2020 Avrupa Artistic Jimnastik Şampiyonası

Avrupa Artistik Jimnastik Şampiyonası 9-13 Aralık 2020 tarihleri ​​arasında Mersin Mersin Jimnastik Salonu'nda yapılacaktır. Yarışma başlangıçta 27-31 Mayıs 2020 tarihleri ​​arasında Bakü, Azerbaycan'da yapılması planlanmıştı, ancak COVID-19 salgını nedeniyle yeniden planlandı. Etkinlik Mersin'e taşınmadan önce Bakü, Azerbaycan 17-20 Aralık tarihleri ​​arasında yedek ev sahibi olarak açıklandı. Başlangıçta bir Olimpiyat eleme etkinliği olan yarışma, devam eden pandeminin ışığında, üye federasyonlara istemiyorlarsa katılmaları için baskı yapmaktan kaçınmak için, bu şekilde tanımlanmamıştı.
Şampiyona
Ev Sahibi Mersin Jimnastik Spor Salonu
Şehir Mersin, Türkiye
Başlangıç Zamanı 09 Aralık 2020
Bitiş Zamanı 20 Aralık 2020

34. Avrupa Erkekler Artistic Jimnastik Şampiyonası

Büyük Erkekler Sonuçları

Floor

AtletD SkorE SkorCezaToplam
Puan
Artem Dolgopyat (Israel)6.48.60015.000
Aurel Benović (Croatia)6.38.30014.600
Yahor Sharamkou (Belarus)6.38.3330.10014.533
Ahmet Önder (Turkey)5.68.46614.066
Vladyslav Hryko (Ukraine)5.88.2660.10013.966
Krisztofer Mészáros (Hungary)5.98.06613.966
Alexander Benda (Austria)5.37.86613.166
Petro Pakhniuk (Ukraine)5.76.23311.933

Pommel horse

AtletD SkorE SkorCezaToplam
Puan
Matvei Petrov (Albania)6.08.56614.566
Filip Ude (Croatia)5.68.93314.533
Ferhat Arıcan (Turkey)5.88.63314.433
Robert Seligman (Croatia)5.88.56614.366
Yevgen Yudenkov (Ukraine)5.68.66614.266
Krisztofer Mészáros (Hungary)5.58.66614.166
Petro Pakhniuk (Ukraine)5.98.26614.166
Dávid Vecsernyés (Hungary)5.38.30013.600

Rings

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s)İbrahim Çolak (Turkey)6.09.00015.000
2nd place, silver medalist(s)Vinzenz Hoeck (Austria)6.18.70014.800
3rd place, bronze medalist(s)Igor Radivilov (Ukraine)6.08.76614.766
4Abdelrahman Elgamal (Turkey)6.18.33314.433
5Yevgen Yudenkov (Ukraine)5.78.10013.800
6Hristos Marinov (Bulgaria)5.28.33313.533
7Joonas Kukkonen (Finland)5.57.83313.333
8Răzvan-Denis Marc (Romania)5.18.06613.166

Vault

Position Gymnast Vault 1 Vault 2 Total
D Score E Score Pen. Score 1 D Score E Score Pen. Score 2
1st place, gold medalist(s) Igor Radivilov 6.0 8.933   14.933 5.6 8.933   14.533 14.733
2nd place, silver medalist(s) Yahor Sharamkou 5.2 9.400   14.600 5.6 9.200   14.800 14.700
3rd place, bronze medalist(s) Artem Dolgopyat 5.6 9.166   14.766 5.2 9.000   14.200 14.483
4 Marian Drăgulescu 5.0 8.666   13.666 5.6 9.300   14.900 14.283
5 Ondřej Kalný 5.2 9.033   14.233 4.8 9.366   14.166 14.199
6 Ferhat Arıcan 5.2 9.033   14.233 5.2 8.866   14.066 14.149
7 Dimitar Dimitrov 5.2 9.166   14.366 4.8 9.000   13.800 14.083
8 Ahmet Önder 5.2 9.066   14.266 5.2 8.000   13.200 13.733

