2021-2022 UEFA Konferans Ligi

2021–22 UEFA Avrupa Konferans Ligi, UEFA tarafından düzenlenen Avrupa'nın üçüncül kulüp futbol turnuvası olan UEFA Avrupa Konferans Ligi'nin ilk sezonu olacak. Final, Tiran, Arnavutluk'taki Arena Kombëtare'de oynanacak. 2021-22 UEFA Avrupa Konferans Ligi'nin kazananları, 2022-23 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasına katılmayı başaramazlarsa, otomatik olarak 2022-23 UEFA Avrupa Ligi grup aşamasına katılmaya hak kazanacaklar. Bu sezon, UEFA tarafından düzenlenen üç büyük Avrupa kulüp yarışmasının (UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi) gerçekleştiği 1998-99'dan (UEFA Kupa Galipleri Kupası'nın oynandığı son sezon) bu yana ilk sezon olacak.
Turnuva Bilgileri
Tarih

Eleme Aşaması
8 Temmuz– 26 Ağustos 2021
Grup/Final Aşaması : 16 Eylül 2021 – 25 Mayıs 2022

Takım sayısı Toplam 181
Final sıralaması
Şampiyon AS Roma (1. şampiyonluğu)
İkinci Feyenoord
Turnuva İstatistikleri
Maç Sayısı 140
Gol Sayısı 401 (2.86 maç başı)
Seyirci 1,959,253 (13,995 maç başı)
Gol Kralı Cyriel Dessers (Feyenoord) 10 gol
MVP  

Katılım Sağlayan Takımlar

Giriş TuruÜlke (Kota)Katılım Sağlayan Takımlar
Eleme turu play-off’ları
Grup Aşaması
Play-off TuruTottenham Hotspur (İngiltere Lig 6.)
Union Berlin (Bundesliga 7.)
AS Roma (Seri A 7.)
Stade Rennais FC (Fransa Lig 6.)
3. Eleme TuruPaços de Ferreira (Portekiz Lig 5.)
Rubin Kazan (Rusya Lig 3.)
R.S.C. Anderlecht (Belçika Ligi 4.)
Kolos Kovalivka (Ukrayna Lig 4.)
SBV Vitesse (Hollanda Lig 4.)
Trabzonspor A.Ş. (Süper Lig 4.)
LASK Linz (Avusturya Lig 4.)
FC Luzern (İsviçre Kupa Şampiyonu)
PAOK FC (Yunanistan Kupa Şampiyonu)
2. Eleme TuruSanta Clara (Portekiz Lig 6.)
Sochi (Rusya Lig 5.)
K.A.A. Gent (Belçika Ligi 5.)
Vorskla Poltava (Ukrayna Lig 5.)
Feyenoord (Hollanda Lig 5.)
DG Sivasspor (Süper Lig 4.)
Austria Wien (Avusturya Lig 5.)
FC Copenhagen (Danimarka Lig 3.)
AGF Aarhus (Danimarka Lig 3.)
Hibernian (İskoçya Lig 3.)
Aberdeen (İskoçya Lig 4.)
1. FC Slovácko (Çekya Ligi 3.)
FC Viktoria Plzeň (Çekya Ligi 4.)
Apollon Limassol
(Kıbrıs Lig 2.)
AEL Limassol (Kıbrıs Lig 3.)
FC Basel (İsviçre Lig 2.)
Servette FC (İsviçre Lig 2.)
Aris Thessaloniki (Yunanistan Lig 3/4.)
AEK Athens (Yunanistan Lig 3/4.)
Partizan (Sırbistan Lig 2.)
FK Cukaricki (Sırbistan Lig 3.)
FK Vojvodina (Sırbistan Lig 4.)
NK Osijek (Hırvatistan Ligi 2.)
HNK Rijeka (Hırvatistan Ligi 3.)
IF Elfsborg (İsveç Lig 2.)
BK Häcken (İsveç Lig 3.)
Hammarby IF (İsveç Kupa Şampiyonu)
Molde FK (Norveç Ligi 2.)
Vålerenga (Norveç Ligi 3.)
Rosenborg BK (Norveç Ligi 4.)
Maccabi Tel Aviv (İsrail Kupa Şampiyonu)
F.C. Ashdod (İsrail Lig 3.)
Hapoel Be’er Sheva (İsrail Lig 4.)
FC Tobol (Kazakistan Lig 2.)
Astana FC (Kazakistan Lig 3.)
Shakhter Karagandy (Kazakistan Lig 4.)
BATE Borisov (Belarus Kupa Şampiyonu)
FC Torpedo-BelAZ Zhodino (Belarus Lig 3.)
FC Dynamo Brest (Belarus Lig 4.)
Lokomotiv Plovdiv (Bulgaristan Lig 2.)
FC Arda 1924 Kardzhali (Bulgaristan Kupa Şampiyonu)
U Craiova 1948 CS (Romanya Kupa Şampiyonu)
FC Steau Bucuresti (Romanya Lig 2.)
Sepsi OSK (Romanya Lig 3.)
Raków Częstochowa (Polonya Kupa Şampiyonu)
MKS Pogoń Szczecin (Polonya Lig 3.)
FC DAC 1904 Dunajská Streda (Slovakya Lig 2.)
FC Vaduz (Lienchestein Kupa Şampiyonu)
NK Olimpija Ljubljana (Slovenya Kupa Şampiyonu)
Ujpest FC (Macaristan Kupa Şampiyonu)
F91 Dudalenge (Lüksemburg Lig 2.)
FK Panevėžys (Litvanya Kupa Şampiyonu)
1. Eleme Turu

