2021/2022 EHF Avrupa Kupası

EHF Avrupa Kupası, Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) tarafından düzenlenen yıllık bir erkek hentbol kulübü turnuvasıdır. 1993 yılında EHF Şehir Kupası olarak kurulan bu organizasyon, 2000 yılında EHF Challenge Cup olarak yeniden adlandırıldı ve 2020-21 sezonundan itibaren EHF Avrupa Kupası olarak devam etmektedi

1. Tur

Tarih1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
18-09-2021
19-09-2021
A.E.S.H. Pylea53-68HC Dukla Praha28-3725-31
18-09-2021
19-09-2021
KH ISMM Koprivnice53-59Selfoss25-3128-28
18-09-2021
19-09-2021
KH Trepca47-66Holon Yuvalim HC22-2925-37
12-09-2021
18-09-2021
Beykoz Belediye SK62-56JD Techniek Hurry-Up32-2330-33
17-09-2021
18-09-2021
HB Dudelange45-52Raimond Sassari24-2621-29
11-09-2021
18-09-2021
Alingsås HK63-53K Metaloplastika Sabac29-2334-30
12-09-2021
18-09-2021
Motor-Politekhnika43-73Baekkelaget Handball Elite23-4120-32
11-09-2021
18-09-2021
Apoel HC38-69HC Robe Zubri27-2911-40
11-09-2021
18-09-2021
Viljandi HC43-45MRK Sloga Doboj20-2023-25
11-09-2021
18-09-2021
CS Minaur Baia Mare77-43HC Lokomotiv G. Oryahovitsa44-2233-21
11-09-2021
18-09-2021
RK Sloboda46-47Bianco Monte Drama 198629-2317-24
11-09-2021
18-09-2021
Handball Kaerjeng68-49KH Vellaznimi HC32-2336-26
11-09-2021
18-09-2021
Granitas-Karys75-40RK Zeleznicar 194946-1829-22
12-09-2021
18-09-2021
SG INSIGNIS Handball Westwien46-60SGAU-Saratov27-2919-31

2. Tur

Tarih1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
23-10-2021
24-10-2021
Handball Kaerjeng53-68CSM Focsani 200727-3526-33
16-10-2021
24-10-2021
VHC Sviesa Vilnius52-53HC Tallinn24-2228-31
23-10-2021
24-10-2021
Herpertz Bevo HC60-62AS SGS Ramhat Hashron30-3230-30
16-10-2021
24-10-2021
H7142-56Drammen HK22-2420-32
17-10-2021
23-10-2021
HSC Suhr Aarau52-51Förthof UHK Krems25-2227-29
16-10-2021
23-10-2021
RK Partizan63-53HC Berchem33-2230-31
17-10-2021
23-10-2021
RK Borac m:tel50-54KH Besa Famgas28-2522-29
17-10-2021
23-10-2021
A.C. Diomidis Argous55-58Bianco Monte Drama 198626-3029-28
22-10-2021
23-10-2021
Raimond Sassari53-61Nærbø IL28-3525-26
16-10-2021
23-10-2021
Granitas-Karys46-52Pölva Serviti27-2619-26
17-10-2021
23-10-2021
HC Masheka52-56ZRHK TENAX Dobele27-2225-34
16-10-2021
23-10-2021
FH Hafnarfjordur55-62SKA Minsk29-3726-25
16-10-2021
23-10-2021
HC Dragunas Klaipeda48-51MSK Povazska Bystrica26-2522-26
16-10-2021
23-10-2021
BK-46 Handboll0-20SGAU-Saratov0-100-10
16-10-2021
23-10-2021
Beykoz Belediye SK53-56SKIF Krasnodar29-3024-26
23-10-2021
24-10-2021
Beşiktaş JK76-60Holon Yuvalim HC38-3238-28
16-09-2021
23-09-2021
HC Izvidac50-62HC Dukla Praha26-2824-34
16-09-2021
23-09-2021
Fivers66-70Baekkelaget Handball Elite34-3832-32
16-09-2021
23-09-2021
Sparkasse Schwaz Handball Tirol50-52Sabbianco Anorthosis Famagusta24-2726-25
23-09-2021
23-09-2021
Donbas48-65Alingsås HK25-3423-31
15-09-2021
23-09-2021
ASD Accademia P. Conversano 201464-49MRK Sloga Doboj31-2433-25
16-09-2021
23-09-2021
Selfoss53-59RK Jeruzalem Ormoz31-3122-28
22-09-2021
23-09-2021
CS Minaur Baia Mare68-61 Hapoel SP Ashdod HC35-3233-29
16-09-2021
17-09-2021
Odessa63-75Handball Esch31-3832-37
16-09-2021
17-09-2021
HCB Karvina64-51 İzmir BŞB. GSK.32-2632-25
16-09-2021
17-09-2021
Parnassos Strovolou39-62Haukar14-2525-37
15-09-2021
16-09-2021
HC Robe Zubri86-42 HC Osam Lovech43-2043-22

3. Tur

Tarih1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
28-11-2021
05-12-2021
HSC Suhr Aarau60-54RK Jeruzalem Ormoz31-2729-27
28-11-2021
05-12-2021
Drammen HK28-29HC Dukla Praha28-29
27-11-2021
04-12-2021
Bianco Monte Drama 198669-81HC Victor39-4130-41
26-11-2021
27-11-2021
AS SGS Ramhat Hashron57-72IFK Skövde HK28-3729-35
04-12-2021
05-12-2021
SKIF Krasnodar25-22MSK Povazska Bystrica25-22
27-11-2021
04-12-2021
Sabbianco Anorthosis Famagusta46-62HCB Karvina24-2922-33
28-11-2021
05-12-2021
Beşiktaş JK28-25SKA Minsk28-25
27-11-2021
04-12-2021
CSM Focsani 200754-53Haukar28-2626-27
27-11-2021
04-12-2021
ASD Accademia P. Conversano 201454-56Nærbø IL27-2527-31
27-11-2021
05-12-2021
Handball Esch30-30Baekkelaget Handball Elite30-30
26-11-2021
28-11-2021
ZRHK TENAX Dobele49-57A.C. PAOK25-2824-29
28-11-2021
04-12-2021
Talent tym Plzen63-59HC Robe Zubri35-2728-32
28-11-2021
05-12-2021
KH Besa Famgas30-28 AHC Potaissa Turda30-28
28-11-2021
05-12-2021
SGAU-Saratov25-24Pölva Serviti25-24
27-11-2021
04-12-2021
RK Partizan53-54CS Minaur Baia Mare30-2623-28
04-12-2021
05-12-2021
Alingsås HK36-18 HC Tallinn36-18

1 / 16 Turu

Çeyrek Final

Yarı Final

Final

2020-212022-23

EHF Avrupa Kupası