Parallel bars

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s)Ferhat Arıcan (Turkey)6.68.50015.100
2nd place, silver medalist(s)Petro Pakhniuk (Ukraine)6.28.56614.766
3rd place, bronze medalist(s)Robert Tvorogal (Lithuania)5.98.60014.500
4İbrahim Çolak (Turkey)5.68.76614.366
5Krisztofer Mészáros (Hungary)5.58.60014.100
6Severin Kranzlmüller (Austria)5.08.60013.600
7Benedek Tomcsányi (Hungary)5.38.20013.500
8David Huddleston (Bulgaria)5.57.36612.866

Horizontal bar

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s)Robert Tvorogal (Litvanya)
2nd place, silver medalist(s)Tin Srbić (Hırvatistan)
3rd place, bronze medalist(s)Alexander Myakinin (İsrail)

Team competition

PositionGymnastfloorPommel horseringsvaultparalel barhorizontal barTotal
1st place, gold medalist(s)Ukraine
Vladyslav Hryko
Petro Pakhniuk
Igor Radivilov
Roman Vashchenko
Yevgen Yudenkov
40.46641.36642.50043.09941.59939.933248.963
2nd place, silver medalist(s)Turkey
Ferhat Arıcan
İbrahim Çolak
Abdelrahman Elgamal
Ahmet Önder
Ümit Şamiloğlu
39.56539.73242.63241.93243.00037.932244.793
3rd place, bronze medalist(s)Hungary
Szabolcs Bátori
Balázs Kiss
Krisztofer Mészáros
Benedek Tomcsányi
Dávid Vecsernyés
39.69940.33238.99941.13240.23239.999240.393

Gençler Sonuçları

Floor

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s)Gytis Chasažyrovas (Lithuania)5.08.73313.733
2nd place, silver medalist(s)Ivan Sevruk (Ukraine)4.68.86613.466
3rd place, bronze medalist(s)Botond Molnár‬ (Hungary)4.98.50013.400
4Volodymyr Kostiuk (Ukraine)5.38.6330.60013.333
5Bora Tarhan (Tukey)4.68.6660.20013.066
6Bozhidar Zlatanov (Bulgaria)4.78.26612.966
7Askhab Matiev (Austria)4.58.30012.800
8Zdravko Dobrev (Bulgaria)4.67.03311.633

Pommel horse

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s)Illia Kovtun (Ukraine)5.58.73314.233
2nd place, silver medalist(s)Eyal Indig (Israel)
Gytis Chasažyrovas (Lithuania)
4.7
4.7
8.666
8.666
13.366
13.366
4Mateo Žugec (Croatia)4.58.60013.100
5Liam Rabić (Croatia)4.38.76613.066
6Radomyr Stelmakh (Ukraine)5.17.46612.566
7Krisztián Balázs (Hungary)4.38.23312.533
8Kristijonas Padegimas (Lithuania)4.87.26612.066

Rings

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s)Illia Kovtun (Ukraine)4.58.76613.266
2nd place, silver medalist(s)Volodymyr Kostiuk (Ukraine)4.38.86613.166
3rd place, bronze medalist(s)Bora Tarhan (Turkey)4.38.70013.000
4Gabriel Burtănete (Romania)4.38.66612.966
5Ádám Dobrovitz (Hungary)4.58.46612.966
6Krisztián Balázs (Hungary)4.68.23312.833
7Bozhidar Zlatanov (Bulgaria)4.18.63312.733
8Gytis Chasažyrovas (Lithuania)4.28.40012.600

Vault

Position Gymnast Vault 1 Vault 2 Total
D Score E Score Pen. Score 1 D Score E Score Pen. Score 2
1st place, gold medalist(s) Gabriel Burtănete 5.2 9.066   14.266 5.2 9.100   14.300 14.283
2nd place, silver medalist(s) Illia Kovtun 5.2 8.966   14.066 4.8 9.200   14.000 14.033
3rd place, bronze medalist(s) Bora Tarhan 5.2 8.800   14.000 5.2 8.933   14.033 14.016
4 Robert Burtănete 5.2 8.733   13.933 4.8 9.066   13.866 13.899
5 Szilárd Závory 5.2 9.266   14.466 4.0 9.000   13.000 13.733
6 Akseli Karsikas 4.8 8.800   13.600 5.2 8.666   13.766 13.683
7 Jónas Ingi Þórisson 4.8 8.966   13.766 5.2 7.766   12.966 13.366
8 Volodymyr Kostiuk 5.2 8.366   13.566 4.0 9.133   13.133 13.349