Eleme Turları

1. Eleme Turu

1. TakımToplam2. Takım1. Maç
(08 Temmuz 2021)
2. Maç
(15 Temmuz 2021)
FCI Levadia 4-2St Joseph’s3-1
Zakaria Beglarishvili, Ernest Agyiri, Marko Putincanin / Cristian Pecci
1-1
Zakaria Beglarishvili / Juanfri
Inter Turku 1-3Puskás Akadémia1-1
Benjamin Kallman / Jakub Plsek
0-2
Anthony Gildas Kofi Annan (k.k.), Yoell van Nieff 
Drita 3-1Dečić2-1
Almir Ajzeraj , Marko Simonovski / Ilir Camaj
1-0
Ardian Cuculi
Sūduva 2-1Valmiera2-1
Nicolas Gorobsov, Alexandros Gkargkalatzidis / Raimonds Krollis
0-0
Birkirkara2-1La Fiorita 1-0
Yankam Yannick
1-1
Luke Montebello / Yannick Yankam (k.k.)
Mons Calpe 1-5FC Santa Coloma1-1
Aritz Hernandez / Xavi Puerto
0-4
Guillaume Lopez, Xavier Puerto, Aleix Cistero, Andreu Ramos Isus
Velež Mostar 4-2Coleraine2-1
Brandao (2) / Ben Doherty
2-1
Brandao, Nemanja Anđušić /Matthew Shevlin
Domžale 2-1Swift Hesperange1-0
Andraz Zinic
1-1
Mattias Käit / Hamidou Sene
Shkupi 3-1Llapi2-0
Kire Markoski, Abdul Rwatubyaye
1-1
Ali Adem / Drilon Fazliu
Tre Penne0-7Dinamo Batumi 0-4
Giorgi Pantsulaia, Vladimer Mamuchashvili, Jambul Jighauri, Giorgi Zaria
0-3
Vamara Sanogo, Giuli Mandzhgaladze, Flamarion Jovinho Filho
Partizani 8-4Sfîntul Gheorghe5-2
Lucas (2), Stenio Junior (2), Tedi Cara / Roman Volkov, Nicolai Solodovnicov
3-2
Stenio Junior (2), Tedi Cara / Roman Volkov, Nicolai Solodovnicov
Maribor 2-0Urartu1-0
Nino Zugelj 
1-0
Danijel Šturm
Podgorica1-3Laçi 1-0
Jovan Vujovic
0-3
Ardit Deliu, Regi Lushkja, Fatmir Prengaj
Milsami Orhei 1-0Sarajevo0-01-0
Radu Gînsari
Noah 1-5KuPS1-0
Anton Popovitch (og)
0-5
Urho Nissilä, Jordy Joao Monroy (k.k.), Aniekpeno Christopher Udo, Henry Uzochukwu, Lucas Rangel
Žilina 6-3Dila Gori5-1
Benson Anang, David Duris (2), Vahan Bichakhchyan, Taofiq Jibril / Andro Nemsadze
1-2
Vahan Bichakhchyan / Ousmane Camara, Wanderson Henrique Do Nascimento Silva
FH 3-1Sligo Rovers1-0
Steven Lennon
2-1
Steven Lennon (2) / Johnny Kenny
Paide Linnameeskond 1-4Śląsk Wrocław1-2
Wojciech Golla (og) / Fabian Piasecki, Mark Tamas
0-2
Patryk Janasik, Víctor García Marín 
Rīgas 6-52-3
Ziga Lipuscek, Arturs Zjuzins / Heini Vatnsdal, Bubacarr Sumareh, Pall Klettskard
4-2
Vitālijs Jagodinskis, Darko Lemajić, Emerson Santana Deocleciano, Tomislav Šarić / Odmar Færø, Deni Pavlović
Bala Town 0-2Larne0-1
David McDaid
0-1
Ronan Hale
Fehérvár 1-3Ararat Yerevan1-1
Marcel Heister / Dimitrije Pobulic
0-2
Dimitrije Pobulic, Dognimani Yacouba Silue
Sutjeska2-1Gagra 1-0
Marko Vukovic
1-1
Nikola Janjic / Tamaz Makatsaria
Sileks 1-2Petrocub Hîncești1-1
Kristijan Dodevski / Sergiu Platica
0-1
Sergiu Platica
Široki Brijeg 3-4Vllaznia3-1
Mato Stanic (2), Daniel Lukic / Mehdi Coba
0-3
Fahrudin Gjurgjevikj (2), Eni Imami
Stjarnan 1-4Bohemians1-1
Emil Atlason / Tyreke Wilson
0-3
George Kelly (2), Eni Imami
Glentoran 1-3The New Saints1-1
Jamie McDonagh / Leo Smith
0-2
Declan Joseph McManus, Leo Smith
Sant Julià 1-1
(3-5 pen.)
Gżira United0-01-1
Bedsenté Gomis / Gabriel Mentz (3-5 pen.)
Europa 0-2Kauno Žalgiris0-00-2
Divine Yelsarmba Naah, Linas Pilibaitis
Dundalk 5-0Newtown4-0
Michael Duffy, David McMillan, William Patching, Han Jeongwoo
1-0
Michael Duffy
Mosta3-4Spartak Trnava 3-2
Christ Ememe, Clayton Failla, Nsumoh Kalu / Filip Twardzik, Martin Mikovic
0-2
Filip Twardzik, Bamidele Isa Yusuf
Liepāja 5-2Struga1-1
Dodo / Besir Iseni
4-1
Ukpa Effong, Dod (2), Krišs Kārkliņš / Emir Skenderi
Racing Luxembourg 2-5Breiðablik2-3
Yann Mabella (2) / Gisli Eyjolfsson, Thomas Mikkelsen, Damir Muminovic
0-2
Árni Vilhjálmsson, Jason Daði Svanþórsson
Honka 3-1NSÍ Runavík0-03-1
Jean Marie Dongou (2), Lucas Paz Kaufmann / Jorgen Nielsen

