2018-2019 Türkiye Erkekler Liseler Futbol Şampiyonası / Kuşadası-Aydın

  GRUP MAÇLARI  
TARİH1.TAKIMSONUÇ2.TAKIMAÇIKLAMA
27-02-2019İstanbul TFF Meral – Celal Aras Spor Lisesi1-1
(5-6 p.)
İstanbul İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiA Grubu
27-02-2019Elazığ Kaya Karakaya Spor Lisesi1-1
(5-6 p.)
Bursa BTSO Celal Sönmez Spor LisesiA Grubu
27-02-2019
27-02-2019
28-02-2019Elazığ Kaya Karakaya Spor Lisesi2-1İstanbul İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
28-02-2019Bursa BTSO Celal Sönmez Spor Lisesiİstanbul TFF Meral – Celal Aras Spor Lisesi
28-02-2019
28-02-2019
01-03-2019
01-03-2019
01-03-2019
01-03-2019
Yarı Final
02-03-2019
02-03-2019
02-03-2019Konya Spor LisesiBursa BTSO Celal Sönmez Spor LisesiYARI FİNAL
02-03-2019Elazığ Kaya Karakaya Spor Lisesi 3-2İstanbul Özel Şişli Açı Anadolu LisesiYARI FİNAL
Final
03-03-20197/8 MAÇ
03-03-20195/6 MAÇ
03-03-2019İstanbul Özel Şişli Açı Anadolu LisesiBursa BTSO Celal Sönmez Spor Lisesi3/4 MAÇ
03-03-2019Elazığ Kaya Karakaya Spor Lisesi 0-0
(4-2 p.)
Konya Spor LisesiFİNAL

2018-2019 Türkiye Bayanlar Liseler Futbol Şampiyonası / Kuşadası-Aydın

  GRUP MAÇLARI  
TARİH1.TAKIMSONUÇ2.TAKIMAÇIKLAMA
27-02-2019Erzincan Spor Lisesi 0-0
(2-3 P.)
Giresun Spor Lisesi A Grubu
27-02-2019Zonguldak Ereğli Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi1-2Özel Kayseri Bilim Doruk Temel LisesiA Grubu
27-02-2019Kocaeli Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi1-0Denizli Servergazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
27-02-2019
28-02-2019
28-02-2019
28-02-2019
28-02-2019
01-03-2019
01-03-2019
01-03-2019
01-03-2019
YARI FİNAL
02-03-20195/8 MAÇ
02-03-20195/8 MAÇ
02-03-20191/2 FİNAL
02-03-2019Denizli Servergazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1-0Özel Kayseri Bilim Doruk Temel Lisesi1/2 FİNAL
FİNAL
03-03-20197/8 MAÇ
03-03-20195/6 MAÇ
03-03-2019Ereğli Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiÖzel Kayseri Bilim Doruk Temel Lisesi3/4 MAÇ
03-03-2019Denizli Servergazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2-1Kocaeli Barbaros Hayrettin Anadolu LisesiFİNAL