Parallel bars

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s)Illia Kovtun (Ukraine)5.78.90014.600
2nd place, silver medalist(s)Mykyta Melnykov (Ukraine)5.28.46613.666
3rd place, bronze medalist(s)Mert Efe Kılıçer (Turkey)4.58.76613.266
4Krisztián Balázs (Hungary)4.98.26613.166
5Teodor Trifonov (Bulgaria)4.58.43312.933
6Bozhidar Zlatanov (Bulgaria)4.78.23312.933
7Dmytro Dotsenko (Israel)4.28.26612.466
8Robert Burtănete (Romania)4.27.63311.833

Horizontal bar

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s)Krisztián Balázs (Hungary)5.08.36613.366
2nd place, silver medalist(s)Mert Efe Kılıçer (Turkey)4.18.83312.933
3rd place, bronze medalist(s)Volodymyr Kostiuk (Ukraine)4.48.50012.900
4Ričards Plate (Latvia)4.08.66612.666
5Bozhidar Zlatanov (Bulgaria)4.18.40012.500
6Daniel Trifonov (Bulgaria)4.08.40012.400
7Illia Kovtun (Ukraine)5.07.16612.166
8Bora Tarhan (Turkey)3.57.60011.100

Team competition

Rank Team Gymnastique au sol.svg Cheval d'arçon.svg Gymnastique aux anneaux.svg Saut de cheval.svg Barres parallèles.svg Barre fixe.svg Total
1st place, gold medalist(s) Ukraine 40.499 (1) 40.732 (1) 38.699 (1) 40.299 (5) 40.299 (1) 38.600 (1) 239.128
Volodymyr Kostiuk 14.133 12.233 13.133 14.133 12.866 12.800
Illia Kovtun 12.733 13.600 13.033 13.200 14.233 12.800
Mykyta Melnykov   13.366 11.300 12.966 13.100 13.000
Ivan Sevruk 13.233          
Radomyr Stelmakh 13.133 13.766 12.533 12.966 12.966 10.666
2nd place, silver medalist(s) Hungary 39.366 (3) 37.499 (3) 37.432 (2) 42.433 (2) 38.699 (3) 37.065 (2) 232.494
Krisztián Balázs 13.033 12.833 12.666 13.733 13.766 13.166
Ádám Dobrovitz 10.433   12.533 13.933 11.333  
Márton Kovács   12.200       11.533
Botond Molnár 13.233 12.466 12.233 14.000 12.833 11.933
Szilárd Závory 13.100 11.533 11.033 14.500 12.100 11.966
3rd place, bronze medalist(s) Bulgaria 39.766 (2) 36.166 (6) 36.432 (5) 40.432 (4) 39.266 (2) 36.299 (3) 228.361
Zdravko Dobrev 13.300 12.133 11.700 12.666 12.900 10.933
Rayan Radkov   11.500        
Daniel Trifonov 12.400   11.733 13.100 11.566 12.166
Teodor Trifonov 13.033 12.533 12.166 13.466 13.133 11.900
Bozhidar Zlatonov 13.433 9.700 12.533 13.866 13.233 12.233
4 Romania 35.932 (11) 36.299 (5) 36.699 (3) 42.632 (1) 37.665 (4) 35.966 (4) 225.193
Nicolae Ionel Bera 10.600     13.933 11.466 12.066
Gabriel Burtănete 12.400 12.500 12.800 14.433 12.266 12.000
Robert Burtănete 11.066 12.633 11.733 14.266 13.133 11.800
Raul Gabriel Soica 12.466 11.166 12.166 13.100 12.266 11.900
5 Lithuania 38.466 (4) 38.532 (2) 35.032 (9) 36.999 (11) 35.900 (9) 34.233 (10) 219.162
Gytis Chasažyrovas 13.500 13.133 12.366 12.566 12.500 11.900
Matas Imbrasas 11.366 12.366 10.966 12.133 11.500 11.100
Daniil Korobkov 12.633   11.700 12.300 11.900 11.233
Titas Kuzmickas 12.333 11.400 10.766 12.100 11.166 10.833
Kristijonas Padegimas   13.033        
6 Latvia 36.933 (7) 35.065 (8) 35.233 (8) 38.732 (7) 36.065 (8) 35.233 (5) 217.261
Edgars Čudovskis 11.900 10.966 11.333 12.666 10.933 9.933
Dmitrijs Mickevičs 11.533 12.133 10.366 11.066 11.666 11.800
Ričards Plate 12.633 11.966 12.300 13.066 12.433 12.233
Edvīns Rodevičs 12.400 8.666 11.600 13.000 11.966 11.200
7 Israel 36.132 (10) 37.033 (4) 32.199 (11) 37.533 (8) 37.532 (5) 34.999 (6) 215.428
Dmytro Dotsenko 12.333 11.700 9.100 10.766 13.066 11.866
Eyal Indig 10.966 13.100 10.033 13.000 12.500 11.700
Eliran Ioscovich 12.666 12.233 11.433 12.800 11.966 11.433
Ron Snir 11.133 9.300 10.733 11.733 10.100  
8 Turkey 36.832 (8) 35.366 (7) 36.466 (4) 37.365 (10) 34.099 (10) 34.833 (7) 214.961
Tamer Aguş   11.800        
Mert Efe Kılıçer 11.766 12.300 12.000 12.966 13.100 12.500
Yusuf Tokcan 11.900   12.000 10.733 8.466 10.000
Bora Tarhan 13.166 11.266 12.466 13.666 12.533 12.333
9 Slovenia 37.033 (6) 34.398 (9) 34.932 (10) 37.498 (9) 36.466 (6) 34.532 (9) 214.859
Kevin George Buckley 12.033 11.766 12.100 12.466 11.700 11.266
Anže Hribar 12.700 10.333 11.466 12.766 12.466 11.966
Tim Jambrisko   10.666 10.900 12.266 12.000 11.300
Gregor Raković 11.533 11.966 11.366   12.000  
Gregor Turk 12.300       11.133
10 Czech Republic 36.266 (9) 30.199 (10) 35.532 (7) 40.033 (6) 36.200 (7) 34.766 (8) 212.996
Daniel Bago 11.400   10.466 13.300   11.600
Miroslav Durak   8.866 12.066   11.800 11.466
Daniel David Kaplan 11.033 8.133   13.133 11.900  
František Marghold 12.233 9.933 12.000 13.600 11.333 11.333
Vojtech Šácha 12.633 11.400 11.466 12.333 12.500 11.700
11 Finland 37.299 (5) 29.633 (11) 36.298 (6) 40.766 (3) 27.532 (11) 33.766 (11) 205.294
Akseli Karsikas 12.666 7.500 12.266 13.966 11.533 10.600
Niila Sinivuori 12.200 10.633 12.066 13.900 4.033 11.933
Antti Varjolaakso 12.433 11.500 11.966 12.900 11.966 11.233

