2020–21 Türkiye Sultanlar Ligi Maç Fikstürü

1. Devre Maç Programı ve Sonuçlar2. Devre Maç Programı ve Sonuçlar
1. Hafta
TarihMaçSkor/SetlerMaçın Oyuncusu
09-10Bolu Bld – Fenerbahçe Opet0-3
(16-25, 17-25, 20-25)
09-10Galatasaray HDI Sigorta – PTT1-3
(19-25, 21-25, 25-21, 19-25)
09-10Nilüfer Bld. – Eczacıbaşı Dynavit1-3
(20-25, 25-22, 16-25, 21-25)
09-10Sarıyer Belediyespor – Kuzey Boru Gençlik SK3-2
(25-22, 25-20, 21-25, 25-27, 15-13)
09-10Mert Grup Sigorta – Karayolları3-0
(25-19, 25-17, 27-25)
09-10THY – Aydın BB3-0
(25-18, 25-21, 25-18)
09-10Vakıfbank – Sistem 9 Yeşilyurt3-0
(25-12, 25-13, 25-8)
2. Hafta
TarihSkor/SetlerMaçın Oyuncusu
12-10PTT – Mert Grup Sigorta3-0
(25-22, 25-23, 25-20)
12-10Aydın BB – Galatasaray HDI Sigorta1-3
(27-25, 14-25, 20-25, 21-25)
12-10Eczacıbaşı Dynavit – Vakıfbank2-3
(23-25, 25-16, 25-23, 19-25, 11-15)
12-10Fenerbahçe Opet – Nilüfer Bld.3-1
(20-25, 25-10, 25-11, 25-17)
12-10Karayolları – Bolu Bld3-2
(25-19, 22-25, 26-24, 19-25, 15-12)
12-10Kuzey Boru Gençlik SK – THY2-3
(25-20, 18-25, 25-18, 23-25, 9-15)
12-10Yeşilyurt – Sarıyer Bld.2-3
(25-21, 14-25, 17-25, 25-18, 10-15)
3. Hafta
TarihSkor/SetlerMaçın Oyuncusu
16-10PTT – Aydın BB3-1
(25-16, 25-22, 22-25, 27-25)
16-10Galatasaray HDI Sigorta – Kuzey Boru Gençlik SK30-
(25-11, 25-17, 25-22)
16-10Nilüfer Bld. – Karayolları3-1
(25-19, 16-25, 25-17, 25-21)
16-10Sarıyer Bld. – Eczacıbaşı Dynavit2-3
(12-25, 25-20, 19-25, 25-23, 8-15)
16-10Mert Grup Sigorta – Bolu Bld3-2
(25-17, 22-25, 25-18, 17-25, 15-13)
16-10THY – Yeşilyurt3-0
(26-24, 25-14, 25-17)
16-10Vakıfbank – Fenerbahçe Opet1-3
(31-29, 29-31, 19-25, 14-25)
4. Hafta
TarihSkor/SetlerMaçın Oyuncusu
19-10Aydın BB – Mert Grup Sigorta2-3
(26-24, 25-17, 24-26, 25-27, 9-15)
19-10Bolu Bld – Nilüfer Bld.3-2
(25-23, 25-20, 35-37, 21-25, 15-9)
19-10Eczacıbaşı Dynavit – THY3-0
(25-16, 25-20, 25-20)
19-10Fenerbahçe Opet – Sarıyer Bld.3-1
(25-13, 18-25, 27-25, 26-24)
19-10Karayolları – Vakıfbank0-3
(16-25, 21-25, 6-25)
19-10Kuzey Boru Gençlik SK – PTT2-3
(23-25, 20-25, 25-21, 25-18, 12-15)
19-10Sistem 9 Yeşilyurt – Galatasaray HDI Sigorta1-3
(25-21, 14-25, 18-25, 21-25)
5. Hafta
TarihSkor/SetlerMaçın Oyuncusu
