2021-2022 CEV Challenge Kupası

2021–22 CEV Challenge Cup, Avrupa Voleybol Konfederasyonu tarafından düzenlenen üçüncü en önemli Avrupa voleybol kulübü turnuvasının 42.sezonu olacaktır.
Lig CEV Challenge Kupası
Spor Voleybol
Tarih  
Final Sıralaması
Şampiyon  
İkinci  
Final MVP  

Katılım Sağlayan Takımlar

SıraÜlkeKontenjanTeams
4Fransa1Narbonne Volley
6Belçika1Tectum Achel
7İsviçre2Volley Schönenwerd
Lausanne UC
8Romanya1CSA Steaua București
9Portekiz2AJ Fonte Bastardo Azores
Sporting CP Lisboa
11Avusturya3Union Raiffeisen Waldviertel
VCA Amstetten NÖ
UVC Weberzeile Ried im Innkreis
12Yunanistan2Panathinaikos Athens
PAOK Thessaloniki
13Bulgaristan2Levski Sofia
Marek Union–Ivkoni Dupnitsa
16Belarus1Stroitel Minsk
17Macaristan2VRCK Kazincbarcika
Pénzügyőr SE Budapest
18Bosna Hersek1OK Bosna Sarajevo
20Hırvatistan1MOK Mursa Osijek
22Ukrayna3VC Barkom–Kazhany Lviv
Epicentr–Podoliany Horodok
VSC Law Academy Kharkiv
23Estonya2Saaremaa VK
Pärnu VK
24İsrail2Hapoel Yoav Kfar Saba
Maccabi Yeadim Tel Aviv
25Sırbistan1OK Niš
26Slovenya1ACH Volley Ljubljana
27Norveç1TIF Viking Bergen
28Kıbrıs1Omonia Nicosia
29İspanya1CAI Teruel
30Kosovo1KV Pëja
31Danimarka2Gentofte Volley
Middelfart VK
32Slovakya2TJ Spartak Myjava
VKP Bratislava
33Lüksemburg1VC Lorentzweiler

1/32 Final

Tarihler1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
17-11-2021
18-11-2021
VSC Law Academy Kharkiv 2–4 VCA Amstetten NÖ1–3
(22-25, 33-31, 23-25, 20-25)
3–2
(25-23, 18-25, 20-25, 25-20, 15-11)
17-11-2021
18-11-2021
Middelfart VK 0–6 PAOK Thessaloniki0–3
(22-25, 19-25, 16-25)
0–3
(16-25, 23-25, 21-25)
17-11-2021
18-11-2021
Halkbankası6–0 Marek Union–Ivkoni Dupnitsa30
(25-17, 25-15, 25-11)
30
(25-16, 25-10, 25-13)
17-11-2021
18-11-2021
UVC Weberzeile Ried im Innkreis 4-2 VRCK Kazincbarcika3–0
(25-22, 25-18, 25-12)
2–3
(25-23, 24-26, 20-25, 25-22, 11-15)
VKP Bratislava 0–6Epicentr–Podoliany Horodok0–3
(0-25, 0-25, 0-25)
0–3
(0-25, 0-25, 0-25)
18-11-2021
19-11-2021
Maccabi Yeadim Tel Aviv 5-1 Pärnu VK3–0
(25-15, 25-15, 25-22)
3–2
(25-15, 25-15, 20-25, 20-25, 15-10)

