic / Yarden Ozel (4-2 pen.)
Kiryat Gat
21-08-2021FinalFF BH Football Training Centre, ZenicaBenfica7-0
Catarina Amado, Valéria Cantuário da Silva (2), Francisca Nazareth (2), Nycole Raysla Silva, Beatriz Cameirao
Racing FC
Turnuva 5
18-08-2021Yarı FinalWiklöf Holding Arena, MariehamnOlimpia Cluj0-4
Marianna Pereira Jaleca (2), Anna Ǻsa Olivia Westerlund, Maria Cassandra Korhonen
Åland United
18-08-2021Yarı Final Wiklöf Holding Arena, MariehamnServette Chênois1-0
Jade Boho Sayo
Glentoran
21-08-20213’lük MaçıWiklöf Holding Arena, MariehamnOlimpia Cluj0-2
Joely Andrews, Chloe McCarron
Glentoran
21-08-2021FinalWiklöf Holding Arena, MariehamnServette Chênois1-0
Laura Felber
Åland United
Turnuva 6
18-08-2021Yarı FinalTsirio Stadium, LimassolCSKA Moscow4-1
Nevena Damjanović, Nadezhda Smirnova (2), Margarita Alekseyevna Chernomyrdina / Chloe Chivers
Swansea City
18-08-2021Yarı Final Tsirio Stadium, LimassolApollon Limassol2-0
Krystyna Marie Freda, Patrícia Hmírová
Dinamo-BGU Minsk
21-08-20213’lük MaçıTsirio Stadium, LimassolDinamo-BGU Minsk2-0
Shaunna Jenkins (og), Feg Kollet Ndzana
Swansea City
21-08-2021FinalTsirio Stadium, LimassolApollon Limassol 2-1
Krystyna Marie Freda, Katie Jayne Lockwood / Yulia Myasnikova
CSKA Moscow
Turnuva 7
18-08-2021Yarı FinalMakedonikos Stadium, ThessalonikiPAOK6-0
Olga Baxevanou, Antigoni Papadopoulou, Maria Mitkou, Esse Mbeyu Akida (3)
Agarista Anenii Noi
18-08-2021Yarı Final Makedonikos Stadium, ThessalonikiVålerenga IF5-0
Janni Thomsen (2), Elise Hove Thorsnes (3)
Mitrovica
21-08-20213’lük MaçıMakedonikos Stadium, ThessalonikiAgarista Anenii Noi0-3
Edona Kryeziu (2), Ambra Gjegji 
Mitrovica
21-08-2021FinalMakedonikos Stadium, ThessalonikiVålerenga IF 2-0
Janni Thomsen, Elise Hove Thorsnes
PAOK
Turnuva 8
18-08-2021Yarı FinalJuventus Training Center, TurinJuventus F.C. Women12-0
Arianna Caruso (3), Arianna Caruso, Cristiana Girelli (2), Barbara Bonansea, Annahita Le Loc’h Zamanian, Andrea Stašková (3), Agnese Bonfantini
Kamenica Sasa
18-08-2021Yarı Final Juventus Training Center, TurinSt. Pölten7-0
Mateja Zver, Stefanie Enzinger (3), Maleanie Brunnthaler, Mária Mikolajová (2)
Beşiktaş A.Ş. 
21-08-20213’lük MaçıJuventus Training Center, TurinBeşiktaş A.Ş. 4-0
Yagmur Uraz, Arzu Karabulut, Berivan Icen, Kader Hancar 
Kamenica Sasa
21-08-2021FinalJuventus Training Center, TurinJuventus F.C. Women 4-1
Cristiana Girelli, Barbara Bonansea (2), Lisa Hurtig
St. Pölten
Turnuva 9
18-08-2021Yarı FinalSportcampus Diekman, EnschedeTwente9-0
Anna-Lena Stolze, Fenna Kalma (4), Caitlin Dijkstra, Renate Jansen, Lotje de Kiejzer (2)
Tbilisi Nike
18-08-2021Yarı Final Sportcampus Diekman, EnschedeSpartak Subotica5-2
Tijana Filipović (4), Alice Kusi / Eleanor Ryan-Doyle
Peamount United
21-08-20213’lük MaçıSportcampus Diekman, EnschedeTbilisi NikePeamount United
21-08-2021FinalSportcampus Diekman, EnschedeTwente 5-3
Fenna Kalma (3), Anna-Lena Stolze, Renate Jansen / Sandra Owusu-Ansah (2), Tijana Filipović
