2020-2021 Süper Lig Kış Transfer Dönemi Transferler

Aytemiz Alanyaspor

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Hasan Hüseyin Acar
HES Kablo Kayserispor
Ufuk Ceylan (Goalkeeper)
Serbest
Damian Kadzior (Polonya)
SD Eibar
Anastasios Bakasetas (Greece)
Trabzonspor
El Mami Tetah (Moritanya)
Ksar Nouakchott
Hasan Ayaroğlu
Denizlispor
Serkan Kırıntılı
İttifak Konyaspor
Furkan Bayır
Menemenspor (Kiralık)
Furkan Bayır
Menemenspor
Kazım Yakmaz
Menemenspor
Muhammed Arda Uzun
Alanyaspor U-19 (Profesyonel oldu)

Fraport-TAV Antalyaspor A.Ş.

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Adem Metin Türk
Bodrumspor
Adis Jahoviç (Macedonya)
Göztepe

Beşiktaş A.Ş.

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Bilal Ceylan
Eskişehirspor
Nicolas Isimat-Mirin (Hollanda)
Kansas
Cenk Tosun
Everton
Hüseyin Atakan Üner
Ümraniyespor (Kiralık)
Jeremain Lens (Hollanda)
Fatih Karagümrük (Kiralık)
Güven Yalçın
Lecce (Kiralık)
Tyler Boyd (ABD)
Demir Grup Sivasspor (Kiralık)
Erdoğan Kaya
Turgutluspor (Kiralık)

Çaykur Rizespor A.Ş.

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Erik Sabo (Slovakia)
Fatih Karagümrük
Boğaçhan Kaymaz (Kaleci)
İstanbulspor
Damjan Djokovic (Hırvatistan)
CFR Cluj
Emir Han Topçu
Menemenspor (Kiralık)
Celal Emir Dede
Balıkesirspor
Kemal Rüzgar
Manisa FK
Alexander Söderlund (Norveç)
Hacken
TiemokoIsmael Diomande (Ivory Coast)
İttifak Konyaspor

BŞB. Erzurum

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Brahim Darri (Hollanda)
Fatih Karagümrük
İbrahim Sissoko (Fildişi Sahilleri)
Akhisarspor
Manuel da Costa (Fas)
Serbest Oyuncu
İbrahim Akdağ
Ankaragücü
Aatif Chahechouhe (Fas)
Fatih Karagümrük
Kaan Kanak
Adana Demirspor
Johanna Omolo (Kenya)
Cercle Brugge KSV
Fabien Farnolle (Benin)
Serbest
Jakub Szumski (Polonya) (Kaleci)
Rakow
Armando Sadiku (Arnavutluk)
Bolivar
Elba Rashani (Kosova)
Odds BK
Rashad Muhammed (Fransa)
Sarpsborg
Yacouba Coulibaly (Burkina Faso)
AC Le Havre
Mahamadou Ba (Mali)
Menemenspor
Mostapha El Kabir (Fas)
Örgryte
Ömer Şişmanoğlu
Adana Demirspor
Mehmet Göktuğ Bakırbaş (Kaleci)
Göztepe
Muhammed Emin Yavaş
İskenderun FK (Kiralık)
Rahman Buğra Çağıran
Yeni Malatyaspor
Zakarya Bergdich (Fransa)
Yukatel Denizlispor
Yaw Ackah (Gana)
HES Kablo Kayserispor
Bogdan Butko (Ukrayna)
Shakhtar Donetsk
Özgür Sert
Erzurumspor U-19

F.Bahçe A.Ş.

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Mesut Özil (Almanya)
Arsenal
Kemal Ademi (İsviçre)
Fatih Karagümrük (Kiralık)
İsmail Yüksek
Balıkesirspor (Kiralık döndü)
Nabil Dirar (Morocco)
Club Brugge
Attila Szalai (Macaristan)
Apollon
Tolga Ciğerci
Medipol Başakşehir FK
Bright Osayi-Samuel (Nijerya)
QPR
Melih Bostan
Serik Belediye (Kiralık)
İrfan Can Kahveci
Medipol Başakşehir FK
İsmail Yüksek
Adana Demirspor (Kiralık)
Serhat Ahmetoğlu
Fatih Karagümrük (Kiralık)

G.Saray A.Ş.