1/16 Final

Tarihler1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
08-12-2021
09-12-2021
Halkbankası6-0OK Bosna Sarajevo3–0
(25-16, 25-15, 25-17)
3–0
(25-20, 25-14, 25-15)
07-12-2021
08-12-2021
TIF Viking Bergen 1-5Union Raiffeisen Waldviertel1–3
(9-25, 14-25, 25-23, 22-25)
2–3
(17-25, 13-25, 25-23, 25-23, 14-16)
30-11-2021
01-12-2021
Tallin Technical University4-2Gentofte Volley 3–0
(25-18, 25-19, 25-20)
2–3
(30-32, 25-19, 22-25, 25-19, 15-17)
30-11-2021
08-12-2021
UVC Weberzeile Ried im Innkreis1-5Volley Schönenwerd0–3
(22-25, 24-26, 17-25)
2–3
(26-24, 19-25, 25-21, 24-26, 12-15)
07-12-2021
08-12-2021
Epicentr–Podoliany Horodok6-2Pénzügyőr SE Budapest3–1
(22-25, 25-9, 25-20, 25-17)
3–1
(25-23, 20-25, 27-25, 25-23))
30-11-2021
08-12-2021
Maccabi Yeadim Tel Aviv1-5Panathinaikos Athens2–3
(13-25, 25-19, 18-25, 25-18, 11-15)
1–3
(20-25, 25-21, 16-25, 29-31)
22-12-2021
22-12-2021
TJ Spartak Myjava 3-2 Hapoel Yoav Kfar Saba3–2
(19-25, 19-25, 25-19, 25-18, 15-12)
01-12-2021
08-12-2021
CAI Teruel 5-1Tectum Achel3–1
(23-25, 25-21, 25-17, 25-21)
3–2
(25-20, 25-17, 12-25, 23-25, 15-11)
01-12-2021
08-12-2021
PAOK Thessaloniki6-0 MOK Mursa Osijek3–0
(25-20, 25-18, 25-23)
3–0
(25-13, 27-25, 25-19)
01-12-2021
08-12-2021
KV Pëja 0-6AJ Fonte Bastardo Azores0–3
(20-25, 15-25, 14-25)
0–3
(14-25, 14-25, 13-25)
01-12-2021
08-12-2021
ACH Volley Ljubljana 6-0 VC Barkom–Kazhany Lviv3–0
(25-14, 25-17, 25-13)
3–1
(20-25, 29-27, 25-17, 25-19)
02-12-2021
08-12-2021
VC Lorentzweiler 0-6CSA Steaua București0–3
(16-25, 16-25, 17-25)
0–3
(23-25, 15-25, 13-25)
01-12-2021
07-12-2021
Lausanne UC 4-2Stroitel Minsk3–2
(12-25, 25-23, 23-25, 26-24, 15-10)
3–2
(14-25, 22-25, 31-29, 25-19, 15-13)
07-12-2021
08-12-2021
VCA Amstetten NÖ3-3
Altın Set : 16-14
Levski Sofia0–3
(19-25, 18-25, 14-25)
3–1
(25-19, 19-25, 25-23, 25-19)
Altın Set : 16-14
30-11-2021
08-12-2021
Sporting CP Lisboa 6-0OK Niš3–1
(25-17, 21-25, 25-16, 25-10)
3–1
(25-15, 25-19, 16-25, 25-22)
30-11-2021
07-12-2021
Omonia Nicosia 1-5 Narbonne Volley0–3
(22-25, 19-25, 22-25)
2-3
(11-25, 20-25, 25-21, 25-23, 12-15)

