2019 Faaliyet Programı

  2019 YURTİÇİ VE YURTDIŞI ULUSLARARASI VOLEYBOL FAALİYETLERİ  
FAALİYETİN ADIYERİTARİHKATILACAK TAKIMLARSONUÇ
A BAYANLAR MONTREUX VOLLEY MASTERS TURNUVASIİSVİÇRE13-18 MAYIS 2019CHI,GER,POL,SWE,ITA,THA,JPN,TURSIRALAMA
15.05.2019 19:45 ITA-TUR 3-11-POLONYA
16.05.2019 22:15 TUR-THA 3-12-JAPONYA
18.05.2019 13:30 CHI-TUR 1-33-İTALYA
5-TÜRKİYE
A BAYANLAR MİLLETLER LİGİ 1.AYAKSIRBİSTAN
(Belgrad)
21-23 MAYIS 20194.GRUP: NET, SRB, TUR, KOR1-TÜRKİYE
21.05.2019 18:00 KOR-TUR 0-32-SIRBİSTAN
22.05.2019 21:00 NED-TUR 1-33-HOLLANDA
23.05.2019 21:00 TUR-SRB 3-04-GÜNEY KORE
A ERKEKLER ALTIN AVRUPA LİGİ 1.HAFTATÜRKİYE
(Sivas)
26 MAYIS 2019A GRUBU: BEL, SVK, TUR, LAT
26-05-2019 14:00
TUR-LET
A BAYANLAR MİLLETLER LİGİ 2.AYAKANKARA28-30 MAYIS 20196.GRUP: GER, RUS,JPN,TUR1-
28.05.2019 17:30 TUR-JPN2-
29.05.2019 17:30 GER-TUR3-
30.05.2019 17:30 TUR-RUS4-
A ERKEKLER ALTIN AVRUPA LİGİ 2.HAFTABELÇİKA
(Brüksel)
29 MAYIS 2019A GRUBU: BEL, SVK, TUR, LAT
29.05.2019 20:00 BEL-TUR
A ERKEKLER ALTIN AVRUPA LİGİ 3.HAFTASLOVAKYA
(Nitra)
01 HAZİRAN 2019A GRUBU: BEL, SVK, TUR, LAT
01.06.23019 18:30 SVK-TUR
A BAYANLAR MİLLETLER LİGİ 3.AYAKTAYLAND
(Bangkok)
04-06 HAZİRAN 201911.GRUP: THA, BUL, DOM,TUR
04.06.2019 11:05 DOM-TUR
05.06.2019 11:05 BUL-TUR
06.06.2019 14:05 THA-TUR
A ERKEKLER ALTIN AVRUPA LİGİ 4.HAFTATÜRKİYE08 HAZİRAN 2019A GRUBU: BEL, SVK, TUR, LAT
(Malatya)08.06.2019 14:00 TUR-SVK
A BAYANLAR MİLLETLER LİGİ 4.AYAKÇİN11-13 HAZİRAN 201916.GRUP: USA,POL,CHN,TUR
(Jiangmen)11.06.2019 11:00 USA-TUR
12.06.2019 15:00 CHN-TUR
13.06.2019 11:00 TUR-POL
A ERKEKLER ALTIN AVRUPA LİGİ 5.HAFTATÜRKİYE12 HAZİRAN 2019A GRUBU: BEL, SVK, TUR, LAT
(Trabzon)12.06.2019 16:30 TUR-BEL
A ERKEKLER ALTIN AVRUPA LİGİ 6.HAFTALETONYA16 HAZİRAN 2019A GRUBU: BEL, SVK, TUR, LAT
(Riga)16.06.2019 18:10 LAT-TUR
A BAYANLAR MİLLETLER LİGİ 5.AYAKANKARA18-20 HAZİRAN 201917.GRUP: BEL,ITA,BRA,TUR
18.06.2019 19:00 TUR-BEL
19.06.2019 19:00 ITA-TUR
20.06.2019 19:00 TUR-BRA
2019 YURTİÇİ VE YURTDIŞI ULUSLARARASI VOLEYBOL FAALİYETLERİ
FAALİYETİN ADIYERİTARİHKATILACAK TAKIMLARSONUÇ
A ERKEKLER ALTIN AVRUPA LİGİ FİNALESTONYA21-22 HAZİRAN 2019
19 YAŞALTI BAYANLAR BALKAN ŞAMPİYONASITÜRKİYE29 HAZİRAN-03 TEMMUZ 2019TUR,ROU, KOS,SRB,MNE,MDA
(Ankara)
16 YAŞALTI BAYANLAR BALKAN ŞAMPİYONASISIRBİSTAN02-06 TEMMUZ 2019A GRUBU: SRB, MKD, BUL, MNE
(Vrnjacka Banja)VEYAB GRUBU: TUR, ROU,GRE
03-07 TEMMUZ 2019
17 YAŞALTI ERKEKLER BALKAN ŞAMPİYONASIBULGARİSTAN02-06 TEMMUZ 2019A GRUBU: BUL, MDA, SRB, GRE