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Henry Onyekuru
AS Monaco
Mbaye Diagne (Senegal)
West Bromwich Albion (Kiralık)
Mohamed Mostafa (Mısır)
Al Zamalek (Kiralık)
Emin Bayram
Beypiliç Boluspor (Kiralık)
Gedson Fernandes (Portekiz)
SL Benfica (Kiralık)
Ali Yavuz Kol
Yukatel Denizlispor (Kiralık)
Halil Dervişoğlu
Brentford (Kiralık)
Jesse T. Sekidika (Nigeria)
İttifak Konyaspor (Kiralık)
DeAndre Yedlin (ABD)
Newcastle
Erencan Yardımcı
Eyüpspor
Metehan Mertöz
Kırklarelispor (Kiralık)
Batuhan Ahmet Şen (Kaleci)
Menemenspor (Kiralık)

Gaziantep FK

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Bilal Başacıkoğlu
Trabzonspor
Mehmet Erdem Uğurlu
Altay SK
Osama Rashid (Mısır)
Santa Clara
Kubilay Aktaş
Yukatel Denizlispor
Roderick Miranda (Brezilya)
Wolwerhampton Wanderers
Ali Ateş
Osmaniyespor FK (Kiralık)
Ertuğrul Ersoy
AC Le Havre
Hasan Yurtseven
Nazilli Bld. (Kiralık)

Gençlerbirliği

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Yasin Davuş (Kaleci)
Hacettepe FK
Berat Ayberk Özdemir
Trabzonspor
Mustafa Akbaş
Yeni Malatyaspor
Mustafa Çeçenoğlu
Beypiliç Boluspor (Kiralık)
Lucas Megni (Arjantin)
Sport Recife
Kadir Enes Kara
Hacettepe (Kiralık)
Srdjan Spiridonovic (Sırbistan)
Kızılyıldız
Baran Başyiğit
Hacettepe (Kiralık)
Batuhan Uçan
G. Birliği U-19
Emir Ortakaya
G. Birliği U-19 Profesyonel oldu
Emin Emir Kavasoğlu
G. Birliği U-19 Profesyonel oldu
Sandro Lima (Brezilya)
Tianjin TEDA
Ulusoy Mert Kabasakal
G. Birliği U-19 Profesyonel oldu

Göztepe A.Ş.

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Kerim Alıcı
Beypiliç Boluspor (Kiralıktan Döndü)
Andre Bigoyo Poko (Gabon)
Altay SK
Peter Zulj (Avusturya)
Anderlecht
Guilherme (Brazil)
GD Alvarenga
Beykan Şimşek
Ankaraspor
Jose Marcio Da Costa “Mossoro” (Brazil)
Altay SK
Fousseni Diabete (Mali)
Trabzonspor
Anderson Esiti (Nijerya)
PAOK (Kiralık)
Adis Jahovic (Makedonya)
Antalyaspor
Alper Aşkın
Göztepe U-19

Atakaş Hatayspor

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Mohammed Kamara (Liberya)
Menemenspor
Gökhan Karadeniz
Yılport Samsunspor
Youssouf Kone (Mali)
Olympigue Lyon (Kiralık)
Dame Diop (Senegal)
C. Budejovice
Muhammed Mert
Altınordu FK
Helder Barbosa (Portekiz)
Panetolikos
Ekrem Kılıçarslan (Kaleci)
Eskişehirspor
Idir Quali (Algeria)
Ethnikos
Buğra Temel
İskenderun FK (Kiralık döndü)
Mirkan Aydın
İstanbulspor
Mehmet Küçükdurmuş
Payasspor (Kiralık döndü)
Buğra Temel
Nevşehir Bld.
Mehmet Küçükdurmuş
Adıyaman 1954

Kasımpaşa A.Ş.

