2020–21 PlusLiga Normal Sezon Sonuçları

1. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
11.09.2020Stal Nysa0:3 
(19:25, 13:25, 16:25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
12.09.2020Cerrad Enea Czarni Radom3:2 
(25:17, 23:25, 19:25, 25:21, 15:13)
Indykpol AZS Olsztyn
12.09.2020Cuprum Lubin1:3 
(25:20, 22:25, 28:30, 24:26)
PGE Skra Bełchatów
12.09.2020Ślepsk Malow Suwałki0:3 
(18:25, 22:25, 25:27)
GKS Katowice
13.09.2020MKS Będzin1:3 
(20:25, 14:25, 25:20, 24:26)
Verva Warszawa Orlen Paliwa
13.09.2020Aluron CMC Warta Zawiercie2:3 
(21:25, 25:19, 25:19, 25:27, 12:15)
Jastrzębski Węgiel
17-01-2021Asseco Resovia3:2
(25-20, 29-31, 26-24, 17-25, 17-15)
Trefl Gdańsk

2. Hafta

DateHost TeamScoreAwat Team
18.09.2020Cuprum Lubin2:3 
(25:20, 25:23, 18:25, 21:25, 12:15)
Verva Warszawa Orlen Paliwa
19.09.2020Jastrzębski Węgiel3:0
(25-21, 25-16, 25-18)
Asseco Resovia
19.09.2020Indykpol AZS Olsztyn0:3
(22-25, 21-25, 27-29)
Ślepsk Malow Suwałki
19.09.2020Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:0
(25-16, 25-19, 25-23)
MKS Będzin
20.09.2020PGE Skra Bełchatów1:3
(27-25, 24-26, 24-26, 23-25)
Aluron CMC Warta Zawiercie
20.09.2020Cerrad Enea Czarni Radom0:3
(19-25, 21-25, 11-25)
Trefl Gdańsk
21.09.2020GKS Katowice3:2
(23-25, 20-25, 25-21, 25-18, 15-12)
Stal Nysa

3. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
25.09.2020GKS Katowice2:3
(15-25, 18-25, 25-19, 25-22, 7-15)
Asseco Resovia
25.09.2020Trefl Gdańsk3:1
(16-25, 25-18, 25-15, 25-18)
Cuprum Lubin
26.09.2020PGE Skra Bełchatów1:3
(25-23, 21-25, 17-25, 23-25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
26.09.2020MKS Będzin1:3
(25-22, 15-25, 18-25, 18-25)
Jastrzębski Węgiel
26.09.2020Indykpol AZS Olsztyn0:3
(23-25, 18-25, 15-25)
Aluron CMC Warta Zawiercie
05-01-2021Verva Warszawa Orlen Paliwa3:2
(25-10, 22-25, 23-25, 25-22, 20-18)
Stal Nysa
Ślepsk Malow SuwałkiCerrad Enea Czarni Radom

4. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
29.09.2020Aluron CMC Warta Zawiercie3:0
(25-21, 25-16, 25-23)
GKS Katowice
29.09.2020Cuprum Lubin0:3
(22-2, 20-25, 21-25)
Indykpol AZS Olsztyn
30.09.2020MKS Będzin2:3
(25-23, 21-25, 20-25, 25-22, 11-15)
Trefl Gdańsk
30.09.2020Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:1
(25-20, 27-29, 25-23, 25-20)
Jastrzębski Węgiel
01-10.2020Stal Nysa2:3
(25-21, 25-27, 25-22, 12-25, 19-21)
Cerrad Enea Czarni Radom
17-11-2020Asseco Resovia1:3
(25-19, 23-25, 21-25, 21-25)
Ślepsk Malow Suwałki
25-11-2020Verva Warszawa Orlen Paliwa3:1
(23-25, 25-11, 29-27, 25-23)
PGE Skra Bełchatów

5. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
03-10.2020Trefl Gdańsk0:3
(21-25, 20-25, 23-25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
04-10.2020Cerrad Enea Czarni Radom2:3
(23-25, 17-25, 25-23, 25-20, 17-19)
Asseco Resovia
05-10.2020PGE Skra Bełchatów3:0
(25-22, 25-15, 25-20)
Stal Nysa
18-11-2020GKS Katowice2-3
(23-25, 21-25, 25-23, 25-21, 13-15)
Cuprum Lubin
18-11-2020Indykpol AZS Olsztyn3-0
(25-18, 25-18, 25-7)
MKS Będzin
12-01-2021Jastrzębski Węgiel2:3
(25-18, 25-23, 25-27, 19-25, 9-15)
Verva Warszawa Orlen Paliwa
27-01-2021Aluron CMC Warta Zawiercie3-1
(32-34, 25-19, 27-25, 25-13)
Ślepsk Malow Suwałki

6. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
10-10.2020Stal Nysa2:3
(22-25, 25-19, 25-22, 18-25, 12-15)
Asseco Resovia
10-10.2020Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:1
(25-21, 25-18, 17-25, 25-16)
Indykpol AZS Olsztyn
10-10.2020Aluron CMC Warta Zawiercie3:0
(25-21, 25-20, 25-22)
Cerrad Enea Czarni Radom
11-10.2020Cuprum Lubin0:3
(19-25, 22-25, 20-25)
Ślepsk Malow Suwałki
20-10-2020MKS Będzin0:3
(26-28, 23-25, 18-25)
GKS Katowice
16-01-2021PGE Skra Bełchatów0:3
(25-27, 23-25, 18-25)
Jastrzębski Węgiel

7. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
04-11.2020Cerrad Enea Czarni Radom3-1
(16-25, 27-25, 25-22, 25-19)
Cuprum Lubin
14-10.2020Trefl Gdańsk1:3
(25-23, 23-25, 20-25, 15-25)
PGE Skra Bełchatów
15-10.2020Indykpol AZS Olsztyn3:2
(22-25, 25-22, 21-25, 25-14, 15-13)
Verva Warszawa Orlen Paliwa
11-11-2020MKS Będzin0-3
(22-25, 23-25, 20-25)
Ślepsk Malow Suwałki
02-12-2020Asseco Resovia3-0
(25-18, 25-23, 26-24)
Aluron CMC Warta Zawiercie
10-01-2021Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:0
(25-16, 26-24, 25-16)
GKS Katowice
02-02-2021Jastrzębski Węgiel3:0
(27-25, 25-19, 25-20)
Stal Nysa

8. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
31-10.2020Ślepsk Malow Suwałki0:3
(24-26, 23-25, 19-25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17-10.2020Verva Warszawa Orlen Paliwa3:1
(21-25, 25-11, 25-22, 25-16)
GKS Katowice
24-10.2020Jastrzębski Węgiel3-0
(25-19, 25-19, 33-31)
Trefl Gdańsk
17-11-2020Aluron CMC Warta Zawiercie1-3
(25-22, 22-25, 20-25, 22-25)
Stal Nysa
03-12-2020MKS Będzin1:3
(23-25, 25-18, 23-25, 17-25)
Cerrad Enea Czarni Radom
09-12-2020Cuprum Lubin3.1
(25-21, 21-25, 25-23, 25-23)
Asseco Resovia
16-12-2020PGE Skra Bełchatów3:0
(25-17, 25-21, 25-22)
Indykpol AZS Olsztyn

9. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
20-10-2020Ślepsk Malow Suwałki1:3
(25-20, 22-25, 16-25, 23-25)
Verva Warszawa Orlen Paliwa
15-12-2020Trefl Gdańsk3:0
(25-19, 26-24, 25-16)
Stal Nysa
15-12-2020Aluron CMC Warta Zawiercie3:0
(25-23, 25-14, 25-19)
Cuprum Lubin
03-01-2021GKS Katowice0:3
(19-25, 22-25, 31-33)
PGE Skra Bełchatów
07-01-2021MKS Będzin1:3
(21-25, 25-23, 20-25, 16-25)
Asseco Resovia
13-01-2021Cerrad Enea Czarni Radom0:3
(19-25, 14-25, 17-25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
20-01-2021Indykpol AZS Olsztyn3:1
(15-25, 27-25, 26-24, 25-16)
Jastrzębski Węgiel

10. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
31-10.2020Verva Warszawa Orlen Paliwa0:3
(17-25, 23-25, 19-25)
Cerrad Enea Czarni Radom
07-12-2020MKS Będzin1:3
(25-19 23-25, 23-25, 17-25)
Aluron CMC Warta Zawiercie
06-01-2020Jastrzębski Węgiel3:0
(26-24, 25-18, 25-18)
GKS Katowice
19-01-2021Stal Nysa1:3
(25-20, 23-25, 29-31, 16-25)
Cuprum Lubin
31-01-2021Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle2:3
(19-25, 21-25, 25-17, 25-19, 14-16)
Asseco Resovia
01-02-2021PGE Skra Bełchatów3:0
(25-17, 26-24, 25-15)
Ślepsk Malow Suwałki
04-02-2021Trefl Gdansk3:1
(21-25, 25-22, 25-22, 25-21)
Indykpol AZS Olsztyn

11. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
01-11.2020MKS Będzin3-1
(25-20, 25-23, 20-25, 25-21)
Cuprum Lubin
04-11-2020Ślepsk Malow Suwałki1.3
(17-25, 25-18, 22-25, 22-25)
Jastrzębski Węgiel
29-12-2020PGE Skra Bełchatów3:0
(27-25, 25-22, 25-12)
Cerrad Enea Czarni Radom
14-01-2021Indykpol AZS Olsztyn3:1
(25-19, 25-22, 20-25, 25-20)
Stal Nysa
19-01-2021Aluron CMC Warta Zawiercie1:3
(21-25, 25-23, 13-25, 19-25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
20-01-2021GKS Katowice3.2
(15-25, 25-23, 25-19, 19-25, 15-11)
Trefl Gdansk
28-01-2021Asseco Resovia2:3
(25-22, 27-25, 22-25, 23-25, 10-15)
Verva Warszawa Orlen Paliwa

12. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
27-10.2020Cuprum Lubin1:3
(15-25, 25-21, 20-25, 16-25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
07-11-2020Jastrzębski Węgiel3:1
(25-17, 25-17, 24-26, 25-17)
Cerrad Enea Czarni Radom
07-11-2020Trefl Gdansk3:0
(36-34, 25-14, 25-20)
Ślepsk Malow Suwałki
08-11-2020Verva Warszawa Orlen Paliwa0:3
(18-25, 20-25, 23-25)
Aluron CMC Warta Zawiercie
09-11-2020Stal Nysa2-3
(21-25, 25-17, 25-22, 24-26, 12-15)
MKS Będzin
13-01-2021PGE Skra Bełchatów2:3
(17-25, 16-25, 25-16, 25-23, 11-15)
Asseco Resovia
10-02-2021Indykpol AZS Olsztyn3:1
(25-18, 22-25, 25-23, 25-16)
GKS Katowice

13. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
13-11-2020Asseco Resovia3:1
(29-27, 23-25, 25-13, 25-23)
Indykpol AZS Olsztyn
14-11-2020Cerrad Enea Czarni Radom0:3
(16-25, 16-25, 21-25)
GKS Katowice
14-11-2020Stal Nysa1:3
(23-25, 25-23, 20-25, 22-25)
Ślepsk Malow Suwałki
14-11-2020MKS Będzin0:3
(17-25, 17-25, 22-25)
PGE Skra Bełchatów
15-11-2020Aluron CMC Warta Zawiercie0:3
(22-25, 21-25, 23-25)
Trefl Gdansk
15-11-2020Jastrzębski Węgiel3-0
(25-17, 25-15, 28-26)
Cuprum Lubin
30-12-2020Verva Warszawa Orlen Paliwa1-3
(17-25, 22-25, 25-23, 16-25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