(Sofya)B GRUBU: TUR, MNE, ROU
A BAYANLAR MİLLETLER LİGİ FİNALÇİN03-07 TEMMUZ 2019
A ERKEKLER CHALLENGER CUP03-07 TEMMUZ 2019
18 YAŞALTI ERKEKLER BALKAN ŞAMPİYONASIKOSOVA06-10 TEMMUZ 2019TUR,MNE,KOS,ALB,MKD,BUL
VEYA
A GRUBU: KOS, ROU,MNE,BUL
B GRUBU: TUR, KOS,ROU
20 YAŞ ALTI BAYANLAR DÜNYA ŞAMPİYONASI MEKSİKA 12-21 TEMMUZ 2019
(Léon Guanajuato Aguascalient )
16 YAŞALTI KIZLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI FİNALİHIRVATİSTAN/İTALYA13-21 TEMMUZ 20191.GRUP: CRO,RUS,SLO,FIN,FRA,GER
(Zagrep/Trieste)2.GRUP:ITA,BEL,TUR,SRB,NED,ROU
13.07.2019 15:30 TUR-SRB
14.07.2019 18:00 TUR-ROU
15.07.2019 17:30 NED-TUR
17.07.2019 18:00 TUR-BEL
18.07.2019 20:30 ITA-TUR
17 YAŞALTI ERKEKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI FİNALİBULGARİSTAN13-21 TEMMUZ 20191.GRUP:BUL,FIN,TUR,ROU,BEL,FRA
(Sofya)2.GRUP:POLITA,CZE,RUS,GRE.POR
13.07.2019 20:00 FIN-TUR
14.07.2019 17:30 TUR-BUL
15.07.2019 15:00 ROU-TUR
17.07.2019 20:00 FRA-TUR
05/14/1900
21 YAŞALTI ERKEKLER DÜNYA ŞAMPİYONASIBAHREYN(Manama)18-27 TEMMUZ 2019KATILMIYORUZ.
2019 YURTİÇİ VE YURTDIŞI ULUSLARARASI VOLEYBOL FAALİYETLERİ
FAALİYETİN ADIYERİTARİHKATILACAK TAKIMLARSONUÇ
18 YAŞALTI BAYANLAR EYOFAZERBAYCAN21-27 TEMMUZ 2019
(Bakü)
A BAYANLAR ALASIO İKİLİ KAMPİTALYA23-27 TEMMUZ 2019
20 YAŞALTI ERKEKLER BALKAN ŞAMPİYONASIARNAVUTLUK24-28 TEMMUZ 2019A GRUBU:ALB,GRE,MKD,KOSKATILMIYORUZ
(Tiran veya Durres)B GRUBU:SRB,BIH,MNE,ROU
A BAYANLAR OLİMPİYAT OYUNLARI KITALAR ARASI ELEME ÇİN02-04 AĞUSTOS 2019B GRUBU: TÜRKİYE,ÇİN,ALMANYA,ÇEKYA
TURNUVASI
A BAYANLAR II.GLORIA CUP TURNUVASIANTALYA15-17 AĞUSTOS 2019
17 YAŞALTI BAYANLAR BALKAN ŞAMPİYONASIBOSNA HERSEK20-24 AĞUSTOS 2019A GRUBU: BIH,GRE,MKD,BUL
B GRUBU: MNE, SRB, ALB
C GRUBU: TUR, KOS,ROU
19 YAŞALTI ERKEKLER DÜNYA ŞAMPİYONASITUNUS21-30 AĞUSTOS 2019KATILMIYORUZ
A BAYANLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI FİNALİANKARA-TÜRKİYE23 AĞUSTOS-08 EYLÜL 2019A GRUBU: TUR,SRB,BUL,FRA,FIN,GRE
B GRUBU: POL,ITA,BEL,UKR,POR,SLO
C GRUBU:HUN,NED,CRO,AZE,ROU,EST
D GRUBU: SVK,RUS,GER,BLR,ESP,SUI
06/25/1900
24.08.2019 19:30 FIN-TUR
26.08.2019 19:30 TUR-BUL
28.08.2019 19:30 FRA-TUR
29.08.2019 19:30 TUR-SRB
18 YAŞALTI BAYANLAR DÜNYA ŞAMPİYONASIMISIR (Kahire)05-14 EYLÜL 2019
A ERKEKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI FİNALİBELÇİKA/HOLLANDA12-29 EYLÜL 2019A Grubu: FRA,ITA,BUL,POR,GRE,ROU
SLOVENYA/FRANSAB Grubu: BEL,SRB,GER,SVK,ESP,AUT
C Grubu: SLO,RUS,FIN,TUR,FYROM,BLR
07/10/1900