23-10PTT – Sistem 9 Yeşilyurt3-0
(25-14, 25-15, 25-17)
23-10Aydın BB – Kuzey Boru Gençlik SK3-0
(25-12, 25-13, 25-20)
23-10Galatasaray HDI Sigorta – Eczacıbaşı Dynavit3-2
(25-20, 16-25, 25-20, 22-25, 15-9)
23-10Sarıyer Bld. – Karayolları3-2
(25-21, 19-25, 18-25, 25-11, 15-12)
23-10Mert Grup Sigorta – Nilüfer Bld.3-0
(25-23, 25-18, 25-17)
23-10THY – Fenerbahçe Opet3-0
(26-24, 25-21, 25-23)
23-10Vakıfbank – Bolu Bld3-0
(25-19, 25-20, 25-17)
6. Hafta
TarihSkor/SetlerMaçın Oyuncusu
30-10Bolu Bld – Sarıyer Bld.3-0
(25-18, 25-13, 25-15)
30-10Eczacıbaşı Dynavit – PTT3-0
(25-22, 25-21, 25-16)
30-10Fenerbahçe Opet – Galatasaray HDI Sigorta3-2
(25-18, 20-25, 20-25, 25-21, 15-11)
30-10Karayolları – THY0-3
(20-25, 13-25, 23-25)
30-10Kuzey Boru Gençlik SK – Mert Grup Sigorta3-2
(25-19, 21-25, 16-25, 25-18, 15-7)
30-10Nilüfer Bld. – Vakıfbank0-3
(17-25, 13-25, 18-25)
30-10Sistem 9 Yeşilyurt – Aydın BB1-3
(23-25, 25-20, 15-25, 19-25)
7. Hafta
TarihSkor/SetlerMaçın Oyuncusu
05-11PTT – Fenerbahçe Opet0-3
(19-25, 19-25, 20-25)
06-11Aydın BB – Eczacıbaşı Dynavit1-3
(20-25, 20-25, 25-23, 16-25)
06-11Galatasaray HDI Sigorta – Karayolları3-0
(25-19, 25-20, 25-20)
06-11Kuzey Boru Gençlik SK – Sistem 9 Yeşilyurt3-0
(25-12, 25-16, 25-11)
06-11Sarıyer Bld. – Nilüfer Bld.2-3
(21-25, 14-25, 25-15, 25-23, 10-15)
06-11Mert Grup Sigorta – Vakıfbank1-3
(23-25, 18-25, 28-26, 13-15)
05-11THY – Bolu Bld3-1
(18-25, 25-17, 25-18, 25-18)
8. Hafta
TarihSkor/SetlerMaçın Oyuncusu
09-11Bolu Bld – Galatasaray HDI Sigorta1-3
(26-24, 15-25, 18-25, 18-25)
09-11Eczacıbaşı Dynavit – Kuzey Boru Gençlik SK3-0
(25-20, 25-16, 25-21)
09-11Fenerbahçe Opet – Aydın BB3-0
(25-17, 25-15, 25-11)
09-11Karayolları – PTT1-3
(21-25, 25-23, 20-25, 22-25)
09-11Nilüfer Bld. – THY0-3
(18-25, 15-25, 20-25)
09-11Vakıfbank – Sarıyer Bld.3-0
(25-14, 25-20, 26-24)
09-11Sistem 9 Yeşilyurt – Mert Grup Sigorta0-3
(17-25, 20-25, 9-25)
9. Hafta
TarihSkor/SetlerMaçın Oyuncusu
13-11PTT – Bolu Bld3-0
(25-13, 25-20, 25-19)
13-11Aydın BB – Karayolları3-0
(25-21, 25-18, 25-22)
13-11Galatasaray HDI Sigorta – Nilüfer Bld.3-0
(25-23, 25-16, 25-17)
13-11Kuzey Boru Gençlik SK – Fenerbahçe Opet0-3
(15-25, 22-25, 16-25)
13-11Mert Grup Sigorta – Sarıyer Bld.3-0
(25-17, 25-13, 25-22)
13-11Sistem 9 Yeşilyurt – Eczacıbaşı Dynavit0-3
(17-25, 20-25, 18-25)
14-11THY – Vakıfbank1-3
(27-29, 25-18, 30-32, 22-25)
10. Hafta
TarihSkor/SetlerMaçın Oyuncusu
20-11Bolu Bld – Aydın BB3-1
(17-25, 25-20, 25-17, 25-16)
20-11Eczacıbaşı Dynavit – Mert Grup Sigorta3-0
(25-13, 25-23, 25-19)
20-11Fenerbahçe Opet – Sistem 9 Yeşilyurt3-0
(25-16, 25-15, 25-20)
20-11Karayolları – Kuzey Boru Gençlik SK1-3
(25-20, 11-25, 22-25, 26-28)
20-11Nilüfer Bld. – PTT0-3
(17-25, 18-25, 19-25)
20-11Sarıyer Bld. – THY2-3
(11-25, 27-25, 14-25, 25-20, 6-15)
20-11Vakıfbank – Galatasaray HDI Sigorta3-0
(25-16, 25-19, 25-12)
11. Hafta
TarihSkor/SetlerMaçın Oyuncusu
27-11PTT – Vakıfbank0-3
(19-25, 26-28, 23-25)
28-11Aydın BB – Nilüfer Bld.3-0
(25-17, 25-16, 25-20)
29-11Eczacıbaşı Dynavit – Fenerbahçe Opet3-2
(16-25, 25-17, 25-21, 17-25, 16-14)
28-11Galatasaray HDI Sigorta – Sarıyer Bld.3-0
(25-23, 25-22, 27-25)
27-11Kuzey Boru Gençlik SK – Bolu Bld3-0
(25-17, 25-18, 25-20)
28-11Mert Grup Sigorta – THY3-2
(25-20, 21-25, 16-25, 25-20, 15-5)
27-11Sistem 9 Yeşilyurt – Karayolları3-1
(25-18, 17-25, 27-25, 25-17)
12. Hafta
TarihSkor/SetlerMaçın Oyuncusu
04-12Bolu Bld – Sistem 9 Yeşilyurt3-0
(26-24, 25-21, 25-15)
04-12Fenerbahçe Opet – Mert Grup Sigorta3-0
(25-23, 25-22, 25-18)
04-12Karayolları – Eczacıbaşı Dynavit1-3
(25-23, 19-25, 23-25, 20-25)
04-12Nilüfer Bld. – Kuzey Boru Gençlik SK0-3
(17-25, 17-25, 17-25)
04-12Sarıyer Bld. – PTT2-3
(25-23, 21-25, 25-21, 21-25, 11-15)
04-12THY – Galatasaray HDI Sigorta3-2
(25-16, 16-25, 19-25, 25-18, 15-6)
04-12Vakıfbank – Aydın BB3-0
(25-21, 25-20, 25-16)
13. Hafta
TarihSkor/SetlerMaçın Oyuncusu
11-12PTT – THY1-3
(29-31, 27-25, 17-25, 15-25)
11-12Aydın BB – Sarıyer Bld.3-1
(25-19, 25-21, 24-26, 25-19)
11-12Eczacıbaşı Dynavit – Bolu Bld3-0
(25-7, 2516, 25-16)
11-12Fenerbahçe Opet – Karayolları3-1
(25-18, 24-26, 25-15, 25-19)
17-11Kuzey Boru Gençlik SK – Vakıfbank3-0
(25-20, 25-21, 25-23)
11-12Mert Grup Sigorta – Galatasaray HDI Sigorta2-3
(16-25, 25-23, 25-22, 22-25, 13-25)
11-12Sistem 9 Yeşilyurt – Nilüfer Bld.1-3
(25-15, 18-25, 22-25, 21-25)