Individual all-around

Position Gymnast Gymnastique au sol.svg Cheval d'arçon.svg Gymnastique aux anneaux.svg Saut de cheval.svg Barres parallèles.svg Barre fixe.svg Total
1st place, gold medalist(s) Illia Kovtun 13.733 13.600 13.333 14.133 13.600 13.066 81.465
2nd place, silver medalist(s) Volodymyr Kostiuk 14.000 13.266 13.266 13.000 13.733 12.933 80.198
3rd place, bronze medalist(s) Krisztián Balázs 13.300 11.766 12.600 13.500 13.900 13.500 78.566
4 Robert Burtănete 13.400 12.633 12.933 14.066 12.333 11.666 77.031
5 Teodor Trifonov 13.233 12.500 11.866 13.600 13.200 12.300 76.699
6 Eyal Indig 12.900 13.400 12.100 13.300 12.600 12.166 76.466
7 Gytis Chasažyrovas 13.533 12.866 12.233 12.533 12.833 12.133 76.131
8 Bora Tarhan 12.666 12.100 12.733 13.566 12.733 12.000 75.798
9 Askhab Matiev 13.133 12.500 12.633 12.933 12.333 12.233 75.765
10 Mert Efe Kılıçer 11.900 12.500 12.033 13.200 13.000 12.633 75.266
11 Bozhidar Zlatanov 13.033 10.300 12.700 13.700 12.933 12.466 75.132
12 Botond Molnár 12.933 11.266 12.400 13.833 12.500 12.066 74.998
13 Matej Nemčovič 12.600 12.033 12.233 12.666 12.266 11.266 73.064
14 Vojtech Šácha 11.633 12.100 12.300 11.900 12.966 12.133 73.032
15 Quentin Brandenburger 12.666 11.166 11.866 13.466 12.100 11.466 72.730
16 Raul Gabriel Șoica 12.433 11.233 12.633 13.133 11.300 11.900 72.632
17 Jónas Ingi Þórisson 12.866 10.666 11.766 13.566 12.100 11.666 72.630
18 Antti Varjolaakso 12.000 11.166 12.133 13.100 12.066 11.800 72.265
19 Ričards Plate 12.700 11.600 10.966 13.066 11.400 12.433 72.165
20 Eliran Ioscovich 12.633 12.433 10.800 12.833 11.166 11.900 71.765
21 Kevin George Buckley 12.266 12.500 10.933 12.433 11.800 11.600 71.532
22 Anže Hribar 13.433 10.300 11.833 12.900 12.300 10.500 71.266
23 Oliver Kasala 12.366 9.566 11.833 13.100 12.433 11.100 70.398
24 František Marghold 11.866 9.700 11.833 12.933 11.933 10.233 68.498