Spartak Subotica
Turnuva 10
18-08-2021Yarı FinalŠRC Bakovci Stadium, BakovciZhytlobud-1 Kharkiv5-1
Yuliian Shevchuk, Lyubov Shmatko, Olha Ovdiychuk, Olha Boychenko, Iryna Kochnyeva / Yuliana Aleksandrova
NSA Sofia
18-08-2021Yarı Final ŠRC Bakovci Stadium, BakovciPomurje6-1
Kaja Korošec, Špela Kolbl, Sara Makovec (2), Ziva Rakovec, Špela Rozmarič / Ieva Krasnova
Rīgas FS
21-08-20213’lük MaçıŠRC Bakovci Stadium, BakovciRīgas FS1-2
Anastasija Poluhovica / Ivana Emilova Naydenova, Aleksandra Yaneva
NSA Sofia
21-08-2021FinalŠRC Bakovci Stadium, BakovciZhytlobud-1 Kharkiv 4-1
Birgül Sadıkoğlu, Olha Ovdiychuk, Olha Boychenko, Lyubov Shmatko / Kaja Korošec
Pomurje
Turnuva 11
17-08-2021Yarı FinalStadion Ludowy, SosnowiecFerencváros2-1
Evelin Fenyvesi, Fanni Vago / Patricie Fischerova
Czarni Sosnowiec
20-08-2021FinalStadion Ludowy, SosnowiecVllaznia0-0
(3-1 pen.)
Ferencváros
Turnuva 12
18-08-2021Yarı FinalLetzigrund, ZürichTSG 1899 Hoffenheim1-0
Nicole Billa
Valur
18-08-2021Yarı Final Letzigrund, ZürichZürich1-2
Naomi Megroz / Valentina Giacinti (2)
A.C. Milan Women
21-08-20213’lük MaçıLetzigrund, ZürichValur1-3
Kaja Korošec / Fanndís Friðriksdóttir, Cyera Makenzie Hintzen
Zürich
21-08-2021FinalLetzigrund, ZürichTSG 1899 Hoffenheim2-0
Jule Brand, Isabella Hartig
A.C. Milan Women
Turnuva 13
18-08-2021Yarı FinalKristianstads Fotbollsarena, KristianstadBrøndby IF0-1
Alice Nilsson
Kristianstads DFF 
18-08-2021Yarı Final Kristianstads Fotbollsarena, KristianstadBordeaux2-1
Inès Jaurena, Vanessa Brigitte Gilles / Alena Peckova
Slovácko
21-08-20213’lük MaçıKristianstads Fotbollsarena, KristianstadBrøndby IF2-1
Beatrice Persson, Christina Beck / Michaela Dubcova
Slovácko
21-08-2021FinalKristianstads Fotbollsarena, KristianstadBordeaux 3-1
Melissa Herrera, Vanessa Brigitte Gilles, Katja Snoeijs / Mia Matilda Carlsson
Kristianstads DFF 
Turnuva 14
18-08-2021Yarı FinalKoteng Arena, TrondheimLevante2-1
Sandie Rose Toletti, Alba María Redondo / Caitlin Hayes
Celtic
18-08-2021Yarı Final Koteng Arena, TrondheimFC Minsk1-2
Armisa Kuč / Julie Blakstad, Lisa-Marie Karlseng Utland
Rosenborg BK
21-08-20213’lük MaçıKoteng Arena, TrondheimFC Minsk3-2
Selma Kapetanovic, Armisa Kuc (2) / Rachel Donaldson, Caitlin Hayes
Celtic
21-08-2021FinalKoteng Arena, TrondheimLevante 4-3
Sandie Rose Toletti, Giovana Queiroz (2), Leire Banos / Julie Blakstad, Lisa-Marie Karlseng Utland (2)
Rosenborg BK
Turnuva 15
18-08-2021Yarı FinalSapsan Arena, MoscowArsenal WFC 4-0
Mana Iwabuchi, Kim Alison Little, Bethany Jane Mead, Nikita Josephine Parris
Okzhetpes
18-08-2021Yarı Final Sapsan Arena, MoscowPSV3-1
Esmme Brugts, Maruschka Waldus, Amalie Grønbæk Thestrup / Anna Belomyttseva
Lokomotiv Moscow
21-08-20213’lük MaçıSapsan Arena, MoscowLokomotiv Moscow4-0
Kristina Mashkova, Nelli Korovkina, Anna Kozhnikova, Marina Fedorova
Okzhetpes
21-08-2021FinalSapsan Arena, MoscowArsenal WFC  3-1
Vivianne Miedema, Mana Iwabuchi (2) / Esmee Brugts
PSV