2. Eleme Turu

22-07-2021
29-07-2021
Shamrock Rovers BayN/A
22-07-2021
29-07-2021
Teuta 0-2
Genis Soldevila (2)
3–0
Sebino Plaku (2), Sherif Kallaku
Inter Club d’Escaldes
22-07-2021
29-07-2021
Riga 2-0
Wesley Natã Wachholz, Yuriy Mykolayovych Vakulko
1-0
Mikael Soisalo
Shkëndija
22-07-2021
29-07-2021
Dinamo Tbilisi 1-2
Yuriy Mykolayovych Vakulko / Omer Atzili, Dean David
1-5
Barnes Osei / Maor Levi, Fabian Sporkslede (og), Omer Atzili, Yuval Ashkenazi (2)
Maccabi Haifa
22-07-2021
29-07-2021
HB Tórshavn 4-0
Michał Przybylski (2), Pætur Petersen, Daniel Johansen 
2-0
Heri Hjalt Mohr, Daniel Johansen
Budućnost Podgorica
22-07-2021
29-07-2021
Linfield 4-0
Christy Manzinga, Jamie Mulgrew, Michael Newberry, Jimmy Callacher
0-0
Borac Banja Luka
22-07-2021
29-07-2021
Shakhtyor Soligorsk 1-2
Ihar Mikalayevich Stasevich / Michael Omosanya, Mirza Mustafić
0-1
Gilson Delgado
Fola Esch
22-07-2021
29-07-2021
Folgore 1-3
Eric Fedeli / Jurgan Degabriele, Jake Grech (2)
2-4
Eric Fedeli, Yaya Jassey / Wilfried Domoraud, Jurgan Degabriele (2), Jake Grech
Hibernians
22-07-2021
29-07-2021
Prishtina 4-1
Leotrim Bekteshi, John Otto John (2), Endrit Krasniqi / Tom Moore
2-4
Endrit Krasniqi (2) / George Horan, Jamie Insall (2), Callum Morris
Connah’s Quay Nomads
22-07-2021
29-07-2021
Valur 0-3
Ulrik Saltnes, Patrick Berg (2)
0-3
Ulrik Saltnes, Brede Moe, Elias Hagen
Bodø/Glimt
22-07-2021
29-07-2021
KuPS 2-2
Aniekpeno Christopher Udo, Diogo Tomas / Ibrahim Kane, Olivier Thill
3-2
Jordan Sebban, Urho Nissila, Aniekpeno Udoh / Olivier Thill, Oleksandr Sklyar
Vorskla Poltava
22-07-2021
29-07-2021
FC Steau Bucuresti1-0
Andrei Ioan Cordea
1-2
Florinel Coman / Mikhail Gabyshev, Aidos Tattybayev (3-5 pen.)
Shakhter Karagandy
22-07-2021
29-07-2021
Arda 0-2
Lucas Mariano Bareiro, Dor Micha
0-4
Elton Acolatse, Ramzi Safuri, Eugene Ansah, Rotem Hatuel
Hapoel Be’er Sheva
22-07-2021
29-07-2021
Apollon Limassol 1-3
Bassel Zakaria Jradi / Dávid Ďuriš, Ján Bernát (2)
2-2
Israel Coll, Bassel Zakaria Jradi / Jan Bernat, Taofiq Jibril
Žilina
22-07-2021
29-07-2021
Čukarički 0-0
2-0
Ibrahima Ndiaye, Marko Docic
Sumgayit
22-07-2021
29-07-2021
Sutjeska 0-0
1-3
Vladan Bubanja / Osama Khalaila (2), Eylon Almog
Maccabi Tel Aviv
22-07-2021
29-07-2021
Astana 2-0
Marin Tomasov (2)
1-2
Eneo Bitri / Dimitrios Manos, Lucas Sasha
Aris Thessaloniki
22-07-2021
29-07-2021
Petrocub Hîncești 0-1
Caner Osmanpaşa
0-1
Olarenwaju Kayode
Sivasspor
22-07-2021
29-07-2021
AEL Limassol 1-0
Stefan Šćepović
1-0
Stefan Scepovic
 Vllaznia
22-07-2021
29-07-2021
Sochi 3-0
Rodrigão, Christian Fernando Noboa, Maksim Borisovich Barsov
4-2
 Marko Dugandzic (2), Nikita Burmistrov, Danila Prokhin / Felipe Santos, Rahman Hadzhiyev
 Keşla
22-07-2021
29-07-2021
IF Elfsborg4-0
Leo Väisänen, Jeppe Okkels, Jeppe Okkels, Frederik Lucas Holst
5-0
Marokhy Ndione (3), Per Frick, Love Jack Coope
 Milsami Orhei
22-07-2021
29-07-2021
Rīgas 3-0
Darko Lemajić (2), Kevin Friesenbichler
2-0
Darko Lemajic, Emerson Santana
 Puskás Akadémia
22-07-2021
29-07-2021
Dinamo Batumi 0-1
Pavel Alyaksandravich Nyakhaychyk
4-1
Vladimer Mamuchashvili, Flamarion, Irakli Azarov, Giorgi Pantsulaia / Evgeni Yablonski 
 BATE Borisov
22-07-2021
29-07-2021
Partizan 1-0
Lazar Marković
2-0
Danilo Pantic, Ricardo Gomes
 DAC Dunajská Streda
22-07-2021
29-07-2021
Dundalk 2-2
William Luke Patching, David McMillan / Bogdan Vaštšuk (2)
2-1
David McMillan, William Patching / Ernest Agyiri
 FCI Levadia
22-07-2021
29-07-2021
Gżira United 0-2
Denis Bušnja, Prince Obeng Ampem
0-1
Josip Drmic
 HNK Rijeka
22-07-2021
29-07-2021
Viktoria Plzeň 2-1
Pavel Šulc, Filip Kaša / Aleksandr Shestyuk
2-1
Joel Kayamba, Simon Falta / Stanislav Bilenky
 Dynamo Brest
22-07-2021
29-07-2021
Kauno Žalgiris 0-5
Leo Smith, Danny Davies (2), Declan Joseph McManus, Jordan Lee Raymond Williams
1-5
Michael Thuique / Daniel Redmond, Louis Robles (2), Declan McManus, Daniel Davies
 The New Saints
22-07-2021
29-07-2021
Domžale 1-1
Arnel Jakupović / Jean Marie Dongou
1-0
Arnel Jakupovic
 Honka
22-07-2021
29-07-2021
CSKA Sofia 0-0
0-0
(3-1 pen.)
 Liepāja
22-07-2021
29-07-2021
Shkupi 0-3
Abdul Rwatubyaye (k.k.), Carlos Alberto, Costinha
0-2
Carlos Carvalho, Mikel Villanueva
Santa Clara
22-07-2021
29-07-2021
Hibernian 3-0
Martin Callie Boyle (2), Kevin Nisbet
2-1
Jamie Murphy, Daniel Mackay / Guillaume Lopez
 FC Santa Coloma
22-07-2021
29-07-2021
Larne 2-1
David Gerard McDaid, Dean Jarvis / Alexander Ballegaard Ammitzbøll
1-1
Ronan Hale / Patrick Olsen
AGF Aarhus
22-07-2021
29-07-2021
K.A.A. Gent4-0
Gianni Bruno, Tarik Tissoudali, Vadis Odjidja-Ofoe, Yonas Malede
0-2
Joseph Okumu (og), Ivan Nasberg 
Vålerenga
22-07-2021
29-07-2021
F91 Dudelange 0-1
Ross Tierney
0-3
Robert Cornwall, Georgie Kelly (2)
 Bohemians
22-07-2021
29-07-2021
Velež Mostar 2-1
Omar Press, Dženan Zajmović / Karim Adil Ansarifard
0-1
Petros Mantalos (3-2 pen.)
 AEK Athens
22-07-2021
29-07-2021
Qarabağ 0-0
1-0
Filip Ozobic
 Ashdod
22-07-2021
29-07-2021
Lokomotiv Plovdiv 1-0
Petar Vitanov
0-1
Vlastimil Danicek (3-2 pen.)
 Slovácko
22-07-2021
29-07-2021
Ararat Yerevan 2-4
Juan Bravo, Razmik Hakobyan / Wojciech Golla, Fabian Piasecki, Róbert Pich (2)
3-3
 Mory Kone (2), Yacouba Silue / Robert Pichi, Szymon Lewkot, Robert Pich
Śląsk Wrocław
22-07-2021
29-07-2021
Laçi 1-0
Dejan Zarubica
0-0
Universitatea Craiova
22-07-2021
29-07-2021
Drita 0-0
2-3
Marko Simonovski, Astrit Fazliu / Guus Til (3)
Feyenoord
22-07-2021
29-07-2021
FC Basel 3-0
Valentin Stocker (2), Arthur Mendonça Cabral
2-0
Valentin Stocker, Arthur
Partizani
22-07-2021
29-07-2021
Pogoń Szczecin 0-0
0-1
Laszlo Kleinheisler 
NK Osijek
22-07-2021
29-07-2021
Austria Wien 1-1
Marco Djuricin / Alexander Helgi Sigurðason
1-2
Dominik Fitz / Kristinn Steindorsson, Arni Vilhjalmsson
Breiðablik
22-07-2021
29-07-2021
Olimpija Ljubljana 1-0
Mustafa Nukić
0-1
Diego (5-4 pen.)
Birkirkara
22-07-2021
29-07-2021
Hammarby IF3-1
Astrit Selmani (3) / Nino Žugelj 
1-0
David Accam
Maribor
22-07-2021
29-07-2021
Molde FK3-0
Ola Brynhildsen, Anthony Ohikhuaeme Omoijuanfo, Magnus Wolff Eikrem
0-2
Moussa Diallo, Grejohn Kyei 
Servette
22-07-2021
29-07-2021
Újpest 2-1
Zoltán Stieber, Tallo Gadji-Celi Carmel Jr. / Tunahan Çiçek
3-1
Junior Tallo, Giorgi Beridze, Vincent Onovo / Kristijan Dobras
Vaduz
22-07-2021
29-07-2021
Sūduva 0-0
0-0
(3-4 pen.)
Raków Częstochowa
22-07-2021
29-07-2021
Spartak Trnava 0-0
1-1
Kelvin Owusu Boateng / Boubacar Fofana (4-3 pen.)
Sepsi OSK
22-07-2021
29-07-2021
FH 0-2
Carlo Holse, Dino Islamović
1-4
Gudmann Thorisson / Dino Islamovic, Stefano Vecchia, Emil Konradsen Ceide (2)
Rosenborg BK
22-07-2021
29-07-2021
FC Copenhagen 4-1
Rasmus Falk Jensen, Kamil Antoni Wilczek (2), Jonas Older Wind / Fabrício Keiske Rodrigues Oya
5-0
 Kevin Diks, William Boving (2), Rasmus Winther Hojlund (2)
Torpedo-BelAZ Zhodino
22-07-2021
29-07-2021
Panevėžys 0-1
Nemanja Čović
0-1
Uros Kabic
Vojvodina
22-07-2021
29-07-2021
HNK Hajduk Split2-0
Marin Ljubičić (2)
1-4
Emir Sahiti / Dusan Jovancic, Igor Sergeev (2), Askhat Tagybergen
Tobol
22-07-2021
29-07-2021
Aberdeen 5-1
Andrew Considine, Lewis Ferguson (2), Christian Ramirez, Connor McLennan / Alexander Thomas Jeremejeff
0-2
Martin Olsson, Leo Bengtsson
BK Häcken

