2020/2021 Women’s 1. League

Teams and personal

TeamsHead CoachTeam CaptainVenue
Polatlı Belediye SKPolatlı New Sports Hall, Polatlı
EGO Spor KulubüProf. Dr. Yaşar Sevim Handball Hall, Ankara
Adasokağı SKYüreğir Sports Hall, Adana
Araç Belediyesi SK
Mudanya Belediyesi SK
Çankaya Eğitim GSK
Antalya Gazi GSK
Artvin 07 Mart SK
Ordu Gençlerbirliği SK
Tekirdağ Spor KulubüAtatürk Sports Hall, Tekirdağ
Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi SKGaziantep Gazikent Sports Hall, Gaziantep
Bolu Belediyesi SK
Maltepe Spor Kulubü
Yozgat Aile ve Sosyal Pol. GSK.

League Table

TeamsPld.WDLGoalsPts.Qualification
Polatlı Belediye SK
EGO Spor Kulubü
Adasokağı SK
Araç Belediyesi SK
Mudanya Belediyesi SK
Çankaya Eğitim GSK
Antalya Gazi GSK
Artvin 07 Mart SK
Ordu Gençlerbirliği SK
Tekirdağ Spor Kulubü
Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi SK
Bolu Belediyesi SK
Maltepe Spor Kulubü
Yozgat Aile ve Sosyal Pol. GSK.

2020/2021 Women’s 1. League Result

DATEHOST TEAMSCOREAWAY TEAM
WEEK 1
2020-10-03 ANTALYA GAZİ GSKORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
2020-10-03 TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
2020-10-03 MALTEPE SPOR KULÜBÜARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2020-10-03 EGO SPOR KULÜBÜ40-32MUDANYA BELEDİYESİ SK
2020-10-03 ADASOKAĞI SK30-25BOLU BELEDİYESİ SK
2020-10-03 POLATLI BELEDİYESPOR42-22YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
WEEK 2
2020-10-10 ANTALYA GAZİ GSKARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
2020-10-10 EGO SPOR KULÜBÜ35-22BOLU BELEDİYESİ SK
2020-10-10 ADASOKAĞI SK38-26YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
2020-10-10 TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ21-23MUDANYA BELEDİYESİ SK
2020-10-10 OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK20-31ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2020-10-10 POLATLI BELEDİYESPOR39-16MALTEPE SPOR KULÜBÜ
WEEK 3
2020-10-17    MUDANYA BELEDİYESİ SK:   ANTALYA GAZİ GSK
2020-10-17    YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK:   EGO SPOR KULÜBÜ
2020-10-17    MALTEPE SPOR KULÜBÜ:   ADASOKAĞI SK
2020-10-17   BOLU BELEDİYESİ SK:   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
2020-10-17    ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ:   POLATLI BELEDİYESPOR
2020-10-17    ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK:   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
WEEK 4
2020-10-24 00:00:00   EGO SPOR KULÜBÜ:   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
2020-10-24 00:00:00   ADASOKAĞI SK:   POLATLI BELEDİYESPOR
2020-10-24 00:00:00   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ:   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
2020-10-24 00:00:00   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK:   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
2020-10-24 00:00:00   ANTALYA GAZİ GSK:   BOLU BELEDİYESİ SK
2020-10-24 00:00:00   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK:   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
WEEK 5
2020-10-31 00:00:00   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK:   ANTALYA GAZİ GSK
2020-10-31 00:00:00   MALTEPE SPOR KULÜBÜ:   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
2020-10-31 00:00:00   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ:   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
2020-10-31 00:00:00   MUDANYA BELEDİYESİ SK:   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
2020-10-31 00:00:00   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ:   ADASOKAĞI SK
2020-10-31 00:00:00   POLATLI BELEDİYESPOR:   EGO SPOR KULÜBÜ
WEEK 6
2020-11-07 00:00:00   EGO SPOR KULÜBÜ:   ADASOKAĞI SK
2020-11-07 00:00:00   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ:   POLATLI BELEDİYESPOR
2020-11-07 00:00:00   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK:   BOLU BELEDİYESİ SK
2020-11-07 00:00:00   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ:   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2020-11-07 00:00:00   ANTALYA GAZİ GSK:   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
2020-11-07 00:00:00   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK:   MUDANYA BELEDİYESİ SK
WEEK 7
2020-11-14 00:00:00   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK:   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
2020-11-14 00:00:00   ADASOKAĞI SK:   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
2020-11-14 00:00:00   MUDANYA BELEDİYESİ SK:   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
2020-11-14 00:00:00   BOLU BELEDİYESİ SK:   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
2020-11-14 00:00:00   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ:   EGO SPOR KULÜBÜ
2020-11-14 00:00:00   POLATLI BELEDİYESPOR:   ANTALYA GAZİ GSK
WEEK 8
2020-11-21 00:00:00   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ:   EGO SPOR KULÜBÜ
2020-11-21 00:00:00   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK:   MALTEPE SPOR KULÜBÜ
2020-11-21 00:00:00   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ:   BOLU BELEDİYESİ SK
2020-11-21 00:00:00   MUDANYA BELEDİYESİ SK:   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2020-11-21 00:00:00   ANTALYA GAZİ GSK:   ADASOKAĞI SK
2020-11-21 00:00:00   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK:   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK
WEEK 9
2020-11-28 00:00:00   YOZGAT AİLE VE SOSYAL POL. GSK:   ARTVİN 7 MART SPOR KULÜBÜ
2020-11-28 00:00:00   EGO SPOR KULÜBÜ:   ANTALYA GAZİ GSK
2020-11-28 00:00:00   BOLU BELEDİYESİ SK:   MUDANYA BELEDİYESİ SK
2020-11-28 00:00:00   MALTEPE SPOR KULÜBÜ:   ORDU GENÇLERBİRLİĞİ SK
2020-11-28 00:00:00   ARAÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ:   TEKİRDAĞ SPOR KULÜBÜ
2020-11-28 00:00:00   POLATLI BELEDİYESPOR:   OĞUZELİ HALK EĞİT. MER. SK
2019-202021-22

Women’s 1. League