14. Hafta

DateScore
21-11-2020GKS Katowice3:1
(28-26, 23-25, 25-21, 25-23)
Ślepsk Malow Suwałki
 21-11-2020PGE Skra Bełchatów0:3
(22-25, 18-25, 21-25)
Cuprum Lubin
 21-11-2020Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:0
(25-21, 25-13, 25-19)
Stal Nysa
 22-11-2020Indykpol AZS Olsztyn3:1
(25-19, 26-28, 25-21, 25-20)
Cerrad Enea Czarni Radom
 22-11-2020Trefl Gdańsk3:0
(25-18, 26-24, 25-20)
Asseco Resovia
 22-11-2020VERVA Warszawa ORLEN Paliwa3:0
(25-22, 27-25, 25-17)
MKS Będzin
 24-02-2021Jastrzębski Węgiel1:3
(19-25, 25-20, 20-25, 13-25)
Aluron CMC Warta Zawiercie

15. Hafta

DateScore
28-11-2020MKS Będzin1:3
(25-21, 24-26, 23-25, 17-25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
28-11-2020Trefl Gdańsk3:1
(28-30, 25-12, 25-18, 25-17)
Cerrad Enea Czarni Radom
29-11-2020Stal Nysa2:3
(25-18, 21-25, 25-20, 23-25, 11-15)
GKS Katowice
29-11-2020VERVA Warszawa ORLEN Paliwa3:1
(25-19, 25-15, 19-25, 25-23)
Cuprum Lubin
29-11-2020Aluron CMC Warta Zawiercie0:3
(15-25, 22-25, 19-25)
PGE Skra Bełchatów
01-12-2020Ślepsk Malow Suwałki1:3
(19-25, 26-28, 25-19, 14-25)
Indykpol AZS Olsztyn
30-12-2020Asseco Resovia0-3
(23-25, 18-25, 22-25)
Jastrzębski Węgiel

16. Hafta

DateScore
20-10.2020Cerrad Enea Czarni Radom0:3
(24-26, 23-25, 28-30)
Ślepsk Malow Suwałki
04-12-2020Stal Nysa2:3
(25-21, 23-25, 15-25, 25-21, 10-15)
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
04-12-2020Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:2
(22-25, 25-23, 25-13, 26-28, 15-7)
PGE Skra Bełchatów
 05-12-2020Cuprum Lubin2:3
(23-25, 25-20, 27-25, 18-25, 16-18)
Trefl Gdańsk
05-12-2020Aluron CMC Warta Zawiercie3:0
(25-23, 25-23, 25-20)
Indykpol AZS Olsztyn
05-12-2020Asseco Resovia3:0
(25-13, 25-23, 25-19)
GKS Katowice
 16-12-2020Jastrzębski Węgiel3:1
(25-17, 23-25, 25-23, 25-14)
MKS Będzin

17. Hafta

DateEv Sahibi TakımScoreMisafir Takım
08-11-2020Indykpol AZS Olsztyn0:3
(19-25, 22-25, 22-25)
Cuprum Lubin
11-12-2020Cerrad Enea Czarni Radom3:1
(25-19, 20-25, 25-18, 25-23)
Stal Nysa
12-12-2020GKS Katowice3:1
(28-26, 25-15, 20-25, 26-24)
Aluron CMC Warta Zawiercie
12-12-2020Trefl Gdańsk3:0
(25-21, 25-15, 25-16)
MKS Będzin
13-12-2020Jastrzębski Węgiel1:3
(23-25, 25-27, 25-23, 22-25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
14-12-2020Ślepsk Malow Suwałki3:1
(25-12, 25-21, 21-25, 25-23)
Asseco Resovia
 28-02-2021PGE Skra Bełchatów3:1
(17-25, 25-20, 29-27, 25-19)
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