3. Eleme Turu

05-08-2021
12-08-2021
Maccabi Haifa7-2
Din David (2), Dolev Haziza, Rami Gershon, Ben Sahar, Omer Atzili, Yuval Ashkenazi / Mikkel Dahl, Daniel Johansen
0-1
Michal Przybylski
HB Tórshavn
05-08-2021
12-08-2021
Linfield1-2
William Chadwick / Stefano Bensi, Gauthier Caron
1-2
Sam Roscoe / Bruno Correia Mendes, Rodrigo Parreira
Fola Esch
05-08-2021
12-08-2021
Shamrock Rovers 1-0
Aidomo Emakhu
2-0
Rory Gaffney (2)
Teuta
05-08-2021
12-08-2021
Riga FC0-1
Andrei Agius
4-1
Jean Baptiste Leo, Ivan Paurevic, Yunusa Owolabi Muritala (2) / Jurgan Degabriele
Hibernians
05-08-2021
12-08-2021
FC Prishtina2-1
John John Otto, Marius Lode (og) / Patrick Berg
0-2
Erik Botheim (2)
Bodø/Glimt
05-08-2021
12-08-2021
Dinamo Batumi 1-2
Vladimer Mamuchashvili / Leke James, Olarenwaju Kayode
1-1
Giorgi Pantsulaia / Jorge Felix 
DG Sivasspor
05-08-2021
12-08-2021
KuPS 1-1
Aniekpeno Udoh / Eneo Bitri
4-3
Lucas Rangel (3), Janis Ikaunieks / Tigran Barseghyan (2), Abat Aymbetov
Astana
05-08-2021
12-08-2021
Sochi 1-1
Cristian Noboa / Ricardo Gomes
2-2
Sergey Terekhov (2) / Aleksandar Scekic, Milos Jojic (2-4 pen.)
Partizan
05-08-2021
12-08-2021
Śląsk Wrocław 2-1
Erik Exposito, Robert Pich / Lucas Bareiro
0-4
Eugene Ansah (2), Ramzi Safuri, Itamar Shviro
Hapoel Be’er Sheva
05-08-2021
12-08-2021
Santa Clara2-0
Carlos Carvalho, Mansur
1-0
Rui Costa
Olimpija Ljubljana
05-08-2021
12-08-2021
Újpest 1-2
Yohan Croizet / Arthur, Darian Males
0-4
Darian Males, Valentin Stocker, Arthur, Raoul Petretta
FC Basel
05-08-2021
12-08-2021
IF Elfsborg1-1
Per Frick / Slavisa Radovic
4-1
Per Frick (2), Jeppe Okkels (2) / Dejan Georgijevic
Velež Mostar
05-08-2021
12-08-2021
Kolos Kovalivka 0-0
0-0
(1-3 pen.)
Shakhter Karagandy
05-08-2021
12-08-2021
Paços de Ferreira4-0
Denilson (2), Stephen Eustaquio, Uilton
0-1
Mark Randall 
Larne
05-08-2021
12-08-2021
Luzern 0-3
Guus Til (2), Luis Sinisterra
0-3
Alireza Jahanbakhsh (2), Luis Sinisterra
Feyenoord
05-08-2021
12-08-2021
K.A.A. Gent2-2
Adewale Oladoye, Tarik Tissoudali / Darko Lemajic, Tomas Simkovic
1-0
Joseph Okumu
Rīgas 
05-08-2021
12-08-2021
Hibernian 1-1
Martin Boyle / Prince Ampem
1-4
Kyle Magennis / Domagoj Pavicic, Issah Abass, Paul McGinn (og), Denis Busnja
HNK Rijeka
05-08-2021
12-08-2021
Breiðablik 2-3
Gisli Eyjolfsson, Arni Vilhjalmsson / Christian Ramirez (2), Lewis Ferguson
1-2
Gisli Eyjolfsson / Ryan Hedges (2)
Aberdeen
05-08-2021
12-08-2021
Trabzonspor A.Ş.3-3
Anthony Nwakaeme, Vitor Hugo, Djanini Tvaris / Ola Brynhildsen (2), Etzaz Hussain
1-1
Edgar Ie / Bjorn Sigurdarson (4-3 pen.)
Molde FK
05-08-2021
12-08-2021
Bohemians 2-1
Ali Coote (2) / Nelson Oliveira
0-2
Stefan Schwab, Diego Biseswar
PAOK
05-08-2021
12-08-2021
The New Saints 4-2
Blaine Hudson, Declan McManus (3) / Jean-David Beauguel, Adriel Ba Loua
1-3
Louis Robles / Pavel Bucha, Tomas Chory, Jean-David Beauguel (1-4 pen.)
Viktoria Plzeň
05-08-2021
12-08-2021
Raków Częstochowa 0-0
1-0
Vladislavs Gutkovskis
Rubin Kazan
05-08-2021
12-08-2021
Lokomotiv Plovdiv 1-1
Dimitar Iliev / Pep Biel
1-4
Dimitar Iliev / Kevin Diks (2), Pep Biel, Mohammed Daramy 
FC Copenhagen
05-08-2021
12-08-2021
Čukarički 3-1
Djordje Jovanovic, Marko Docic (2) / Gustav Ludwigson
1-5
Ibrahima Ndiaye / Mohanad Jeahze, Astrit Seljmani (2), Bjorn Paulsen, Williot Swedberg
Hammarby IF
05-08-2021
12-08-2021
Tobol 0-1
Miroslav Gono
0-5
David Duris, Matus Rusnak, Vahan Bichakhchyan (2), Tibor Slebodnik
Žilina
05-08-2021
12-08-2021
CSKA Sofia 4-2
Bradley Mazikou, Graham Carey, Jordy Caicedo, Georgi Yomov / Mile Skoric, Valentin Antov (og)
NK Osijek
05-08-2021
12-08-2021
Vojvodina 0-1
Peter Michorl
1-6
Uros Kabic
Mamoudou Karamoko (2), Thomas Goiginger, Marvin Potzmann, Husein Balic, Alexander Schmidt 
LASK
05-08-2021
12-08-2021
AEL Limassol 1-1
Stefan Scepovic / Abdellah Zoubir
0-1
Kady
Qarabağ
05-08-2021
12-08-2021
Spartak Trnava 0-0
0-1
Sheran Yeini
Maccabi Tel Aviv
05-08-2021
12-08-2021
Rosenborg BK6-1
Adam Andersson, Dino Islamovic (2), Sven Karic (og), Erlend Reitan, Noah Holm / Enes Alic
2-1
Noah Holm, Stefano Vecchia / Matej Podlogar 
Domžale
05-08-2021
12-08-2021
Laçi 0-3
Hannes Delcroix, Wesley Hoedt, Lior Refaelov
1-2
Regi Lushkja / Francis Amuzu, Yari Verschaeren
R.S.C. Anderlecht
05-08-2021
12-08-2021
Vitesse 2-2
Matus Bero, Lois Openda / Patrick McEleney (2)
2-1
Matus Bero, Yann Gboho / Patrick Hoban
Dundalk