1/8 Final

Tarihler1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
08-12-2021
09-12-2021
Halkbankası6-0OK Bosna Sarajevo3–0
(25-16, 25-15, 25-17)
3–0
(25-20, 25-14, 25-15)
07-12-2021
08-12-2021
TIF Viking Bergen 1-5Union Raiffeisen Waldviertel1–3
(9-25, 14-25, 25-23, 22-25)
2–3
(17-25, 13-25, 25-23, 25-23, 14-16)
30-11-2021
01-12-2021
Tallin Technical University4-2Gentofte Volley 3–0
(25-18, 25-19, 25-20)
2–3
(30-32, 25-19, 22-25, 25-19, 15-17)
30-11-2021
08-12-2021
UVC Weberzeile Ried im Innkreis1-5Volley Schönenwerd0–3
(22-25, 24-26, 17-25)
2–3
(26-24, 19-25, 25-21, 24-26, 12-15)
07-12-2021
08-12-2021
Epicentr–Podoliany Horodok6-2Pénzügyőr SE Budapest3–1
(22-25, 25-9, 25-20, 25-17)
3–1
(25-23, 20-25, 27-25, 25-23))
30-11-2021
08-12-2021
Maccabi Yeadim Tel Aviv1-5Panathinaikos Athens2–3
(13-25, 25-19, 18-25, 25-18, 11-15)
1–3
(20-25, 25-21, 16-25, 29-31)
22-12-2021
22-12-2021
TJ Spartak Myjava 4-2 Hapoel Yoav Kfar Saba3–2
(
19-25, 19-25, 25-19, 25-18, 15-12)
3–2
(19-25, 19-25, 25-19, 25-18, 15-12)
01-12-2021
08-12-2021
CAI Teruel 5-1Tectum Achel3–1
(23-25, 25-21, 25-17, 25-21)
3–2
(25-20, 25-17, 12-25, 23-25, 15-11)
01-12-2021
08-12-2021
PAOK Thessaloniki6-0 MOK Mursa Osijek3–0
(25-20, 25-18, 25-23)
3–0
(25-13, 27-25, 25-19)
01-12-2021
08-12-2021
KV Pëja 0-6AJ Fonte Bastardo Azores0–3
(20-25, 15-25, 14-25)
0–3
(14-25, 14-25, 13-25)
01-12-2021
08-12-2021
ACH Volley Ljubljana 6-0 VC Barkom–Kazhany Lviv3–0
(25-14, 25-17, 25-13)
3–1
(20-25, 29-27, 25-17, 25-19)
02-12-2021
08-12-2021
VC Lorentzweiler 0-6CSA Steaua București0–3
(16-25, 16-25, 17-25)
0–3
(23-25, 15-25, 13-25)
01-12-2021
07-12-2021
Lausanne UC 4-2Stroitel Minsk3–2
(12-25, 25-23, 23-25, 26-24, 15-10)
3–2
(14-25, 22-25, 31-29, 25-19, 15-13)
07-12-2021
08-12-2021
VCA Amstetten NÖ3-3
Altın Set : 16-14
Levski Sofia0–3
(19-25, 18-25, 14-25)
3–1
(25-19, 19-25, 25-23, 25-19)
Altın Set : 16-14
30-11-2021
08-12-2021
Sporting CP Lisboa 6-0OK Niš3–1
(25-17, 21-25, 25-16, 25-10)
3–1
(25-15, 25-19, 16-25, 25-22)
30-11-2021
07-12-2021
Omonia Nicosia 1-5 Narbonne Volley0–3
(22-25, 19-25, 22-25)
2-3
(11-25, 20-25, 25-21, 25-23, 12-15)

1/8 Final

Tarihler1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
12-01-2022
19-01-2022
ACH Volley Ljubljana6-0 CSA Steaua București3-1
(26-24, 21-25, 25-19, 25-12)
3-0
(25-21, 25-17, 25-15)
18-01-2022
19-01-2022
Halkbankası6-0Union Raiffeisen Waldviertel3-0
(25-0, 25-0, 25-0)
3-0
(25-0, 25-0, 25-0)
11-01-2022
13-01-2021
TalTech3-3
Altın Set : 15-13
Volley Schönenwerd3-1
(22-25, 25-21, 25-17, 25-17)
1-3
(25-27, 36-34, 23-25, 15-25)
Altın Set : 15-13
12-01-2022
18-01-2022
Epicentr-Podoliany Horodok1-5Panathinaikos Athens1-3
(24-26, 23-25, 25-20, 22-25)
2-3
(17-25, 22-25, 25-23, 25-19, 15-17)
12-01-2022
19-01-2022
TJ Spartak Myjava 3-0 CAI Teruel3-1
(20-25, 25-20, 25-19, 25-18)
11-01-2022
20-01-2022
PAOK Thessaloniki0-3AJ Fonte Bastardo Azores1-3
(23-25, 26-24, 23-25, 25-27)
12-01-2022
19-01-2022
Lausanne UC2-1VCA Amstetten NÖ3-2
(25-21, 23-25, 25-21, 21-25, 15-10)
12-01-2022
20-01-2022
Sporting CP Lisboa0-3 Narbonne Volley1-3
(20-25, 25-17, 22-25, 31-33)

Çeyrek Final

Tarihler1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç

Yarı Final

Tarihler1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç

Final

Tarihler1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç

2020-212022-23

CEV Challenge Kupası