2. Tur

Tarihler1. TakımSkor2. Takım
01-09-2021
08-09-2021
Sparta Prague 0-1
Cornelia Kramer
0-2
Cecilie Floe Nielsen, Cornelia Kramer
Køge
01-09-2021
09-09-2021
Osijek 1-1
Merjema Medić / Selma Sól Magnúsdóttir
0-3
Hildur Antonsdóttir, Taylor Ziemer, Agla María Albertsdóttir
Breiðablik
01-09-2021
09-09-2021
Vllaznia 0-2
Cristiana Girelli, Lina Mona Andréa Hurtig
0-1
Andrea Stašková
Juventus F.C. Women
31-08-2021
09-09-2021
Twente 1-1
Fenna Kalma / Beatriz Cameirao
0-4
Cloé Zoé Eyja Lacasse (3), Nycole Raysla Silva
SL Benfica
31-08-2021
09-09-2021
Apollon Limassol 1-2
Krystyna Marie Freda / Olha Ovdiychuk, Olha Boychenko
1-3
Kristina Aleksanyan (k.k.) / Olha Boychenko, Olha Ovdiychuk (2)
Zhytlobud-1 Kharkiv
01-09-2021
08-09-2021
Servette Chênois 1-1
Jade Boho Sayo / Priscila Chinchilla
2-1
Jade Boho Sayo, Sandy Maendly / Priscila Chinchilla
Glasgow City
01-09-2021
08-09-2021
Vålerenga IF1-3
Rikke Marie Madsen / Ingrid Filippa Angeldal (2), Emma Stina Blackstenius
2-3
Synne Sofie Kinden Jensen, Katherine Nicole “Katie” Stengel / Emma Stina Blackstenius (2), Anna Johanna Rytting Kaneryd
BK Häcken
Tarihler1. TakımSkor2. Takım
01-09-2021
08-09-2021
Levante 1-2
Giovanna Crivelari / Melvine Malard, Perle Morroni
1-2
Aldana Cometti / Amel Majri, Catarina Cantanhede Melônio Macário
Olympique Lyonnais Féminin
31-08-2021
09-09-2021
Arsenal WFC3-0
Nikita Josephine Parris, Kim Alison Little, Viviann Miedema
4-0
Kim Alison Little, Viviann Miedema (3)
Slavia Prague
31-08-2021
08-09-2021
Real Madrid 1-1
Kenti Robles / Caroline Weir
1-0
Claudia Zornoza Sánchez 
Manchester City 
01-09-2021
08-09-2021
Vfl Wolfsburg3-2
Ewa Pajor, Jill Jamie Roord, Dominique Janssen / Katja Snoeijs, Mickaella Cardia
2-3
Ewa Pajor (2) / Mickaëlla Cardia, Katja Snoeijs, Mélissa Ferreira Gomes (3-0
pen.)
Bordeaux
31-08-2021
09-09-2021
FC Rosengard 0-3
Tine De Caigny, Laura Wienroither, Chantal Hagel
3-3
Jelena Čanković, Ann Mimmi Ellenore Larsson, Loreta Kullashi / Laura Wienroither, Sarai Linder, Jule Brand
1899 Hoffenheim