Play-off Turu

19-08-2021
26-08-2021
Žalgiris2-2
Tomislav Kis, Eldhaji Diaw / Ulrik Saltnes (2)
0-1
Ola Solbakken
Bodø/Glimt
19-08-2021
26-08-2021
Neftçi Baku3-3
Yusuf Lawal (2), Emin Makhmudov / Omer Atzili, Tjarron Chery (2)
0-4
Sun Menachem, Omer Atzili, Dolev Haziza, Mohammad Abu Fani
Maccabi Haifa
19-08-2021
26-08-2021
FC Flora4-2
Sergei Zenjov, Martin Miller (2), Rauno Sappinen / Graham Burke, Liam Scales
1-0
Rauno Sappinen
Shamrock Rovers
19-08-2021
26-08-2021
FC Riga1-1
Yurii Vakulko / Fernando Carralero
1-3
Yurii Vakulko / Liam Walker, Roy Chipolina, Kian Ronan
Lincoln Red Imps
19-08-2021
26-08-2021
SC Fola Esch1-4
Mirza Mustafic / Artur Shushenachev, Ricardo Alves, Wagner Love (2)
1-3
Mirza Mustafic / Artur Shushenachev (2), Wagner Love
FC Kairat
19-08-2021
26-08-2021
Qarabağ FK1-0
Jaime Romero
3-1
Toral Bayramov, Kady, Abdellah Zoubir / Lewis Ferguson
Aberdeen
19-08-2021
26-08-2021
FC Basel 18933-1
Arthur (3) / Abdul Khalili
1-3
Arthur / Jon Fjoluson (2), Akinkunmi Amoo (4-3 pen.)
Hammarby IF
19-08-2021
26-08-2021
Viktoria Plzen2-0
Milan Havel, John Mosquera
0-3
Graham Carey, Georgi Yomov, Jurgen Mattheij
CSKA Sofia
19-08-2021
26-08-2021
Paços de Ferreira1-0
Silva Lucas
0-3
Harry Kane (2), Giovani Lo Celso
Tottenham Hotspur
19-08-2021
26-08-2021
Rennes 2-0
Nayef Aguerd, Sehrou Guirassy
3-1
Romain Del Castillo, Nayef Aguerd, Matthis Abline / Stefano Vecchia
Rosenborg BK
19-08-2021
26-08-2021
R.S.C. Anderlecht 3-3
Benito Raman (2), Yari Verschaeren / Eli Dasa, Nikolai Frederiksen, Oussama Tannane 
0-2
Maximilian Wittek (2)
Vitesse
19-08-2021
26-08-2021
LASK Linz1-1
Mamoudou Karamoko / Chris Kane
2-0
Husein Balic, Marko Raguz
St Johnstone
19-08-2021
26-08-2021
Shakhter Karagandy 1-2
Idris Umaev / Avi Rikan, Eden Shamir
0-2
Idan Nachmias, Dan Glazer
Maccabi Tel Aviv
19-08-2021
26-08-2021
PAOK1-1
Niko Galesic (og) / Ivan Lepinjica
2-0
Omar El Kaddouri, Thomas Murg
HNK Rijeka
19-08-2021
26-08-2021
KuPS0-4
Taiwo Awoniyi (2), Max Kruse, Andreas Voglsammer
0-0
Union Berlin
19-08-2021
26-08-2021
Feyenoord5-0
Luis Sinisterra (2), Alireza Jahanbakhsh, Bryan Linssen
1-3
Jens Toornstra / Johan Larsson, Alexander Bernhardsson, Marokhy Ndione
Elfsborg
19-08-2021
26-08-2021
Raków Częstochowa1-0
Andrzej Niewulis
0-3
Tarik Tissoudali, Vadis Odjidja, Julien De Sart 
K.A.A. Gent
19-08-2021
26-08-2021
DG Sivasspor1-2
Leke James / Kevin Diks, Jens Stage
0-5
Jens Stage, Mohammed Daramy, Lukas Lerager, Pep Biel, Rasmus Winther Hojlund
FC Copenhagen
19-08-2021
26-08-2021
Santa Clara2-1
Carlos Carvalho, Hide / Igor Vujacic
0-2
Ricardo Gomes, Sinisa Sanicanin
Partizan
19-08-2021
26-08-2021
Trabzonspor A.Ş.1-2
Andreas Cornelius / Lorenzo Pellegrini, Eldor Shomurodov
0-3
Bryan Cristante, Nicolo Zaniolo, Stephan El Shaarawy
AS Roma
19-08-2021
26-08-2021
Hapoel Be’er Sheva0-0
1-3
Itay Shechter / Kostakis Artymatas, Lazaros Christodoulopoulos (2)
Anorthosis Famagusta
19-08-2021
26-08-2021
Jablonec5-1
Milos Kratochvil (2), Martin Dolezal, Jakub Povazanec (2) / Taofiq Jibril
3-0
Dominik Plestil, Antonin Vanicek, Tomas Cvancara
MŠK Žilina

Grup Aşaması

A Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1LASK Linz651012-116Round 16
2Maccabi Tel Aviv632114-411Ön Eleme Turu
3HJK Helsinki62045-156
4FC Alashkert61054-151
14-09-2021Bloomfield Stadium, Tel AvivMaccabi Tel Aviv4-1
Stipe Perica, Gavriel Gilad Kanichowsky, Dan Biton, Matan Hozez / José Alberto Djaló Embaló
FC Alashkert
16-09-2021Bolt Arena, HelsinkiHJK Helsinki0-2
Dario Marešić, Christoph Monschein
LASK Linz
30-09-2021Wörthersee Stadion, KlagenfurtLASK Linz1-1
Sascha Horvath / Eden Shamir
Maccabi Tel Aviv
30-09-2021Vazgen Sargsyan Republican Stadium, YerevanFC Alashkert2-4
Jose Embalo, Aleksandar Glisic / Riku Riski, Filip Valencic, Roope Riski, Anthony Olusanya
HJK Helsinki
21-10-2021Vazgen Sargsyan Republican Stadium, YerevanFC Alashkert0-3
Hyeon-seok Hong, Thomas Goiginger, Peter Michorl
LASK Linz
21-10-2021Bolt Arena, HelsinkiHJK Helsinki0-5
Gavriel Kanichowsky (2), Stipe Perica, Enric Saborit, Eden Shamir
Maccabi Tel Aviv
04-11-2021Wörthersee Stadion, KlagenfurtLASK Linz2-0
Keito Nakamura (2)
FC Alashkert
04-11-2021Bloomfield Stadium, Tel AvivMaccabi Tel Aviv3-0
Brandley Kuwas, Lucas Lingman (og), Matan Hozez
HJK Helsinki
25-11-2021Bolt Arena, HelsinkiHJK Helsinki1-0
Atomu Tanaka 
FC Alashkert
25-11-2021Bloomfield Stadium, Tel AvivMaccabi Tel Aviv0-1
Sascha Horvath
LASK Linz
09-12-2021Vazgen Sargsyan Republican Stadium, YerevanFC Alashkert1-1
Dejan Boljevic / Eylon Almog
Maccabi Tel Aviv
09-12-2021Wörthersee Stadion, KlagenfurtLASK Linz3-0
Husein Balic, Keito Nakamura, Andreas Gruber
HJK Helsinki

B Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1K.A.A. Gent64116-213Round 16
2Partizan62226-48Ön Eleme Turu
3Anorthosis Famagusta61326-96
4FC Flora61235-85
16-09-2021Lilleküla Stadium, TallinnFC Flora0-1
Darko Lemajić
K.A.A. Gent
16-09-2021GSP Stadium, NicosiaAnorthosis Famagusta0-2
Queensy Menig, Ricardo Jorge Pires Gomes
Partizan
30-09-2021Ghelamco Arena, GhentK.A.A. Gent2-0
Pavlos Korrea (og), Sven Kums 
Anorthosis Famagusta
30-09-2021Partizan Stadium, BelgradePartizan2-0
Lazar Markovic (2)
FC Flora
21-10-2021GSP Stadium, NicosiaAnorthosis Famagusta2-2
Milos Deletic, Denis Popovic / Rauno Sappinen (2)
FC Flora
21-10-2021Partizan Stadium, BelgradePartizan0-1
Sven Kums
K.A.A. Gent
04-11-2021Lilleküla Stadium, TallinnFC Flora2-2
Rauno Sappinen, Sergei Zenjov / Demetris Christofi, Denis Popovic
Anorthosis Famagusta
04-11-2021Ghelamco Arena, GhentK.A.A. Gent1-1
Tarik Tissoudali / Slobodan Urosevic
Partizan
25-11-2021Lilleküla Stadium, TallinnFC Flora1-0
Martin Miller
Partizan
25-11-2021GSP Stadium, NicosiaAnorthosis Famagusta1-0
Lazaros Christodoulopoulos
K.A.A. Gent
09-12-2021Partizan Stadium, BelgradePartizan1-1
Marko Milovanovic / Lazaros Christodoulopoulos
Anorthosis Famagusta
09-12-2021Ghelamco Arena, GhentK.A.A. Gent1-0
Gianni Bruno
FC Flora

C Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1AS Roma641118-1113Round 16
2Bodø/Glimt633014-512Ön Eleme Turu
3Zorya Luhansk62135-117
4CSKA Sofya60153-131
16-09-2021Stadio Olimpico, RomeAS Roma5-1
Lorenzo Pellegrini (2), Stephan El Shaarawy, Gianluca Mancini, Tamm Abraham / Graham Carey
CSKA Sofya
16-09-2021Aspmyra Stadion, BodøBodø/Glimt3-1
Ulrik Saltnes, Ola Selvaag Solbakken, Amahl William D’vaz Pellegrino / Artem Hromov
Zorya Luhansk
30-09-2021Slavutych-Arena, ZaporizhzhiaZorya Luhansk0-3
Stephan El Shaarawy, Chris Smalling, Tammy Abraham
AS Roma
30-09-2021Vasil Levski National Stadium, SofiaCSKA Sofya0-0Bodø/Glimt
21-10-2021Aspmyra Stadion, BodøBodø/Glimt6-1
Erik Botheim (2), Patrick Berg, Ola Solbakken (2), Amahl Pellegrino / Carles Perez
AS Roma
21-10-2021Vasil Levski National Stadium, SofiaCSKA Sofya0-1
Allahyar Sayyadmanesh
Zorya Luhansk
04-11-2021Slavutych-Arena, ZaporizhzhiaZorya Luhansk2-0
Shahab Zahedi, Allahyar Sayyadmanesh
CSKA Sofya
04-11-2021Stadio Olimpico, RomeAS Roma2-2
Stephan El Shaarawy, Roger Ibanez / Erik Botheim, Ola Solbakken
Bodø/Glimt
25-11-2021Aspmyra Stadion, BodøBodø/Glimt2-0
Sondre Fet, Erik Botheim
CSKA Sofya
25-11-2021Stadio Olimpico, RomeAS Roma4-0
Carles Perez, Nicolo Zaniolo, Tammy Abraham (2)
Zorya Luhansk
09-12-2021Slavutych-Arena, ZaporizhzhiaZorya Luhansk1-1
Yehor Nazaryna / Vitali Vernydub (og)
Bodø/Glimt
09-12-2021Vasil Levski National Stadium, SofiaCSKA Sofya2-3
Hamza Catakovic, Yanic Wildschut / Tammy Abraham (2), Borja Mayoral
AS Roma

D Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1AZ Alkmaar64208-314Round 16
2Randers FC61419-97Ön Eleme Turu
3FK Jablonec 61326-86
4CFR Cluj61147-77
16-09-2021Stadion Střelnice, Jablonec nad NisouFK Jablonec 1-0
Václav Pilař
CFR Cluj
16-09-2021Randers Stadium, RandersRanders FC2-2
Simon Piesinger, Simon Graves Jensen / Jordy Clasie, Vangelis Pavlidis
AZ Alkmaar
30-09-2021AFAS Stadion, AlkmaarAZ Alkmaar1-0
Albert Gudmundsson
FK Jablonec 
30-09-2021Stadionul Dr. Constantin Rădulescu, Cluj-NapocaCFR Cluj1-1
Claudiu Petrila / Alhaji Kamara
Randers FC
21-10-2021Stadion Střelnice, Jablonec nad NisouFK Jablonec 2-2
Tomas Cvancara (2) / Stephen Odey (2)
Randers FC
21-10-2021Stadionul Dr. Constantin Rădulescu, Cluj-NapocaCFR Cluj0-1
Jesper Karlsson
AZ Alkmaar
04-11-2021AFAS Stadion, AlkmaarAZ Alkmaar2-0
Albert Gudmundsson, Vangelis Pavlidis
CFR Cluj
04-11-2021Randers Stadium, RandersRanders FC2-2
Vito Hammershoy Mistrati, Vojtech Kubista (og) / Tomas Cvancara, Milos Kratochvil
FK Jablonec 
25-11-2021Stadion Střelnice, Jablonec nad NisouFK Jablonec 1-1
Milos Kratochvil / Hakon Evjen
AZ Alkmaar
25-11-2021Randers Stadium, RandersRanders FC2-1
Alhaji Kamara, Simon Piesinger / Ciprian Deac
CFR Cluj
09-12-2021AFAS Stadion, AlkmaarAZ Alkmaar1-0
Thijs Oosting
Randers FC
09-12-2021Stadionul Dr. Constantin Rădulescu, Cluj-NapocaCFR Cluj2-0
Gabriel Debeljuh (2)
FK Jablonec 

E Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Feyenoord642011-614Round 16
2Slavia Prague62228-78Ön Eleme Turu
3Union Berlin62138-97
4Maccabi Haifa61142-74
14-09-2021Sammy Ofer Stadium, HaifaMaccabi Haifa0-0Feyenoord
16-09-2021Sinobo Stadium, PragueSlavia Prague3-1
Alexander Hartmann Bah, Jan Kuchta, Ivan Schranz / Kevin Behrens
Union Berlin
30-09-2021De Kuip, RotterdamFeyenoord2-1
Orkun Kökçü / Bryan Linssen / Tomas Holes
Slavia Prague
30-09-2021Olympiastadion, BerlinUnion Berlin3-0
Andreas Voglsammer, Kevin Behrens, Taiwo Awoniyi 
Maccabi Haifa
21-10-2021Sammy Ofer Stadium, HaifaMaccabi Haifa1-0
Godsway Donyoh
Slavia Prague
21-10-2021De Kuip, RotterdamFeyenoord3-1
Alireza Jahanbakhsh, Bryan Linssen, Luis Sinisterra / Taiwo Awoniyi
Union Berlin
04-11-2021Sinobo Stadium, PragueSlavia Prague1-0
Jan Kuchta
Maccabi Haifa
04-11-2021Olympiastadion, BerlinUnion Berlin1-2
Christopher Trimmel / Luis Sinisterra, Cyriel Dessers
Feyenoord
25-11-2021Sammy Ofer Stadium, HaifaMaccabi Haifa0-1
Julian Ryerson
Union Berlin
25-11-2021Sinobo Stadium, PragueSlavia Prague2-2
Peter Olayinka, Jan Kuchta / Cyriel Dessers (2)
Feyenoord
09-12-2021De Kuip, RotterdamFeyenoord2-1
Cyriel Dessers, Reiss Nelson / Din David
Maccabi Haifa
09-12-2021Olympiastadion, BerlinUnion Berlin1-1
Max Kruse / Ivan Schranz
Slavia Prague

F Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1FC Copenhagen650115-515Round 16
2PAOK63218-411Ön Eleme Turu
3Slovan Bratislava62228-78
4Lincoln Red Imps60062-170
16-09-2021Tehelné pole, BratislavaSlovan Bratislava1-3
Ezekiel Isoken Henty / Jonas Older Wind (2), Jens Dalsgaard Stage
FC Copenhagen
16-09-2021Victoria Stadium, GibraltarLincoln Red Imps0-2
Chuba Amechi Akpom, Alexandru Ionuț Mitriță
PAOK
30-09-2021Parken Stadium, CopenhagenFC Copenhagen3-1
Roy Chipolina (og), Jonas Wind, Jens Stage / Marco Rosa
Lincoln Red Imps
30-09-2021Toumba Stadium, ThessalonikiPAOK1-1
Chuba Akpom / Andre Green
Slovan Bratislava
21-10-2021Parken Stadium, CopenhagenFC Copenhagen1-2
Pep Biel / Sidcley, Andrija Zivkovic
PAOK
21-10-2021Tehelné pole, BratislavaSlovan Bratislava2-0
Andre Green, Ezekiel Henty
Lincoln Red Imps
04-11-2021Victoria Stadium, GibraltarLincoln Red Imps1-4
Roy Chipolina / Andre Green (2), Aleksandar Cavric, Samuel Mraz
Slovan Bratislava
04-11-2021Toumba Stadium, ThessalonikiPAOK1-2
Andrija Zivkovic / Peter Ankersen, Pep Biel
FC Copenhagen
25-11-2021Tehelné pole, BratislavaSlovan Bratislava0-0PAOK
25-11-2021Victoria Stadium, GibraltarLincoln Red Imps0-4
Isak Bergmann Johanneson, Lukas Lerager, William Boving, Rasmus Winther Hojlund
FC Copenhagen
09-12-2021Toumba Stadium, ThessalonikiPAOK2-0
Andrija Zivkovic, Stefan Schwab
Lincoln Red Imps
09-12-2021Parken Stadium, CopenhagenFC Copenhagen2-0
Jonas Wind, Rasmus Winther Hojlund
Slovan Bratislava

G Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1Rennes532010-711Round 16
2Vitesse631212-910Ön Eleme Turu
3Tottenham Hotspur521211-87
4NS Mura61055-143
16-09-2021Roazhon Park, RennesRennes2-2
Flavien Tait, Gaëtan Laborde / Loïc Badé (k.k.), Pierre-Emile Højbjerg
Tottenham Hotspur 
16-09-2021Ljudski vrt, MariborNS Mura0-2
Sondre Bjorvand Tronstad, Danilho Raimundo Doekhi
Vitesse
30-09-2021Tottenham Hotspur Stadium, LondonTottenham Hotspur 5-1
Dele Alli, Giovani Lo Celso, Harry Kane (3) / Ziga Kous 
NS Mura
30-09-2021GelreDome, ArnhemVitesse1-2
Maximilian Wittek / Sehrou Guirassy, Kamal-Deen Sulemana
Rennes
21-10-2021Ljudski vrt, MariborNS Mura1-2
Mitja Lotric / Sehrou Guirassy, Gaetan Laborde
Rennes
21-10-2021GelreDome, ArnhemVitesse1-0
Maximilian Wittek
Tottenham Hotspur
04-11-2021Roazhon Park, RennesRennes 1-0
Loic Bade
NS Mura
04-11-2021Tottenham Hotspur Stadium, LondonTottenham Hotspur3-2
Son Heung-Min, Lucas Moura, Jacob Rasmussen (og) / Jacob Rasmussen, Matus Bero
Vitesse
25-11-2021Roazhon Park, RennesRennes 3-3
Gaetan Laborde (3) / Daan Huisman, Thomas Buitink, Lois Openda
Vitesse
25-11-2021Ljudski vrt, MariborNS Mura2-1
Tomi Horvat, Amadej Marosa / Harry Kane
Tottenham Hotspur
09-12-2021Tottenham Hotspur Stadium, LondonTottenham HotspurRennes 
09-12-2021GelreDome, ArnhemVitesse3-1
Thomas Buitink, Lois Openda, Daan Huisman / Amadej Marosa
NS Mura

H Grubu

SıraTakımOGBMAG/YGPuanAçıklama
1FC Basel642014-614Round 16
2Qarabag FK632110-811Ön Eleme Turu
3AC Omonia Nicosia60425-104
4FC Kairat60246-112
16-09-2021Central Stadium, AlmatyFC Kairat0-0AC Omonia Nicosia
16-09-2021Baku Olympic Stadium, BakuQarabag FK0-0FC Basel
30-09-2021St. Jakob-Park, BaselFC Basel4-2
Arthur, Michael Lang (2), Dan Ndoye / Jose Kante, Ricardo Alves
FC Kairat
30-09-2021GSP Stadium, NicosiaAC Omonia Nicosia1-4
Jan Lecjaks / Kady (2), Ramil Sheydaev, Maksim Medvedev
Qarabag FK
21-10-2021Central Stadium, AlmatyQarabag FK2-1
Ramil Sheydaev, Abbas Huseynov / Jose Kante
FC Kairat
21-10-2021St. Jakob-Park, BaselFC Basel3-1
Liam Millar, Arthur, Edon Zhegrova / Jordi Gomez
AC Omonia Nicosia
04-11-2021Central Stadium, AlmatyFC Kairat1-2
Jose Kante / Ibrahima Wadji, Abdellah Zoubir
Qarabag FK
04-11-2021GSP Stadium, NicosiaAC Omonia Nicosia1-1
Andronikos Kakoulis / Liam Millar
FC Basel
25-11-2021Central Stadium, AlmatyFC Kairat2-3
Wagner Love, Kamo Hovhannisyan / Arthur, Edon Zhegrova, Pajtim Kasami
FC Basel
25-11-2021Central Stadium, AlmatyQarabag FK2-2
Paris Psaltis (og), Patrick Andrade / Michal Duris, Jordi Gomez
AC Omonia Nicosia
09-12-2021St. Jakob-Park, BaselFC Basel3-0
Arthur (2), Pajtim Kasami 
Qarabag FK
09-12-2021GSP Stadium, NicosiaAC Omonia Nicosia0-0FC Kairat