33. Avrupa Bayanlar Artistic Jimnastik Şampiyonası

Büyük Bayanlar Sonuçları

Team competition

SıraTakımVaultuneven
bar
balance
beam
floorTotal
1Ukrayna
Anastasia Bachynska, Yelyzaveta Hubareva, Anastasia Motak, Angelina Radivilova, Diana Varinska
40.86639.09937.06637.632154.663
2Romanya
Antonia Duță, Larisa Iordache, Silviana Sfiringu, Ioana Stănciulescu, Daniela Trică
41.86635.06638.96538.599154.496
3Macaristan
Csenge Bácskay, Dorina Böczögő, Zsófia Kovács, Mirtill Makovits, Zója Székely
40.80040.46634.46635.865151.597
4Türkiye
Cemre Kendirci, Bilge Tarhan, Göksu Üçtaş Şanlı, Ece Yağmur Yavuz, Dilara Yurtdaş
38.53234.46534.69936.099143.975
5Çekya
Natálie Brabcová, Magdalena Coufalová, Sabina Hálová, Aneta Holasová, Dominika Ponížilová
39.26634.23332.49934.532140.530
6Hırvatistan
Ana Đerek, Petra Furač, Tijana Korent, Tina Zelčić, Christina Zwicker
37.89930.29934.06534.499136.732

Vault

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s)Zsófia Kóvacs (Macaristan)5.48.95014.050
2nd place, silver medalist(s)Larisa Iordache (Romanya)5.48.80013.875
3rd place, bronze medalist(s)Anastasiia Motak (Ukrayna)5.48.85013.850
4Csenge Bácksay (Macaristan)5.08.70013.650
5Ioana Stănciulescu (Romanya)5.48.75013.575
6Dilara Yurtdaş (Türkiye)4.69.00013.475
7Elīna Vihrova (Letonya)4.68.80013.250
8Tijana Korent (Hırvatistan)4.68.60013.225

Uneven bars

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s) Zsófia Kóvacs (Macaristan)5.78.15013.850
2nd place, silver medalist(s) Zója Székely (Macaristan)5.87.15013.550
3rd place, bronze medalist(s) Barbora Mokošová (Slovakya)5.57.80013.300
4 Larisa Iordache (Romanya)5.57.75013.250
5 Anastasiia Motak (Ukrayna)5.77.55013.250
6 Christina Zwicker (Hırvatistan)4.48.15012.550
7 Yelyzaveta Hubareva (Ukrayna)5.56.85012.350
8 Elīna Vihrova (Letonya)5.06.35011.350

Balance team

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s) Larisa Iordache (Romanya)6.08.00014.000
2nd place, silver medalist(s) Silviana Sfiringu (Romanya)6.07.80013.800
3rd place, bronze medalist(s) Anastasiia Motak (Ukrayna)5.87.4000.10013.100
4 Anastasiia Bachynska (Ukrayna)5.77.40013.100
5 Elīna Vihrova (Letonya)5.27.55012.750
6 Bilge Tarhan (Türkiye)5.17.55012.650
7 Christina Zwicker (Hırvatistan)4.77.40012.100
8 Elisa Hämmerle (Avusturya)4.35.6009.900