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Tobias Heintz (Norveç)
Sarpsborg 08
Ahmet Oğuz
Demir Grup Sivasspor
Isaac Kiese Thelin (İsveç)
Anderlecht
Mickael Tırpan (Almanya)
Fortuna Sittard
Derrick Luckassen (Hollanda)
PSV Eindhoven
Alan Lima Carius (Brazil)
Tuzlaspor
Danny Drinkwater (İngiltere)
FC Chelsea
Mehmet Enes Sarı (Kaleci)
Bayrampaşa (Kiralık)
Kristijan Bistrovic (Serbia)
CSKA Moscow
Dusko Tosic (Sırbistan)
Guangzhou R&F

İttifak Holding Konyaspor

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Amar Rahmanovic (Bosna Hersek)
FK Sarajevo
Ömer Ali Şahiner
Medipol Başakşehir
Barış Yardımcı
Demir Grup Sivasspor
Serkan Kırıntılı (Kaleci)
Aytemiz Alanyaspor
Jesse Sekidika (Nijerya)
G. Saray
Uğur Demirok
HES Kablo Kayserispor
Ismael Diomande (Fildişi Sahili)
Çaykur Rizespor
Şener Kaya
1922 Konyaspor (Kiralık)
Doğan Can Gölpek
1922 Konyaspor
Savaş Polat
Turgutluspor
Mücahit Kaya
1922 Konyaspor

Medipol Başakşehir FK

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Leonardo Duarte (Brezilya)
AC Milan
Kerim Frei
FC Emmen
Junior Fernandes (Şili)
Al İttihad
Martin Skrtel (Slovakya)
Serbest
Ömer Ali Şahiner
İttifak Konyaspor
Enes Karakuş
Bodrumspor (Kiralık)
Youssouf Ndayishimiye (Burundi)
Yeni Malatyaspor
İrfancan Kahveci
F. Bahçe
Tolga Ciğerci
F. Bahçe
Muhammet Arslantaş
Turgutluspor
Alya Toure (Gine)
Başakşehir U-19 (Profesyonel oldu)
Alya Toure (Gine)
Akhisarspor (Kiralık)

DG Sivasspor

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Ahmet Oğuz
Kasımpaşa
Armin Djerlek (Slovenya)
NK Aluminij
Alaaddin Okumuş
Bereket Sigorta Ümraniyespor
Barış Yardımcı
İttifak Konyaspor
Tyler Boyd (ABD)
Beşiktaş (Kiralık)
Yasin Öztekin
Yılport Samsunspor

Trabzonspor A.Ş.

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Berat Ayberk Özdemir
G. Birliği
Gaston Campi (Arjantin)
Fatih karagümrük
Anastasios Bakasetas (Greece)
Aytemiz Alanyaspor
Fousseni Diabete (Mali)
Trabzonspor
Yunus Mallı
Wolfsburg
Bilal Başacıkoğlu
Gaziantep FK
Ahmet Canbaz
Ümraniyespor (Kiralık)
Kerem Baykuş
İstanbulspor (Kiralık)
Taha Tunç
Hekimoğlu Trabzon (Kiralık)
Stiven Ricardo Plaza Castillo’n (Ecvator)
Valladolid B
Salih Kavrazlı
Hekimoğlu Trabzon (Kiralık)
Joao Pereira (Portekiz)
Serbest
Fıratcan Üzüm
Adanaspor

Yukatel Denizlispor

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Mix Diskerud (Norveç)
Helsinborg
İsmail Aissati (Hollanda)
Adana Demirspor
Ahmed Yasin (Irak)
BC Hacken
Neven Subotic (Sırbistan)
SCR Altach
Hasan Ayaroğlu
Aytemiz Alanyaspor
Federico Varela (Arjantin)
CSKA Sofia
Görkem Can
FC Gronningen
Alihan Kalkan
Sancaltepe FK (Kiralık)
Kubilay Aktaş
Gaziantep FK
Zakarya Berdich (Morocco)
BB Erzurumspor
Ayman Ben Mohamed (Tunus)
AC Le Havre
Mert Sarıkuş
Van SK (Kiralık)
Mert Sarıkuş
Denizlispor U-19 (Ocak 2021) Profesyonel oldu
Ali Yavuz Kol
G. Saray (Kiralık)