Final Aşaması

GrupGrup Kazananları
(1/16 Turu)
Grup İkincileri
(play-off turu)
ALASKMaccabi Tel Aviv
BK.A.A. GentPartizan
CAS RomaBodø/Glimt
DAZ AlkmaarRanders FC
EFeyenoordSlavia Prague
FFC CopenhagenPAOK
GRennesVitesse
HFC BaselQarabağ FK

2021-22 UEFA Avrupa Ligi Grup Üçüncüleri

Grup2021-22 UEFA Avrupa Ligi Grup Üçüncüleri
(play-off turu)
ASparta Prague
BPSV Eindhoven
CLeicester City
DF.Bahçe A.Ş.
EMarsilya
FFC Midtjylland
GCeltic
HRapid Wien

Play-off

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
Marseille 6-1Qarabağ17-02-2022
3-1
Arkadiusz Milik (2), Dimitri Payet / Kady
24-02-2022
3-0
 Pape Alassane Gueye, Matteo Guendouzi, Konrad De La Fuente
PSV Eindhoven 2-1Maccabi Tel Aviv17-02-2022
1-0
Cody Gakpo
24-02-2022
1-1
Yorbe Vertessen / Enric Saborit
F.Bahçe A.Ş.4-6Slavia Prague17-02-2022
2-3
Dimitris Pelkas, Ferdi Kadıoğlu / Ibrahim Traore, Oscar Dorley, Ondrej Lingr
24-02-2022
2-3
Mert Hakan Yandaş, Mergim Berisha / Ivan Schranz, Yira Sor (2)
FC Midtjylland2-2
(3-5 pen.)
PAOK17-02-2022
1-0
Joel Andersson
24-02-2022
1-2
Daniel Hoegh / Andrija Zivkovic, Vieirinha (3-5 pen.)
Leicester City4-1Randers FC17-02-2022
4-1
Wilfred Ndidi, Harvey Barnes, Patson Daka, Kiernan Dewsbury-Hall / Vito Hammershoy Mistrati
24-02-2022
3-1
Harvey Barnes, James Maddison (2) / Stephen Odey
Celtic 1-5Bodø/Glimt17-02-2022
1-3
Daizen Maeda / Runar Espejord, Amahl Pellegrino, Hugo Vetlesen
24-02-2022
0-2
Ola Solbakken, Hugo Vetlesen
Sparta Prague 1-3Partizan17-02-2022
0-1
Queensy Menig
24-02-2022
1-2
Adam Hlozek / Ricardo Gomes (2)
Rapid Wien 2-3Vitesse17-02-2022
2-1
Ferdy Druijf, Marco Grull / Lois Openda
24-02-2022
0-2
Adrian Grbic, Matus Bero

Round 16

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
Marseille 4-2FC Basel10-03-2022
2-1
Arkadiusz Milik (2) / Sebastiano Esposito
17-03-2022
2-1
Cengiz Ünder / Valentin Rongier / Dan Ndoye
Leicester City3-2Rennes FC10-03-2022
2-0
Marc Albrighton, Kelechi Iheanacho
17-03-2022
1-2
Wesley Fofana / Benjamin Bourigeaud, Flavien Tait
PAOK 3-1K.A.A. Gent10-03-2022
1-0
Jasmin Kurtic
17-03-2022
2-1
Jose Crespo, Douglas Augusto / Laurent Depoitre
Vitesse 1-2AS Roma10-03-2022
0-1
Sergio Oliveira
17-03-2022
1-1
Maximilian Wittek / Tammy Abraham
PSV Eindhoven 8-4Copenhagen10-03-2022
4-4
Cody Gakpo (2), Ritsu Doan, Eran Zahavi / Isak Bergmann Johanneson, Pep Biel (2), Lukas Lerager
17-03-2022
4-0
Eran Zahavi (2), Mario Gotze, Chukwunonso Madueke
Slavia Prague 7-5LASK Linz10-03-2022
4-1
Yira Sor (2), Peter Olayinka, Ibrahim Traore / Husein Balic
17-03-2022
3-4
Peter Olayinka, Alexander Bah, Yira Sor / Philipp Wiesinger (2), Andreas Gruber, Alexander Schmidt 
Bodø/Glimt4-3AZ Alkmaar10-03-2022
2-1
Amahl Pellegrino, Ola Solbakken / Zakaria Aboukhlal
17-03-2022
2-2
Amahl Pellegrino, Alfons Sampsted / Vangelis Pavlidis (2)
Partizan 2-5Feyenoord10-03-2022
2-5
Bibras Natcho, Nemanja Jovic / Jens Toornstra (2), Cyriel Dessers, Lutsharel Geertruida, Luis Sinisterra
17-03-2022
1-3
Ricardo Gomes / Cyriel Dessers, Reiss Nelson, Bryan Linssen

Çeyrek Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
Bodø/Glimt2-5AS Roma07-04-2022
2-1
Ulrik Saltnes, Hugo Vetlesen / Lorenzo Pellegrini
14-04-2022
0-4
Tammy Abraham, Nicolo Zaniolo (3)
Feyenoord6-4Slavia Prag07-04-2022
3-3
Luis Sinisterra, Orkun Kökçü, Yira Sor / Peter Olayinka, Marcos Senesi, Ibrahim Traore
14-04-2022
3-1
Cyriel Dessers (2), Luis Sinisterra / Ibrahim Traore
Marsilya3-1PAOK07-04-2022
2-1
Gerson, Dimitri Payet / Omar El Kaddouri
14-04-2022
1-0
Dimitri Payet
Leicester City2-1PSV Eindhoven07-04-2022
0-0
14-04-2022
2-1
James Maddison, Ricardo Pereira / Eran Zahavi

Yarı Final

1. TakımToplam
Skor
2. Takım1. Maç2. Maç
Leicester City1-2AS Roma28-04-2022
1-1
Gianluca Mancini (og) / Lorenzo Pellegrini
05-05-2022
0-1
Tammy Abraham 
Feyenoord3-2Marsilya28-04-2022
3-2
Cyriel Dessers (2), Luis Sinisterra / Bamba Dieng, Gerson
05-05-2022
0-0

Final

TarihEv Sahibi Stadyum, Şehir1. TakımSkor2. Takım
25 Mayıs2022Arena Kombëtare, TiranaAS Roma1-0
Nicolò Zaniolo
Feyenoord

İstatistikler

Gol Krallığı
SıraFutbolcu (Takımı)Gol
1Cyriel Dessers (Feyenoord)10
2Tammy Abraham (AS Roma)9
3Ola Solbakken (Bodo/Glimt)
Yira Sor (Slavia Prag)
6
4Gaëtan Laborde (Rennes FC)
Arthur Cabral (FC Basel)
Amahl Pellegrino (Bodo/Glimt)
Luis Sinisterra (Feyenoord)
5
Asist Krallığı
SıraFutbolcu (Takımı)Asist
1Erik Botheim (Bodo/Glimt)
Pep Biel (FC Copenhagen)
Eli Dasa (Vitesse)
Rick Karsdorp (AS Roma)
Luis Sinisterra (Feyenoord)
4
2Kevin Diks (FC Copenhagen)
Lucas Moura (Tottenham Hotspur)
Sheraldo Becker (Union Berlin)
Maximilian Wittek (Vitesse)
3

Ayrıca :

2021-2022 UEFA Şampiyonlar Ligi

2021-2022 UEFA Avrupa Ligi

2021-2022 UEFA Süper Kupa

2021-2022 UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi

2021-2022 UEFA Gençlik Ligi

2022-23

UEFA Konferans Ligi