Floor

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s) Larisa Iordache (Romanya)5.67.85013.450
2nd place, silver medalist(s) Göksu Üçtaş Şanlı (Türkiye)4.88.30013.100
3rd place, bronze medalist(s) Lihie Raz (İsrail)4.97.85012.750
4 Diana Varinska (Ukrayna)4.77.95012.650
5 Antonia Duță (Romanya)4.97.8000.10012.600
6 Angelina Radivilova (Ukrayna)5.07.60012.600
7 Zója Székely (Macaristan)4.48.1000.30012.200
8 Dorina Böczögő (Macaristan)4.97.20012.100

Junior Result

Team competition

SıraTakımVaultuneven
bar
balance
beam
floorTotal
1Romanya
Ana Barbosu, Maria Ceplinschi, Andrea Preda, Iulia Trestianu, Ana Turcu
41.46637.26637.69940.032156.643
2Ukrayna
Daniela Batrona, Viktoriia Ivanenko, Yuliia Kasianenko, Daria Lyska
40.23233.33235.19937.232145.995
3Macaristan
Kira Balázs, Flora Beke, Gréta Mayer, Nóra Peresztegi, Anna Szmirnov
38.16634.93234.16536.165143.428
4Türkiye38.23235.23234.26534.265141.994
5Hırvatistan39.16634.76631.96636.065141.963
6Çekya37.36533.13234.89935.333140.729
7Slovenya37.89928.49932.43234.000132.830
8Bulgaristan36.56627.70030.06534.732129.063

İndividual all-around

SıraGymnasticVaultuneven barbalance beamfloorTotal
1Ana Barbosu (Romanya)14.40013.43313.03313.73354.599
2Maria Ceplinschi (Romanya)
Iulia Trestianu (Romanya)
13.633
13.433
11.900
11.933
11.800
11.800
13.166
12.700
50.499
49.866
3Daniela Batrona (Ukrayna)13.36612.13311.63312.70049.832

Vault

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s)Ana Bărbosu (Romanya)
2nd place, silver medalist(s)Valentina Georgieva (Belarus)
3rd place, bronze medalist(s)Daria Lyska (Ukrayna)
4Beyza Özen (Türkiye)
5Mara Ceplinschi (Romanya)
6Sara Šulekić (Hırvatistan)
7Antea Ercegović (Hırvatistan)
8Kira Balázs (Macaristan)

Uneven bars

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s)Ana Bărbosu (Romanya)5.67.85013.450
2nd place, silver medalist(s)Sara Šulekić (Hırvatistan)4.57.90012.400
3rd place, bronze medalist(s)Derin Tanrıyaşükür (Türkiye)4.57.55012.050
4Beyza Özen (Türkiye)4.27.40011.600
5Anna Szmirnov (Macaristan)4.37.15011.450
6Nika Kukuljan Frleta (Hırvatistan)4.26.50010.700
7Iulia Trestianu (Romanya)4.95.65010.550
8Daniela Batrona (Ukrayna)4.94.5009.400

Balance team

PositionGymnastD ScoreE ScorePenaltyTotal
1st place, gold medalist(s)Ana Bărbosu (Romanya)5.18.00013.100
2nd place, silver medalist(s)Gréta Mayer (Macaristan)5.57.60013.100
3rd place, bronze medalist(s)Andreea Preda (Romanya)4.78.00012.700
4Daria Lyska (Ukrayna)5.17.50012.600
5Sevgi Kayışoğlu (Türkiye)5.17.40012.500
6Yuliia Kasianenko (Ukrayna)5.36.95012.250
7Lucie Maříková (Çekya)4.46.65011.050
8Tara Vella Clark (Malta)4.15.2509.350

Floor

PositionGymnastD ScoreE ScorePenalty
1st place, gold medalist(s)Ana Bărbosu (Romanya)5.47.85013.250
2nd place, silver medalist(s)Mara Ceplinschi (Romanya)4.88.10012.900
3rd place, bronze medalist(s)Gréta Mayer (Macaristan)4.97.85012.750
4Daniela Batrona (Ukrayna)4.77.75012.450
5Zala Trtnik (Slovenya)4.57.90012.400
6Daria Lyska (Ukrayna)4.97.45012.350
7Nela Štěpandová (Çekya)4.28.00012.200
8Sara Šulekić (Hırvatistan)4.47.40011.800

Avrupa Artistik Jimnastik Şampiyonası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.