Yeni Malatyaspor

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Emre Selen (Kaleci)
Ankara Demirspor (Kiralık Döndü)
Ghailene Chaalali (Tunus)
Esperance Tunis
Atakan Müjde
Pendikspor
Guido Herrera (Arjantin)
Tallares Cordoba
Ally Malle (Mali)
Ascoli
Christian Cueva (Arjantin)
Santos FC
Philip Gameli Awuku (Gana)
Okyeman FC
Mustafa Akbaş
Gençlerbirliği
Stevie Mallan (İskoçya)
Hibernian FC
Berk Yıldız
Adana Demirspor (Kiralık)
Eric Ndizeye (Burundi)
Musongati
Murat Akça
Altay SK
Jospin Nshimirimana (Burundi)
Aigle Noir FC
Emre Selen (Kaleci)
Menemenspor (Kiralık)
Hagi Osman (Gana)
Okyeman FC
Youssouf Ndayishimiye (Burundi)
Başakşehir FK
Emre Selen (Kaleci)
Adana Demirspor (Kiralık Döndü)
Rahman Buğra Çağıran
BB Erzurumspor (Kiralık)
Rahman Buğra Çağıran
Samsunspor (Kiralık Döndü)
Atakan Müjde
Pendikspor (Kiralık)

MKE Ankaragücü

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Aliou Badji (Senegal)
Al Ahly (Kiralık)
Jonathan Bolingi (DR Congo)
Royal Antwerp (Kiralık döndü)
Geraldo (Brezilya)
Al Ahly
Luka Adzic (Sırbistan)
RSC Anderlecht (Kiralık döndü)
İbrahim Akdağ
BB Erzurumspor
Cebrail Karayel
Altay SK
Alperen Babacan
Akhisarspor
Mücahit Can Akçay
Hekimoğlu Trabzon (Kiralık)
Ali Kaan Güneren
Akhisarspor
Embiya Ayyıldız
Ergene Velimeşe

HES Kablo Kayserispor

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Ramazan Civelek
Fatih Karagümrük (Ocak 2021)
Oğuzhan Çapar
Balıkesirspor (Kiralık)
Uğur Demirok
İttifak Konyaspor
Adem Doğan
Düzcespor (Kiralık)
Kevin Luckassen (Gana)
FC Viitorul Constanta
Hasan Hüseyin Acar
Aytemiz Alanyaspor
Besard Sabovic (Kuzey Makedonya)
Mjallby
İlhan Depe
Altay SK
Anton Maglica (Bosna Hersek)
Guangzhou Hengfeng
Yaw Ackah (Ghana)
BB Erzurumspor (Kiralık)
Nehuen Paz (İtalya)
Bologna
Melih Okutan
Beypiliç Boluspor
Karlo Muhar (Hırvatistan)
Lech Poznan

Fatih Karagümrük A.Ş.

Katılan Futbolcular (Geldiği Takım)Ayrılan Futbolcular (Gittiği Takım)
Gaston Matias Campi (Arjantin)
Trabzonspor
Aatif Chahechouhe (Fas)
BB Erzurumspor
Vegar Eggen Hedenstad (Norveç)
BK Rosenborg
Eric Lichaj (ABD)
Serbest
Emre Çolak
Deportivo La Coruna
Brahim Darri (Hollanda)
BB Erzurumspor
Andrea Bertolacci (İtalya)
Sampdoria
Badou Ndiaye (Senegal)
Stoke City (Kiralık döndü)
Fabio Borini (İtalya)
Verona
Erik Sabo (Slovakia)
Ç. Rizespor
Lucas Castro (Arjantin)
SPAL
Fatih Kuruçuk
F. Bahçe
Kemal Ademi
F. Bahçe (Kiralık)
Furkan Kara
Sancaktepe FK
Serhat Ahmetoğlu
F. Bahçe (Kiralık)
Zeki Yıldırım
Altay SK
Jeremain Lens (Hollanda)
Beşiktaş
Ramazan Civelek
HES Kablo Kayserispor
Fatih Kuruçuk
F. Bahçe (Kiralık)