Grup Aşaması

A Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Vfl Wolfsburg 21108-34Çeyrek Final
2Chelsea FCW21105-44Çeyrek Final
3Juventus F.C. Women10104-23
4Servette Chênois20020-80
06-10-2021Stade de Genève, GenevaServette Chênois0-3
Arianna Caruso, Lina Hurtig, Valentina Cernoia
Juventus F.C. Women
06-10-2021Kingsmeadow, Kingston upon ThamesChelsea FCW 3-3
Samantha Kerr, Bethany England, Pernille Harder / Tabea Waßmuth (2), Jill Jamie Roord
Vfl Wolfsburg
13-10-2021AOK Stadion, WolfsburgVfl Wolfsburg5-0
Svenja Huth, Tabea Wasmuth (2), Dominigue Janssen, Joelle Smits
Servette Chênois
13-10-2021Juventus Stadium, TurinJuventus F.C. Women1-2
Barbara Bonansea / Erni Cuthbert, Pernille Harder
Chelsea FCW 
09-11-2021Stade de Genève, GenevaServette ChênoisChelsea FCW 
09-11-2021Juventus Stadium, TurinJuventus F.C. WomenVfl Wolfsburg
18-11-2021AOK Stadion, WolfsburgVfl WolfsburgJuventus F.C. Women
18-11-2021Kingsmeadow, Kingston upon ThamesChelsea FCW Servette Chênois
08-12-2021Stade de Genève, GenevaServette ChênoisVfl Wolfsburg
08-12-2021Kingsmeadow, Kingston upon ThamesChelsea FCW Juventus F.C. Women
16-12-2021AOK Stadion, WolfsburgVfl WolfsburgChelsea FCW 
16-12-2021Juventus Stadium, TurinJuventus F.C. WomenServette Chênois

B Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Paris Saint Germain22007-06Çeyrek Final
2Real Madrid22006-06Çeyrek Final
3Zhytlobud-1 Kharkiv20020-60
4Breiðablik20020-70
06-10-2021Metalist OSC, KharkivZhytlobud-1 Kharkiv0-1
Lorena Navarro
Real Madrid
06-10-2021Kópavogsvöllur, KópavogurBreiðablik0-2
Léa Khelifi, Onema Grace Geyoro
Paris Saint Germain
13-10-2021Stade Jean-Bouin, ParisParis Saint Germain5-0
Jordyn Huitema (3), Pauline Dudek, Lea Khelifi
Zhytlobud-1 Kharkiv
13-10-2021Alfredo Di Stéfano, MadridReal Madrid5-0
Caroline Moller (3), Olga Carmona, Lorena Navarro
Breiðablik
09-11-2021Metalist OSC, KharkivZhytlobud-1 KharkivBreiðablik
09-11-2021Stade Jean-Bouin, ParisParis Saint GermainReal Madrid
18-11-2021Kópavogsvöllur, KópavogurBreiðablikZhytlobud-1 Kharkiv
18-11-2021Alfredo Di Stéfano, MadridReal MadridParis Saint Germain
08-12-2021Metalist OSC, KharkivZhytlobud-1 KharkivParis Saint Germain
08-12-2021Kópavogsvöllur, KópavogurBreiðablikReal Madrid
16-12-2021Stade Jean-Bouin, ParisParis Saint GermainBreiðablik
16-12-2021Alfredo Di Stéfano, MadridReal MadridZhytlobud-1 Kharkiv

C Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1FC Barcelona 22006-16Çeyrek Final
2Arsenal WFC 21015-43Çeyrek Final
3TSG 1899 Hoffenheim20025-43
4HB Koge20020-70
05-10-2021Dietmar-Hopp-Stadion, HoffenheimTSG 1899 Hoffenheim5-0
Katharina Naschenweng, Nicole Billa, Luana Bühler, Tine De Caigny (2)
HB Koge
05-10-2021Johan Cruyff Stadium, Sant Joan DespíFC Barcelona 4-1
María Francesca Caldentey, Alexia Putellas, Asisat Lamina Oshoala, Lieke Martens / Frida Leonhardsen Maanum
Arsenal WFC 
14-10-2021Køge Stadium, KøgeHB Koge0-2
Fridolina Rolfo, Jenifer Hermoso
FC Barcelona 
14-10-2021Meadow Park, BorehamwoodArsenal WFC 4-0
Kim Little, Tobin Heath, Vivianne Miedema, Leah Williamson
TSG 1899 Hoffenheim
10-11-2021Køge Stadium, KøgeHB KogeArsenal WFC 
10-11-2021Johan Cruyff Stadium, Sant Joan DespíFC Barcelona TSG 1899 Hoffenheim
17-11-2021Dietmar-Hopp-Stadion, HoffenheimTSG 1899 HoffenheimFC Barcelona 
17-11-2021Meadow Park, BorehamwoodArsenal WFC HB Koge
09-12-2021Køge Stadium, KøgeHB KogeTSG 1899 Hoffenheim
09-12-2021Meadow Park, BorehamwoodArsenal WFC FC Barcelona 
15-12-2021Dietmar-Hopp-Stadion, HoffenheimTSG 1899 HoffenheimArsenal WFC 
15-12-2021Johan Cruyff Stadium, Sant Joan DespíFC Barcelona HB Koge

D Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Olympique Lyonnais Féminin22008-06Çeyrek Final
2Bayern Münich 21104-04Çeyrek Final
3SL Benfica20110-51
4BK Häcken 20020-70
05-10-2021Bravida Arena, GothenburgBK Häcken 0-3
Melvine Malard, Catarina Cantanhede Melônio Macário, Stine Larsen (k.k.)
Olympique Lyonnais Féminin
05-10-2021Benfica Campus, SeixalSL Benfica0-0Bayern Münich 
14-10-2021FC Bayern Campus, MunichBayern Münich 4-0
Lea Schuller (2), Linda Dallmann, Jovana Damnjanovic
BK Häcken 
14-10-2021Parc Olympique Lyonnais, Décines-CharpieuOlympique Lyonnais Féminin5-0
Kadeisha Buchanan (2), Damaris Berta Egurrola Wienke, Melvine Malard, Catarina Macario
SL Benfica
10-11-2021Parc Olympique Lyonnais, Décines-CharpieuOlympique Lyonnais FémininBayern Münich 
10-11-2021Benfica Campus, SeixalSL BenficaBK Häcken 
17-11-2021Bravida Arena, GothenburgBK Häcken SL Benfica
17-11-2021FC Bayern Campus, MunichBayern Münich Olympique Lyonnais Féminin
09-12-2021Bravida Arena, GothenburgBK Häcken Bayern Münich 
09-12-2021Benfica Campus, SeixalSL BenficaOlympique Lyonnais Féminin
15-12-2021Parc Olympique Lyonnais, Décines-CharpieuOlympique Lyonnais FémininBK Häcken 
15-12-2021FC Bayern Campus, MunichBayern Münich SL Benfica

Eleme Aşaması

Çeyrek Final

22-23 Mart 2022
30-31 Mart 2022
22-23 Mart 2022
30-31 Mart 2022
22-23 Mart 2022
30-31 Mart 2022
22-23 Mart 2022
30-31 Mart 2022

Yarı Final

23-24 Nisan 2022
30 Nisan-01 Mayıs 2022
23-24 Nisan 2022
30 Nisan-01 Mayıs 2022

Final

22 Mayıs 2022Juventus Stadium, Turin

İstatistikler

Gol Krallığı

SıraFutbolcu (Takımı)Gol
1Tabea Waßmuth (VfL Wolfsburg)4
2Jordyn Huitema (PSG)
Caroline Møller (Real Madrid)

Asist Krallığı

SıraFutbolcu (Takımı)Asist
1Lena Oberdorf (VfL Wolfsburg)
Asisat Oshoala (FCBarcelona)
2
2
2020-212022-23

UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi