2020–21 PlusLiga result

DateHost TeamScoreAway Team
1nd round
11 SepStal NysaGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
13 SepMKS BędzinVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
12 SepCuprum LubinPGE Skra Bełchatów
13 SepAluron CMC Warta ZawiercieJastrzębski Węgiel
21 OctAsseco ResoviaTrefl Gdańsk
12 SepCerrad Enea Czarni RadomIndykpol AZS Olsztyn
12 SepŚlepsk Malow SuwałkiGKS Katowice
2nd round
21 SepGKS KatowiceStal Nysa
19 SepIndykpol AZS OlsztynŚlepsk Malow Suwałki
20 SepCerrad Enea Czarni RadomTrefl Gdańsk
19 SepJastrzębski WęgielAsseco Resovia
20 SepPGE Skra BełchatówAluron CMC Warta Zawiercie
18 SepCuprum LubinVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
19 SepGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźleMKS Będzin
3rd round
26 SepPGE Skra BełchatówGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
26 SepJastrzębski WęgielMKS Będzin
25 SepTrefl GdańskCuprum Lubin
26 SepIndykpol AZS OlsztynAluron CMC Warta Zawiercie
25 SepGKS KatowiceAsseco Resovia
26 SepŚlepsk Malow SuwałkiCerrad Enea Czarni Radom
4th round
30 SepStal NysaCerrad Enea Czarni Radom
30 SepAsseco ResoviaŚlepsk Malow Suwałki
30 SepAluron CMC Warta ZawiercieGKS Katowice
30 SepCuprum LubinIndykpol AZS Olsztyn
30 SepMKS BędzinTrefl Gdańsk
30 SepGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźleJastrzębski Węgiel
30 SepVERVA Warszawa ORLEN PaliwaPGE Skra Bełchatów
5th round
3 OctPGE Skra BełchatówStal Nysa
3 OctJastrzębski WęgielVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
3 OctTrefl GdańskGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 OctGKS KatowiceCuprum Lubin
3 OctŚlepsk Malow SuwałkiAluron CMC Warta Zawiercie
3 OctCerrad Enea Czarni RadomAsseco Resovia
3 OctIndykpol AZS OlsztynMKS Będzin
6th round
10 OctStal NysaAsseco Resovia
10 OctAluron CMC Warta ZawiercieCerrad Enea Czarni Radom
10 OctCuprum LubinŚlepsk Malow Suwałki
10 OctMKS BędzinGKS Katowice
10 OctGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźleIndykpol AZS Olsztyn
10 OctVERVA Warszawa ORLEN PaliwaTrefl Gdańsk
10 OctPGE Skra BełchatówJastrzębski Węgiel
7th round
14 OctJastrzębski WęgielStal Nysa
14 OctTrefl GdańskPGE Skra Bełchatów
14 OctIndykpol AZS OlsztynVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
14 OctGKS KatowiceGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
14 OctŚlepsk Malow SuwałkiMKS Będzin
14 OctCerrad Enea Czarni RadomCuprum Lubin
14 OctAsseco ResoviaAluron CMC Warta Zawiercie
8th round
17 OctJastrzębski WęgielTrefl Gdańsk
17 OctPGE Skra BełchatówIndykpol AZS Olsztyn
17 OctVERVA Warszawa ORLEN PaliwaGKS Katowice
17 OctGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźleŚlepsk Malow Suwałki
17 OctMKS BędzinCerrad Enea Czarni Radom
17 OctCuprum LubinAsseco Resovia
17 OctStal NysaAluron CMC Warta Zawiercie
9th round
24 OctAluron CMC Warta ZawiercieCuprum Lubin
24 OctAsseco ResoviaMKS Będzin
24 OctCerrad Enea Czarni RadomGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
24 OctŚlepsk Malow SuwałkiVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
24 OctGKS KatowicePGE Skra Bełchatów
24 OctIndykpol AZS OlsztynJastrzębski Węgiel
24 OctTrefl GdańskStal Nysa
10th round
31 OctTrefl GdańskIndykpol AZS Olsztyn
31 OctJastrzębski WęgielGKS Katowice
31 OctPGE Skra BełchatówŚlepsk Malow Suwałki
31 OctVERVA Warszawa ORLEN PaliwaCerrad Enea Czarni Radom
31 OctGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźleAsseco Resovia
31 OctMKS BędzinAluron CMC Warta Zawiercie
31 OctStal NysaCuprum Lubin
11th round
4 NovCuprum LubinMKS Będzin
4 NovAluron CMC Warta ZawiercieGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
4 NovCerrad Enea Czarni RadomPGE Skra Bełchatów
4 NovŚlepsk Malow SuwałkiJastrzębski Węgiel
4 NovGKS KatowiceTrefl Gdańsk
4 NovIndykpol AZS OlsztynStal Nysa
4 NovAsseco ResoviaVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
12th round
7 NovStal NysaMKS Będzin
7 NovGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźleCuprum Lubin
7 NovVERVA Warszawa ORLEN PaliwaAluron CMC Warta Zawiercie
7 NovPGE Skra BełchatówAsseco Resovia
7 NovJastrzębski WęgielCerrad Enea Czarni Radom
7 NovTrefl GdańskŚlepsk Malow Suwałki
7 NovIndykpol AZS OlsztynGKS Katowice
13th round
14 NovVERVA Warszawa ORLEN PaliwaGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
14 NovMKS BędzinPGE Skra Bełchatów
14 NovCuprum LubinJastrzębski Węgiel
14 NovAluron CMC Warta ZawiercieTrefl Gdańsk
14 NovAsseco ResoviaIndykpol AZS Olsztyn
14 NovCerrad Enea Czarni RadomGKS Katowice
14 NovStal NysaŚlepsk Malow Suwałki
14th round
21 NovGKS KatowiceŚlepsk Malow Suwałki
21 NovIndykpol AZS OlsztynCerrad Enea Czarni Radom
21 NovTrefl GdańskAsseco Resovia
21 NovJastrzębski WęgielAluron CMC Warta Zawiercie
21 NovPGE Skra BełchatówCuprum Lubin
21 NovMKS BędzinVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
21 NovGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźleStal Nysa
15th round
28 NovStal NysaGKS Katowice
28 NovŚlepsk Malow SuwałkiIndykpol AZS Olsztyn
28 NovTrefl GdańskCerrad Enea Czarni Radom
28 NovAsseco ResoviaJastrzębski Węgiel
28 NovAluron CMC Warta ZawierciePGE Skra Bełchatów
28 NovVERVA Warszawa ORLEN PaliwaCuprum Lubin
28 NovMKS BędzinGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
16th round
5 DecStal NysaVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
5 DecGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźlePGE Skra Bełchatów
5 DecMKS BędzinJastrzębski Węgiel
5 DecCuprum LubinTrefl Gdańsk
5 DecAluron CMC Warta ZawiercieIndykpol AZS Olsztyn
5 DecAsseco ResoviaGKS Katowice
5 DecCerrad Enea Czarni RadomŚlepsk Malow Suwałki
17th round
12 DecPGE Skra BełchatówVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
12 DecJastrzębski WęgielGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
12 DecTrefl GdańskMKS Będzin
12 DecIndykpol AZS OlsztynCuprum Lubin
12 DecGKS KatowiceAluron CMC Warta Zawiercie
12 DecŚlepsk Malow SuwałkiAsseco Resovia
12 DecCerrad Enea Czarni RadomStal Nysa
18th round
19 DecAsseco ResoviaCerrad Enea Czarni Radom
19 DecAluron CMC Warta ZawiercieŚlepsk Malow Suwałki
19 DecCuprum LubinGKS Katowice
19 DecMKS BędzinIndykpol AZS Olsztyn
19 DecGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźleTrefl Gdańsk
19 DecVERVA Warszawa ORLEN PaliwaJastrzębski Węgiel
19 DecStal NysaPGE Skra Bełchatów
19th round
23 DecJastrzębski WęgielPGE Skra Bełchatów
23 DecTrefl GdańskVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
23 DecIndykpol AZS OlsztynGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
23 DecGKS KatowiceMKS Będzin
23 DecŚlepsk Malow SuwałkiCuprum Lubin
23 DecCerrad Enea Czarni RadomAluron CMC Warta Zawiercie
23 DecAsseco ResoviaStal Nysa
20th round
9 JanMKS BędzinŚlepsk Malow Suwałki
9 JanAluron CMC Warta ZawiercieAsseco Resovia
9 JanVERVA Warszawa ORLEN PaliwaIndykpol AZS Olsztyn
9 JanGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźleGKS Katowice
9 JanCuprum LubinCerrad Enea Czarni Radom
9 JanPGE Skra BełchatówTrefl Gdańsk
9 JanStal NysaJastrzębski Węgiel
21st round
16 JanTrefl GdańskJastrzębski Węgiel
16 JanIndykpol AZS OlsztynPGE Skra Bełchatów
16 JanGKS KatowiceVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
16 JanŚlepsk Malow SuwałkiGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
16 JanCerrad Enea Czarni RadomMKS Będzin
16 JanAsseco ResoviaCuprum Lubin
16 JanAluron CMC Warta ZawiercieStal Nysa
22nd round
23 JanStal NysaTrefl Gdańsk
23 JanJastrzębski WęgielIndykpol AZS Olsztyn
23 JanPGE Skra BełchatówGKS Katowice
23 JanVERVA Warszawa ORLEN PaliwaŚlepsk Malow Suwałki
23 JanGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźleCerrad Enea Czarni Radom
23 JanMKS BędzinAsseco Resovia
23 JanCuprum LubinAluron CMC Warta Zawiercie
23rd round
30 JanIndykpol AZS OlsztynTrefl Gdańsk
30 JanGKS KatowiceJastrzębski Węgiel
30 JanŚlepsk Malow SuwałkiPGE Skra Bełchatów
30 JanCerrad Enea Czarni RadomVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
30 JanAsseco ResoviaGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
30 JanAluron CMC Warta ZawiercieMKS Będzin
30 JanCuprum LubinStal Nysa
24th round
6 FebStal NysaIndykpol AZS Olsztyn
6 FebTrefl GdańskGKS Katowice
6 FebJastrzębski WęgielŚlepsk Malow Suwałki
6 FebPGE Skra BełchatówCerrad Enea Czarni Radom
6 FebVERVA Warszawa ORLEN PaliwaAsseco Resovia
6 FebGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźleAluron CMC Warta Zawiercie
6 FebMKS BędzinCuprum Lubin
25th round
20 FebCuprum LubinGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
20 FebAluron CMC Warta ZawiercieVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
20 FebAsseco ResoviaPGE Skra Bełchatów
20 FebCerrad Enea Czarni RadomJastrzębski Węgiel
20 FebŚlepsk Malow SuwałkiTrefl Gdańsk
20 FebGKS KatowiceIndykpol AZS Olsztyn
20 FebMKS BędzinStal Nysa
26th round
27 FebGrupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-KoźleVERVA Warszawa ORLEN Paliwa
27 FebPGE Skra BełchatówMKS Będzin
27 FebJastrzębski WęgielCuprum Lubin
27 FebTrefl GdańskAluron CMC Warta Zawiercie
27 FebIndykpol AZS OlsztynAsseco Resovia
27 FebGKS KatowiceCerrad Enea Czarni Radom
27 FebŚlepsk Malow SuwałkiStal Nysa