2021-2022 CEV Voleybol Kupası

2021-22 CEV Kupası, Avrupa Voleybol Konfederasyonu tarafından düzenlenen ikinci en önemli Avrupa voleybol kulübü yarışmasının 50.sezonu oynanacaktır.
Lig CEV Kupası
Spor Voleybol
Tarih  
Final
Şampiyon  
İkinci  
Final MVP  

Katılım Sağlayan Takımlar

SıraÜlkeKontenjanTakımlar
1Türkiye3G.Saray HDI Sigorta
Spor Toto SK
Arkas Spor
2Rusya2Kuzbass Kemerovo
Zenit Kazan
3İtalya2Vero Volley Monza
Leo Shoes Modena
4Fransa3Chaumont VB 52
Montpellier Castelnau UC
Tours VB
5Çek Cumhuriyeti4VK Dukla Liberec
Jihostroj České Budějovice
VK Lvi Praha
SKV Ústí Nad Labem
6Belçika2Decospan VT Menen
Volley Haasrode Leuven
7İsviçre2TSV Jona
Chênois Genève
8Romanya2CSS CNE Lapi DEJ–SCM Zalău
Dinamo București
10Hollanda2Amysoft Lycurgus Groningen
Orion Doetinchem
11Avusturya1SK Zadruga Aich/Dob
12Yunanistan1Foinikas Syros ONEX VC
13Bulgaristan1Neftochimik Burgas
15Almanya3United Volleys Frankfurt
SWD powervolleys Düren
SVG Lüneburg
19Polonya1PGE Skra Bełchatów
25Sırbistan1Ribnica Kraljevo
26Slovenya1Calcit Kamnik

1/32 Final

Tarihler1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
10-11-2021Budva Volley1–2 Volley Haasrode Leuven23
(20-25, 25-21, 25-21, 22-25, 7-15)
10-11-2021CDV Guaguas Las Palmas3–0 Calcit Kamnik30
(25-20, 25-22, 25-22)
10-11-2021Rieker UJS Komárno0–6 Arkas Spor13
(25-23, 20-25, 13-25, 10-25)
03
(20-25, 16-25, 20-25)
11-11-2021Mladost Zagreb6–0 SKV Ústí Nad Labem30
(26-24, 25-23, 25-12)
31
(21-25, 25-21, 25-23, 25-21)
09-11-2021
10-11-2021
Bigbank Tartu0–6Zenit Kazan1-3
(21-25, 18-25, 25-20, 23-25)
0-3
(21-25, 17-25, 19-25)
IBB Polonia London1-5Orion Doetinchem0–3
(0-25, 0-25, 0-25)
2–3
(25-21, 19-25, 22-25, 25-21, 12-15)
BYEMontpellier Castelnau UC
BYEJihostroj České Budějovice
10-11-2021Lindaren Volley Amriswil3–4
Altın Set : 10-15
Chênois Genève3-1
(19-25, 25-21, 25-17, 25-21)
03
(23-25, 23-25, 18-25)
Altın Set : 10-15
16-11-2021OK Mladost Brčko0–6PGE Skra Bełchatów03
(
17-25, 23-25, 14-25)
0–3
(20-25, 8-25, 14-25)
10-11-2021UVC Holding Graz 0–6Dinamo București13
(17-25, 19-25, 31-29, 22-25)
13
(25-20, 12-25, 23-25, 21-25)
10-11-2021CSM Arcada Galați3–0VK Lvi Praha3-1
(
25-19, 25-17, 22-25, 25-21)
23
(25-23, 18-25, 25-17, 19-25, 12-15)
10-11-2021Draisma Dynamo Apeldoorn0–6Tours VB13
(22-25, 17-25, 25-19, 16-25)
0–3
(14-25, 14-25, 17-25)
10-11-2021Ford Levoranta Sastamala0–6Leo Shoes Modena0-3
(18-25, 19-25, 23-25)
0–3
(21-25, 14-25, 14-25)
10-11-2021
17-11-2021
SVG Lüneburg 3–4
Altın Set : 10-15
Ribnica Kraljevo30
(25-20, 25-21, 25-22)
13
(18-25, 22-25, 25-21, 18-25)
Altın Set : 10-15
09-11-2021Shakhtior Soligorsk0–6SWD powervolleys Düren0-3
(20-25, 22-25, 21-25)
0–3
(16-25, 21-25, 23-25)