18. Hafta

DateEv Sahibi TakımScoreMisafir Takım
18-12-2020Ślepsk Malow Suwałki0:3
(24-26, 22-25, 17-25)
Aluron CMC Warta Zawiercie
19-12-2020Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:0
(25-17, 25-21, 25-22)
Trefl Gdańsk
19-12-2020MKS Będzin0:3
(19-25, 23-25, 21-25)
Indykpol AZS Olsztyn
19-12-2020Cuprum Lubin2:3
(24-26, 27-25, 25-23, 18-25, 13-15)
GKS Katowice
20-12-2020VERVA Warszawa ORLEN Paliwa2:3
(21-25, 17-25, 25-17, 25-20, 9-25)
Jastrzębski Węgiel
20-12-2020Stal Nysa3:0
(25-20, 25-22, 26-24)
PGE Skra Bełchatów
20-12-2020Asseco Resovia3:0
(32-30, 25-22, 25-20)
Cerrad Enea Czarni Radom

19. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
17-10.2020Asseco Resovia3:1
(25-19, 21-25, 25-17, 25-18)
Stal Nysa
03-11-2020Trefl Gdansk3.2
(25-17, 25-27, 14-25, 25-21, 15-11)
Verva Warszawa Orlen Paliwa
22-12-2020GKS Katowice3.1
(25-21, 25-19, 24-26, 25-22)
MKS Będzin
22-12-2020Indykpol AZS Olsztyn0.3
(25-27, 17-25, 16-25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
22-12-2020Ślepsk Malow Suwałki3:1
(25-22, 23-25, 25-21, 25-18)
Cuprum Lubin
23-12-2020Jastrzębski Węgiel3:2
(22-25, 25-21, 25-22, 21-25, 15-8)
PGE Skra Bełchatów
23-12-2020Cerrad Enea Czarni Radom2.3
(26-24, 25-13, 20-25, 23-25, 12-15)
Aluron CMC Warta Zawiercie

20. Hafta

DateScore
09-01-2021VERVA Warszawa ORLEN Paliwa3:0
(25-19, 26-24, 25-20)
Indykpol AZS Olsztyn
10-01-2021 Cuprum Lubin3:0
(25-21, 25-17, 26-24)
Cerrad Enea Czarni Radom
09-01-2021PGE Skra Bełchatów1:3
(18-25, 25-18, 29-31, 21-25)
Trefl Gdańsk
09-01-2021Stal Nysa3:1
(18-25, 25-18, 225-18, 25-23)
Jastrzębski Węgiel
09-02-2021Aluron CMC Warta Zawiercie0:3
(22-25, 19-25, 20-25)
Asseco Resovia
14-02-2021GKS Katowice1:3
(20-25, 19-25, 25-19, 23-25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
28-02-2021Ślepsk Malow Suwałki3:0
(25-20, 25-19, 25-17)
MKS Będzin

21. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
01-11-2020Trefl Gdansk1:3
(25-20, 21-25, 17-25, 18-25)
Jastrzębski Węgiel
16-01-2021Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:1
(26-24, 26-24, 23-25, 25-23)
Ślepsk Malow Suwałki
17-01-2021GKS Katowice0:3
(25-27, 10-25, 19-25)
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
17-01-2021Cerrad Enea Czarni Radom3:0
(29-27, 25-20, 26-24)
MKS Będzin
13-02-2021Indykpol AZS Olsztyn0:3
(23-25, 38-40, 16-25)
PGE Skra Bełchatów
13-02-2021Asseco Resovia3:1
(25-16, 25-27, 25-17, 25-23)
Cuprum Lubin
27-02-2021Stal Nysa2:3
(23-25, 19-25, 25-23, 25-21, 11-15)
Aluron CMC Warta Zawiercie

22. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
22-01-2021PGE Skra Bełchatów3:1
(25-19, 25-16, 18-25, 25-20)
GKS Katowice
23-01-2021Jastrzębski Węgiel3:2
(21-25, 20-25, 27-25, 26-24, 15-9)
Indykpol AZS Olsztyn
23-01-2021Stal Nysa0:3
(18-25, 19-25, 23-25)
Trefl Gdansk
23-01-2021Asseco Resovia3:0
(25-20, 27-25, 25-23)
MKS Będzin
24-01-2021VERVA Warszawa ORLEN Paliwa3:2
(28-26, 19-25, 26-28, 25-22, 15-13)
Ślepsk Malow Suwałki
24-01-2021Cuprum Lubin3:1
(30-28, 25-22, 18-25, 28-26)
Aluron CMC Warta Zawiercie
11-02-2021Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:0
(25-19, 25-18, 25-20)
Cerrad Enea Czarni Radom

23. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
29-01-2021Aluron CMC Warta Zawiercie3:2
(25-23, 23-25, 21-25, 25-14, 17-15)
MKS Będzin
30-01-2021Cerrad Enea Czarni Radom1:3
(22-25, 25-22, 20-25, 17-25)
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
30-01-2021Cuprum Lubin3:2
(25-20, 23-25, 25-23, 14-25, 15-10)
Stal Nysa
30-01-2021GKS Katowice2:3
(23-25, 25-23, 20-25, 28-26, 9-15)
Jastrzębski Węgiel
31-01-2021Indykpol AZS Olsztyn3:0
(25-21, 25-21, 25-17)
Trefl Gdansk
03-02-2021Asseco Resovia0:3
(19-25, 18-25, 21-25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
10-02-2021Ślepsk Malow Suwałki1:3
(25-23, 22-25, 22-25, 24-26)
PGE Skra Bełchatów

24. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
05-02-2021Jastrzębski Węgiel3:0
(32-30, 27-25, 25-13)
Ślepsk Malow Suwałki
06-02-2021VERVA Warszawa ORLEN Paliwa1:3
(22-25, 25-22, 17-25, 16-25)
Asseco Resovia
06-02-2021Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle0:3
(18-25, 23-25, 19-25)
Aluron CMC Warta Zawiercie
06-02-2021Stal Nysa3:1
(30-28, 25-22, 22-25, 25-23)
Indykpol AZS Olsztyn
07-02-2021Cerrad Enea Czarni Radom1:3
(18-25, 23-25, 26-24, 16-25)
PGE Skra Bełchatów
07-02-2021Trefl Gdansk3:1
(21-25, 25-22, 25-23, 25-21)
GKS Katowice
08-02-2021Cuprum Lubin3:0
(25-11, 25-20, 25-20)
MKS Będzin

25. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
19-02-2021MKS Będzin0:3
(23-25, 12-25, 18-25)
Stal Nysa
20-02-2021Asseco Resovia3:0
(25-15, 26-24, 29-27)
PGE Skra Bełchatów
21-02-2021Aluron CMC Warta Zawiercie0:3
(21-25, 13-25, 20-25)
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
21-02-2021Cerrad Enea Czarni Radom0:3
(27-29, 18-25, 15-25)
Jastrzębski Węgiel
23-02-2021Ślepsk Malow Suwałki3:1
(25-21, 26-24, 23-25, 25-18)
Trefl Gdansk
27-02-2021GKS Katowice3:1
(25-20, 25-22, 22-25, 25-20)
Indykpol AZS Olsztyn
27-02-2021Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle2:3
(25-20, 25-21, 20-25, 23-25, 11-15)
Cuprum Lubin

26. Hafta

DateHost TeamScoreAway Team
05-03-2021Cuprum Lubin0:3
(25-27, 25-27, 13-25)
Jastrzębski Węgiel
06-03-2021GKS Katowice2:3
(25-21, 26-24, 17-25, 18-25, 9-15)
Cerrad Enea Czarni Radom
06-03-2021Ślepsk Malow Suwałki3:1
(25-17, 25-20, 19-25, 25-20)
Stal Nysa
07-03-2021Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:0
(25-20, 25-20, 25-22)
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
07-03-2021Trefl Gdansk3:1
(25-21, 25-15, 23-25, 26-24)
Aluron CMC Warta Zawiercie
08-03-2021Indykpol AZS Olsztyn3:1
(29-27, 25-23, 23-25, 26-24)
Asseco Resovia
09-03-2021PGE Skra Bełchatów3:0
(25-23, 25-16, 25-21)
MKS Będzin