1/16 Final

Tarihler1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
01-12-2021Volley Haasrode Leuven3–3
Altın Set : 15-13
Foinikas Syros ONEX VC3–0
(25-21, 28-26, 25-19)
1–3
(25-21, 17-25, 15-25, 17-25)
Altın Set : 15-13
01-12-2021CDV Guaguas Las Palmas3–0 Decospan VT Menen3–1
(19-25, 25-17, 25-16, 25-15)
3–0
(25-22, 25-20, 25-19)
01-12-2021Arkas Spor2–4 Spor Toto SK3–2
(25-21, 25-22, 21-25, 17-25, 15-7)
1–3
(19-25, 20-25, 25-23, 20-25)
01-12-2021Mladost Zagreb0–3Vero Volley Monza1–3
(16-25, 25-18, 24-26, 22-25)
1–3
(25-23, 14-25, 15-25, 20-25)
08-12-2021
09-12-2021
Zenit Kazan6–0SK Zadruga Aich/Dob3–0
(25-17, 25-23, 25-12)
3–0
(25-12, 25-18, 25-19)
02-12-2021Orion Doetinchem6–0 TSV Jona3–0
(25-16, 25-18, 25-20)
3–1
(25-23, 25-18, 23-25, 25-11)
01-12-2021
07-12-2021
Montpellier Castelnau UC 5–1Olympiacos Piraeus3–0
(25-20, 25-22, 25-14)
3–2
(25-19, 25-20, 23-25, 24-26, 17-15)
01-12-2021Jihostroj České Budějovice 1–5Kuzbass Kemerovo2–3
(
23-25, 25-19, 25-21, 22-25, 20-22)
2–3
(21-25, 25-19, 14-25, 21-25)
30-11-2021
07-12-2021
Chênois Genève1–5 Neftochimik Burgas2–3
(23-25, 25-18, 19-25, 25-19, 14-16)
1–3
(25-17, 27-29, 21-25, 20-25)
01-12-2021PGE Skra Bełchatów6–0 VK Dukla Liberec3–0
(25-15, 25-20, 25-21)
3–1
(25-20, 25-17, 23-25, 25-23)
01-12-2021Dinamo București2–4United Volleys Frankfurt2–3
(
26-28, 25-19, 21-25, 25-21, 11-15)
2–3
(25-23, 13-25, 26-24, 23-25, 9-25)
01-12-2021CSM Arcada Galați4–2Chaumont VB 523–0
(25-18, 25-23, 31-29)
2–3
(20-25, 25-22, 25-20, 23-25, 15-17)
01-12-2021Tours VB6–0 Amysoft Lycurgus Groningen3–1
(25-15, 19-25, 25-17, 25-15)
3–0
(25-11, 25-21, 25-22)
30-11-2021
01-12-2021
Leo Shoes Modena6–0CSS CNE Lapi DEJ–SCM Zalău3–1
(25-15, 25-17, 20-25, 25-21)
3–0
(25-13, 25-14, 25-15)
01-12-2021Ribnica Kraljevo0–6ČEZ Karlovarsko1–3
(
19-25, 25-20, 16-25, 18-25)
1–3
(25-20, 26-28, 18-25, 17-25)
07-12-2021
08-12-2021
SWD Powervolleys Düren1–2G.Saray HDI Sigorta2–3
(19-25, 20-25, 25-23, 26-24, 15-17)
0–3
(17-25, 19-25, 23-25)

1/8 Final

Tarih1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
12-01-2022Volley Haasrode Leuven 0–3 CDV Guaguas Las Palmas0–3
(16-25, 22-25, 21-25)
12-01-2022
19-01-2022
Spor Toto SK0–3 Vero Volley Monza0–3
(12-25, 16-25, 18-25)
12-01-2022
20-01-2022
Zenit Kazan 3–0 Orion Doetinchem3–0
(25-12, 25-19, 25-14)
Montpellier HSC VB 0–6Kuzbass Kemerovo
11-01-2022
18-01-2022
Neftochimik Burgas 1–5PGE Skra Bełchatów2–3
(22-25, 26-24, 24-26, 25-21, 12-15)
1–3
(10-25, 26-24, 15-25, 14-25)
18-01-2022
20-01-2022
United Volleys Frankfurt 0–3CSM Arcada Galați0–3
(24-26, 13-25, 17-25)
12-01-2022
19-01-2022
Tours VB 3–0 PerkinElmer Leo Shoes Modena3–1
(22-25, 25-23, 27-25, 25-19)
12-01-2022
20-01-2022
ČEZ Karlovarsko 3–0G.Saray HDI Sigorta3–0
(25-23, 25-18, 25-16)

Çeyrek Final

Yarı Final

Final

2020-212022-23

CEV Voleybol Kupası